Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

לפני 27 דקות, snoop90 כתב:

אם מישהו כאן עזב מפלאפל בדימונה בלי בגרות לניו יורק והצליח שם ונהיה עשיר, זה אומר שישראל חור תחת 🤣

ממש ככה.

לא אומר שום דבר.

אומר רק ששם הוא הצליח, ופה לא.

אני עזבתי את אוקראינה עם המשפחה בשנות ה90, והצלחתי פה, סוג של.

אולי הייתי מצליח גם שם, אולי מדרדר לאלכוהול וסמים, אי אפשר לדעת.

האם אוקראינה זה חור תחת? לא יודע.

מה שבטוח, שלא הייתי חוזר לשם.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשיא אוקראינה - זלנסקי ביקש מישראל להיות גורם מתווך במגעים עם רוסיה על הפסקת אש.

מה הסיכוי שנראה בירושלים הקדושה את זלנסקי ופוטין יחד עם בנט?

עריכה אחרונה על ידי boy23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, boy23 כתב:

נשיא אוקראינה - זלנסקי ביקש מישראל להיות גורם מתווך במגעים עם רוסיה על הפסקת אש.

יפה, בחר דווקא את המדינה שיש לה מה להפסיד לא משנה איזה צד היא תיקח

• אהבתי 1
  • מצחיק 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שלא ראיתי את פוטין ככה אף פעם, אני מקווה שהוא לא מאבד את זה לגמרי, כי הוא נראה עצבני משהו… שלא יגמר כאן במשהו שיסכן את האנושות.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Giant_TA כתב:

האמת שלא ראיתי את פוטין ככה אף פעם, אני מקווה שהוא לא מאבד את זה לגמרי, כי הוא נראה עצבני משהו… שלא יגמר כאן במשהו שיסכן את האנושות.  

כבר איבד נראה לי. הוא מזכיר את זה עכשיו:

• מצחיק 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, boy23 כתב:

מה הסיכוי שנראה בירושלים הקדושה את זלנסקי ופוטין יחד עם בנט?

השגריר הרוסי בישראל מיהר להגיב כשהוא מקווה שנשמור על דיפלומטיות.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, vadim6385 כתב:

לא אומר שום דבר.

אומר רק ששם הוא הצליח, ופה לא.

אומר המון.

בן אדם לא מצליח במקום מולדתו, המקום שבו הוא מכיר את השפה, את התרבות, את האנשים, המקום שאמור לתת לו את כל הכלים האפשריים כדי לחיות טוב.

במקום זאת, הוא קם, טס למקום שהוא לא מכיר, לא יודע עליו כמעט כלום, לא מכיר את השפה, לא מכיר אנשים, מקום שהוא זר בו, אבל שם מתעשר ונהיה הצלחה מסחררת.

זה בהכרח מצביע על כשל מסויים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים משרד החוץ הרוסי מאיים על פינלנד ושוודיה שלא יעזו להצטרף לנאטו, או שיהיו לכך השלכות צבאיות-פוליטיות נרחבות. לא יודע לגבי שוודיה, אבל לא הייתי מציע לסטאלין - סליחה, פוטין - להתעסק עם פינלנד. זה לא נגמר טוב בפעמים הקודמות...

https://www.newsweek.com/russia-threatens-finland-sweden-nato-ukraine-invasion-1682715

וזה אחת התגובות בטוויטר:

image.png.f99548051310140bc6d845ebde383e66.png

עריכה אחרונה על ידי garicho
  • אהבתי 1
  • מצחיק 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, garicho כתב:

בינתיים משרד החוץ הרוסי מאיים על פינלנד ושוודיה שלא יעזו להצטרף לנאטו, או שיהיו לכך השלכות צבאיות-פוליטיות נרחבות. לא יודע לגבי שוודיה, אבל לא הייתי מציע לסטאלין - סליחה, פוטין - להתעסק עם פינלנד. זה לא נגמר טוב בפעמים הקודמות...

https://www.newsweek.com/russia-threatens-finland-sweden-nato-ukraine-invasion-1682715

וזה אחת התגובות בטוויטר:

image.png.f99548051310140bc6d845ebde383e66.png

נו באמת… היה להם את מנרהיים, שאת רוב הקריירה הצבאית שלו עשה ברוסיה הצארית. אין להם אנשים כאלה היום. דבר שני, לא מבין מה יש להתפאר בהצלחות של בנות ברית גרמניה הנאצית. בו תתחיל להביא דוגמאות של הצלחות נאציות כאיזה הישג מרשים… שהיו לא מעט כאלה אבל עדיין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Giant_TA כתב:

נו באמת… היה להם את מנרהיים, שאת רוב הקריירה הצבאית שלו עשה ברוסיה הצארית. אין להם אנשים כאלה היום. דבר שני, לא מבין מה יש להתפאר בהצלחות של בנות ברית גרמניה הנאצית. בו תתחיל להביא דוגמאות של הצלחות נאציות כאיזה הישג מרשים… שהיו לא מעט כאלה אבל עדיין.

די נו. נאצים או לא, אם רוסיה פולשת לאברופה, אני מקווה שגרמניה ושות' יחזירו אותה לימי הביניים. אה בעצם אי אפשר כי הם אף פעם לא יצאו משם באמת. ובכלל, בווא נזכור שמנצח הנאצים הגדול סטלין לא היה בדיוק חסיד גדול של היהודים במדינתו, והגירוש שלנו לסיביר (עם פרשת הרופאים וכו') נעצר רק כי סטלין התפגר. 

חוץ מזה, לפינלנד יש את רייקונן ובוטאס. זה יותר טוב.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, יבגניפ כתב:

די נו. נאצים או לא, אם רוסיה פולשת לאברופה, אני מקווה שגרמניה ושות' יחזירו אותה לימי הביניים. אה בעצם אי אפשר כי הם אף פעם לא יצאו משם באמת. ובכלל, בווא נזכור שמנצח הנאצים הגדול סטלין לא היה בדיוק חסיד גדול של היהודים במדינתו, והגירוש שלנו לסיביר (עם פרשת הרופאים וכו') נעצר רק כי סטלין התפגר. 

חוץ מזה, לפינלנד יש את רייקונן ובוטאס. זה יותר טוב.

אני חסיד של אלכסנדק קולצ׳ק אבל הוא הפסיד. ולגבי ימי הביינים וכו… מקווה שזה לא יקרה כי זה בעצם סוף העולם, ואם מישהו בכלל ישרוד ימי הביינים יראו כשיא האנושות.

סטאלין לא פחות גרוע מהיטלר, וצערי מי שסבל ממנו היו כולם…

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 33 דקות, garicho כתב:

לא יודע לגבי שוודיה

לשוודים יש את אחד מחילות האוויר הכי חזקים בעולם שמורכב ממטוסים מעולים מתוצרת עצמית.

יש להם נשק מודרני ויעיל מאוד.

אני לא חושב שהרוסים יעיזו לפלוש לשם. הם עלולים לחוות שם מפלה גדולה מאוד.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, רוב המשפחה שלי נגד המלחמה. בכללי, להכניס את כולם תחת כובע ה״רוסים״ לדעתי לא נכון. זו מלחמה של הממשל ברוסיה, וכמו שכולנו יודעים הוא לא בדיוק דמוקרטי. ומי שחושב שהאזרחים הקטנים אשמים במשהו פשוט לא מבין שאין שם יותר מידי אפשרויות להתנגד אקטיבית…

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...