Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1075 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, יבגניפ כתב:

התנהל דיון על האם יש מיתון כלכלי *עכשיו*.

לפי ההגדרה (מויקי): אחת ההגדרות המקובלות של מיתון היא צמיחה שלילית של המשק (היינו, צמצום בתוצר) בשני רבעונים רצופים.

יש עוד הגדרה שמדברת על עליה באחוז-שניים של אבטלה ב-12 חודשים. בנתיים נראה שהוציאו לחל"ת הרבה יותר מהר מאשר מחזירים חזרה.

אנחנו רק רבעון אחד לתוך הקורונה, אז כנראה שלקראת סוף רבעון השלישי אפשר יהיה לענות על השאלה (האם יש מיתון).

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנשים לא יסעו לחו"ל מסיבה פשוטה - זה לא אפשרי. וגם כאשר יתאפשר יהיו מגבלות של חובת בידוד, וכאשר אלה יוסרו עדיין יהיה חשש מהצפיפות במטוסים ומהדבקות בחו"ל, מה גם שעלולה להיות בעיה עם החרגות בביטוח הנסיעות.

מבחינתי, למשל, הנזק הכלכלי של חובת בידוד בשיבה מחו"ל פוסלת נסיעה כזו בחודשים הקרובים.

• אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, yuvalganim כתב:

בעוד חודשיים שלושה כשייגמרו הלוואות הגרייס שהמדינה נתנה על משכנתאות ועל הלוואות רכב, ואנשים עוד לא יחזרו לעבודה, אנחנו נראה לאן זה הולך.

אה נכון! שכחתי לגמרי שנתנו לאנשים אפשרות לדחות תשלומי משכנתא והלוואות צריכה. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר במרכז תל אביב והמחירים פה הזויים: 120 ש"ח תספורת של חצי שעה לגבר. בדרך כלל זה מ85 ש"ח ומעלה.

לפני 6 שנים כשגרתי באשקלון תספורת מעל 30 ש"ח נחשבה משהו יקר ומיוחד.. 

drive like a LADY, shift like a BOSS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה בגלל היפסטרים גייז שרוצים לעשות פוזות על החברות שלהם שמתלוננות כמה שתספורות של נשים זה יקר.

אני מסתפר בגבעתיים אצל ספר מבוגר, בסביבות שעה עבודה תספורת קלאסית בלי חצי גאלח או כל מיני צורות ב70 שקל כולל טיפ, אם חו"ח יקרה לו משהו אין לי מושג איך להמשיך לחיות.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide
  • אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, GT-40 כתב:

אני גר במרכז תל אביב והמחירים פה הזויים: 120 ש"ח תספורת של חצי שעה לגבר. בדרך כלל זה מ85 ש"ח ומעלה.

אני הייתי מוכן להוסיף לו כדי שיסיים ב 10 דקות.

אתה עושה גוונים ופן שזה לוקח חצי שעה?

צריך להבין גם שעלויות אחזקת מקום בתל אביב גבוהות ביותר מפי 2 מאשר באשקלון. השכירות הורגת וצריך להרויח אותה.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנקדוטה שממחישה את המצב - הבוקר הלכתי למאפיה קטנה, ותיקה ואהובה בשכונה (די מבוססת במרכז). לפני הקורונה הייתי מגיע בערך פעם בשבוע סביבות שבע וקצת ותמיד היה קשה להיכנס - כל העולם קנה קפה, בורקסים, לחמניות, לחמים וכו' ... אי אפשר היה לשבת ב-4-5 שולחנות שהתנהל שם פרלמנט בוקר שלהגיל השלישי ... מאז ששחררו את הסגר זאת הפעם השניה שלי במאפיה וגם הפעם הייתי האדם היחיד שם. המדפים היו מלאים ושיחה קצרה עם הבעלים (בכל זאת אני מכיר אותו איזה יומיים שלושה) הסגירה שיש ירידה מאוד מאוד חזקה. עודדתי אותו שאנחנו רק חודש אחרי פסח אבל אני חושב שהוא מאוד קיווה שכבר תהיה עלייה משמעותית יותר בביזנס ...

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסתפר כבר שנים בפתח תקווה, אצל הספר בפארק עופר (שרון שושה), עולה לי 50 שקל, כולל תספורת מספריים ומכונה, זקן, וניקוי עם תער מסביב.

