Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

לגמרי, אצל חלק מהאנשים הסגר הוריד מחסומים של אנשים שפויים

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, halperin96 כתב:

כי עובדים על רכב עם כפפות.

למה לא?

חשבתי שיענה לי:

אדוני, זה רכב פרימיום, מי שנוגע בו בלי כפפות מסתבך איתי, ואני הראשון...(;-

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פורום קשישי ראש העין או מה?

אה, לאנס, אשמח לקישור של הבוכנות (איציק מישהו פגע בקסארה מאחור בקטנה והדבר היחיד שנהרס זה הבוכנות)

ולא ידעתי שיש לך לקסיה

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יום חמישי בערב נסעתי לקניות והקיר שחניתי ממולו מזכוכיות ואני מביט ברכב שנמצא מולי ויוצא לי רכב יפה במחשבה ואז קולט שזו ההשתקפות של הDS.

חניתי אותה בסמוך לA1 SLINE שאפרופו רשמתי שהיתה באותו המגרש אחת ולפני שחשבתי אם לבחון אותה רציני כבר נחטפה וואלה מה שראיתי זה שני רכבים מאוד יפים וזה גורם לי פשוט לאהוב את מה שיש לי כרגע בחניה. 

כשאהיה בעבודה ביום ראשון אשלוף את הקישורים לבוכנות. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין יותר מהנה מאשר להסתכל על הרכב שלך ולאהוב את מה שאתה רואה. אש.

• אהבתי 2

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעדיף זבל יפה גם זה מקובל. ברוסית אומרים שכל אחד מביא ביד איך שהוא רוצה.

• אהבתי 1

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במרוקאית אומרים שכל אחד בוכה מאיפה שכואב לו. לא הספקתי לשאול את סבא שלי ז"ל מה תהיה ההתייחסות כאן לטחורים.

אוטו יפה בחניה זה לא פחות מאשה יפה במיטה. תמיד עדיף שניהם.

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לומר כי כל "הרעש הלבן" מסביב לשרשור הזה ואני מדבר על עמודים על עמודים של ויכוח מטופש, מיותר וחוזר על עצמו של אמינות רכבים, פשוט מתיש וגורם לי לזפזפ לשרשור הבא ואני מניח שאני לא היחיד בעמדה הזאת...

הסיפור שלך הוא העיקר והטפל פה מסביב קצת מתסכל.

אדם ייחודי, שקנה רכב ייחודי, עם בעיות ייחודיות וכל הסיפור למרות שהוא בפאזל, כתוב באופן מרען ומשעשע, בחיי שזה היה צריך להיות בלוג מאשר שרשור בפורום. 

אמשיך לעקוב, למרות שקשה,  אחרי חוויותיך מהרכב והפרויקטים של שדרוג והתחזוקה. 

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לדניאל גם אני איפשהו איבדתי את השרשור, תגובה אחת של פות''ש ו 20 תגובות שממשיכות באותה המחלוקת.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

• אהבתי 1

VW GOLF MK2 1.3

FIAT 500L 1.4

MG4 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ונעבור למה קרה בסופ"ש 

קודם כל מישהו כאן ביקש לינק לתומכות - לחץ כאן

בסוף שבוע הזה ההורים של אשתי ביקשו לראות את הנכדים, הסכמנו בתנאי שהם נשמרים עם מסיכות על הפנים ומפחיתים מגע ואם כן מיד מחטאים ידיים. 

איך שהם מגיעים הם טוענים שהם חשבו שהם שמעו מיאו מהמנוע כשהם התחילו נסיעה מחולון וטענו ששמעו אותו שוב כשחנו בראש העין - מפה לשם סאגה של שעה וחצי שבה פירקתי חלקים של גריל של טויוטה קורולה 2013 וחלקים ממגן הרפש והגחון של הרכב וחתלתול אחד קטן ומפוחד שהחליט להתיישב לו בין הגריל לרדיאטור וכנראה בגלל זה היה לו אוויר קר כל הדרך - והוא היה מפוחד, תוקפן ונע לי שם מפנס אחד לשני, למגן רפש וחזר חזרה למעלה הגריל עד שבסוף הצלחתי לשלוח יד ולתפוס אותו בצורה בה לא יוכל לתקוף ויצא חתלתול אחד שלם מהרכב ואני בלי שריטה. 

שמתי אותו לכלוב ששמרתי לארנבת לביקורי ווטרינר שעד עכשיו לא נזדקתתי להם כי אני מטפל בה בעצמי ובפעם היחידה שהייתי צריך לעזור לה זה היה ממש בתחילת הסגר - היו גשמים חזקים מאוד והגברת נשכה לעצמה את הזנב והורידה ממנו את כל הפרווה - קפצתי לווטרינר תורן, לקחתי משכה אנטיביוטית. אשתי קפצה לעבודה שלה ולקחה תמיסה שהם מפתחים לזירוז ריפוי פצעים כרונים אצל קשישים (יש לזה אישור FDA גם לחיות) וואלה תוך שבוע ריפאנו לה את הפונפון והיום יש לה פונפון חדש מפואר ומלא פרווה וזה קרה בחודש האחרון. 

בקיצור החתלתול הוחזר אל אמא שלו אתמול בערב בהצלחה רבה. 

לפני 14 שעות, danniel כתב:

חייב לומר כי כל "הרעש הלבן" מסביב לשרשור הזה ואני מדבר על עמודים על עמודים של ויכוח מטופש, מיותר וחוזר על עצמו של אמינות רכבים, פשוט מתיש וגורם לי לזפזפ לשרשור הבא ואני מניח שאני לא היחיד בעמדה הזאת...

זה מזכיר לי קצת את הסצנה של מונטי פייטון בבריאן כוכב עליון שרוגמים את הרוגם כשהוא אומר ג'הובה. 

רק פה פשוט תגיד כלשהוא שם של רכב מתוצרת צרפת. כמו DS אין לי מושג מי קונה דבר כזה. 

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.4.2020 בשעה 20:41, avargel כתב:

זה פורום קשישי ראש העין או מה?

סוג של

• מצחיק 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קמתי בבוקר עם חלום מוזר כזה שקניתי רכב צרפתי והמנוע בעייתי, כל מיני אנשים התחילו להזהיר אותי. מישהו בכלל ביקש ממני להניח תפילין באיזשהו רגע ואני בכלל פולני שלא מאמין בזה שלמעלה (רק פוחד ממנו פחד מוות). 

ואז התעוררתי והכל היה בסדר. רגע... מה זה הכותרת הזו? 

למה יש כאן 29 עמודים??? 

לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא

טוב הJOYING נחת בארץ ועכשיו זה כבר תלוי בדואר ישראל.

הפודים שהזמנתי לטוויטרים בדרך.

כנראה יש גם עוד משהו שנמצא איפשהו בדואר או אצל אחת חברות השילוח שזה כנראה מתאם לרדיו שמשום מה עדיין לא הגיע ליעד. 

ואבא אחד שהתאשפז לצערי לשלושה ימים ואמור היה להשתחרר היום אבל ככה זה כנראה אחרי גיל 70 שכבר מגלים משהו אחד - מוצאים משהו אחר ואז חושדים בעוד משהו ובקיצור - לא כיף גדול... 

איט איז וואט איט איז. 

החיים יפים. תותים.

• אהבתי 2
  • מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...