Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור מרוכז: המלצות מצלמות דרך DVR

Freak_Miky

פוסטים מומלצים

A2? זה דגם יותר ישן וגרוע מהA5.

http://www.ambarella.com/news/15/74/Ambarella-Introduces-Next-Generation-SoC-for-HD-Camera-and-H-264-Encoder-Platform.html

A2 לא משתווה בכלל לNOVATEK 96550, האיכות של GS1000/2000 לא ברמה של המצלמות היום.

החיישן והעדשה דומים, אז בקיצור החומרה של המצלמה הזאת פחות טובה מהחומרה של מצלמות ב200 ש"ח מבחינת איכות צילום.

ממש בדיחה לשלם על כזה דבר 500 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 17.1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המלצה

רכשתי מצלמה G1WH שזה הדגם עם עדשה 140 מעלות במקום 120.

חייב לציין שהאיכות תמונה מצויינת,מצליחים לראות מספרי רכבים גם בנתיב שליד,כבר ביום הראשון תפסתי עבריין שעקף בקיו לבן.

שווה כל שקל בשביל מצלמה שנותנת עודף מ 200 שקל.

בהזדמנות אני אערוך סירטון ואעלה.

http://www.ebay.com/itm/191098155224?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649

הגיע תוך שבועיים וחצי מהמוכר הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי כזאת,קנית אותה מהבחור שמוכר ב182?

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ב 194

שים לב יש הרבה אותיות קטנות שצריך לקרוא אצל המוכרים האלה כדי לא ליפול על זיוף

הלינק לא עולה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חדשות טובות :-)

הבטחתי וקיימתי:

הקופון הוא על סך 7$ במיוחד בשבילנו ומוריד את המחיר ל49.99$ כולל מישלוח, מדובר במוצר המקורי.

אשמח אם תוכלו להזמין מהלינק שלי, זה יעזור לי לקבל כמה נקודות :-).

SKU1188391%20(4).jpg

לינק לG1WH:

קופון 7$ הנחה:687d98

היכן מכניסים את הקופון?

בקופה מצד ימין מתחת לדגל ישראל תיראו "Have a coupon code?"- ליחצו עליו ויפתח לכם שדה להכנסת הקוד.

אני גם מזמין לפחות אחד :-).

העיקר שתיסעו בדרכים טובות ושלעולם לא תיצטרכו בהוכחות הDVR :-).

תודה רבה!

קניתי דרכך ושילמתי מהpaypal לא אמור להיות בעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמח שיש המלצה מניסיון בשטח עם המכשיר, איזה כרטיס זיכרון השתמשת? אני מעדיף ליקנות כרטיס שהמצלמה "אוהבת" :-).

אני רואה שהמחיר באייבי חזר ל55$, מי שרוצה יכול ליקנות עם הקופון שלנו מבאנג-טוב.(מקורי כמובן, הם גם מפיצים מורשים של מוביוס).

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנגגוד זה אתר אמין?

אני מעדיף לשלם עוד מספר שקלים אבל לקנות מאיביי שהשירות הגנת לקוחות שלהם הוכיח את עצמו במספר מקרים אצלי.

אני שמח שיש המלצה מניסיון בשטח עם המכשיר, איזה כרטיס זיכרון השתמשת? אני מעדיף ליקנות כרטיס שהמצלמה "אוהבת" :-).

אני רואה שהמחיר באייבי חזר ל55$, מי שרוצה יכול ליקנות עם הקופון שלנו מבאנג-טוב.(מקורי כמובן, הם גם מפיצים מורשים של מוביוס).

אני משתמש עם sandisk 8gb ultra שמגיע בצבע אדום אפור.

בחוברת של המצלמה רשום שלא להשתמש עם כרטיסים class 4.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההמלצה על כרטיס הזיכרון,

בנוגע לבאנג-טוב, אתה מוזמן ליבדוק ברשת, מדובר על חנות גדולה ואמינה עם שירות לקוחות מצויין גם לאחר המכירה, אני דיי שופך שם כסף כי התמכרתי וכל יום מגיעה משהו מעניין חדש בניוזלטר והום מגהצים את הפייפל :-).

יצא לי כבר לקבל זיכוים על מוצרים שלא תיפקדו טוב, פשוט שולחים תמונה/וידאו להמחשה ומקבלים את הפיצוי.

יש לי כבר כ50 הזמנות משם, ובוא נאמר שיש יותר ממוצר אחד בכל הזמנה :-) .

יש לך עמוד שלהם בפייסבוק, ממידע בפורומים ועוד.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8 GB ממש לא מספיק, באיכות FHD שנית צילום לוקחת בין 1.5-2 MB (תלוי במצלמה).

זה אומר ש8 GB מספיק לך בלחץ לשעה ורבע עד שהמצלמה מתחילה למחוק את הסרטונים הישנים ולהקליט עליהם חדשים.

לכמה זמן מספיק 8GB?

12345

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על האתר ננסה.

לכמה זמן מספיק 8GB?

כשריק 1:20 ב 1080 עם 30 פריים.

זה לא מספיק צריך 32GB

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידכון, להלן התמונות המובטחות. כאשר רואים את זה בוידיאו זה ניראה הרבה יותר חד.

השמשה הקדמית מלוכלכת - עמכם סליחה.

אני מאוד מרוצה מהמצלמה, האיכות יותר טובה בהרבה ממצלמות אחרות שיש לי במיוחד בחושך, למשל GS1000/GS2000, מוביוס.

יחסית למצלמות DVR לרכב אני מגדיר את האיכות כA++: ביום ברמה של GOPRO 2 ובלילה עוד לא ראיתי מצלמה עם ביצועים טובים יותר.

רק דבר אחד מפריע לי: דרוש כוח מטורף כדי להסיר את המצלמה מהמחזיק שלה. כדאי להתאמן לפני זה.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות סבבה, אבל ב200 ש"ח מקבלים בדיוק את אותה האיכות.

vVico-Marcus3 נראת כמו מצלמה מטורפת עם איכות מדהימה, אבל VICO SF2 לא שווה 500 ש"ח.

בטח לא שב200 ש"ח אני מקבל בדיוק את אותה האיכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי ה-G1W, ראיתי שיש גם דגם עם סוללה שהיא יותר חזקה 320mah לעומת 200mah וההפרש ביניהן הוא 3 דולרים. האם הסוללה משמעותית או בכל מקרה המצלמה מחוברת קבוע לחשמל?

צירוף לדגם עם הסוללה היותר חזקה http://www.ebay.com/itm/310891426086

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיכות סבבה, אבל ב200 ש"ח מקבלים בדיוק את אותה האיכות.

תראה לי מצלמה ב200ש"ח שנותנת בדיוק אותה איכות (בדגש על צילום בלילה - הכי חשוב לי). אני ארוץ לקנות אותה. אל תשכח לצרף תצלומי מסך/סירטון שאתה עשית :wink:.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...