Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום 6 שנים של אחזקת יונדאי i20

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

itamarg מסכם 6 שנים של אחזקת יונדאי i20 שנת 2009 שממש לא מזמן סגרה כמעט רבע מליון ק"מ. על כל התקלות, עלויות הביטוחים וחוגה אחת של מזגן שפשוט לא הפסיקה להתקלקל.

סיכום-אחזקה-יונדאי-i20-2009-1.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי של סיכום לשרשור ארוך ומעניין שנכתב במשך השנים.

שאלה - האם אפשר אצבע על גובה הקילומטרז' בו התחילה ההתרסקות באמינות הרכב? אני מכיר 2 בעלים לשעבר של הרכב, לשניהם התחילו תקלות רבות בסביבות ה-130 עד 150 אלף ק"מ כאשר הרכב הראה אמינות יפה עד אז.

Now: Octavia 1.5T 2020 and 308SW 1.2T 2016

Past: Focus 06, Insight 11, Ibiza 09 + 1.2T, Impreza 14, C4 09, Corolla 17

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתמר, תע״ה!

יש לאמא שלי גם i20 ויש לה בעיה לסירוגין בפתיחת דלת נהג. מה אמור להיות הפתרון?

סוכך שמש רציתי להזמין מפירוק אבל בגלל הבלאי של החלק אולי כבר עדיך לרכוש חדש.

לא מבין אנשים שקונים רכב מליסינג/השכרה.

למה זה פסול?

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגביי הצילינדר היה איזה בחור מבאר שבע שהצליח לסדר לי את זה ב 200 שקל בדלת של הנהג.

אבל הבנתי מיונדאי שופ שזו מחלה ברכב הזה והפתרון זה רק להחליף צילינדר...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיני רמת האמינות לא סבירה אלא נמוכה.

ליונדאי מהשנים האלה יש שם טוב בשוק בנוגע לאמינות אך לפחות לפי המקרה הזה וה-I30 שאני החזקתי רמת אמינות נמוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה פסול?

כי לישראלי יש מוטו "הרכב לא שלי, אז לא אכפת לי"

ורק תחשוב כמה מסכן הרכב יכול להיות באחוות המוני ישראלים! , בשתי מלים "אונס רכבים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ ללא דלק וטסטים ממה שאני מבין - עלות האחזקה של הרכב מסתכמת בפחות מ700 שקלים לחודש וזה עוד לרכב שממש לא הפגין אמינות גבוהה לאורך השנים ואני מתאר לעצמי שגם אם חלק מהתקלות והטיפולים היו מתבצעים עצמונית או מוסכים לא מורשים העלויות היו יורדות למטה משמעותית.

אין שום דבר מרגש או מרשים ברכב אבל הוא שירת את בעליו 6 שנים הרבה יותר מאשר ההפך.

לחשוב כמה ערך היה מאבד לעומת כמה תקלות היה רואה לו היה קונה אותה חדשה - אני עדיין יותר מבטוח שהרכישה שלה כיד 2 משתלמת יותר בפער ניכר.

לגבי הI20 - לידידה היתה אחת כזו בליסינג - גם היא סבלה מאוד ממערכת ההיגוי.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ ללא דלק וטסטים ממה שאני מבין - עלות האחזקה של הרכב מסתכמת בפחות מ700 שקלים לחודש וזה עוד לרכב שממש לא הפגין אמינות גבוהה לאורך השנים ואני מתאר לעצמי שגם אם חלק מהתקלות והטיפולים היו מתבצעים עצמונית או מוסכים לא מורשים העלויות היו יורדות למטה משמעותית.

.

הרכב טופל רוב הזמן במוסכים לא מורשי יבואן אבל כן מורשי משרד התחבורה ועם חלקים מקוריים/איכותיים בלבד (ברקסים יקרים וטובים וכנ"ל צמיגים שלאחרונה הותקנו זוג קונטיננטל). אצלי לא בא בחשבון אצלי לטפל בלי קבלות או משהו כזה וגם עצמאית לא כי אין לי את הידע, הזמן והכלים.

למי שיש, מצוין...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה פסול?

כי אנשים שוכחים שכשהם מקבלים "הנחה" על רכב ליסינג לעומת פרטי, בבוא העת הם יצטרכו לגלגל אותה הלאה כשהם ימכרו את הרכב.

וכשאתה מפנים את זה, אתה רואה שהחיסכון שלך יחסית קטן(אם קיים בכלל) בשביל שתיקנה רכב שבמשך 3 שנים עבד קשה במקרה הטוב עם רמת טיפול בינונית מינוס, או שהתעללו בו במקרה הרע.

עריכה אחרונה על ידי davemustaine87
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה גם תלוי איך טיפלו ברכב. לא מעט חברות חוסכות על הרכב בטיפולים, חלפים לא מקוריים, אם בכלל.

אם הרכב אכן לא טופל כראוי, לא שווה להתעסק ועדיף לשלם יותר.

מה גם, שהיום שהשוק מוצף, אתה יכול לקנות מיד פרטית בהנחה זהה לליסינג ואפילו יותר זול מהליסינג, כי בחברות הליסינג מדברים איתך על מחירון ולפעמים אפילו יותר מהמחירון (שיטת מצליח).

גם בטרייד אין של היבואנים אפשר למצוא רכב מיד פרטית עם ק"מ נמוך בהרבה, שמור ומטופל, ככה שאולי זה אפילו יותר משתלם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב התקלות המתוארות לא עוות רושם של תקלות שנובעות מהחיים הקשים של הרכב כרכב ליסינג או בגלל איכות הטיפול.

אפשר להגיד שידית ראשונה נשברה בגלל יחס עויין בתחילת החיים אבל השנייה לא החזיקה יותר.

בעיות חשמל, חיישנים וכוק לא שייכים לתחזוקה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזקתי ג'אז ידני 5 שנים מגיל 5 לגיל 10, מק"מ 90 ל 240, גם אצלי התקלקל חיישן קראנק, גם סלילי הצתה, אבל תקלות הפלסטיקה ומנגנוני הדלתות האלה לא היו בכלל. גם לא בפיג'ו 307 ישנה למען האמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי הרכב המתואר בסיכום ממש לא אמין וכל כך הרבה תקלות ב 6 שנים שחלקם אף תקלות רציניות כמו מזגן מושבת, רכב שלא מניע או נכבה בפתאומיות וכדו' לא עושות שם טוב לרכב. מה עוד שהבחור מתאר במצטבר 10 ימי עבודה שהלכו לו בגלל הרכב.

פותח השרשור - מה הסיבה שהחלטת להפרד מהרכב בפתאומיות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1913 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...