Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סובארו BRZ החדשה בארץ

GTאי

פוסטים מומלצים

@קרמבו

אם מישהו יידע לתת אינפורמציה זה הוא, בכל זאת, הוא חתום על האייטם

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק באתי לפתוח בול את הנושא הזה.

נראה רכב מאוד מהנה לנהיגה לפי הביקורות בחול.

מקווה שימכר במחיר כמו הדגם היוצא ב200 ידני מוכן לקנות.

230 כבר לא...

HONDA JAZZ 2016

2017 סיטרואן קקטוס אדומה-נמכרה

2020 308 גיטי 😎

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך הגיעו בכתבה למחיר של ה 230 בדיוק? בפועל כל מי שהתעניין ברכישה דרך היבוא המקביל התבקש לשלם 275 אלף ומעלה.

אם זה היה ב 230 אז לא מעט אנשים מהקהילה של הברז היו כבר קופצים על זה, בינתיים לא שמעתי על אפילו אחד כי המחירים ממש בשמיים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואללה אם המחיר היה 200k הייתי מתבאס מזה שקניתי מיאטה. 

אם המחיר שוב מקפץ ל230-280....כבר יקר מידי.(לא שלקנות מיאטה 2008 ב100 אלף זה נורמאלי)

פשוט מעצבן שבארצות הברית מביאים פורש בוקסר במחיר של מיאטה/ברז בארץ.

למה המחיר קפץ בכלל ב70 אלף אם המחיר של הרכב בחול לא עלה בכלל?

אם המחיר היה 200k הייתי בשמחה קונה. באסה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לשואלים על המחיר:

image.thumb.png.9026d7dc9a82f2c9e8fc0fb1e990222f.png

מופיעה שם BRZ נוספת במחיר של 295 אלף שקלים. 

אלו המחירים שמוצהרים למשרד התחבורה.

רמת הגימור כפי שמופיעה ברשומות - לימיטד

עריכה אחרונה על ידי קרמבו

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי ה-230 זה מה ששילם מקורב כזה או אחר וה-295 זה יהיה מחיר ההשקה והלקוח הראשון אני מאוד מקווה שאם זה המחיר אז הלקוחות ייבשו להם אך הצורה ולא ירכשו את הרכב הזה. אני סבור כי אין הצדקה למחיר לכזה ולא השתנה שום דבר מהותי המצדיק עלייה כזו במחיר. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני יבואנים מקבילים רשמו BRZ במאגרי משרד התחבורה.

האחד יבואן זעיר חדש רשם BRZ ב-295000 ש"ח

השני יבואן  זעיר ותיק יותר רשם BRZ ב-230000 ש"ח

שתיהן חייבות מובילאיי בשל חוסר במערכות בטיחות מקוריות.

שניהם כנראה לא מייבאים למלאי ומוכרים לפי הזמנה מראש.

כלי הרכב מגיעים מארצות הברית (בתקינה אמריקאית)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ספק שה 230 זה לא מחיר אמיתי שפתוח לקהל הרחב אלא איזו קומבינה שיבואן סידר לעצמו. המחירים בפועל נעים בין 275 עד 295 אצל היקרנים במיוחד, האדם ההדיוט לא משיג את הרכב ב 230 וזה וודאי.

כל מי שבקבוצה של הברז יודע את זה כי שוב, אחרת המון כבר היו הולכים על זה ומפיצים את הבשורה (ותהיו בטוחים שהם יודעים על כל פיפס שם) , הרי לחולי ההגה האדוקים לא היתה בעיה לקנות גם את הדור הקודם ב 230 אז בטח שאין להם בעיה את הנוכחי אבל זה לא אפשרי בשלב הזה (ולצערי יש סיכוי לא רע שגם בעתיד לפי איך שהדברים הולכים) והכתבה מהבחינה הזו לא מדוייקת בלשון המעטה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על מה התרעומת? אלו המחירים שהוצהרו נכון לעכשיו על ידי שני יבואנים מקבילים. עד כאן העובדות, מי שרוצה להתווכח איתן לבריאות. 

זה ש-230 הוא מחיר טוב (לאן הגענו...) זו סברה שאפשר לנהל עליה דיון. זה שמחיר של 295 אלף שקלים הוא טרלול הטרלולים וצריך להיות בעל תעודת מטומטם רשמית כדי לשלם אותו - גם זו סברה, אבל הדיון עליה קצר יותר. 

לגבי מי סידר לעצמו איזה מחיר באיזו קומבינה, איך ולמה - זה כבר עניין במחוזות ההשערות בואך קונספירציות.

בכתבה יש את הסוג הראשון - העובדות. הדבר היחיד שאפשר לומר זה שהציפיה שלי היא שאם וכאשר תגיע המכונית ביבוא סדיר, המחיר שלה יהיה קרוב יותר לזה הנמוך. 

יקירתי, לפני שאת מדברת סרה באלפא שלי, בואי נזכור שגם לך יש כמה ימים בחודש שאת דולפת ומושבתת.

טל שביט (1955-2011), האיש הטוב והנפלא שרכב היישר אל גן העדן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

230 לא מחיר מדהים אבל לצערי אנשים התרגלו לשלם אותו במדינתנו על רכבים כאלה, ב 230 אין לו באמת תחרות בארץ כרכב הספורט עם התמורה הכי טובה לכסף.

ב 230 ללא ספק היו קופצים על העסקה כבר עכשיו לא מעט אנשים (למרות שהבום הגדול של הדור הקודם היה כשהרכב ירד ל 200), בפועל אף אחד לא עושה את זה כי המחירים הנדרשים הם מגוחכים ורחוקים מ 230.

הכתבה מטעה כי היא יוצרת רושם שזה המחיר והוא נגיש כרגע לכל מי שחפץ ברכב ועובדה שגם התגובות פה וגם התגובות לכתבה חשבו שזה מחיר הרכב בפועל, תחשוב שהם ניגשים מרוגשים עם המידע הזה לסוכנות רק כדי ליפול על הפרצוף ולגלות שהרכב עולה 276 במקרה הטוב...

במקרים כאלה כשמוציאים כתבות כאלה מצופה לעשות שיעורי בית מינימליים ולברר מול הסוכנויות מה המחיר שמבקשים ואז ליידע את הקוראים, זה כבר היה מייצר ערך כלשהו ולא הטעייה. זאת דעתי במקרה הנדון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...