Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

התקנת המערכת נראת מעולה!
איך התמודדת בסוף עם המידע שמוצג על המסך המקורי של הרכב?
והאם עכשיו כל כפתורי המערכת המקוריים לא בשימוש?

Sent from my iPhone using Tapatalk

• אהבתי 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסופו של דבר גילינו שגם עצם העובדה שיש לJOYING הזה שישה פרוטוקולי קאן באס שונים - עדיין צריך דיקודר בכדי שהוא יוכל לתקשר בעזרתם דרכו עם הרכב. 

אז חיברנו את שתי המערכות במקביל כאשר הJOYING לא מחובר לרשת הקאן באס. 

חיישני הרוורס נשלטים ע"י המוח של המערכת המקורית (איפה שהCD נמצא) וממש מתחת אליה יש מקום לעוד 1 DIN ושם הורכב הJOYING. 

לקחת אוויר... הההעכשיו 

בכדי שיהיה אפשר להרכיב את התושבת למסך של הJOYING יוסי ניתק את מסך התצוגה של המערכת המקורית והתושבת שלו - אז אני מקבל רק חיוויים קוליים מחיישני הרוורס ואלו מגיעים מהרמקולים האחוריים - דרך המערכת המקורית! :-P

בזמן הזה כאשר אני נוסע רוורס - מצלמת הרוורס מציגה לי תמונה עם שנתות דרך המסך של הJOYING. 

אין לי שליטה מההגה אבל לזה יש שלל פתרונות וגם לJOYING עצמם יש מתאם הגה מגניב שנועד לשבת במחזיק כוסות - אני שוקל את הפתרון הזה לביצוע קסטומיזציה נוספת אצל יוסי לעוד כמה חודשים טובים - לשלב הבא. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הורכבו אתמול המגבים - עניין של דקה למגב. 

נשאר עכשיו לתאם עם גבע. 

לשאלה שהיתה כאן קודם - אלו הם החלקים שהוצאו מהרכב לאחר התקנת המערכת:

2ad5129f-3e9d-4df0-b76d-992f6edaacff.thumb.jpg.019b0d2e132ee7fbd414839c5ed6e279.jpg

המאפרה שבמקומה נבנתה תושבת לשלט של המגבר והסאב המוגבר והיציאת USB לטעינת הטלפון. 

המסך של המערכת המקורית והתושבת שלו (המערכת המקורית עדיין ברכב מפקדת על חיישני הרוורס רק בלי המסך שלה - צלילים בלבד). 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב!
בהחלט התקנה ברמה גבוהה.
אולי זה יותר מתאים לפורום אודיו אבל האם המערכת שקנית מגיעה על אפל קאר פליי? ראיתי שאחד הדגמים שלהם תומך בזה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• אהבתי 1
Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, shakedi כתב:

מגניב!
בהחלט התקנה ברמה גבוהה.
אולי זה יותר מתאים לפורום אודיו אבל האם המערכת שקנית מגיעה על אפל קאר פליי? ראיתי שאחד הדגמים שלהם תומך בזה.

אני הבן אדם הכי לא אפל בעולם אז לא ממש יודע לענות על השאלה אבל יכול להיות שהמידע שאתן לך במקום - יועיל. 

זו מערכת אנדרואיד פתוחה, בלי שום נעילות - אתה יכול להתקין עליה מה שאתה רוצה. 

אני חושב שכל מקור שיכול להזרים בBT יכול להתחבר אליה - אין ממש צורך במערכת כזאת לשקף מסך של הסמארט שלך בעיניי - ברגע שמדובר באנדרואיד מלא ופתוח לחלוטין אתה יכול תכלס לשים את הנייד לתוך איזה תא נסתר ברכב אפילו ושרק יקבל שם טעינה. 

לפני 6 שעות, save כתב:

נגיעה עדינה של רטרו ? אני רואה שם כונן DVD ?

