Jump to content

yosilogen

 • הודעות

  300
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

כל מה שפורסם על ידי yosilogen

 1. בפנים זה מזכיר טיפה מראה של פריוס דור 3
 2. מכירים את אלו שכותבים "לא רוצה להכליל אבל..." סיפור אמיתי: כשהייתי בן 6 חיכיתי במעבר חצייה ונהגת פיג'ו 106 אדומה עלתה לי על הרגל...
 3. yosilogen

  ביטוח רכב

  נרשמתי דרכם לא מזמן, והשירות לקוחות שלהם בעייתי,פונים אליהם בוואטספ ועונה לך בוט, לוקח זמן עד שמתקשרים אליך בחזרה, שלחו לי הודעה בדואר שהביטוח יבוטל בגלל שהנתונים שנתתי להם לא נכונים (למרות שביקשתי מהם לסדר את זה), לא טרחו אפילו להתקשר ולהודיע, דיי מצטער שהצטרפתי אליהם.
 4. הרבה תיקונים/החלפות חלקים לרכב בזמן כל כך קצר, למה עלה לך לנקות בית מצערת 700 ועוד לבד?! , אני לא מבין. היה טוב אם היית מוסיף בקצרה גם חוות דעתך על הרכב, מרוצה/לא מרוצה וכ'ו.
 5. בהחלט שילוב מוזר, זה דגם שנזרק החוצה בלי הרבה מחשבה.
 6. שיהיה רפואה שלימה ליונים 🤣 לי יש כיסוי רכב פשוט, לוקח בדיוק דקה לשים במידה ואין רוח, אבל בשביל פתרון קבוע הייתי כנראה הולך כנראה על היריעות בד, זה נראה פחות מסוכן.
 7. yosilogen

  רכבים מסנוורים

  היום הרבה רכבים חדשים עם תאורה לבנה וחזקה, עם שמות כמו קסנון/טורבו לד ועוד מרעין בישין, יש נהגים שמדליקים אורות גבוהים בכוונה, יש נהגים שמדליקים אורות גבוהים כי מנורה אחת אצלם שרופה, ויש כאלו שפשוט מסנוורים כי הם גבוהים באוויר. אגב בשביל להתריע על אורות גבוהים נוהגים להדליק לחצן מצוקה, לא כולם מבינים זאת.
 8. תודה על הפרסום! כנראה יקח עוד 5 שנים עד שכל הרכבים החשמליים יהיו עם טווח אמיתי מינימלי של 500 ומעלה
 9. ידוע אם במידה והרכב הישן חס וחלילה יעבור תאונה, יקבל חלפים חדשים או סוג ב'?
 10. לא מובן איך בדקת את הצריכה, אם לפי מחשב רכב או תדלוק.
 11. 1) לא מובן לי למה נסעת דרך אבוחצירה, אם התכוונת לנסוע לרמת גן... 2) לא יודע אם המצלמה שם היא של דוחות או תנועה, אבל יש מצלמת דוחות ב'זבוטינסקי פינת החלוצים בבני ברק והיא מדפיסה שטרות כל יום לעירייה, אני יודע כי קיבלתי (וביטלתי) כשנכנסתי לנת"צ כדי לעקוף את הפקק, שהחלאות תמיד עומדים על הנתיב לכוון ישר, כדי לא לעמוד בתור הארוך לפנייה שמאלה לאהרונוביץ/השומר, מאז אני הפסקתי כמעט לחלוטין לנסוע דרך שם, מקום דוחה עם פקקים 24/7 בגלל עבודות רקבת שלא זזה.
 12. איך אתה מסוגל לבגוד בנו ככה, אדון הייבריד? איזה רכב יש לך עכשיו? לנושא: מחיר ארצי ישראלי מאוד זול, ועוד עם הנחה של רק 10% מס.
 13. הגזמת עם אילת, אני נוסע הרבה לשם, הייתי הסופ"ש עם 40 מעלות במהלך היום המזגן מקרר בסדר גמור, אני מודה שכניסה לרכב אחרי שהוא עמד שם במהלך היום, היא כמו כניסה לתנור חם אש (זהירות מלגעת ברכב בידיים!), אבל אחרי כחמש דקות נסיעה עם מזגן על עוצמה גבוהה ועל 16 מעלות, הרכב מקרר כרגיל.
 14. ממדינת תל אביב?! תגיד לי השתגעת?!! בחיים לא קונים משם רכב, רק כוס מים ב- 20 שקל... הסיבה היחידה, שהייתי מוצא בשבילי לא לקנות משם, זה מאידאולוגיה.
 15. יצא לי גם כמה פעמים לרדת לשוליים כשבלמו בעוצמה מולי, זה אינסטינקט , ולפי הסרטון הצלם יכל לבלום בזמן, רק שהוא היה חכם וידע שיש רכב מאחוריו.
 16. השמן נראה ישן ברמה של שנה, כנראה שלא החליפו שמן, מומלץ להחליף למוסך יותר אמין שלא עושה הצגות, להבא תסתכל בטיפול אם אתה לא מכיר את המוסך.
 17. מזל טוב! סוף סוף היא תגיע אלינו אחרי הרבה שנים.
 18. מחיר מוגזם לכל הדעות, ואין בקרת שיוט אדפטיבית?! עדיף שלא היה יוצא לשוק.
 19. יכול להיות ים של דברים, אנחנו רק יכולים לנחש, ולא בצורה מדויקת, גש למוסך אמין שיבדקו.
 20. yosilogen

  Awacs connect - מישהו שמע?

  מקריאה קלה, זה סך הכל הוסיפו אפשרות להתחבר עם הנייד למצלמה, המערכת עצמה קיימת הרבה זמן עם שאר המערכות בשוק. לי יש מערכת movon.
 21. תיקון: mg zs ev , וזה שהוא מצליח כי הדגם הבסיסי יותר זול, ועולה 130 אלף. חבל מאוד שלא משווקים את הדגם הגדול של קונה, רכב מושלם וסופר חסכוני.
 22. הפעם נראה כמו מיני ג'יפון, "רכב לנשים", הדבר היחיד שטוב ברכב הזה זה המרווח ל 3 אנשים.
 23. קורה לי גם בנסיעות לאילת מדי פעם, זה בהחלט סיוט, אצלי גם הציפוי חלונות לא עוזר, אם הם מאחורי ולא עוקפים אותי, אני מאט עם תאורת חירום עד שיעקפו, אין פתרון לזה. ולא נדבר על אלו שנוסעים עם אורות גבוהים, ואתה מסמן להם והם לא מורידים עוצמה...
 24. הרכב הופך להיות עץ שמוציא לימונים, אחרי הכל זה רכב חשמלי וירוק (לא באמת)
 25. אם היית עושה חיפוש באתר היית מגלה שקיים אשכול ישן עם מלא מידע על רכבים והמזגן שלהם
×
×
 • תוכן חדש...