Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

מי יקנה DS?!? צריך להיות ממש אבל ממש... 🤕

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, ST12345 כתב:

1. קודם כל כבר עבר מלא זמן ולא הלך מנוע לרכב. פששש, ריספקט (;-

2. דבר שני, יש לאוטו קורונה? אם לא, אז למה הכפפות? 

3. מוכר?

כי עובדים על רכב עם כפפות.

למה לא?

• אהבתי 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יוצא מהבניין בלי כפפות על הידיים או בקבוק אלכוג'ל ומסיכה - מכבד את הכללים, שומר על ההיגיינה. 

אני מגדל שני ילדים - פשוט דואג לשמור על המשמעת כשזה מגיע לבריאות. תכלס לא נגעתי בשום דבר עם הידיים עד שהגעתי לרכב אז כבר נשארתי עם הכפפות על הידיים - 5 דקות עבודה בחיי. ועל הדרך השכן שהגינה שלו סמוכה לחניה של הרכב שלי הוציא לי פיתה עם פרגית, סלט, חמוצים וכוס של קולה. 

ככה מתחזקים נבלה! אה ז"א רכב כן רכב. 

• אהבתי 1

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טרמוסטט רק הזמנתי - הוא בדרך... הוא בדרך... 

ואת זה גבע יעשו. אני לא DIY לכל דבר ודבר. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שמסקרנת אותי, מה אתה יכול לומר על שמירת הצבע השחור לרכב כבן 6 שנים (שהצבע השחור - הוא בפניי עצמו קשה לתחזוקה).

מתאר לעצמי שהוא לא חף מ-"סווירלים" ולא ננהג בידי האדם הכי פדנט בעולם בעברו,

האם יש מקום לשיפור הצבע לדעתך? (או יותר נכון להחייאת הברק).

עריכה אחרונה על ידי ozal5
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תביט אחורה איפשהו בששת הדפים הראשונים אתה תראה שעשיתי לרכב הזה קצת דיטיילינג ואתה תראה בקלות איך ניתן לגרום לרכב ישן (כולל הסובארו שהיא כבר בת 10) להבריק כמו יהלום. 

העניין הוא שהצבע השחור הוא נוראי - ידעתי את זה מלחתכילה אמנם אבל המכסה מנוע במצב יותר קשה משאר הרכב - עדיין לא משהו שאני לא יכול לחיות איתו בשלום ובשלווה כרגע. 

וגם איפשהו בדלת תא המטען יש ממש אזור שבו הלכה התקלפה כבר אך עדיין לא משהו שמציק לעין אלא אם כן אתה עומד ממש חצי מטר מהרכב. 

מה שאני אוהב בכך שהרכב אינו בעל צבע מטאלי הוא שניתן לבצע תיקונים אזוריים לצבע או לצבוע חלק ולגבי הבדלי גוון קטנים מאוד - לא נחוץ בשלב הזה, לא עבורי לפחות ואני בספק אם יהיה נחוץ בכללי. 

עוד יתרון שרשמתי לגבי הרכב הוא שאין לו גג מפח - כל הגג של הרכב הזה זכוכית ולפחות כאן - נחסכות עלויות משמעותיות בתחזוקה שלו במובן פחחות וצבע ודיטיילינג.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, lanosforce כתב:

אז נתחיל בזה שראש העין + קריאוקי + מערכת הגברה מקצועית + שכן דלוק == עבירה פלילית! 

וואי אחד השכנים בבניינים הסמוכים החליט שהוא חוגג כנראה את יהדות מרוקו מעבר לכך שהוא חוגג את היותו ישראלי וב2 לפנות בוקר קצת נשבר לפולני אחד שהתקשר למשטרה ואמר להם שכנראה יש שם התקהלות - 10 דקות ולהתראות שכן חוגג בשנה הבאה 😇 יש גם צד טוב לקורונה. 

זה היה איזה משאית או משהו עם מוזיקה לא?

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע לאמר בוודאות אני רק יודע ששמעתי חוץ מהמוזיקה קולות של הרבה מאוד אנשים והבנתי שקורה שם משהו לא חוקי במצב הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אשתי אמרה שזה היה איזה מסחרית או משאית עם מוזיקה שהתיישבה ליד הבתי כנסת והגנים שם

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות הרעש שאנחנו שמענו הגיע בכלל ממורד הרחוב - נדין. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי שהמשאית עשתה סיבוב בכל מיני מקומות, היא עברה על שדרות הרצוג כמה פעמים ואז התקבעה שם בחניה

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, m3x7r3m3 כתב:

זה היה איזה משאית או משהו עם מוזיקה לא?

הבעייה הייתה יותר עם איכות הסאונד והשילוב של הפלייליסט. הרעיון דווקא היה בסדר.

ערבי קריוקי בעיר הוותיקה מאד מקובלים, חלקם בשילוב מחזנים בגילאים שונים. הבעייה היא באיכות השירה (ככה הם קוראים למה שהם עושים)🤣

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין לא סגור מה זה היה, אבל ההתקהלות שנוצרה שם באיזור הייתה לא שפויה.

ואפילו לא אחד עם מסיכה

• אהבתי 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לא - אצלנו היה מדובר במסיבה פרטית כנראה באחת דירות הגינה וזה באמת היה זוועה. 

הבעיה היא שזה לילה שמותר לקיים בו מסיבות פרטיות עד אור הבוקר - במקרה הזה לולא הקורונה הילדים היו מתעוררים עם שני הורים מאוד מאוד עצבניים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...