Jump to content

micha

 • פרסום הודעות

  611
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

20 נייטרלי

אודות micha

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. זה על מנת לחסוך אבל לא רק לצד המדפיס. גם לנו כלקוחות. חוסך מקום בתא כפפות. אני מניח שאת כל החשבונות (טלפון, סלולריים, כבלים, ניירת בנק, כרטיסי אשראי וכו') אתם כבר מקבלים רק במדיה אלקטרונית אז למה פה סתם להדפיס ספר? חוצ'מזה, ממילא רוב השאלות ששואלים אחכ בפורומים הם כאלה שיש עליהם תשובה בספר רכב (ולא מסתכלים) אז איפה הבעייה ?
 2. אין בזה שום דבר חדש. להורדת אוויר, הדיפלייטורים האלה נמכרים גם בארץ אבל הבעייה שלהם היא הכיוון. לניפוח אוויר להוציא כ-500$ זה מופרז. דיפלייטורים שעון עם דיפלייטור
 3. כמעט בכל "מחשבי הדרך" במכוניות היום, אתה רואה כמה ק"מ יש לך עד התדלוק הבא (בתנאי הנהיגה שהיו עד כה ומתוך הנחה שיישאר ספר קטן) וזה בוודאי "מדוייק " יותר ממיקום המחוג. באירופאיים באמת נשאר עוד ממוצע של 40-50 ק"מ אחרי שמחשב הדרך מראה 0. בחלק מהאמריקאיות - כשהוא מראה 0, זה באמת 0. נוסעים פעם אחת עד ה-0 ומתדלקים. אז אתה יכול לקבל מושג כמה ליטר ספר יש לך (בהשוואה לגודל המיכל.)
 4. לא . מה שמעניין את חברת הביטוח האם יש לך תביעות או לא (רכוש - שזה מקיף או צד ג וגוף שזה ביטוח חובה). כל עוד גם בביטוח צד ג לא תהיינה לך תביעות, אתה בסדר.
 5. ממליץ לך ללכת על משהו סביר יותר שאולי גם יתן לך הנחה בביטוח. https://www.pointer4u.co.il/פתרונות/יישומים-לנייד/ipointer/
 6. ההבדל הוא ברמת הגימור - לטובת לקסוס כמובן. לקסוס מוסיפים גימורי עץ, לדים אחרים בפנסים, הגה אחר וכו'. בתואם לנד קרוזר 150 (לקסוס 460 היו גם דגמים עם מערכת מתלים הידראולית לשינוי גובה) היה לי 200 מ-2009-2013 (ביבוא של טויוטה) . רכב חלומי, בוודאי אז.
 7. תתחדש. רכב נוח ברמה אחרת. אני "עשיתי" 70000 קמ על דיסקו 4 בהנאה רבה. התמונות מפרצים עליון ומהעשוש רק בשביל התיאבון. אני הייתי עם ג'אנט 19" ולכן הייתי חייב גלגל רזרבי שני, אבל ב-דיסקו 3 אפשרי גם ג'אנט 17 אז זה בסדר. קח בחשבון שבמקרה של שני פמצ'רים, אתה לא יכול להיעזר בחבר יפני כי אתה תהיה היחיד עם 5 חורים בג'אנט (ומותג ג'יפ כנל)
 8. אני לא מתפלא שמישהו מביע את דעתו בלי שיש לו באמת מה להגיד.
 9. למרות שהם רוצים להציג זאת ככה, אין למוסך יבואן שום יתרון בפחחות. לפעמים הוא גם לא מופיע ברשימת מוסכי ההסדר (לפחות ככה זה היה בעבר) בגלל שהמחיר שהוא חייב את חברות הביטוח היה גבוה. מצד שני, למוסך הסדר גדול (לא לקטנים מאד שגם לרוב לא ברשימה) יש יתרון בניסיון. בגלל שהם נבחנים ע"י חברות הביטוח, הם לא יעשו אתך קומבינה לטובתך אבל גם לא יעשו בדכ שום דבר לרעתך. בקיצור, אם אתה תובע את הפוליסה שלך, לך למוסך הסדר. אם אתה תובע את צד ג', לך על איזה מוסך שבא לך ותבחר גם שמאי.
 10. כפי שכבר ענו לך, XV יעשה את שניהם (אגב, לתצפית על המרסבא אתה יכול להגיע עם עם רכב שאינו 4X4.). מסלולים יש באתר https://shvilim.co.il/ ותזכור שבכל מקרה, לא נכנסים לשטח עם רכב אחד. תמיד לפחות עם עוד אחד.
 11. מציע לקרוא שוב מה שכתבתי. הגבהת מרכז הכובד מרעה את המצב. החלפת הבולמים והקפיצים מביאה לשיפור התגובה של הרכב, הנדנוד שלו, לשיכוך הקפיצות . מאחר ששני אלה סותרים, צריך לבחון את השורה התחתונה. השורה התחתונה ברכבי שטח (כאלה שאכן נכנסים לשוח מדי פעם) - לשלם מחיר בהגבההת מרכז הכובד וליהנות מרכב מוגבה שמגיב טוב יותר בכל בקשור לשיכוך מהמורות ויציבות בסיבובים. לדעתי, שני הפתרונות שהצעת רק גורמים להגבהה או להבלת יכולת השיכוך ולכן מבחינתי - תורמים להרעה בלבד.
 12. אני בספק אם זה יצליח אבלל אם זה עם רמקול אחד, אתה יכול ללחבר את הפלוס מינוס לתקע מצית ולנסות עם השנאי הזה. http://www.tel-dan.co.il/product.aspx?productid=1877
 13. יעלה לך בערך כמו 200 מכוניות שבפרופיל שלך.
 14. תלוי באיזה רכב. בדרך כלל, החלפת בולמים וקפיצים מרעה את המצב כי היא מגביהה את מרכז הכובד של הרכב. מצד שני, היא משפרת בהרבה את התנהגותו בסיבובים, בפניות ובשיכוך פגעי כביש (החל מבאמפרים וכלה בבורות). בהנחה שמדי פעם נכנסים לשטח, בהגבהה חוקית (מקסימום 2 אינטש-5 ס"מ), הערך המוסף של קפיצים ובולמים טובים - גבוה יותר מהפגיעה.
×
×
 • תוכן חדש...