Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

הרבה בריאות לאבא!

ולגבי החלום, too much carsforum for us, נראה לי השיחה על אמינות הרכב נכנסה לך לחלום,

נקווה שלא תחלום עלינו עושים איתך דיטליינג לרכב עם ביקיני שרשום עליו Ds והשכן שלך שמפרגן בפיתה עם שיפוד, משפריץ עלינו מים מזרנוק, זה יהיה יותר נוראי מהחלום הקודם 😂🥵

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.4.2020 בשעה 19:08, banji man כתב:

לגבי מחזיק הכוסות שחסר אצלך בקונסולה המרכזית.

יש פתרון מאוד טוב ב AMAZON (מקווה שיחדשו את ההזמנות בקרוב)

אצלי זה עובד מצוין.  מומלץ!

https://www.amazon.com/gp/product/B07L3GVKK1/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o08_s00?ie=UTF8&psc=1

caps2.jpg

יש גרסאות דומות באלי במחירים יותר זולים

https://www.aliexpress.com/item/4000065411149.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.4ee0512bwIGlyB&algo_pvid=d9f63491-544e-48e6-a2b4-26c1eb4f690d&algo_expid=d9f63491-544e-48e6-a2b4-26c1eb4f690d-40&btsid=0ab6f83a15889729199761380e6356&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום לצלם בירה במחזיק כוסות, אתה מצלם שם יוגורט? מעליך מישהו כותב על שכן שמשפריץ, מזרנוק?

What the fuck is going on here?

בנאדם הביא הביתה צרפתיה שחרחורת מלאה נצנצים, איפה הלכתם לאיבוד?

שבת שלום...(;-

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • אהבתי 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה אני קורא שיח מכבד. יש כאלה שמבחינתם שיח מכבד זה בכלל משהו שונה לגמרי.

http://www.seach.co.il/

• מצחיק 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב עדיין מתחת ל100KKM בקושי נסע למעט אולי השבוע האחרון - כיף לנהוג בה. היא סוג של סקייטבורד עם מושבים ממש נוחים ובכל זאת יש בה קצת עידון - היא לא נעולה לגמרי. 

נאמר שאם בדודג' הייתי רגוע עכשיו אני מוצא את עצמי יוצא לעקיפות בתדירות הרבה יותר גבוהה ומבחינת כוח וזריזות הוא מספק - אני לא באמת צריך יותר מזה. אם יבוא היום של הצ'יפ זה יהיה כנראה הרגע שבו אני גם אשים וי על רוב הקטגוריה של משפחתיות יוקרתיות עם ניחוח ספורטיבי. 

יש כיסוי חיצוני אולי במהלך מחר אעלה צילום של זה - יעשה את העבודה לימים הממש חמים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש נקודה על מכסה תא המטען במצב לא איי יאיי יאיי כנראה מפגיעה של משהו למרות שאין דנט בפח. 

מכסה המנוע במצב פחות טוב משאר הרכב אבל משהו שאני יכול לחיות איתו - כל השאר במצב סביר מאוד לגיל ואל תשכח שהגג כולו זכוכית. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמממ... אה... סוג של בסדר? 

b8184bb9-fb26-4dfa-acc2-778ee98066cf.thumb.jpg.3f9c5b3abaaada72307d612ce3a3edbf.jpg

עושה את העבודה - בשישי צהריים נזכרתי שהשארתי את משקפי השמש בתא האכסון בקונסולה של הגג ברכב - למרות שהיו משקפי הגנה על השמשה הקדמית - שמתי לרגע את היד על ההגה וזה היה מאוד לא נעים ואז כשניסיתי לאחוז במשקפי השמש שלי צווחתי כמו צ'יוואוואה שדרך לה יחמור על הזנב. 

אמרתי הגיע הזמן לנסות את הכיסוי - הDS הזאת כל כך רחבה שפשוט לא הצלחתי להוריד כיסוי שמכסה סובארו B4 2015 על רכב שפרקטית - קצר ממנו! 

נו שויין - עושה את העבודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק מקווה שאתה ביחסים טובים עם השכנים.

פתיחת דלת מהירה ולא מתחשבת של הבחור שחונה ליד תהפוך את הרכב שלך על הגג.

נראה כמו pickup אמריקאי עם דלת מאוד גדולה.

• אהבתי 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זו סילברדו עם מנוע דוראמקס והשכן ביחסים מצויינים איתי - אם זה לא מספיק מאחוריה עומדת הפג'רו Q שלו מדוגמת לחלוטין. 

הסילברדו מפלץ רציני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...