Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך המזגן מקרר ברכבכם ? שרשור מזגנים.

Benor
שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הכי מקפיא שנתקלתי בו בשנים האחרונות היה באימפרזה ובXV מהדור הנוכחי. גם על העוצמה הכי נמוכה הוא פשוט הקפיא בזמן קצר יחסית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 223
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מהנסיון שלי, בדרך כלל יפניות

באופן ספציפי המזגן באוריס הקפיא אותי באוגוסט

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ותחושת טמפרטורה בקרב בני אדם שונה אחד מהשני, פחות סביר שתקבל בשרשור הזה אידיקציה מדויקת מאוד.

• רעיון טוב! 1

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באופן מפתיע, לרכב זאב צבאי. אולי זה האחד הספציפי שהיה אצלנו, אבל למרות כל האפודים היה נעים לשבת מאחורה.

בניגוד לסוואנות ושלא נתחיל לדבר על טיוליות ששם המצב זוועה🥵

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכוניות פאר עם מזגן של 10kW
תשיג נתוני מזגן ב btu/h , hp או kW
ואז לפי נפח סלון הרכב כבר תקבל מושג.
ככלל , ככל שהספק המנוע גדול יותר ניתן לשים מדחס חזק יותר והתוצאה בהתאם.
למרות שהיום רוב ההנעה למדחס היא חשמלית ולא דרך הרצועה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המוחלט של המכוניות המודרניות המזגן מקפיא, יותר קל לערוך רשימה של מכוניות עם ציון רע/בינוני.

יש כזו איפה שהוא בארכיון.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי לנסר 2007. מקפיא לך את הצורה גם בטמפרטורה של 40+ בחוץ.

דייהו נובירה (כן, כן). עושה רושם ש80 אחוז מתקציב הפיתוח הלך למזגן, ו20 אחוז לשאר הרכב. כאילו קודם בנו יחידת מיזוג אוויר, ואחר כך בנו מסביבה אוטו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזגן מצויין - באופן יחסי ממה שחוויתי, טויוטה יאריס בנזין רגילה. אולי בגלל שחלל פנים קטן יחסית, אבל אשכרה אני בן אדם שסובל מחום ובד''כ ביום חם מאד חייב עוצמה מירבית עם מינימום טמפ' וזה הרכב היחידי שהייתי צריך להוריד את העצמה תוך פחות מ5 דק נסיעה. פשוט מקפיא.

מזגן גרוע (בלשון המעטה) - הכי גרוע שנתקלתי הוא בדצ'יה סנדרו סטפאווי - פשוט בזיון לקרוא לזה מזגן -  אשכרה אני צריך תכף לקנות רכב חדש והמזגן שלה מונע ממני לקחת אותה ברצינות.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, EliC25 כתב:

מהנסיון שלי, בדרך כלל יפניות

באופן ספציפי המזגן באוריס הקפיא אותי באוגוסט

גם קוריאניות. אף פעם לא נסעתי באוטו סיני, אבל מניח שגם אצלם שמים דגש חזק על מיזוג אוויר.

התיאוריה שלי זה שמזגן זה סופר חשוב במדינות עם אקלים חם ולח (שזה בערך כל הדרום מזרח אסיה), אז הם משקיעים בזה.

מצד שני באירופה הגישה הרווחת שחם לך - תתמודד, אז מזגן זה מותרות מבחינתם, וברכבים שלהם הם שמים אותו בעיקר כדי לצאת ידי חובה.

עריכה אחרונה על ידי vadim6385

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 דקות, vadim6385 כתב:

אף פעם לא נסעתי באוטו סיני, אבל מניח שגם אצלם שמים דגש חזק על מיזוג אוויר.

היה לי אחד צמוד מהעובדה, "גרייט וול" שמו, מנוע 1.5 של טויוטה +גפ"מ.

מזגן מעולה.

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Mr.Hybrid כתב:

היה לי אחד צמוד מהעובדה, "גרייט וול" שמו, מנוע 1.5 של טויוטה +גפ"מ.

מזגן מעולה.

אם כבר מדברים על סיני - האוטובוסים הסיניים (וואלה לא זוכר שמות, אבל כמה סוגים שונים) מקפיאי עצמות. מעולם לא היה לי נעים כ"כ באוטובוסים בינעירוניים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סתם במכוניות יפניות/קוריאניות/סיניות יש מזגן מאוד חזק. 

כל מי שביקר במזרח הרחוק בחודשי הקיץ יודע שזה פשוט גיהינום על פני אדמות. הקיץ הישראלי הוא קריר ונעים בהשוואה לקיץ במזרח הרחוק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטויוטה ורסו המזגן פשוט מעולה , גם ללא הפתחים מאחורה ( אין בהם צורך ).
המזגן הכי חזק שהיה ברכב שברשותי - סיטרואן ג'מפי 2007, עם יחידה אחורית בהתקנה מקומית, אותה היו מבקשים לכבות כבר אחרי 5 דקות.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1071 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...