Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הקורונה של הפורום

garicho

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, korola כתב:

יש גם תעשייה שלמה בארץ של הקפאת עוברים,  הם מוקפאים לטמפרטורות אפילו יותר נמוכות (מינוס 193 מעלות)

מפשרים אותם ומזריעים אותם והם ממשיכים להתפתח ולגדול לבן אדם. 

אותו דבר עם החיסון , אם הוא יופשר ולא יכנס לסביבה של בן אדם הוא יתפרק , אם הוא מופשר ומוזרק אז הוא עושה את העבודה שלו.

אתה אולי מתכוון תעשיה של הקפאת ביציות, כי עוברים לא מזריעים שוב :)

Time is the only thing standing between me and the throne

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם את חיסון השפעת מוציאים מהמקרר, ולפני שהאחות מזרקה אותו הוא יושב כמה דקות בטמפרטורת החדר, ולפעמים האחות גם מגלגלת אותו בין  הידיים כדי לחמם אותו. אף אחד לא יזריק לך שום חומר שהטמפרטורה שלו מינוס 80 מעלות, וגם לא מינוס 8.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

לא הבנתי איך זה סותר?

קרא כמה פעמים שוב, זה יסתדר לך.

אתה מתבכיין שדופקים את הענף שלך, בסגנון האופנייני ואתה טועה. 

אלעס עוד קצת, כי כנראה שאתה כ"כ שקוע בתלונות שאתה לא מצליח להבין מה אתה אומר בעצמך:

1. טענה אחת של טרנספורטר: "חה חה חה פרופוסורים. זבלשטיין". לטענה הזו התייחסתי אתמול או שלשום. אני לא חושב שהמאבק בקורונה מנוהל בצורה סבירה. אני חושב שזה שאתה מזלזל ברקרוד המקצועי של אנשים עם השגים מוכחים ברמה עולמית, בתחומים שהם קצת יותר מורכבים ממה שאתה עושה (כן כן, אתה אדיסון, מליונר ותותח על. בסדר.) זה מופרך.

2. טענה אחרת של טרנספורטר: כשמדובר בקניונים פתאום הפתיחה המסוכנת לא מפריע לאף אחד. לא נכונה. יותר מזה, אתה סותר את עצמך. כי אתה בעצמך, כחלק ממופע הסטנדאפ שלך פה בשרשור, הבאת ציטוט של אחד מהפרופסורים שאתה כל כך בזה להם אומר שפתיחת הקניונים היתה כנראה טעות. עוד קצת: אם הבעיות בפתיחת הקניונים לא היו מפריעות לאיש, לא היית מוצא ציטוט של אף אחד אומר שפיתחתם היתה כנראה טעות. 

לעזור עוד?

לפני 9 שעות, Transporter כתב:

לאף אחד אין מושג"

תגיד לי אתה מסתלבט?

כאמור, הצעתי לך. פצחת את השיטה. תחליף את כולם.

אני לא חושב שאנשי מקצוע לא טועים ותמיד צודקים. כל המאבק בקורונה מתנהל מנקודת מבט פוליטית. וכמובן גם עושים טעויות. מכל מיני סיבות. האחת היא - ואותה אתה מאוד מתקשה להבין ולכן דורש מכולם להתפטר כל היום, ומגחיך אנשים שהם קצת יותר משכילים או חכמים ממך ויש להם רקרוד קצת יותר רלוונטי - שהתמודדות עם מגפה בסדר גודל כזה ועוד במדינה כמו ישראל, היא קצת יותר קשה מלארגן חתונה. מה לעשות.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נחזור לקורונה שלנו .. כבר כמה ימים אנחנו נעצרים על ה-1000 

שוב נותנים הרגשה שמישהו משחק עם הנתונים, כאילו ממשיכים להעביר בדיקות ליום הבא ברגע שמגיעים ל 1000.

נראה לי שהיום הם החליטו לשחרר.. כי ב 18:00 כבר דווח על 746 מאובחנים להיום.

חדי העין יכולים לראות את התמונה של ה 19/11 עד ה 23/11.

ימים, תמונה מדוייקת. 

יום חמישי /שישי וראשון העוקב בדיוק 760 .

שבת נמוך - 55% מהסף שנקבע

אבל אז הקפיצה ל-950 ביום שני.

בדיוק כמו השבוע... 

יום חמישי/שישי וראשון  1070 

שבת 746 .. בדיוק 55% 

image.thumb.png.69f694ae11d36312516b631a556cae90.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו,  זה כאילו פתאום .. יש שיא במספר הנדבקים אתמול, כאילו אף אחד לא רואה שהם "אוספים מאובחנים"

ומגלגלים אותם מיום ליום .. וכל יום שני הם מנקים את העודפים.

אל תאמינו לאף מילה.. הם פשוט מכינים את הקרקע לסגר בקרוב,  בהתחלה הם דיברו על 2 סגרים קצרים של 10 ימים לעומת סגר אחר ארוך בפורים +פסח. 

עכשיו פתאום זה 2 סגרים של 3/4 שבועות לעומת סגר אחד ארוך של 8 שבועות. 

