Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוסיה VS אוקראינה. 2022 - 2023 - 2024

avargel

פוסטים מומלצים

עכשיו גם פינלנד ושבדיה  מצטרפות ל"חגיגה"? 

מה הכוונה לערובות שהמערב מסכים לתת להם בשביל ההצטרפות? כמו מה שקורה עכשיו באוקראינה? כאילו "המדינה שלכם תימחק אבל אל תידאגו יהיה לכם מספיק נשק מתקדם לינקום חזרה ברוסים?"

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, הבריטים חתמו אתמול על ברית הגנה עם השוודים. ופינלנד ושוודיה הם לא אוקראינה. מדובר בבשר מבשרה של אירופה המערבית, שתיהן חברות באיחוד האירופאי. זה לא אוקראינה, או אפילו הונגריה\פולין...

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, hwgeek כתב:

עכשיו גם פינלנד ושבדיה  מצטרפות ל"חגיגה"? 

מה הכוונה לערובות שהמערב מסכים לתת להם בשביל ההצטרפות? כמו מה שקורה עכשיו באוקראינה? כאילו "המדינה שלכם תימחק אבל אל תידאגו יהיה לכם מספיק נשק מתקדם לינקום חזרה ברוסים?"

אוקראינה לא חברה בנאטו ואף אחד טכנית לא חייב לה כלום. כשמדינה חברה מלאה בנאטו זה אומר שאם תוקפים אותה אז כל מדינות נאטו מקפיצות מטוסים באופן מיידי ומתחילות להפציץ. אם לא יעשו זאת המשמעות היא שהחוזה לא שווה כלום וזה יוביל להתפרקות מיידית של ברית נאטו. רוב הסיכויים שהאופציה הראשונה תקרה, ולא השניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מדבר על הזמן עד שהם בפנים, אומרים שיקח שנה לפחות.

image.thumb.png.80cd64c92c1bab98ed5cc54a51dec190.png

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 דקות, hwgeek כתב:

אני מדבר על הזמן עד שהם בפנים, אומרים שיקח שנה לפחות.

image.thumb.png.80cd64c92c1bab98ed5cc54a51dec190.png

פינלנד זה לא אוקראינה, זה יותר גרוע.

לרוסים כבר היה ניסיון לצאת למלחמה נגדם, שלא ממש הצליח. רוסים הופתעו לגלות שקיים עם יותר מורגל ללוחמה בחורף.

אם פוטין יביא לשם את הצבא העייף שלו, נגד כל העוצמה של נאט"ו, הוא רק יעשה צחוק מעצמו. 

זה רק יקרב את הרגע שבו נראה טנקי אברמס על הכיכר האדומה וחיילי מארינס נוחתים לתוך הקרמלין.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מחו"ל השבוע. פגשתי שם פינים. "We are going to f*ck him" ,"We are going to war", זה מה שהם אמרו על פוטין.
לא נראה שהם מפחדים, אבל אולי זה בגלל שהם היו שיכורים.

בכל מקרה כל "הישג" של פוטין נקבר בינתיים תחת אינספור הפסדים שהוא סופג בזירות אחרות.
לקח שתי מדינות שתמיד נלחמו כדי להישאר נטרליות והפך אותן לנאט"ו, ולא מדובר פה על מדינות סוביטיות לשעבר אלה על מדינות מערביות עם נשק מתקדם חייל אוויר לא רע בכלל וגנים של ויקינגים...

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 2

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם חגיגת הדמיון של ״מקפיצות מטוסים ומפציצות באופן מיידי״ או ״טנקי אברמס ומרינס״ זה מצחיק או עצוב. כי חוץ ממשפטים של ילדים אין לזה שום קשר למציאות. ההמלצה שלי - אם אתם באמת מאמינים בקונפליקט עם נאטו, אז תתחילו לחיות ולהנות מכל יום כאילו הוא האחרון. 

