Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיתון כלכלי ? מישהו מרגיש משהו ?

stum
שימו לב! השרשור הזה בן 1053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 5 דקות, Gosser1860 כתב:

קצת און-טופיק. סיפרת בעבר באיזה שירשור שכיהנת (או שאתה מכיר?) בדירקטוריון של חברה עם מחזור של הרבה מאוד כסף (לא זוכר אם 1 מיל' שקל/דולר ולא זוכר גם את הסכום המדויק). 

בנוסף נראה לי שבתחילת השירשור כתבת שאנחנו בדרך או כבר במיתון מסויים.

רציתי לשאול (בהנחה ומה שכתבתי מעל נכון). את האינטרס לחל"ת ולפטר אני יכול להבין. מה האינטרס לא להחזיר? כי המדינה עושה רושם שתעניק מענקים?

ומעבר לחברים שהפסידו סכומים גדולים, מה בעיניך מעיד על המיתון המתקרב/לא מתקרב?

הייתי חבר בדיר', המחזור היה כמה מאות מיליוני ש"ח, יותר לכיוון המיליארד. זה לא הופך אותי למומחה במאקרו כלכלה... זה אומר שאני יודע לקרוא דוחות כספיים ותוכניות עסקיות ולתחקר מנכלים ושות'.

לא מחזירים כי... אין כסף להחזיר, בגלל שהעסק ספג מכה ונאלץ להצטמצם להמשך. אפשרות נוספת, פתאום מחשבים כיוון מחדש, ומנסים להסתדר עם פחות. למשל, בעל חנויות שמתחיל לעשות משמרות לעצמו, מקטין שעות פתיחה, העברת חלק מתפקידים של עובד מיחשוב לחברה חיצונית [לא בטוח שכל הצעדים הללו משתלמים בהכרח, אבל זה ממה שאני כבר מכיר], או פיטורים של כאלו שאפשר היה לפטר אותם קודם, אבל השאירו מטעמי נוחות, ועכשיו כבר אי אפשר "להתפנק" עם 5 מנהלות חשבונות, כשאפשר להסתדר עם שלוש (לדוגמא).

המדינה תעניק מענקים... לא ברור מתי, לא ברור כמה, ולא לוקחים סיכון.

אני חושב שיהיה מיתון, בגלל תעשיית הבידור, הפנאי, והמשך המשבר בקמעונאות (חנויות ומרכזי קניות, שכבר ראו קשיים לא מעטים, בחלק גדול מהמגזרים).

בכלל, האווירה תהיה, בו לא נבזבז.

תראה, פתחו את הקניונים, והם ריקים.

יצאו לבלות, אבל בזול. זו מגמה שהיתה גם קודם, ועכשיו תתגבר.

אין לי איזו ידיעה או נתונים או מומחיות. תחושת בטן.

• רעיון טוב! 2

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2.7 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

יש ויש, אמא שלי מדווחת על הקניון בבית שמש (שבד"כ עמוס ברמות קשות) יחסית ריק, שלשום הקניון G בכפ"ס היה להערכתי עם כ-20% פחות מימים רגילים.

היו גם חנויות שנמנעתי מלהיכנס בגלל התור בקופה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 44 דקות, falou כתב:

תפסיק נו. אף אחד לא משלם 120 לתספורת של גבר, זה מחיר של "אל תבוא מעדיפים נשים".

לא נכון. במספרות הפלצניות שנפתחו כאן בשלוש שנים האחרונות (״ברבר וואטאבר״) המחיר הוא בערך 100 לתספורת, ועוד איזה 20 לזקן.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

ואלה נחשבות מספרות לגברים.

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד היה יותר יקר להיות גבר מאשר אישה.

למעט אולי בוי טויס למיניהם ונערי ליווי, גבר שיוצא לבילוי לעולם יצטרך להוציא כסף. אצל אישה זה לא בטוח.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, m3x7r3m3 כתב:

יש ויש, אמא שלי מדווחת על הקניון בבית שמש (שבד"כ עמוס ברמות קשות) יחסית ריק, שלשום הקניון G בכפ"ס היה להערכתי עם כ-20% פחות מימים רגילים.

היו גם חנויות שנמנעתי מלהיכנס בגלל התור בקופה

אל תשכח שהחנויות היו סגורות חודשיים, כך שמצד אחד נוצרו חוסרים אצל הלקוחות אך מצד שני עדיין יש אנשים שחוששים לצאת לקנות.

ולכן השבוע שבועיים הקרובים לא מייצגים את העתיד,  צריך לחכות עוד קצת ולראות את הגרפים של חברות האשראי על הוצאות האזרחים בתחומים שונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובבית שמש לא היו חסרים ללקוחות דברים?

אין לי תשובות, רק שאלות

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הזקן אני גם ככה מקצץ ברגיל בבית ואצל הספר לסירוגין, אז בסגר פשוט קיצצתי 3 פעמים בבית, אבל השיער, תכף אצטרך קוקיה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גידלתי זקן לפני ההיפסטרים, אני מגדל זקן כבר איזה 16-17 שנה. התגלחתי רק בשנתיים הראשונות בערך.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ch2856 כתב:

עבודתית, אני אשלם מקדמות מס נמוכות משמעותית על החודשיים האחרונים וכך גם אלפי עסקים אחרים. מדובר בהספד הכנסה למדינה של מיליארדי שקלים. את ההפסדים האלו, כולל עשרות מיליארדים ששולמו למעל למיליון המובטלים, נרגיש בתקציב המדינה הקרוב. אין ארוחות חינם. אז עובדי המדינה, כרגיל, לא השתתפו בנטל ועבורם זו הייתה סתם תקופה מוזרה בלי כל השפעה ממשית על השכר, אבל עבור למעלה מ-1.5 מיליון איש ואישה הם חוו ירידה משמעותית בהכנסה ובמקרים מסוימים, אפס מוחלט של הכנסה. לכל זה תהיה השפעה שנרגיש בהמשך. 

אם במשבר שהיה בשנת 2002 - 2003 היו קיצוצי שכר מוגבלים בזמן במגזר הציבורי, לדעתי אין מצב שזה יחזור על עצמו. הבור התקציבי שהמדינה נמצאת בו הוא ענק. גם המקדמות , גם התשלומים לאבטלה והתשלומים לעסקים. כרגע רשות המיסים מקבלת את המיסים עבור חודש אפריל , אשר היה חודש מלא בסגר , רק בתחילת חודש יוני היא תתחיל לסכם את המספרים ויראו את הבור, אז יתחילו הגזירות האמיתיות. 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001329541

זה משהו שלא קרה ב-30 שנה האחרונות, בתכלס זה גיוס חוב של איטליה בערבות גרמנית. 

אם איטליה הייתה צריכה לגייס את הכסף הזה אז, הריבית שהיא הייתה צריכה לשלם הייתה גבוהה.

ככה שהאיחוד הארופאי מגייס (ובעצם הוא זה שערב להחזיר ) הריבית נמוכה יותר. 

אם הם חכמים הם צריכים לגייס חוב צמוד לדולר ..

image.thumb.png.1253f8b3a5cc217a5e2ce9f4c7aa243c.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Bailout לכלכלה של איטליה. יוון גם בטח תעלה על הרכבת. עוד הפעם המדינות החזקות באיחוד צריכות לסחוב על הגב מדינות שאין להן מה למכור חוץ מתיירות. נראה אם יחלצו אותם או שנראה מדינות באיחוד האירופאי זורקות את המפתחות והולכות בדרך של בריטניה. 

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...