וכמובן הפתיעו אותי.. הם רוצים את הסגר לפני חנוכה.. ושיכלול גם את חגיגות הסילבסטר. 

מקדם ההדבקה השבועי שלי (לא נכנס לאיך הם מחשבים את המקדם שלהם) עלה ל  1.3 

שזה הכפלה תוך פחות משלושה שבועות. 

image.thumb.png.0944b03ca8802181731a3f52c09da9c2.png

image.thumb.png.b4bc4372f4cf59664ce59680a9d17a62.png

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדהים.. עוד לא נגמר היום , וכבר בדיווח של 22:00 על היום עם 954 מאובחנים חדשים 

הגענו למקדם הדבקה שבועי של 1.31.

האופטימיות היחידה היא שכנראה כ-50% מהמאובחנים מגיעים ממגזר שיש בו הרבה ילדים,

לכן אחוזי החולים הקשים מתוך המאובחנים יותר נמוכים. 

כך שאנחנו מקבלים יציבות במספר החולים החדשים במצב קשה. 

העיקר שיש לנו 2 ראשי ממשלה..

ומה שמעניין אותם זה רק מתי הכי נח לכל אחד מהם להגיע לבחירות. 

למה הם לא חושבים עלינו?  למה לא חושבים מתי לנו הכי נח להגיע לבחירות?

אני רוצה את היום חופש של הבחירות שיהיה באמת חופש...

מה שווה היום חופש של הבחירות אם חצי מהמשק בחל"ת?  

שיפוצצו את הממשלה, יוציאו את הכנסת לחל"ת ,  אבל שיחליטו שמועד הבחירות הוא רק אחרי החיסון.

image.thumb.png.5d0249db6bf0b43fb16a214c122e9326.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.11.2020 בשעה 09:42, יבגניפ כתב:

א כמה פעמים שוב, זה יסתדר לך.

אתה מתבכיין שדופקים את הענף שלך, בסגנון האופנייני ואתה טועה. 

אלעס עוד קצת, כי כנראה שאתה כ"כ שקוע בתלונות שאתה לא מצליח להבין מה אתה אומר בעצמך:

1. טענה אחת של טרנספורטר: "חה חה חה פרופוסורים. זבלשטיין". לטענה הזו התייחסתי אתמול או שלשום. אני לא חושב שהמאבק בקורונה מנוהל בצורה סבירה. אני חושב שזה שאתה מזלזל ברקרוד המקצועי של אנשים עם השגים מוכחים ברמה עולמית, בתחומים שהם קצת יותר מורכבים ממה שאתה עושה (כן כן, אתה אדיסון, מליונר ותותח על. בסדר.) זה מופרך.

2. טענה אחרת של טרנספורטר: כשמדובר בקניונים פתאום הפתיחה המסוכנת לא מפריע לאף אחד. לא נכונה. יותר מזה, אתה סותר את עצמך. כי אתה בעצמך, כחלק ממופע הסטנדאפ שלך פה בשרשור, הבאת ציטוט של אחד מהפרופסורים שאתה כל כך בזה להם אומר שפתיחת הקניונים היתה כנראה טעות. עוד קצת: אם הבעיות בפתיחת הקניונים לא היו מפריעות לאיש, לא היית מוצא ציטוט של אף אחד אומר שפיתחתם היתה כנראה טעות. 

לעזור עוד?

ברור שאני מזלזל בהם

כבר שבוע אני שומע כל יום בחדשות "משרד הבריאות בהלם מהכמות של האנשים שהגיעו לקניון"

ואני שואל את עצמי

אם צריך לעסוק ברפואה \ בבטחון \ בממשלה \ בפוליטיקה \ באפדימיולוגיה כל החיים כדי להבין שאם תפתח  15 קניונים בדיוק בסופש של בלאק פריידי אחרי שהיו סגורים חודשיים

יהיה לך עומס כמו שהיה ביום שישי

אם אתה חושב שצריך עשירית מהנסיון שלהם בשביל לנבא את זה אז אתה באמת מבוזבז אני חושב שהם צריכים אנשים כמוך

כנראה כמה שאני אחזור בדיוק על אותו הסבר אתה לא תבין.

אני אומר שכל אחד מהם שטוען ש"לא ידעו שככה יהיה עמוס" הוא שקרן עלוב. כי זה היה ברור לכולם

אתה יכול להמשיך לנסח מחדש את מה שאני כותב זה לא ישנה את מה שבאמת כתבתי וחזרתי על זה 200 פעם פה. אם אתה לא מבין וצריך הסבר יותר נגיש תבקש נסביר לך

וחוץ מזה (כלומר עוד טענות שיש לי בלי קשר למה שכתבתי למעלה)

הם לא היו אמורים להגיע בכלל לפתיחה של הקניונים

כי הם הבטיחו שאם תהיה עליה בתחלואה הם יעצרו

אבל הם לא עצרו בבתי ספר ולא עצרו כשהחרדים פתחו ולא עצרו כשפתחו חנויות רחוב ושווקים אז ממשיכים גם עם הקניונים

בקרוב חדרי כושר וכו'

אז אם כבר לא אכפת לאף אחד מה פתוח ומה קורה עם התחלואה אז בעצם מותר לכולם לעבוד כרגיל.

