Jump to content

EMPTY

 • הודעות

  103
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של EMPTY

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. אצלי לבדוק אם הפילטר נקי לוקח קצת עבודה. לפרק מספר דברים ככה שאם אין לי פילטר כבר להחליף נראה לי מיותר לפרק כלכך הרבה בשביל לבדוק . אם אני לא טועה זה בדיוק אותו מנוע כמו בGti? https://m.youtube.com/watch?v=XKSEJJ-mjxQ
 2. עשיתי טיפול ראשון ל308 גיטי שלי . ונאמר לי שעל פי הגדרות יצרן צריך להחליף פילטר אוויר פעם ב40 אלף. מדובר ברכב שנוסע בכביש כמובן ולא בשבילי אפר אבל עדין נשמע לי קצת מוגזם פעם ב40.אלף. ברכבים קודמים שלי היתי מחליף 4 פילטרים בתקופה כזו. האם מומלץ לי ללכת לקנות פילטר אוויר ולהחליף לבד?או שזה מיותר?
 3. אישית היה לי על 3 רכבים שונים ולא עשיתי איזון ביחד עם החיישנים ונסעתי ולא הרגשתי שום שינוי או שחיקה לא אחידה של הצמיגים. לא יודע עד כמה באמת משפיעה משקל של כמה גרמים על הונטיל כמובן שעדיף לעשות איזון בהחלפת צמיגים ביחד עם הונטיל בפעם הבא זה בטוח לא יזיק. מה שכן יש לי חבר שהרכיב כאלה על האופנוע שלו ונקרע לו הונטיל מי המשקל והוא המליץ לי להחליף לונטילים שעשוים מי אלומיניום שלם.
 4. אני גם משתמש בחיישנים סינים על הונטילים כבר שנתיים. מאוד מרוצה ,פעם היתי בודק לחץ אוויר כול שבועייפ שלוש וזה חוסך לי ניפוכים מיותרים וזמן ומאמץ.
 5. EMPTY

  ירידה של 2psi בשבוע?

  אם אתה מנפח ב7 ויותר קריר ובודק שוב ב11 למשל שיותר חם הלחץ אמור טיפה לעלות. אם ניפכת 33 psi בטמפ של 25 מעלות ועכשיו בחוץ 35 אז הלחץ בערך יעלה ל34/35 אני סתם זורק בערך לא מדע מדויק. אם הצמיגים האלה בכלל עמדו מול השמש צד אחד וצד שני לא , במשאבה תראה אפילו הבדלי לחץ של כמה psi הבדל בין הצדים של הרכב בגלל שהצמיגים שעמדו ישירות מול השמש יכול להיות הבדל של 15 מעלוץ צלזיוס ואפילו יותא תלוי בכמות הזמן חשיפה לשמש ישירות מול אלה שבצד הלא ישיר.
 6. EMPTY

  ירידה של 2psi בשבוע?

  2 השמקלס שלי בעיניין הפקקים בונטילים. פעם עשיתי ניסוי קטן עם רכב עבודה. צד אחד של הרכב היה לו פקקים לונטילים וצד שני בלי. הרכב היה נוסע די הרבה בשבוע סביבות ה700 קמ בין עירוני בעיקר. היתי בודק באותה משאבה פעם בשבוע בערך באותה שעה גם. והצמיגים בלי הפקקים היו מאבדים סביבות ה3 psi כאשר אלה שעם הפקקים בונטילים 1 לפעמים 2. עוד דבר הלחץ גם מושפע מאוד בטמפ של הסביבה . אם ביום שניפחת את הצמיגים היה נניח 35 מעלות צלזיוס וביום שבדקת היה 25 למשל יכול להיות הבדל של 3/4 psi רק בגלל הטמפ של הסביבה.
 7. כיוונים הכונה לפנימי חיצוני? כי אם אתה מצליב עדין הפנים נשאר בפנים ולא מתהפך.
 8. אני מבצע הצלבה כל 10 אלף קמ. פשוט לוקח קידמי אחורה ואחוריים קדימה. באותו צד לא משנה צדדים. או שיש צורך להצליב?
 9. טוב נראה לי אני ילך על האסימטריק 5 . מקווה שלא יהיה ירידה ברמת האחיזה מהps3/4 . יש המלצה לפנציריה בסביבות נתב"ג?
 10. אם קילומטרז כמו שלי הגומי נשחק הרבה לפני שהיתיבש ב3 שנים אני עושה 90/100 אלף. אז צמיג שעמיד יותר לשחיקה יותר משחק פה תפקיד.
 11. איזה מבין כל הצמיגים האלה יתן שחיקה נמוכה ועמידות לאורך זמן בשביל נסיעה שנתית כמו שלי. באופן יחסי לצמיגים ספורטיבים כמובן. ובכלל כמה קמ צמיגים ספורטיבים בנסיעה מנהלתית יכולים להחזיק?30 אלף 40 אלף?
 12. שלום לכולם🙂 אני צריך עזרה בבחירת צמיגים ל308 גיטי שלי. עברה 15 אלף קמ ,90 אחוז מהזמן בכביש 6 ורק לא מזמן התחלתי לקחת קורסים במסלולים מקווה להכנס לתחביב טיפה יותר. אבל לצורך השימוש נניח שפעם ב כזה נוסע למסלולים, ורוב הנסיעות בכביש 6 לעבודה וחזרה סביבות ה35/30 אלף בשנה. כרגע הרכב נועל פילוט ספורט 3 מקדימה ומאחורה פילוט ספורט 4 (לא s הדגם הרגיל) הצמיגים הקידמים (3) הגיעו מקוריים עם הרכב ויבשיים עם טיפה סדקים . האחוריים(4) עוד במצב יחסית סבבה ולא יבשים שוקל למשוך איתם עוד קצת. הבעלים הקודם החליף לפילוט 4 בגלל שהמקוריים היו יבשיים. מידת צמיגים 225 40 18 ובכלל כמה קילומטרים מחזיקים צמיגים ספורטיבים בסגנון הזה(לא סילקים) בנסיעה מנהלתית בבין עירוני? תקציב משהו כמו 600/650 לצמיג גג 700. לא החלפתי עדין צמיגים ברכב הזה אז אין לי שמץ מה העליות הצמיגים במידה הזו. תודה למי שקרא עד לפה את החפירה שלי😅 ונשאר לו כח לענות.
 13. השאלה אם יש שינויים נוספים חוץ מתוכנה בהספק הזה? ואם הגיר 8 הילוכים עמיד יותר מהגרסה עם ה6?
 14. לא יודע אם זה רק אני או שברכבים של השנים האחרונות איכות הצבע הרבה יותר גרועה מצביעה של רכבים נניח מלפני 10 שנים? מדבר על רכבים פשוטי העם לא BMW ודומה.
 15. איזה מחירון מקבלים על הקקטוס של לוי יצחק ? אני גם שוקל להחליף ל2008 דיזל החדשה...
×
×
 • תוכן חדש...