Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עידן המדבקות על הרכב הולך ונעלם

ידני
שימו לב! השרשור הזה בן 670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 16 דקות, vadim6385 כתב:

מתנצל על הבורות, אבל איפה זה "הקסטל"?

זה העליות של כביש 1? או נס הרים?

כביש 1 העליה הישנה שליד מבשרת

בשדרוג (המדהים) שהכביש עבר לפני כמה שנים שופרו עקומות ונבנו גשרים ומנהרות, מה שהפך את העליה לירושלים כולל בקטע ה"קסטל" למשחק ילדים אפילו לפיאט 600 של אבא של ספריאל

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 14 דקות, avargel כתב:

בשדרוג (המדהים) שהכביש עבר לפני כמה שנים שופרו עקומות ונבנו גשרים ומנהרות, מה שהפך את העליה לירושלים כולל בקטע ה"קסטל" למשחק ילדים אפילו לפיאט 600 של אבא של ספריאל

ממתי השדרוג?

כי אני זוכר שבשנים 2013-14, כשהייתה לי מיצובישי לנסר קלאסיק והגיעו דודים מאוקראינה לביקור בארץ, עלינו לירושלים עם חמישה מבוגרים ברכב + מזגן, והייתי צריך לתזמן את הנסיעה ככה שאני תופס תנופה לפני כל עליה.

כח לא ממש היה לרכב הזה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לקח כמה שנים טובות, החל מאמצע 2013

המנהרות עצמן נפתחו אני חושב ב2017 או אפילו 18

בהחלט פרוייקט מרשים

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

מתנצל על הבורות, אבל איפה זה "הקסטל

העליה מהיציאה מירושלים למבשרת ציון.כיום שינו את הכביש.פעם השיפוע היה יותר רציני וארוך והסיבוב שמגיע לעליה היה חד חד ככה שלא יכלת "לקחת תנופה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שהעליה בכיוון מערבה היתה אפילו יותר תלולה, אבל מדובר בקטע יחסית קצר.

דרך אגב, 25 שנה אחרי אותה פיאט, הרנו 19 (1400 סמ"ק) הצריך כיבוי המזגן בטיפוס של עוקף נו"ש, אחרת היה עובר למצב קרטוע (ומדובר בדכם ידני).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש איזור מסויים בדרך לירושלים (דרך כביש 1 אני חושב) שלא מרגיש בכלל כמו עליה, התחושה היא שאתה נוסע במישור אבל החץ במד המהירות פשוט מתחיל לרדת מטה, מטה, מטה, עד שאני לא מוריד הילוך (הייתי נוהג לשם ברכב ידני), רק על הילוך 3 במהירות מעל 80 קמ"ש היה אפשר עוד איכשהו לשמור על קצב סביר, למרות שזה מרגיש כמו קטע מישורי לאורך קילומטרים רבים. זה הקסטל המדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, MostlyWicked כתב:

יש איזור מסויים בדרך לירושלים (דרך כביש 1 אני חושב) שלא מרגיש בכלל כמו עליה, התחושה היא שאתה נוסע במישור אבל החץ במד המהירות פשוט מתחיל לרדת מטה, מטה, מטה, עד שאני לא מוריד הילוך (הייתי נוהג לשם ברכב ידני), רק על הילוך 3 במהירות מעל 80 קמ"ש היה אפשר עוד איכשהו לשמור על קצב סביר, למרות שזה מרגיש כמו קטע מישורי לאורך קילומטרים רבים. זה הקסטל המדובר?

זה שער הגיא .כשהייתי רוכב אופניים לקחה לי שעה וחצי בעוד שמירושלים העליה לקסטל לקח לי 10 דקות אבל השיפוע מטורף-כיום שינו לגמרי

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על כל רכב שלי יש מדבקות על השמשה, שאני שמתי.

לגבי לוחית רישוי - אין מסגרת, ואת האחרון קניתי עם מסגרת של המגרש שבו הרכב נמכר, אוריד אותו כשיהיה לי כח .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

של הטסט אני לא שם

20211130_155011.jpg

20220422_110225.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כל פעם שאני רואה בכביש מדבקה של don't touch my car נוהג ברכב מישהו שנראה כמו הדמות שחוטפת מכות.

• מצחיק 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, bobi כתב:

צריך לחדד את הכותרת. עידן המדבקות הפוליטיות, חברתיות נעלם.

אבל המדבקות האישיות מאוד נפוצות.

23878.png

I-Love-My-Family-Car-Decorative-Decal-Sticker.jpg

st,small,507x507-pad,600x600,f8f8f8.jpg

כן, כל המדבקות שמראות שבעל הרכב מה זה מגניב, מיוחד, ובעל חוש הומור מעודן.

וכמובן להיט השנה sport mind powered by sports

זה היורש של מדבקות 4x4 turbo ו-rieger tuning משנות ה90.

באמת, לא יודע מה מביא יותר קרינג׳.

image.png.ce24deb8a27e0d1e929f024cd4486ab1.png

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, SlowRide כתב:

כל פעם שאני רואה בכביש מדבקה של don't touch my car נוהג ברכב מישהו שנראה כמו הדמות שחוטפת מכות.

לי זה נראה כמו תיאור של סצינת אונס הומו אוראלית.

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 670 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...