Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

לפני שעה, rotem1322 כתב:

הייתה לי סיאט לאון FR והמערכת המקורית הייתה מעולה, זה בערך ברמה הזאת לדעתך? אני לא מחפש משהו מטורף אבל רוצה להנות ממוזיקה ברמה סבירה.

אם הבנתי נכון עד עכשיו את החוות דעת על הסובארו, המערכת שלה אמורה להיות פחות מוצלחת משל הלאון (שיחסית הפתיעה לטובה (הגרסה עם ה 8/9 רמקולים))

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, LEGACY 1.8 כתב:

יש לי פורד פיאסטה 2012 עם המערכת המקורית - לטעמי הסאונד פשוט מדהים.

לא מפתיע, יצא לי לנהוג הרבה בפוקוס דור שני ואי אפשר היה שלא לשים לב שהאיכות של הסטריאו לא רעה בכלל. כנראה שגם בפיאסטה זה ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכת היא כנראה בערך ברמה של משפחתית ממוצעת ובטח שמתחת לרמה של גירסאות מאובזרות של לאון.

באמת שלא מרשימה בכלל.

(כן הסטנדרטים שלי יחסית גבוהים למערכות מובנות כי בעיקר היו לי גירסאות מאובזרות עם מערכות סאונד של Bose והרמן קרדון מקוריות בכמה שנים האחרונות. לשם זה בכלל לא מתקרב - אפילו שזו הגירסא המאובזרת במקרה שלי - אלו 6 רמקולים פושרים מאוד של סובארו / יצרן oem שלהם. מה שמאכזב כי ברכבים האחרים יש להם אופציות טובות. כנ״ל לטויוטה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, rotem1322 כתב:

מישהו יודע איפה כדאי למלא 98 באזור חיפה?

הכי זול - מיקה חוצות

כמו כן:

דור אלון גרנד, דור אלון עוקף קריות, דור אלון ליד איקאה, תפוז צ'ק פוסט, פז לב המפרץ, והאמת לא חסר עוד מלא תחנות, זה רק מה שעולה בשלוף

• רעיון טוב! 2

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד משהו מעצבן- ידית האיתות לא נתפסת ואז קשה להבדיל בין התנועה של שלשה איתותים לתנועה של איתות קבוע. 

היום עשיתי נסיעה ארוכה ראשונה.

המושבים מאוד נוחים.

המובילאיי מוציא אותי מדעתי. היה לו פעמיים קטע של צפצוף מטורף לגמרי שאין לי מושג ממה הגיע. סדרה של צפצופים מהירים במשך 3-4 שניות שהופכת לסדרה של צפצופים עוד יותר מהירים 2-3 שניות נוספות ואז שקט. ממש מבהיל.

• רעיון טוב! 1

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Arik TG כתב:

המובילאיי מוציא אותי מדעתי

אני מניח שקיבלת תקציר "הנחיות למשתמש" של הצפצפה (קיבלתי עם ה-208 GTi). לחיצה על הכפתור המרכזי של התצוגה מכניסה אותך לתפריט שבו אתה יכול להגדיר את המרחק מהרכב מלפנים שבו מופעלת התרעה. אם תוריד את ההתרעה למינימום מרחק, אז היא תציק משמעותית פחות. 

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Arik TG כתב:

המובילאיי מוציא אותי מדעתי. היה לו פעמיים קטע של צפצוף מטורף לגמרי שאין לי מושג ממה הגיע. סדרה של צפצופים מהירים במשך 3-4 שניות שהופכת לסדרה של צפצופים עוד יותר מהירים 2-3 שניות נוספות ואז שקט. ממש מבהיל.

הרגשתי את הכאב שלך 

Screenshot_2023-04-26-23-30-13-204-edit_com.android.chrome.jpg

• מצחיק 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירות לציבור- אתמול בדרך ירדתי מ 531 למלא דלק. עצרתי בתחנת "דלק" בכפ''ס ליד מרכז שרונה. היה 98 ב 7.20 ש''ח

נראה לי מחיר טוב.

• רעיון טוב! 2

It's life, Jim, but not as we know it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Arik TG כתב:

שירות לציבור- אתמול בדרך ירדתי מ 531 למלא דלק. עצרתי בתחנת "דלק" בכפ''ס ליד מרכז שרונה. היה 98 ב 7.20 ש''ח

נראה לי מחיר טוב.

אני מתדלק שם כבר כמה שנים 98, המחיר אטרקטיבי והדלק טוב, לא נתקלתי בבעיות כלשהן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרך אגב דלק - אחד הדיונים המעניינים בקבוצת פייסבוק היה שCobb עשו קצת דיינו וניתוח לרכבים שלהם והגיעו לכמה מסקנות מעניינות:

1. יש הבדל משמעותי בכח ברכב בין כשהשמן קר וחם (10כ״ס)

2. התוכנה המקורית דיי מוציאה את כל מה שאפשר מהמנוע אם לא משנים חלקים משמעותיים (הכוונה headers והלאה. אל תבזבזו כסף / זמן על קיטי יניקה שהוכחו כלא ממש יעילים עוד בדור הקודם)

3. דלק טוב זה הכרחי! התוכנה המקורית אחרת מאחרת הצתה כדי למנוע נקישות כבר במצב סטוק כדי להוציא את המקסימום האפשרי. אפילו עם המקביל האמריקאי ל98. אז כן - צריך 98 וכן זה יעשה בהחלט הבדל.

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...