Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי תאורה (של הופעות)- הושיעו נא

flytomars

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון
לפני 11 דקות, cohen motor 377 כתב:

משהו כזה לא יהיה לך יותר קל?

ככה יהיה לך שליטה עם שלט בעוצמה וצבע של התאורה

הלינק שולח אותי לתחילת השרשור...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משגע התאורה,

רק קצת מעצבן אותי שעל המתופף אין שום תאורה. יכול להיות שזה העניין כמו שאמרת של הפנס.

ומה הקטע של הצעקות מדי פעם, זה חלק מהמופע או מישהו מהקהל?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 19 דקות, DareDevil כתב:

משגע התאורה,

רק קצת מעצבן אותי שעל המתופף אין שום תאורה. יכול להיות שזה העניין כמו שאמרת של הפנס.

ומה הקטע של הצעקות מדי פעם, זה חלק מהמופע או מישהו מהקהל?

חחח בד"כ זה הקהל אבל בקטע ששמתי נראה לי שזה הקונטרה-בסיסט.

המתופף מקבל תאורה מהעמוד תאורה שנמצא בצד ימין ולא רואים בוידאו הזה, אבל כן, הוא מקבל פחות תאורה מהשאר בגלל הזווית של המנורות בצד שמאל (הוא מאחורי הקיר). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, cohen motor 377 כתב:

להבא, אפשר לעצור את ההעתקה פה: https://he.aliexpress.com/item/1005002532769967.html

כל המידע שבא אחרי אחרי הסיומת html אינו רלוונטי, ומספר לנו על המסלול שעשית באתר ע"מ להגיע אל העמוד הנ"ל.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין בכלום בתיקוני צבע, בטח שלא בוידאו. כשיש לי בעיה עם זה, אני עובר בצילום לשחור לבן...

ספר מתי יש הופעה. אני זוכר שדברנו על זה לפני המלחמה... ונשכח.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, רעיון מגניב!

מניסיון רב עם צילום הופעות, בז'אנרים מאוד מאוד רחוקים מהמיינסטרים שם הרבה פעמים התאורה היא, במילים יפות, ח*א - הייתי ממליץ לעבוד ב2 כיוונים:

• תאורה - כמו שאמרת, הספוטים הצבעוניים שורפים לך את ה skin tones וכשכל בנאדם צבוע בצבע אחר יהיה קשה מאוד לתקן צבע בתמונות/וידאו לאחר מכן.
    עדיף לדאוג שהתאורה שמאירה מול או מעל הבמה תהיה בצבע ניטרלי (לבן חם או קר) שיאיר את האנשים פחות או יותר באותה צורה, וזה יתן לך את הסיכוי הטוב ביותר להוציא skin tones כמו שצריך.
    את הספוטים הצבעוניים שמור לתאורה מהצד או מפינות החדר (קצת מאחורי הלהקה), הם כן מוסיפים צבע וזה מגניב ופחות משעמם - וכמובן דאג לכך שתוכל לאזן בין העוצמות של האלמנטים השונים, או לשנות אותם במשך הזמן כדי לגוון.

• לשפר את הצילום עצמו - צילום הופעות הוא תחום בפני עצמו ושונה מהותית מהרבה תחומי צילום אחרים. צילום סטילס, במיוחד ב RAW יתן לך גמישות "להציל" הרבה תמונות ברגע שלומדים לעבוד עם תוכנות עריכה. בוידאו אני פחות בקיא, אבל גם שם אפשר להתמודד עם זה.
    אני לא יודע עם איזה ציוד אתה משתמש, אבל דאג למצלמה שיכולה להוציא תוצר טוב ב ISO גבוה ולעדשה עם צמצם פתוח מספיק, עדיף f2.8 או יותר אם יש לך אפשרות.
    ואל תוותר על צבע! הוא נותן המון, בטח בוידאו. יש מצבים או סגנונות תאורה שיחמיאו לשחור לבן, אבל הם נדירים יחסית וכנראה לא תרצה תאורה כזו במשך הופעה שלמה.
עריכה אחרונה על ידי nadavd4
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.5.2024 בשעה 14:25, Derish כתב:

להבא, אפשר לעצור את ההעתקה פה: https://he.aliexpress.com/item/1005002532769967.html

כל המידע שבא אחרי אחרי הסיומת html אינו רלוונטי, ומספר לנו על המסלול שעשית באתר ע"מ להגיע אל העמוד הנ"ל.

אני פשוט עושה שתף עמוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון
בתאריך 10.5.2024 בשעה 00:30, cohen motor 377 כתב:

טוב, רכשתי בעלי, האלומה ממש קטנה ומשום מה סיבוב והרחקת העדשה לא משפיע בכלל, הברגתי אותה עד למקסימום ועדיין האלומה באותו גודל. אולי אשים את הפנס הזה מאחורה ואכוון רק למתופף. 

בינתיים שמתי בעבודה, אולי מישהו יקלוט את הקריאה לעזרה:

20240522_162625.thumb.jpg.97e321fa6e3233b42080a05f1c00d657.jpg

• מצחיק 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באס'ה.

כמה וואט יש לו?

נחכה לחכמים יותר ממני שיתנו עצה.

לא רואים בדף של המוצר שהוא עושה את הצורה הזו!?

תכתוב בסקירות את מה שהמוצר מציע שלא עוד ישראלי יפול באשליות שלהם.

נ.ב אמרה עם כמה משמעויות: תחליף את הצבע של אלומת האור לצהוב🎗 ככה אולי מישהו באמת יבוא....

Screenshot_20240522-164354_Chrome.thumb.jpg.0923e8a1dd8e400090ffde8cba2a0704.jpg

• מבאס 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 28 דקות, cohen motor 377 כתב:

באס'ה.

כמה וואט יש לו?

נחכה לחכמים יותר ממני שיתנו עצה.

לא רואים בדף של המוצר שהוא עושה את הצורה הזו!?

תכתוב בסקירות את מה שהמוצר מציע שלא עוד ישראלי יפול באשליות שלהם.

נ.ב אמרה עם כמה משמעויות: תחליף את הצבע של אלומת האור לצהוב🎗 ככה אולי מישהו באמת יבוא....

Screenshot_20240522-164354_Chrome.thumb.jpg.0923e8a1dd8e400090ffde8cba2a0704.jpg

הצורה זה גזיר נייר שהכנתי, זה לא באמת בא עם זה 🤣

לגבי העוצמה - לא רשום בשום מקום. 

לא נורא, זה לא עלה הרבה, אמצא לזה כבר שימוש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...