משפטים בסגנון צ׳אק נוריס או דוגמאות למלחמות לפני מאה+ שנה לא יעזרו. לאטום אין חברים. ולצערי זה יהיה הסוף של כולנו, ואין פה כלל משמעות לעוצמת הצבאות.

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביגלל זה אני חושש שלמלחמה גדולה כזו יש שתי אפשרויות לאחר שמישהו ישתמש בגרעין טקטי ראשון למען ההרתעה: 

א: נאטו ושות' יכבדו את ההסכם של "אחד למען כולם וכולם למען אחד" וילכו לכיוון MAD.

ב: ייצר ההישרדותי של כל מדינה ומדינה יגבר על הרצון לכיבוד ההסכם והם יעדיפו ליבלוע בצורה מסויימת את הגלולה ויתרצו את זה למען עתיד האנושות ונחזור למאבקי כוחות מחדש.

יש הבדל גדול בין כיבוד ההסכם במלחמה קונבנציונאלית לעומת מחלמה גרעינית שבסופה כולם מושמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שברגע שנגיע לגרעין סיימנו. קראתי בזמנו איזה הסבר שאומר שבמידה וארסנל גרעיני כמו של רוסיה מתפוצץ בשטח שלה, אפילו בלי לשגר טיל אחד - לא יהיו חיים יותר בכדור הארץ. 

עריכה אחרונה על ידי Giant_TA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שאחראי רק הטסלות ישארו לינהוג ולהיטען לבד 🤣

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, vadim6385 כתב:

זה רק יקרב את הרגע שבו נראה טנקי אברמס על הכיכר האדומה וחיילי מארינס נוחתים לתוך הקרמלין.

זה לפני או אחרי שברוס וויליס יוצנח מעל מוסקבה?

גם אם רוסיה תחליט לתקוף (או "לשחרר" את פינלנד), אני בספק שמדינות נאט"ו יחליטו להתערב אקטיבית או לתקוף בתוך רוסיה, כי משם הדרך למלחמת עולם גרעינית קצרה מאוד.

אני רק מקווה שפוטין לא יעמיד את השאלה הזאת במבחן (או שיקום סוף סוף מישהו במערב שיהיה לו מספיק שכל לתת לפוטין סולם כדי שירד מהעץ עליו הוא טיפס).

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Giant_TA כתב:

לא יודע אם חגיגת הדמיון של ״מקפיצות מטוסים ומפציצות באופן מיידי״ או ״טנקי אברמס ומרינס״ זה מצחיק או עצוב

אם פוטין יהיה מספיק טיפש לצאת גם איתם למלחמה זה יהיה באמת עצוב.

אני ממש לא מאחל לתרחיש כזה. בעיני התרחיש הכי טוב זה שפוטין יאסוף את שאריות המוח שנשאר לו, יירד מהעץ שהוא טיפס עליו ייצא מאוקראינה, יעזוב את כולם בשקט ויילך להנות מהמיליארדים שלו בווילה בסוצ' או משהו. או זה, או שהחברים האוליגרכים שלו יורידו אותו מהעץ בכח.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, gadik6 כתב:

גם אם רוסיה תחליט לתקוף (או "לשחרר" את פינלנד), אני בספק שמדינות נאט"ו יחליטו להתערב אקטיבית או לתקוף בתוך רוסיה

הביצועים של הצבא הרוסי באוקראינה גורמים לי לתהות אם בכלל פינלנד תזדקק לעזרה של נאט"ו, באמת.
לא נראה שיש להם חייל אוויר מדהים (אם כי הם קנו F35 שאמור להגיע בעתיד ובטח "יוקדם" אם יהיה צורך), אבל נ"ט? יש להם בלי סוף כולל ספייקים ישראלים.

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהלך שפוטין יכול לעשות זה לפלוש לאיזה אי נידח ליד פינלנד או שבדיה רק כדי לחשוף את הבלוף של נאט"ו שלא תצא גם אז למלחמה ברוסיה בגלל איזה אי לא מיושב, מה שיפורר את החזות של כולם למען אחד ואחד למען כולם של נאט"ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...