Jump to content

iTZiX

 • הודעות

  22
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

ספרו לנו עליכם

 • מיקום
  אשדוד
 • תחביבים
  מוטוריקה, גיימינג
 • מקצוע
  סטודנט

הנקודות של iTZiX

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

1

מוניטין

 1. אוקי, ניקח זאת לתשומת לב, תודה.
 2. כן, הבנתי יש קפיצה משמעותית ברגע שאני עולה מעבר ל250. נבדוק את הבנלי, תודה.
 3. זה מה שאני חשבתי ולא ציפיתי שזה יהיה יותר מזה אבל הטענה היא שזה משהו קיים בכל רכב מהמודל הזה. זה אפשרי שבעיה כזאת תמצא בכל מאזדה אחרת שאני יתקל בה מהשנתון הזה?
 4. שלום לכם, אני שוקל לרכוש מאזדה 3 2013-2015 2.0, יצא לי לבדוק רכב אחד ונתקלתי ברעש שהרכב עשה, הרעש בעני דומה לרעש שרצועה עושה, הרעש הופיע בזמן לחיצה על הדוושת הגז במהירות/סלד נמוך ורק כאשר שני התנאים מתרחשים יש את הרעש. בדרך כלל לא הייתי שואל פה לגבי אבל זה מה שאמר לי המוכר שגרם לי לשאול, לטענתו זה משהו שקיים במאזדות מהשנתון הזה ומבדיקה עם מוסך אין בעיה עם זה וזה אמור להיות כך. האם מישהו מכיר זאת או נתקל או חווה כעת את הבעיה הזאת? בכללי, לאילו שיש ניסיון עם הרכב, יש משהו מבחינה מכנית שאתם יכולים לספר/להזהיר לגביו? תודה לכל עזרה.
 5. בדקתי את WR250R הוא על הגבול העליון (+חריגה בחלק) מהתקציב. יש אפשריות נוספות?
 6. יש לי רישיון A1 אם זה הכוונה
 7. שלום לכם, אני מחפש לקנות את האופנוע הראשון שלי, אני מחפש אופנוע דו"ש/אדוונצ'ר 250, התקציב כרגע הוא 25K לאופנוע+ציוד רכיבה, יד 2 כמובן. בעקרון יש לי מקום לחרוג לכיוון ה30 אם זה באמת שווה אבל אני מעדיף לא לעבור. הרכב הנסיעות שלי איתו הולך להיות מדי פעם נסיעות במהלך השבוע לעבודה (אשדוד - מרכז) ונסיעות שטח רגועות בסופ"ש, אני לא מחפש מהירות או כוח בכמויות (לא כרגע לפחות), מספיק לחווית נסיעה מהנה בכביש או בשטח. בהתחשב שרוב הנסיעות שלי הן בכביש אני מעדיף אופנוע הפונה יותר לכביש עם יכולות שטח סבירות. הניסיון היחיד שלי הוא עם crf250 בהוצאת רישיון ובכללי הוא הרגיש בסדר למרות שלא התנסתי איתו בכביש המהיר או בשטח (לפי מה שהבנתי זה אופנוע 250 יחסית חלש). כרגע אני פתוח לכל דגם כל עוד הוא אמין וזול בביטוח (אם בכלל קיים הבדל בין הדגמים בביטוח). תודה.
 8. התקציב הוגדר בכותרת. לגבי האוריס המחירים מרגישים גבוהים מדי למה שמוצא. המאזדה היא אפשרות עד שנת 2012 (הדגם המקדים), מעבר לזה לא מצאתי הרבה אפשרויות למכירה בגרסת ההאצ' הנכנסות לתקציב. האם מאזדה 2012 ומטה עדיפה על הi30 2014?
 9. שלום לכם, אני מחפש להחליף את הקורולה הישנה (2003) של המשפחה, הרכב מתחיל לצבור בעיות וכבר לא שווה השקעה בנוסף עוד שנתיים 2 טסטים בשנה, התקציב אומנם לא גבוה אך המטרה היא פשוט לעלות בשנים ולקנות רכב שישרת אותנו נאמנה לעוד כמה שנים. אני מחפש הכי חשוב אמינות (הבוצה בטויוטה הוציאה את הנשמה עד שנפתרה עם החלפת מנוע). מבחינת סוג הרכב מחפש משפחתית/סופרמיני תצורת האצ'בק, אוטומטית ואיבזור מספיק כדי להרגיש שיפור ויחסית עדכני. מעדיף להימנע מצרפתיות (בגלל האבא כמובן...) ובשנים האלו כל מה שקשור לגיר רובוטי או tsi (לא מחייב אם האמינות מוכחת). בדקתי קצת את השוק, בנתיים חושב על הi30 2014 (עם הגיר הפלנטרי), הבנתי שהוא רכב טוב בכללי ואמין. מה לדעתכם יכול להיות רכב מתאים? תודה ומקווה לעזרה.
 10. אצלי ברכב אם ההתקן נשאר קבוע באוטו נורת ההגה כוח מתחילה להבהב מרגע סיבוב הסוויץ, היא נכבית רק כאשר אתה מוציא את ההתקן ומכבה לגמרי את הרכב, לא יודע למה או אם זה משהו קבוע לכל הרכבים (הרכב שלי קורולה 03)
 11. אני משתמש בTorque ביחד עם ההתקן הסיני הכחול, מספיק לי להכל בדקתי ברכב שלי ועוד רכבים אחרים תקלות באופן קבוע ותמיד מצא את הקוד תקלה, מידע כבר שלפתי מהאינטרנט. מעבר לזה במקרה אחד שבו לצערי המצבר\אלטרנטור (עדיין לא יודע מה בדיוק) הביא את הרכב למצב שהמחוונים לא עובדים (ביחד עם הרדיו ועוד כמה אביזרים חשמליים) אך הרכב הניע ונסע, חיברתי את המתקן לobd ולמעשה שיחזרתי את כל המחוונים, מהירות, סלד וכו' על הפלאפון, זה לא היה בהכרח הכרחי כדי להגיע למוסך אבל בהחלט נחמד שאפשרי. בדקתי פעם רק לשם ההתלהבות תיזמון 0 עד 100 שאפשרי לעשות (באופן בטוח), לא יודע כמה הוא מדוייק אבל היה נחמד (התוצאה לא כל כך).
 12. אשדוד, בסופו של דבר אני רק מחפש סט רמקולים שלדעתכם יביאו לי שיפור סביר באיכות
 13. האם יש דרך להתקין על המגש מבלי למנוע למגש לצאת כשנחוץ? אולי באמת נבצע בדיקה ויזואלית, בכל מקרה האם לא יהיה הבדל בין רמקולים חדשים (בטווח המחירים הנתון) לרמקולים מלפני 15 שנים (גם אם תקינים)?
 14. הרמקולים הקיימים ישנים ושומעים את השנים אליהם, יש רעשים כשהווליום עולה וחוסר התאמה בעוצמה בין הצדדים (בדקתי את כיוון הרמקולים). האם זה הכרחי מגבר? לא עניין של תקציב אלא של התקנה ומורכבות המערכת, dkn1 זוג הרמקולים לבד יהיה מספיק? לגבי התקנה, להחליף רק רמקולים זה עניין פשוט בשבילי אך התקנה של מגבר זה משהו חדש אבל לדעתי אני יסתדר, יותר מפריע לי איפה להתקין אותו למה אני יחסית הרבה מקפל מושבים ומעמיס דברים גדולים.
×
×
 • תוכן חדש...