Jump to content

micha

 • פרסום הודעות

  594
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

13 נייטרלי

אודות micha

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. בכל מקרה, מזגן לא מטפטף בד"כ לרוחב כל האוטו . רקאומר
 2. זה תוצאה של מכה מהצד (מדרכה או אפילו אבן משתלבת בולטת). תתחדש
 3. אם יהיו עוד סגרים אז הרכב יעמוד. אין שום טעם להשקיע בטיפול אם הרכב לא צובר בלאי כתוצאה מתנועה. יתרה מזאת, יעשה טיפול כעת ויהיה סגר עוד 3 חודשים. מה יצא לו מזה שטיפל והרכב עמד ? ש-9 חודשים אחרי זה יצטרך לעושת שוב טיפול??
 4. אין שום יתרון לעשות עכשיו (על לעשות בעוד שבועיים). אין גם חיסרון. זה חסר משמעות. אם הסגר יתארך, אז יש משמעות שולית. בכל מקרה, הבעייה היחידה רק אם הרכב באחריות ואתה לא עושה את הטיפול השנתי - במועדו (כי ממילא, הטיפול השנתי מיועד לכאלה שנוסעים מעט מאד)
 5. לא צריך להיות "עסק חיוני" בשביל להישאר פתוח. המגזר הפרטי עובד בהתאם לתו סגול (למעט קבלת קהל). הבעייה של המוסך תהיה אם לא יגיעו לקוחות. אני מניח שאם זה יקרה, הוא יסגור. עדיף לו לא לשלם שכר.
 6. ג'יפ חשפה לפני כמה שעות את הרנגלר 4XE פלאג אין שיתחיל להימכר בדצמבר - ואת רכב הקונספט גראנד וואגוניר שייתחרה ב-SUV פרימיום .
 7. ראשית, עוד אין הסכם שלום. שנית, תצטרך ויזה. אם אתה מחפש יותר זול , תתחיל בטיול בירדן בואדי ראם ומשם תתקדם לאט לאט. בקיצור - עדיין רחוק.
 8. אם אתה מדבר על זה, מדובר בלחץ אויר נמוך באחד מגלגלי הרכב. תנפח !!
 9. אין שום בעייה עם חיפוש קולי בעברית. לגבי הכנסת כתובת, אתה יכול ללחוץ על סימן המיקרופון כאשר ה-וויז פתוח ולומר בקול מה אתה מחפש.
 10. דימום המנוע לא אמור לקרות , אלא אם אתה עם רגל על הבלם. השאר תלוי במהירות ההתנעה כאשר אתה מרים את הרגל מהבלם. בכל מקרה, במהלכים מאד איטיים וארוכים מומלץ לנתק את זה, כי כמות ההתנעות/דימומים בוודאי לא תורמת לא לחיסכון ולא לאורך החיים של המצבר והמתנע.
 11. יש לך פייסבוק ? תיכנס לדף הזה https://www.facebook.com/groups/251018888282912/ . הם טיפ'לה משוחדים כי כולם בעלי קראקנים, אבל הכי טוב לשמוע ממקור ראשון.
 12. נכתב פה כבר על ג'ק עגלה. לרכב פרטי, זה די והותר (אני אישית הרמתי איתו כבר עשרות ג'יפים). הוא מתאים לעומס של שני טון כך שלכל רכב עד 3.5 טון הוא יעשה עבודה. מהיר, יעיל ובמחיר סביר.
 13. איך זה רלוונטי לדיון? לא מדובר על המצב הנוכחי שבו אין תיירות. כמו שכתבתי, ההכנסות מהמותג הבינלאומי (השכרות נכנסות ועמלות בהשכרות יוצאות) גדולות מדמי הזיכיון. אז בעולם נורמלי ובהנחה שהכרזת פשיטת הרגל תסתיים בסגירת המותג הבינלאומי (והסיכוי לזה נמוך) - קשר רנט-א-קאר מפסידים מזה. בפועל ? זה ישפיע מעט מאד והם יסתדרו עם המותג השני שלהם (שוב, זה במקרה הקלוש שהשם הרץ עלם) .
 14. אתה יכול בהצלבה (שכמעט תמיד מתרחשת במהירות אפסית/ 0 קמ"ש) לבטל את נעילת הדיפרנציאל, להתקדם מעט ושוב לנעול.
 15. כן, בהגדרות רכב במולטימדיה. אבל זה מחזיק עד ההתנעה הבאה, כלומר זה מתאפס בכל כיבוי של הרכב וחוזר לברירת מחדל של כיבוי בעמידה - לחיסכון בדלק. וידיאו כאן
×
×
 • Create New...