Jump to content

micha

 • הודעות

  652
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של micha

נהג נמרץ

נהג נמרץ (4/14)

24

מוניטין

1

תכנים שנפתרו

 1. כל טלפון חדש עם אנדרויד 10 ומעלה מכיל את אנדרויד אוטו גם בישראל ואין שום בעייה של עדכונים ולא צריך שום תמיכה. שים כבל דאטה מקורי או באיכות גבוהה, תחבר לטלפון/מולטימדיה וזהו. זה עובד.
 2. למה להשתמש בתוכנה שעבר זמנה ?? יש לך את וייז. עם התראות על פקקים (שנובעות ממאות אלפי משתמשים ומדיווחים שלך), התראות על משטרה , מכמונות (זה יש גם ל-IGO) . התוכנה לא חינמית (למעט כאלו שקיבלו באיזה יומעצמאות גירסה חינמית). העדכונים ? פעם בחצי שנה לעומת וייז שהעדכון הוא תוך דקה, ממש כשזה קורה. אם אתה צריך מפות, שכבות, נתונים נוספים לצרכי עבודה על המפות - לך על IGO. לניווט ברכב ? רק WAZE לניווט עירוני רגלי - Google Maps
 3. הרבה שאלות.....:-) 1. כן. כדאי. למקרה שיש פנצ'ר קטן שהאויר יורד לאט או למקרה שהוצאת את הרזרבי אחרי שנתיים שלא בדקת והוא ללא אויר. זה יציל אותך. 2. בהחלט שווה . תקנה אחד עם שני ראשים (בארץ בהום סנטר או אייס סביב 170 ש"ח) בסגנון הזה. הקטנים לא שווים. 3. כן. בלי בעייה. 4. לא. הערכים קרובים למציאות כשאתה מפסיק לנפח. כלומר בזמן הניפוח זה מראה יותר. כשאתה מפסיק, זה מראה ערך קרוב. אל תחסוך במד לחץ אוויר. חוצ'מזה, זה לחירום, לא? אתה לא ג'יפאי. אז תמלא וסע לפנצ'ריה. 5. אין שום בעיית איחסון.
 4. micha

  תיקון סטייה מנתיב

  במקרה של חיתוך נתיבים המערכת לא תשפיע בכלל מאחר שמדובר בנהיגה שהיא קצת יוןתר ספורטיבית ואגרסיבית. בכל מקרה, נראה לי שקשה לשכנע אנשים מסויימים שבטוחים ביכולתיהם. רק אציין דבר אחד - ככל שזה הפריע לנהג יותר, הנהג יותר סטה מנתיבים וזה מעיד רק עליו. לפעמים אתה נוסע אחרי רכב וברור לך ב-100% שהקוף שנוהג מתעסק בדברים שאינם נהיגה. הוא גולש לאט לאט לנתיב שליד. אלה מקרים שהמערכת מצילה חיים אם על ידי רטט של ההגה ואם ע"י תיקון קל.
 5. "כמעט כל תאונה שהייתה לי - הייתה בגלל שסטיתי מנתיב מבלי לראות רכב שהיה לי ב "שטח המת"." כמה תאונות היו לך??? מעבר לזה, אם המראות מכוונות טוב, אין שטח מת. בטח לא בגודל שנכנסת בו מכונית. התאונות האלה קורות כי הנהג לא בוחן מספיק את המראה המרכזית ואז את המראה הצדדית. מעבר לזה, יש באמת עזרים שמאפשרים לך ברבע מבט לראות בצורה בולטת שיש רכב בצד שלך. חפש בגוגל Blind Spot Sensor ותקרא https://cars.walla.co.il/item/3441919
 6. כמו שנכתב, זה יכול לקרות. בכלל לא בטוח שזה מה שקרה. יכולות להיות הרבה סיבות שההתנעה פחות קלה . ממליץ ללכת לחשמלאי שיבדוק ובכל מקרה, גם אם הסיבה היא מצבר חלש - לא להחליף את המצבר אם הוא מניע את הרכב. תזכור שהמצבר החדש שתיקנו יתחיל את האחריות שלו מיום הקנייה, אז למה למהר. בפעם הראשונה שלא יניע, אביך יתניע עם כבלים וייסע לחשמלאי להחליף. לא מתקנים משהו שאינו מקולקל !!!!!
 7. micha

  תיקון סטייה מנתיב

  כמו שנכתב מעל, ההתערבות שונה מרכב לרכב. בפועל, אל תחשוב שזה משהו שישתלט לך על ההגה. בנוסף, ככל שאתה מאותת, הבקרה בכלל לא נכנסת לפעולה כי ברור שאתה עובר נתיב. במכוניות שההתערבות עדינה, אתה תחוש מן רעידה קלה של ההגה כשתגיע לקו ותיקון קל של ההגה. אם תחזיק את ההגה ותמשיך לסטות, אתה תתגבר על המערכת כמובן.
 8. אם מצב הצבע טוב ואתה רק רוצה שיבריק, תקנה וקס. אתה יכול ליישם לבד. אם מצב הצבע רע, דהוי, שרוט שטחית, צריך פוליש ואת זה עדיף (לא חובה, אבל עדיף) לעשות אצל דטיילר
 9. סמלת הוסיפה לארסנל שלה עוד ועוד מותגים ובתחילת השנה עשתה מהלך של ביטול חלק מהמוסכים שהו קודם. גם חלק ממוסכי המותג ג'יפ "בוטלו" והטיפול עבר למוסכים שטיפלו עד כה בסוברו. מה שזה אומר שייקח קצת זמן עד שמוסכי הרשת ה"חדשים" יצברו ניסיון ויכולת לפתור תקלות מורכבות. במקרה שלך, אין מדובר בתקופת אחריות ולכן ההמלצה היא להישאר במוסך הקודם. כרגע אין מחיר למקצועיות שלו . ו....לגבי רונן לוי (קרסו ירושליים) - היתה שם תביעה גדולה של 50 מיליון שהוא תבע והפסיד (קרסו חויבה ב-200 אלף על דברים אחרים ) וטענות על התנהלות פסולה שלו.
 10. micha

  הגנה מפני גניבת רכב

  סנדל דנוור כזה
 11. קנית? אתה מרוצה? למה לחפש דברים להתרגז מהם? תהנה
 12. עזוב את הג'אנט. לא צריך לתקן בו כלום. לא מצליח לראות לפי התמונה אם יושב על הרצפה או יש קצת אויר. אם יש קצת אויר, תנפח עוד בתחנת דלק וסיום ראשון סע לפנצ'ריה. יבדקו מאיפה בורח האויר, יתקנו ויקחו בין 25 ל-50 שח. אם אין אויר בכלל, או שתנפח קצת או שים את הרזרבי.
 13. בתור רכב שיכול לשמש גם כרכב סיור? ממש לא.
×
×
 • תוכן חדש...