והשכירות בפארק גבוהה מאוד. לא יודע להשוות למרכז ת"א.

במקרה הסתפרתי באמצע מרץ קצת לפני הסגר והבלאגן, אז עברו יותר מחודשיים, ולא יודע מתי אלך להסתפר שוב

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספר שלי בר"ג לא מספר יותר מידי היפסטרים, אז המחיר הוא 50 ש"ח למכונה -> מספריים -> תער.

בגלל הקורונה לא ביקרתי אצלו והסתפרתי בבית עם מכונה. יצא צה"לי במיוחד (3 מ"מ).

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Night Driver כתב:

אני הייתי מוכן להוסיף לו כדי שיסיים ב 10 דקות.

אתה עושה גוונים ופן שזה לוקח חצי שעה?

צריך להבין גם שעלויות אחזקת מקום בתל אביב גבוהות ביותר מפי 2 מאשר באשקלון. השכירות הורגת וצריך להרויח אותה.

חח לא. תספורת רגילה. אבל לזכותו ייאמר שהתספורת היחידה שעשיתי אצלו הייתה הכי טובה שלי ב7 שנים האחרונות.

עריכה אחרונה על ידי GT-40

drive like a LADY, shift like a BOSS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 דקות, GT-40 כתב:

חח לא. תספורת רגילה. אבל לזכותו ייאמר שהתספורת היחידה שעשיתי אצלו הייתה הכי טובה שלי ב7 שנים האחרונות.

יש לך זיכרון מצויין !

האם באותו היום לפני שבע שנים רצו אחריך בנות וביקשו את מספר הפקס שלך ?

• מצחיק 3

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, ChemGuy85 כתב:

אה נכון! שכחתי לגמרי שנתנו לאנשים אפשרות לדחות תשלומי משכנתא והלוואות צריכה. 

רק זה?  יש הרבה פרסומות של חברות הליסינג, קח את הרכב עכשיו ותתחיל לשלם רק אחרי הקורונה. 

כנראה הבינו שכל חודש שהרכב יושב במגרש אז ירידת הערך עליהם.

אם הם נותנים את הרכב למישהו אחר, אז לפחות הם יכולים לרשום בדוחות את הרווח על העסקה. 

דרך יפה לשפר את הדוחות ברבעון הקרוב.   אולי זה יעזור להם לגייס הלוואות נוספות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, GT-40 כתב:

תפסיק נו. אף אחד לא משלם 120 לתספורת של גבר, זה מחיר של "אל תבוא מעדיפים נשים".

70-80 זה מקסימום.

לפני 4 שעות, liav12 כתב:

ומה עם חברות שמפטרות או רוכבות על גל ה"קורונה" בשביל לפטר? יש לא מעט כאלה, יש הרבה אנשים שלא יחזרו לעבודה אחרי יוני. 

בדיוק אתמול היתה לי ישיבה עם מישהו שספג כמה עשרות מיליונים הפסדים, ולא פיטר ולא חיל"ת.

אוקי, אבל בסופו של דבר זה כסף שיצא מהכיס והעסק יחסר אותו בהמשך להמשך גידול, וזה ישפיע על היקף הפעילות שלו להרבה זמן.

• אהבתי 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, falou כתב:

בדיוק אתמול היתה לי ישיבה עם מישהו שספג כמה עשרות מיליונים הפסדים, ולא פיטר ולא חיל"ת.

אוקי, אבל בסופו של דבר זה כסף שיצא מהכיס והעסק יחסר אותו בהמשך להמשך גידול, וזה ישפיע על היקף הפעילות שלו להרבה זמן.

קצת און-טופיק. סיפרת בעבר באיזה שירשור שכיהנת (או שאתה מכיר?) בדירקטוריון של חברה עם מחזור של הרבה מאוד כסף (לא זוכר אם 1 מיל' שקל/דולר ולא זוכר גם את הסכום המדויק). 

בנוסף נראה לי שבתחילת השירשור כתבת שאנחנו בדרך או כבר במיתון מסויים.

רציתי לשאול (בהנחה ומה שכתבתי מעל נכון). את האינטרס לחל"ת ולפטר אני יכול להבין. מה האינטרס לא להחזיר? כי המדינה עושה רושם שתעניק מענקים?

ומעבר לחברים שהפסידו סכומים גדולים, מה בעיניך מעיד על המיתון המתקרב/לא מתקרב?

לפני 5 שעות, falou כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...