אני יודע שגם עכשיו לא הבנת אבל בטוח שיש פה כמה שקוראים והבינו

בתאריך 30.11.2020 בשעה 09:42, יבגניפ כתב:

כאמור, הצעתי לך. פצחת את השיטה. תחליף את כולם.

אני לא חושב שאנשי מקצוע לא טועים ותמיד צודקים. כל המאבק בקורונה מתנהל מנקודת מבט פוליטית. וכמובן גם עושים טעויות. מכל מיני סיבות. האחת היא - ואותה אתה מאוד מתקשה להבין ולכן דורש מכולם להתפטר כל היום, ומגחיך אנשים שהם קצת יותר משכילים או חכמים ממך ויש להם רקרוד קצת יותר רלוונטי - שהתמודדות עם מגפה בסדר גודל כזה ועוד במדינה כמו ישראל, היא קצת יותר קשה מלארגן חתונה. מה לעשות.

לא פיצחתי שום דבר

תעצור כל בנאדם ברחוב ותשאל אותו מה יקרה אם יפתחו בשישי הקרוב 2 ברים בכל עיר

הוא יענה לך בדיוק מה שאני אמרתי על קניונים

ככה גם לגבי מסעדות וכל דבר בסגנון

יש דברים שהם באמת "טעות" "נסיון" "בדיקות" אבל זה ספציפית לא "טעות" ולא קשור ל"התמודדות קשה"

הם פתחו וידעו שזאת תהיה התוצאה. אז ההצגה הזאת "אוי ואבוי מה קרה בקניונים איך זה קרה?" זה זילזול באינטיליגנציה של הציבור.

פתחו כי הם נכנעו שוב ושוב ושוב ושוב ללחצים של כולם. סבבה אני בעד שהכל יהיה פתוח

אבל אל תעשו לנו הצגה כאילו אתם בהלם 

בוא נעשה נסיון נפתח בכל עיר 2 מסעדות + 2 בתי קפה

כל מסעדה תציע ארוכה עסקית ב 30 שקל, כל בית קפה יציע קפה ומאפה ב 5 שקל (כולל ישיבה כי טייק אווי כבר יש היום)

אני הרבה פחות מנוסה מכל הגאונים שיושבים בממשלה ואני אומר לך שכל מקום כזה שיפתח יהיה מלא עד אפס מקום

מה אתה אומר? שצריך לעשות ניסוי כדי לדעת את התשובה? לדעתי התשובה ברורה בדיוק כמו עם הקניונים

אז את המשפטים הפתטים האלה כמו "לא ידעו" "ניסו" "בדקו" תשאיר לקבינט קורונה לא לפה. כולם ידעו מה יקרה כשיפתחו קניון בבלאק פריידי אחרי שחודשיים הכל סגור ואין לאנשים בגדי חורף ונותנים להם מבצעים והנחות על הכל

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, khalil כתב:

מדהים, פשיט מדהים, נתונים אפסיים, ועדיין פסיכוזה קיצונית ודחיפה לסגר, לא שזה משנה לי נצרת גם ככה בסגר.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk

פשוט עצוב

מדינה רומסת את האזרחים שלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים נראה שחלק גדול מהאזרחים לוקחים את החוק לידיים וכל אחד מחליט מה מותר ומה אסור

אני מאמין שבסגר הבא כבר לא יקפידו על התקהלויות ויותר ויותר אזרחים יפרו הנחיות

ככה זה כשהמדינה מזלזלת באזרחים בצורה כל כך קיצונית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוווו אדון חליל, לאן נעלמת? חסרת לנו.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה, וסגר מקומי בעיר הרגו אותי, מאזין יותר ויותר לאודי קמרון ואייל שחר, שני חבר"ה מאוד מעניינים ואיתם מנהל מיון קורונה שקוראים לבטל את ההגבלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, khalil כתב:

מדהים, פשיט מדהים, נתונים אפסיים, ועדיין פסיכוזה קיצונית ודחיפה לסגר, לא שזה משנה לי נצרת גם ככה בסגר.

נראה לי שאתה קצת מנותק מהמציאות. קצב עליית מספר החולים מהיר מאד ואצלך אלה "נתונים אפסיים".

אלא אם הגישה שלך היא "בואו נפתח הכל, לעזאזל עם כל מי שעבר את גיל 50, העיקר שאני אוכל לשבת במסעדה".

ודרך אגב, אף אחד לא סופר את האנשים עם תסמונת ממושכת אחרי הקורונה, אבל הם רבים מאד, והרושם שלי שביניהם לא מעט צעירים. אחת הבעיות היא אנשים שלא מודעים לכך שהיו חולים בקורונה ומגיעים לטיפול רפואי עם כל מיני הסתמנויות, וכיוון שבארץ לא מבצעים בדיקת נוגדנים לקורונה אלא במקרים מיוחדים יש תחלואת קורונה מאוחרת שכלל אינה מאובחנת ככזו, וכמובן אף אחד לא יודע שמדובר בקורונה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...