Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עידן המדבקות על הרכב הולך ונעלם

ידני
שימו לב! השרשור הזה בן 699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, Night Driver כתב:

לא שם דגל כי אחרי 300 קילומטר הוא נראה כמו סמרטוט במקרה הטוב וזרוק על הכביש במקרה הפחות טוב.

או שהפלסטיק לא עומד בשמש / עומס ונשבר, ואז הדגל יחד עם הפלסטיק עף לשמשה של הרכב שמאחוריך

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 שעות, SlowRide כתב:

לפני 20 שנה לאנשים לא היה פייסבוק וטוויטר כדי לפרסם את הדעות שלהם שכולם ידעו אז היו שמים סטיקרים על האוטו.

דווקא עם דגלים אנשים ממשיכים, יש דגל על כל רכב שלישי פה.

דגל צריך לקנות ולהרכיב, וזה גם עושה רעש בנסיעה.

הרבה יותר פשוט וזול לשים דגל ברקע של תמונת פרופיל.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, ידני כתב:

אתה גם פעם היית אומר את זה או רק בשנים האחרונות (אני שואל מתוך סקרנות כדי לדעת מה היה לפני שהיה לי רכב)

גם כשזה עוד היה באופנה חשבתי כך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחחחח... המדבקות של מוסך צמרת... 

שנה שעברה הכנסתי את האוטו לטיפול יצאתי עם קעקוע חדש. לרכב. לא לי.

החרא הזה לא יורד, בלי צחוק. לקח לי שעתיים להוריד , בהתחלה מים חמים - לא עזר, אחר כך ישבתי על זה עם פן וקילפתי לאט לאט כדי שלא יוריד צבע לרכב. וכמובן... מה קרה בסוף? המדבקה החליטה להיקרע ואז עוד פעם... בסוף גם שרפתי שעתיים וגם הלכו לי האצבעות והציפורניים. 

השבוע הכנסתי שוב את הרכב לטיפול. נחשו מה קרה שוב? תשובה נכון... המדבקות חזרה אבל אני התייאשתי. אם הם כל כך רוצים צמרת שיהיה צמרת. אני לא עובר עוד הליך שיקומי לנפש ולציפורניים

דרך אגב. לחבר גם עשו את הקטע עם המדבקה והוא אחד כזה שלא אכפת לו אז הוא השאיר את זה שיתקלף לבד. אחרי 3 שנים שזה סוף סוף כמעט התקלף, הגיע לטיפול, הורידו את המדבקה הישנה וחידשו אותו בזוג מדבקות חדשות דנדשות ואפילו עץ ריח ממותג, שיהיה לדור הבא...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, SlowRide כתב:

הסתכלתי באיילון היה אולי על אחד מכל 10 היום בבוקר

סוג של תסכול היה כאן שמח לפני שנולדתי זאת התחושה 

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה אני בעמדת מיעוט 

מעניין לי את הסבתא מה הכיתוב במסגרת לוחית הרישוי שלי

לכן מעולם לא התעכבתי לבדוק ביציאה ממוסך האם הדביקו פרסומת שלהם או החליפו מסגרת ללוחית רישוי

יצויין לטובה מוסך גבע שהיה היחיד שבכלל שאל (בעדינות ובחיוך) אם הוא יכול להחליף לי מסגרת עם פרסומת שלו (שבכלל היתה סדוקה)

מדבקות על הפח או שמשה או בחלקים אחרים ברכב - זה לא מקובל עלי

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, SlowRide כתב:

אנחנו חיים באותה מדינה? בשנים האחרונות פחות ופחות אנשים שמים דגלים. במהלך השבוע האחרון עשיתי ספירה כמה פעמים, יצא שלאורך בערך 10 ק"מ, ראיתי בלחץ 40 רכבים עם דגלים וזה כשיש עומס גדול ומדובר בכמה מאות רכבים..

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@DareDevilשכחת להזכיר את התקופה שבה אנשים תלו לכבוד יום העצמאות דגלי ארה"ב.

@דובצעהכתבה שהבאת טובה, אבל יש בה כמה אי דיוקים. למשל "עולה את הקסטל?" היתה שאלה לגיטימית לגמרי. הפיאט 600 של אבא שלי עלתה יפה את הכרמל, אפילו הצליח לעקוף מדי פעם איזה פורד אנגליה בסטלה מאריס. אבל ירושלים או צפת? בתכנון היה צורך להביא בחשבון עצירה בצד הדרך כדי להחליף רצועת רדיאטור*. 

ועניין שנשכח בכתבה: הדגמים הייחודיים שיוצרו לישראל עם מנועים שתאמו את דרישות המיסוי, כמו סובארו 1300 או וולבו 1800. האחרון פורסם לא פעם בלוחות כדגם "1800 מורחב" אחרי שבוצע בו שינוי בשרוולים ובבוכנות לנפח 2000 סמ"ק, כמובן בלי דיווח לרשויות.

* בפיאט 600 מניפת הרדיאטור הונעה על ידי רצועה ופולי כמו גם משאבת המים והדינמו.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותי זה היה מעצבן מאוד אם היו מדביקים על הפח, בדרך כלל מדביקים על לוחיות רישוי, שם אין לי בעיה, אין לי מסגרת מיוחדת.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב עניין הרכב שלא מתאים לישראל אלא לארופה הוא נכון 

הרבה רכבים מתפוצץ להם הדשבורד (נהיה סדק )מרוב חום גם היום 

הם באמת כנראה לא בנויים לחום של הארץ 

עריכה אחרונה על ידי ידני
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנות ה-60 זה היה יותר חמור, מערכות צינון מנוע שלא סיפקו את הצרכים. למשל, הפיאט 850 שסבלה מהבעיה שודרגה לגרסה שכונתה "טרופיקל".

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

@DareDevilשכחת להזכיר את התקופה שבה אנשים תלו לכבוד יום העצמאות דגלי ארה"ב.

@דובצעהכתבה שהבאת טובה, אבל יש בה כמה אי דיוקים. למשל "עולה את הקסטל?" היתה שאלה לגיטימית לגמרי. הפיאט 600 של אבא שלי עלתה יפה את הכרמל, אפילו הצליח לעקוף מדי פעם איזה פורד אנגליה בסטלה מאריס. אבל ירושלים או צפת? בתכנון היה צורך להביא בחשבון עצירה בצד הדרך כדי להחליף רצועת רדיאטור*. 

מתנצל על הבורות, אבל איפה זה "הקסטל"?

זה העליות של כביש 1? או נס הרים?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
בתאריך 3.5.2022 בשעה 20:42, DareDevil כתב:

אנחנו חיים באותה מדינה? בשנים האחרונות פחות ופחות אנשים שמים דגלים. במהלך השבוע האחרון עשיתי ספירה כמה פעמים, יצא שלאורך בערך 10 ק"מ, ראיתי בלחץ 40 רכבים עם דגלים וזה כשיש עומס גדול ומדובר בכמה מאות רכבים..

סע למעלה אדומים.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...