CD לדעתי - יכול להיות שזה DVD גם רק שהמסך המקורי שהיה שם היה מונוכרום אדום וקטן. אולי עם המערכת של דנון יש DVD. 

לאנדרואיד הסיני שפותח במיוחד לרכב הזה (נמכר בעליאקספרס) הנגן שמחליף את היחידת CD המקורית אכן מנגן DVD. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי שאר התצוגות? אני מבין שיש צג נוסף שמוסתר על ידי המסך. זכור לי שאמרת שאתה רוצה להתקין במקביל למערכת הקיימת.

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תביט מעלה - אתה תראה שהצג הזה הוצא מהרכב ופורק מהתושבת שלו - בעגלה האדומה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז עכשיו גם תצוגת מזגן ושאר ירקות הם על המסך הסיני ? 😇

• אהבתי 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, כי אין לרכב הזה מקודד קאן באס זמין או אחד שבטוח יעבוד. 

לרדיו המקורי לא היתה תצוגה למזגן - זה היה רדיו פשוט יחסית עם מקלט BT מובנה ודיבורית ותצוגה לחיישני רוורס, רדיו וCD 

המסך היה אדום מונוכרום ולא משהו צבעוני. 

אני חושב שאחזור לJOYING לבדוק מולם את הנושא הזה קצת יותר לעומק במהלך שבוע הבא כי אני עדיין לא ממש מבין איך זה שיש למכשיר הזה פרוטוקול קאן לכל רכב אפשרי ולא הצלחנו לגרום לזה לעבוד בלי מקודד בזמן שיש לו את כל הפרוטוקולים - לא ברור לי ב100 אחוז. 

במידה וכן יהיה ניתן לעשות משהו - אשמור את זה לנגלה הבאה כשישעמם לי שוב :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@lanosforce אשכרה משעמם לך 😎  אם אתה רוצה להזיע ולעשות דיטיילינג לצפרדע אתה מוזמן 🤣

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@lanosforce איפה היה המקרופון של ה BT המקורי? למה היה צריך לשתול אחד אחר מאחורי המראה? 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הוא או איפשהו בסביבות המערכת המקורית או איפשהו בהתקן של המראה המקורית. הוא מחובר למערכת המקורית וזו לא בשימוש מעבר לחיישני רוורס. 

הJOYING הגיע עם מיקרופון חיצוני משלו והוא הוסלק בצורה מאוד אלגנטית ע"י יוסי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמקול המקורי כנראה בקונסולה העליונה של כפתורי פתיחת חלונות הגג (אמורים להיות חריצים באמצע), אני אוהב להזיז אותו ולהדביק על החריצים שלו את הרמקול החלופי, אין כמו רכב שנראה מקורי ועובד כמו שהיצרן תכנן. תתחדש, המסך יושב ממש יפה. מוזר לי שלא מצאת התקן CANBUS שיקרא את הרכב, צריכים להתאים לרכב מתאמים שזהים גם ל-C5/508 שנפוצים בסין, JOYING בטח מכירים את זה ויכולים לעזור לך בקלות.

• רעיון טוב! 1

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן אני שוקל להזמין מתאם לC5 של JOYING - יש אחד באקספרס של FEELDO שרשום עליו גם DS6 - ממש לא אתפלא אם יתאימו שניהם. 

אבל עכשיו אני צריך להתפנות לתכניות אחרות ביניהן החלפת טרמוסטט ברכב ובסמפטמבר יש ארוע משפחתי - בקיצור, אחרי החורף כנראה יהיה מקצה שיפורים קטן או שאני אמתין 10 חודשים שתרד ממני הוצאה כבדה על הדירה ואז כבר יהיה לי הרבה יותר קל. 

בתכנית לשלב שלט הגה של JOYING ומקודד ובעוד 10 חודשים אולי להחליף לאינטגרטור חזק יותר (תכלס מיותרררר). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...