Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

כבר איבד נראה לי. הוא מזכיר את זה עכשיו:

אפשר להגיד עליו מה שהוא רוצה, אבל איבד את זה? כל מהלך שלו מחושב להפליא. בחר ברגע מושלם להתקפה ועובדה, אף אחד לא מפריע לו יותר מדי.

לפני 37 דקות, Giant_TA כתב:

נו באמת… היה להם את מנרהיים, שאת רוב הקריירה הצבאית שלו עשה ברוסיה הצארית. אין להם אנשים כאלה היום. דבר שני, לא מבין מה יש להתפאר בהצלחות של בנות ברית גרמניה הנאצית. בו תתחיל להביא דוגמאות של הצלחות נאציות כאיזה הישג מרשים… שהיו לא מעט כאלה אבל עדיין.

ההצלחות הצבאיות של הנאצים היו מרשימות ביותר ונעצרו רק במחיר מטורף של מעל 20 מיליון אזרחי וחיילי ברה"מ ועוד לא מעט אירופאים ואמריקאים. זה מה שהיה נדרש כדי לעצור את המכונה. כך שכן, ההישגים שלהם היו מרשימים ביותר, כולל היעילות המזוויעה שבה הם חיסלו את מיטב העם שלנו.

לפני 30 דקות, יבגניפ כתב:

די נו. נאצים או לא, אם רוסיה פולשת לאברופה, אני מקווה שגרמניה ושות' יחזירו אותה לימי הביניים. אה בעצם אי אפשר כי הם אף פעם לא יצאו משם באמת. ובכלל, בווא נזכור שמנצח הנאצים הגדול סטלין לא היה בדיוק חסיד גדול של היהודים במדינתו, והגירוש שלנו לסיביר (עם פרשת הרופאים וכו') נעצר רק כי סטלין התפגר. 

חוץ מזה, לפינלנד יש את רייקונן ובוטאס. זה יותר טוב.

צבאות האיחוד חלשים מאד, והם די מפחדים להתעסק עם רוסיה, שמפנה חלק עיקרי מהתקציב שלה להתחמשות בזמן שהם עסוקים בקליטת פליטים והחלשת צבא כי לא צריך כזה. כמו באיש ההרס, they're not trained to deal with violence.

• אהבתי 1

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, garicho כתב:

אבל לא הייתי מציע לסטאלין - סליחה, פוטין - להתעסק עם פינלנד.

כי מי לעזאזל חשב שזה רעיון טוב לתקוף מדינה כמו פינדלנד בחורף?

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, Gosser1860 כתב:

רוסים

לפני 17 דקות, RK כתב:

אפשר להגיד עליו מה שהוא רוצה, אבל איבד את זה? כל מהלך שלו מחושב להפליא. בחר ברגע מושלם להתקפה ועובדה, אף אחד לא מפריע לו יותר מדי.

לקום באמצע החיים ולתקוף מדינה ריבונית, כאילו הוא איזה דיקטטור בשקל וחצי של רפובליקת בננות (האמת שהוא לא רחוק מזה)?

כן, הוא די איבד את זה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, RK כתב:

צבאות האיחוד חלשים מאד, והם די מפחדים להתעסק עם רוסיה

לא יודע.

אני לא מבין את המהלכים פה, ולא מבין מה קורה. אבל לא נשמע שצבא רוסיה מי יודע מה.

אם המטרה הייתה להראות לנאטו מי הבוס, לא נראה לי שהוא נערך אליה ברצינות, או לא מבצע. או שיש סיבה אחרת לתקיפה הזאת.

[והאמת אני בכלל לא קונה את הקטע עם נאטו, אבל זה בכלל דיון שונה]

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 דקות, vadim6385 כתב:

רוסים

לקום באמצע החיים ולתקוף מדינה ריבונית, כאילו הוא איזה דיקטטור בשקל וחצי של רפובליקת בננות (האמת שהוא לא רחוק מזה)?

כן, הוא די איבד את זה.

שוב, תבדיל בין מה שאתה רואה כאקט משוגע (תקיפת מדינה ריבונית) למהלך מחושב ומתוכנן (תקיפה מוצלחת של מדינה ריבונית). הוא ראה היטב עם מי יש לו עסק, מדינה חלשה שאף אחד לא יגן עליה (חולשת המערב). הוא אולי רשע (אם זה מונח הגיוני במונחים האלה), אבל איבד את זה? הכל מתוכנן. וכרגע עושה רושם שצבא אוקראינה נלחם בגבורה עילאית (כי הציוד שלהם פח והם לא מאומנים די הצורך. מחזיקים על גבורה נטו), אבל כמה זמן זה כבר יחזיק?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוטין מראה שרירים. הוא קיבל הזדמנות ואור ירוק מהמערב לשים ממשלת בובות באוקראינה וזה מה שהוא יעשה. שימו לב בסרטוני ההפצצות לטיסות הנמוכות. זה נועד לייצר הרתעה. יש לרוסיה מטוסים שיכולים בשקט בשקט לזרוע פי 50 יותר הרס, אבל הם מעדיפים לזרוע פי 50 פחות אבל עם הרבה רעש. לייצר הרתעה. לתחושתי בעוד כמה ימים, גג שבועיים, זה נגמר בהסכם חד צדדי לחלוטין ופוטין כמנצח. 

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצח? מה זה מנצח?

האוקראינים נראים לך כמו חברה שיקבלו בובה?

