Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת רכב קטן - תקציב 45K

cpa

פוסטים מומלצים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

יש איזה כלל אצבע שלפיו יפניות וקוריאניות אמינות ואירופיות פחות. יש בזה משהו, ויש גם הרבה מאוד חריגים, בשני הצדדים. הוזכר הסוזוקי בלנו - אז יש לו איזו נקודת תורפה. יש לו גם שתי אחיות מצויינות - הסוויפט והאיגניס. ולגבי האייגו שהזכרת - היא מוכרת גם כסיטרואן C1 וכפיג׳ו 107 או 108 (לפי שנת הייצור). אז מדובר ביפנית או צרפתיה?

מה לגבי אלטו וספלאש? אני פשוט לא מוצא רכבים כאלה ביד 2. יש מצב שפשוט אין להן שוק חזק? 

אלטו יכול להיות רכב מושלם בשבילי, כי הוא זול וחסכוני אבל לא מצליח למצוא בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין בשנתונים שאתה מחפש אלטו/ ספלאש, הדגמים האלה לא מיוצרים יותר.

את אלטו החליף רכב בשם סלריו. אותו כן ניתן לרכוש בתקציב שלך מ 2019, והוא קיבל 4 כוכבים בטיחות במבחן הריסוק ( לאלטו  היו 3 כוכבים).

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 53 דקות, cpa כתב:

השאלה אם עושים מקיף או צד ג בנוסף לחובה וזה יעלה להערכתי משהו כמו 250 נוספים

צד ג זה חובה, ועל רכב שעולה 45 אלף לא הייתי מוותר על מקיף.

אני אוסיף פה את המקרה שלי, בתור דוגמה.

עשיתי תאונה, נכנסתי ברכב מסחרי חדש במהירות די גבוהה. מפה לשם, טוטאלוס ו170 אלף שקל תשלום ביטוחי.

אם לא היה לי צד ג' הייתי בבעיה רצינית.

מכיוון שאין לך עבר ביטוחי, הביטוח יהיה יקר יחסית, אבל כן - פחות גרוע מנהג צעיר.

בכל מקרה, לגבי טיפולים - תמיד יש טיפולים שוטפים (כולל כאלה גדולים מדי פעם - מצבר, צמיגים, וכו'), ותקלות כנראה שגם יהיו.

זה יוצא בוודאות יותר מ1000 שקל בחודש, ואני חושב שגם יותר מ1500.

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, שחר 1 כתב:

צד ג זה חובה, ועל רכב שעולה 45 אלף לא הייתי מוותר על מקיף.

אני אוסיף פה את המקרה שלי, בתור דוגמה.

עשיתי תאונה, נכנסתי ברכב מסחרי חדש במהירות די גבוהה. מפה לשם, טוטאלוס ו170 אלף שקל תשלום ביטוחי.

אם לא היה לי צד ג' הייתי בבעיה רצינית.

מכיוון שאין לך עבר ביטוחי, הביטוח יהיה יקר יחסית, אבל כן - פחות גרוע מנהג צעיר.

בכל מקרה, לגבי טיפולים - תמיד יש טיפולים שוטפים (כולל כאלה גדולים מדי פעם - מצבר, צמיגים, וכו'), ותקלות כנראה שגם יהיו.

זה יוצא בוודאות יותר מ1000 שקל בחודש, ואני חושב שגם יותר מ1500.

אוקי. במקרה כזה ליסינג פרטי לא יותר משתלם? כי זה כולל ביטוח, טיפולים, טסט וכל העלויות. 

והאם הביטוח שלי מתקופת הליסינג נחשב לי כעבר ביטוחי?

עריכה אחרונה על ידי cpa
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה משיג מסמך מתאים יש סיכוי טוב שכן, בתנאים מסויימים שתלויים בחברת הביטוח. שאל את הסוכן/נציג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, cpa כתב:

אוקי. במקרה כזה ליסינג פרטי לא יותר משתלם? 

ליסינג פרטי בשביל לנסוע 10 קילומטרים,  להעמיד רכב בתחנת רכבת, ולנסוע עוד 10 קילומטרים עד הבית לא משתלם.

אתה משלם ירידת ערך של רכב חדש+ מממן רווח של חברת ליסינג.

מה שמשתלם זה לקנות רכב אמין וסחיר, בערך בן 5, אחרי ירידת ערך גבוהה של השנים הראשונות.

• אהבתי 2

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, vladclar כתב:

ליסינג פרטי בשביל לנסוע 10 קילומטרים,  להעמיד רכב בתחנת רכבת, ולנסוע עוד 10 קילומטרים עד הבית לא משתלם.

אתה משלם ירידת ערך של רכב חדש+ מממן רווח של חברת ליסינג.

מה שמשתלם זה לקנות רכב אמין וסחיר, בערך בן 5, אחרי ירידת ערך גבוהה של השנים הראשונות.

טוב, תודה לכם. 

אעדכן בהתפתחויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

רוצה לעדכן אתכם שרכשתי קיה פיקנטו דגם ספורט שנת 2016 עם 100,000 ק"מ ב42000 ש"ח (זה קצת מעל המחירון של יד 2, אבל אני מכיר את הבעלים והאוטו שמור בצורה מדהימה).

1. ניסיתי לשוות ביטוח בוובי ובבסטי ולא נמצאה אף התאמה.. איך זה הגיוני? הייתם ממליצים לקנות משם ביטוח? לאבא שלי יש סוכנת שלטענתו הרבה יותר זולה (ברמה של 1000 שקל בשנה על מקיף וחובה)

2.שמתי לב שהפקק של הונטיל חסר בשני גלגלים... זה קריטי ויכול להביא לבריחת אוויר? אם כן, איפה משיגים כאלה? 

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ כדי להגן על המנגנון.

כל פנצ׳ריה תספק לך כמה, וחוץ מזה תזמין חבילה מעלי הזריז בדולר.

אם אין ביטוח הרכב לא זז. טפל בדחיפות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ביטוח - בהשוואות האינטרנטיות המחירים גם ככה יקרים יותר מאשר אם מתקשרים לחברת הביטוח עצמה.

תעשה סקר שוק של טלפונים לכמה חברות ביטוח.

• רעיון טוב! 1

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפער בין האתר לטלפון הוא משמעותי אבל הוא גדול יותר אם תתמקח איתם טיפה שחברה אחרת עשו לך מחיר יותר זול וכדו',

מניסיון רוב סוכני הביטוח ייתנו הצעות יותר זולות אז שווה גם לבדוק אצלם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...