Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב: @אני מתחיל להינעל על הרכב" סובארו XV מנוע 1.6 גירסת eyesight

aviv11980
שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם אתה נהג רגוע אז הוא יעשה את העבודה. הבג'אז קטן יחסית אבל המושב האחורי מרווח, נוחות נסיעה טובה מאוד וגם המזגן פצצה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה החלטת דווקה שה xv היא המתאימה לך ביותר, אתה צריך את יכות השטח שלה? כי ברוב הפרמטרים היא נחותה מהמתחרות. במיוחד בדגם ה 1600 החלש. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני, מנוע ה-1600 פשוט מנוע מיותר, חלש מדי.

ועצם העובדה שבחו"ל ה-XV מגיע כיום עם המנוע של הפורסטר (2.5 ל' אטמוספרי) אומר מספיק, בפרסום האמריקאי אמרו פה ושם ש"בחברה הקשיבו ללקוחות ועשו שינויים"..

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים איתך. 

אנחנו לא באמריקה, ולרובנו אין רכבים ענקיים עם מנועים עתירי הספק ומומנט...

נכון,ה 1600 חלש, אבל יש לקוחות שזה יספיק להם. 

גם אני חושב שאם אין פער מחירים גדול, כדאי לרכוש את ה 2000 סמ"ק. 

עניין של תקציב וצורך. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההפרש במחיר יחזיר את עצמו במכירה. ה 2.0 יהיה הרבה יותר מבוקש. אני הייתי מתאמץ ל2.0 גם במחיר של הדגם הפחות מאובזר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הפחות מאובזר במקרה הזה מגיע בלי מערכות בטיחות בשנתונים הראשונים.

בפלונטר בין יחידת הנעה חזקה לבין מערכות בטיחות אני הייתי הולך לפי הבטיחות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אאל"ט הדגם הכי פחות מאובזר מגיע עם מערכת הבטיחות המקורית של סובארו רק ללא שטחים מתים ותנועה חוצה מאחור.

קריטי? כל אחד והחשבון שלו.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשנים 2017-2018 ויתכן שגם אחרי, סובארו XV עם מנוע 1.6 שווק ברמות גימור קלאסיק ופרימיום ללא מערכות בטיחות כלל - מובילאיי בלבד. רמת גימור קלאסיק שווקה גם עם מנוע 2.0 ליטר באותה מתכונת - ללא מערכות בטיחות ועם מובילאיי בלבד.

מערכות בטיחות הוצעו רק בדגמי אייסייט.

בהמשך הגיע XV גם בגרסת קרוסטרק בתקינה אמריקאית - הרכבים האלה מגיעים כולם עם מערכות בטיחות ופטורים ממובילאיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1102 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...