הם יטיסו את הבובה שלו משם בחלקים. זה יקח חודש חודשיים שנה אבל זה יקרה.

בינתיים האירופאים נזכרו שצריך לתחזק צבא ורוסיה היא לא מדינה חביבה שאפשר לעשות איתה עסקים.

יפרשו כוחות על גבולות רוסיה, יחזקו את הצבאות שלהם ואולי יחפשו חלופות לגז הרוסי.

לא מבין איך הוא יצא מזה מנצח בטווח הארוך.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, קורן בן אשר כתב:

בנט עכשיו:

ברור, זה בדיוק קריאת שמע של ערבית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עקבתי עד לא מזמן אחרי מי שהיה ראש הממשלה של צ'כיה. הוא דאג לחדש את הכלים של הצבא. מזבל בריה"מ בן 50 שנה ומעלה לדברים חדשניים. מATV ועד למערכות הגנה משוכללות. מקווה שהפרוגרסיבים שעלו לשלטון בפראג ימשיכו את דרכו (למרות שאני לא מאמין). 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, ניקו פ. כתב:

פוטין מראה שרירים. הוא קיבל הזדמנות ואור ירוק מהמערב לשים ממשלת בובות באוקראינה וזה מה שהוא יעשה

לא יודע איך הוא יצליח לעשות את זה. אנחנו ב-2022, לא ב-1990. אין לתעמולה שלו שום משמעות.

כבר העיפו על טיל בובה שלו שנבחרה בהליך דמוקרטי, אז איזה סיכוי יש לבובה שתושם ע"י רוסיה? 

לא בקיא במטרות של רוסיה שם, אבל אני חושב שבמקום יותר כוח הם יקבלו בדיוק ההפך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה כותבים אנחנו ב 2022, לא ב (השלם שנה כלשהיא). בעיני אין לזה שום משמעות. 

אחרי כל מרחץ דמים גדול בהסטוריה העולם אומר, למדנו את הלקח, לא ניתן לזה לקרות שוב לעולם. בפועל זה קורה שוב ושוב ושוב, יש אין ספור דוגמאות. 

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, RK כתב:

צבאות האיחוד חלשים מאד, והם די מפחדים להתעסק עם רוסיה, שמפנה חלק עיקרי מהתקציב שלה להתחמשות בזמן שהם עסוקים בקליטת פליטים והחלשת צבא כי לא צריך כזה. כמו באיש ההרס, they're not trained to deal with violence.

אני מניח שזה משתנה ממדינה למדינה. אני גם מופתע שהצבא הרוסי מסוגל להלחם. זה לא ששם מגייסים את הטובים ביותר. ומסורת ההתעללות בצעירים עוד מימי ברהמ, אני מניח, גם לא תורמת למורל. מצד שני יש להם מספיק שכירי חרב, צבאות פרטיים וגם כסף כדי לכפר על כל זה.

לפני כשעה, Giant_TA כתב:

ומי שחושב שהאזרחים הקטנים אשמים במשהו פשוט לא מבין שאין שם יותר מידי אפשרויות להתנגד אקטיבית…

ברור. אין מה לבוא בטענות לאזרחים הקטנים. ברוב רוסיה they dont know any better. וזה נכון לגבי רוב העולם. 

לפני 49 דקות, RK כתב:

שוב, תבדיל בין מה שאתה רואה כאקט משוגע (תקיפת מדינה ריבונית) למהלך מחושב ומתוכנן

זה לא סותר. אני לא יודע מה הבעיה של פוטין ומה הוא רוצה. אבל הוא בהחלט ממשיך במסורת מדינית בת איזה 1000 שנה ברוסיה בה הדבר האחרון שמעניין זה האזרחים. וככה אתה מקבל מדינה עצומה בשטחה, עם אוכלוסיה די עצומה וכלכלה בסדר גודל של ספרד או איטליה, עם בערך 0 תרומה לעולם במשהו שהוא לא משאבי טבע.

באמת מכל הלב מאחל להם שפעם אחת בהיסטוריה המתועדת יהיה להם מנהיג שאשכרה איכפת לו מהחיים עצמם ולא מאמביציות מפגרות סביב העולם

לפני כשעה, Gosser1860 כתב:

התאוריה האלטרנטיבית, שאומרת שסטלין התכונן לפלוש למערב אירופה ולא הספיק, מציגה את המלחמה הזו כתרגיל הכנה כשל.

אין לי מושג כמובן כמה זה נכון

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מנסה להבין מה הEND GAME של פוטין? הרי אין לו אידיאלוגיה קומוניסטית\בולשיביקית כמו בתקופת ברה"מ לאחד עמים (עד כמה שזה היה זבל אבל מילא). הוא בחיים לא יאחד 40 מיליון אוקראינים (או כמה שיש שם) לרוסיה. כל בובה שהוא ישים תוכל לשלוט רק בכוח של נשק ואימה, ודבר כזה אולי יכול לעבוד בצצניה - זה לא יעבוד באוקראינה. אז מה התוכנית הסופית? להחזיר את אוקראינה לתקופת האבן?

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אמרו מקודם, להרחיק את נאטו מהגבולות שלו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נאטו גם ככה בגבולות שלו - אסטוניה, לטביה.

יקח את אוקראינה, יצתרפו לרשימה גם פולין, רומניה, סלובקיה והונגריה.

אז מה זה משנה?

עזוב. אם הוא רוצה להפגין כוחות מול נאטו, הדבר הזה שקורה עכשיו ממש לא לטובתו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...