Jump to content

boxer 19

 • פרסום הודעות

  1,804
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

10 נייטרלי

אודות boxer 19

 • דירוג
  נהג שודים מדופלם (> 1700 הודעות)
 1. יכול להיות סתם סולנואיד אחד תקול, תנסה להתסדר מול היבואן, אם לא תחפש מכון גירים אמין שלא מחפש רק להחליף גיר שלם כי זאת תקלה פשוטה.
 2. כן כשהמגע של החוט בפלאג מוצף בשמן זה יכול להשפיע על המגע, אחרי ניקיון של האיזור והפלאג הכל צריך לחזור לקדמותו ולא להתקלקל. מתכוון רק לתקלה שנובעת מהרטיבות, אם בנוסף החוטים תקולים הרכב ימשיך לקרטע. בכל מקרה פלאגים לא נהרסים תוך שבועיים לא מחוטים ולא משמן במגע שלהם עם החוט. שים לב שאני לא עונה לך על השאלה שלגביה נפתח השרשור אלה רק לגבי הדיון לגבי מדוע החלפתה פלאגים פעמיים בשבועיים.
 3. הטעו אותך, פלאגים לא נהרסים תוך שבועיים בוודאי לא מחוטי הצתה.
 4. למה החלפת פלאגים פעמיים תוך שבועיים? זה לא מתבלה בזמן הזה. או שחסכת במידע.
 5. א. כמו שאמרת הרכב שלך וותיק, המנועים החדשים יותר רגישים לזה ב. דיזל גם לי יש משאית 2019 שמחליפים בה שמן כל 90 אלף, השמן נהפך למזוט והמנועים האלה נוסעים מיליונים ככה, מסקנה, זה עובד אבל זה לא תקין. את היצרן מעניינת האמינות של הרכב בתקופת האחריות ואצל היד הראשונה ולא שניה מעבר, כמו פלאפון. בארץ רכב הוא מוצר יקר מאוד ואורך החיים שלו אמור להיות ארוך מציפיות היצרן ולכן צריך לטפל בשכל (במידה וזה לא רכב ל 3 שנים). במדינות אחרות רכב עולה חצי וגם פחות מבארץ המשוואה משתנה ואפשר "להזניח" את שוויו של הרכב ולקנות חדש.
 6. אבל כרגע הסברתי שיש בעיה והסכמת עם הנתונים. זה שלא הלך לך מנוע אחרי 300 אלף לא אומר שום דבר, אתה טיפה בים ומדובר על רכב ודגם ספציפי, זה ממש רחוק מלהוות עובדה לטענה שמן טוב ל 15 ו 30 אלף ק"מ בכלל המנועים המודרניים.
 7. האם אתה שולל את הנתונים שכתבתי?
 8. לפני נתוני יצרן של של שמנים אורך חיים ממוצע הוא כ 300 שעות עבודה, אם תכפיל את זה במהירות הממוצעת (ניתן לקחת ממחשב הרכב) שהיא בסביבות 30 קמ"ש מקבלים שהשמן טוב ל 9000 ק"מ, וגם זה תלוי באיכות מסנן השמן (כמה אחוז הוא מסנן ובכמה מיקרון המדיה שלו מסננת) וכמובן יש להתחשב באופי השימוש...האם המנוע עבד כל השעות או שהשמן עבר מחזורי חימום/קירור ולאיזו טמפ', יש גם את הפקטור של איכות הדלק ומצב המנוע. בקיצור כל זה גורע מהק"מ האפשרי של השמן. עכשיו איך בדיוק מגיעים למספרים דמיוניים של 15 ו 30 אלף ק"מ להחלפה? התשובה שלי היא מרקטינג!
 9. תתייעץ עם אנשים שעוסקים בג׳ימני, שם יש שמחליפים מנועים מ 1.3 ל 1.6 ומכירים יותר מקרוב את המצב שלך, המנועים וההתאמות דומים.
 10. אהלן חברים, ברשותי קיה ספורטאז' awd 2.4 שנת 2017. רציתי את עצתכם היכן למקם את הג׳ק לצורך הרמה של הרכב, במיוחד את החלק הקדמי (עם האחורי דיי הסתדרתי אבל אשמח ללמוד). במקום היחיד שהיצרן מגדיר שמיועד לג׳ק (הקנט מתחת לדלת) אני מניח "בוקים" ככה שממנו אני לא יכול להרים. אשמח לתמונה. תודה.
 11. בספר רכב כתוב 5w20 וזהו. גם בחנויות אפשר לומר שלא מוכרים שמנים בצמיגות 40 (לא אומר לא ניתן להשיג בכלל) בקיצור זה עולם המרקטינג שזה עולם אחר לגמרי וזה עובד טוב מאוד על אנשים, בסופו של דבר כולם מסתכלים על זה כצרכנים.
 12. מדוע באופן גורף היצרנים מאלצים את הרכבים בשוק האמריקאי/קנדי להשתמש בשמנים +-0w20? רכבים סטנדרטיים ומתחילת שנות האלפיים כמו פורד פוקוס וכו'. (מוטבע אפילו על פקק השמן) טיעון של מזג אויר לא מתקבל כי חם שם יותר מבארץ וקר פחות מאירופה.
 13. את היצרן מעניין כסף ולא שום דבר אחר, לצורך כך הוא צריך להמשיך לייצר ולמכור והתנאי הוא לעמוד בכל התקנים ולדאוג שהרכב ישרוד את תקופת האחריות. תחת כמעט כל השמנים המנוע ישרוד את התקופה הזאת. היצרן לא גורם נזק במודע כי מבחינתו הוא מייצר מוצר עם אורך חיים X ועומד בזה. לגבי המציאות תבדוק לדוגמא תבדוק מדוע אקורד בדור 8 לעומת דור 7 התחילה לזלול שמן... (וזה שינוי שנעשה כדי להוריד את מסת החלקים הנעים ולהרוויח מה שנובע מזה...ומרוויח רק היצרן)
 14. שוכחים שיש גם הנחיה להחליף כל 5 אלף ק"מ. בהצלחה בהרס המנוע ( בטווח הארוך)
×
×
 • Create New...