Jump to content

micha

 • פרסום הודעות

  583
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

12 נייטרלי

אודות micha

 • דירוג
  נהג נמרץ (> 500 הודעות)
 1. micha

  הג'ק פשוט...קרס

  נכתב פה כבר על ג'ק עגלה. לרכב פרטי, זה די והותר (אני אישית הרמתי איתו כבר עשרות ג'יפים). הוא מתאים לעומס של שני טון כך שלכל רכב עד 3.5 טון הוא יעשה עבודה. מהיר, יעיל ובמחיר סביר.
 2. micha

  הרץ פושטת את הרגל?

  איך זה רלוונטי לדיון? לא מדובר על המצב הנוכחי שבו אין תיירות. כמו שכתבתי, ההכנסות מהמותג הבינלאומי (השכרות נכנסות ועמלות בהשכרות יוצאות) גדולות מדמי הזיכיון. אז בעולם נורמלי ובהנחה שהכרזת פשיטת הרגל תסתיים בסגירת המותג הבינלאומי (והסיכוי לזה נמוך) - קשר רנט-א-קאר מפסידים מזה. בפועל ? זה ישפיע מעט מאד והם יסתדרו עם המותג השני שלהם (שוב, זה במקרה הקלוש שהשם הרץ עלם) .
 3. אתה יכול בהצלבה (שכמעט תמיד מתרחשת במהירות אפסית/ 0 קמ"ש) לבטל את נעילת הדיפרנציאל, להתקדם מעט ושוב לנעול.
 4. כן, בהגדרות רכב במולטימדיה. אבל זה מחזיק עד ההתנעה הבאה, כלומר זה מתאפס בכל כיבוי של הרכב וחוזר לברירת מחדל של כיבוי בעמידה - לחיסכון בדלק. וידיאו כאן
 5. micha

  הרץ פושטת את הרגל?

  אמת, אבל אם הרץ העולמית תיפול, "קשר" הישראלית לא תקבל הזמנות מלקוחות הרץ בעולם ולא תוכל לרכוש עבור לקוחותיה הישראלים ימי השכרה של הרץ בחו"ל. נזק גדול מאד שגדול מדמי הזיכיון שהם משלמים.
 6. micha

  שאלה כללית לגבי המושג total lost

  נכון. לשאלתך, רכב ששוה כמה מיליונים וניתן לתקנו - יתוקן אם הנזק קטן מ-60% . אז אם גוף הרכב וחלקיו לא נשרפו, רכב שכזה יתוקן גם אם יוחלף חצי אוטו.
 7. אתה יכול ליצור קשר עם אפי שיטרית. הוא יבואן של כל מה שתעלה על הדעת (רמפות, בוקים וכו'). פייסבוק שלו נייד 0523214741
 8. אם המצבר היה טוב לפני , הוא יחזור להיות טוב אחרי מחזורי טעינה רצופים (אם תיסע כל יום רבע שעה לפחות, בלי אורות ומזגן).
 9. micha

  ביטול/הקפאת ביטוח רכב

  ראשית, ביטוח חובה חייבים גם אם הרכב עומד. צד ג' כדאי להשאיר אלא אם הרכב בתוך חנייה סגורה וגם אז, לך תדע. תתחיל שריפה מהרכב שתעבור לשכן ו...... מקיף ? גניבות רכב ממשיכות. אז אם אין ברכב דלק בכלל והוא לא נוסע באמת, אתה יכול לשקול הקפאה של מרכיב התאונה. https://www.ynet.co.il/economy/article/SJPxgL8LL
 10. micha

  רכב רועד - ניקוי בוץ

  חבל להוציא על זה כסף. כמעט בטוח שהצטבר לך בוץ בחלק הפנימי של הג'אנט ואתה לא רואה את זה ככה. אתה יכול לבד עם צינור ומברג להוריד את הבוץ - רק צריך להסתכל מבפנים.
 11. micha

  התלבטות החלפת הפגארו

  צודק, טעות בקישור
 12. micha

  מצב לילה ב-Waze ב- Android Auto

  אצלי זה ממש קשור למערכת ברכב. אני נוסע עם אורות במצב אוטומט (כלומר DRL עובד ביום ואורות נדלקים בחשיכה. כשהאורות נדלקים ותאורת לוח השעונים נדלקת גם היא, ווייז עובר למצב לילה. כשרק האורות נדלקים ותאורת כפתורים בלול לא (מצב של חושך רגעי/מנהרה) - זה ממשיך במצב יום
 13. micha

  למה משמשת התאורה הזאת?

  כשזה מקורי - כן. התאורה הזו נחלשת עם הדלקת אורות דרך.
 14. micha

  איך מגנים מגניבות רכב זול?

  הסיכוי שרכב כזה ייגנב שואף ל-0.. גניבת רכבים נובעת ברוב המכריע מביקוש לחלפים. כלומר- יש אוקטביה שעברה תאונה ? תיגנב אוקטביה אחרת (בדכ אפילו באותו צבע) כדי להשלים את החלפת החלפים. אז כנראה שרכב כזה , אם ייפגע בתאונה, לא יתוקן בגלל ערכו. אז הכי טוב, כשמדוממים, לפתוח מכסה מנוע ולקחת את אחד מחוטי ההצתה (מהפלאג לדיסטריביוטר). אפשר סוויץ סודי על משאבת הדלק שיאפשר נסיעה של ק"מ אבל אז תצטרך גם מכשיר איתור+סים כדי למצוא אותו.
×
×
 • Create New...