Jump to content

Taipan

 • פרסום הודעות

  1,059
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

6 נייטרלי

אודות Taipan

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. נופל חזק בתחום הביצועים מול הספורטג' טורבו בנזין. מה גם שהעיצוב שלו לא מתאים לכל אחד. אני אישית אוהב את הקשיחות והעמידות של הסנגיונג הקודמים. לא יודע מה המצב הדור החדש, אבל ע''פ ההדמיית מחשב נראה שהם מנסים יותר מדי להיות יונדאי וקיה. יכל להיות שלבסוף ילך להם, אבל בשווקים שהם לא קוראיה או סין זה יקח טיפה זמן.
 2. לא מבין בכלל איך קורה דבר כזה. רכב ללא מד טמפ'. אני יודע שזה הפך לנורמה כמעט בייחוד ברכבים זולים. הדבר הזה מאד מסוכן למנוע לדעתי וחייב לפתור את הבעייה הזו. בעיקרן, יש כמה אופציות.: אופציה ישנה קלאסית ומוכרת של קידוח ומעבר פיזי דרך הקיר אש. יש את האופציה המודרנית יותר של חיבור obd ואז לחבר צג או מסך ייעודי שיראה נתונים בזמן אמת. הדעה הלא מלומדת שלי אומרת שעדיף ללכת על האופציה המודרנית יותר. אני צודק? ככה או ככה, הבנתי שיש דרך למדוד ע''פ נוזל הקירור. השאלה מה הדבר הזה יעזור במקרה של חלילה אובדן של אותו הנוזל? ואם לא ע''פ הנוזל קירור, מאיפה עדיף לקחת נתונים ולאן לחבר. תודה מראש!
 3. Taipan

  למבו אוונטדור ז''ל

  הקטע שלנסות לאחד את כל חובבי הרכב שיש ברשום רכבים חזקים לתוך קטגורייה אחת, זה שגוי. כמו שבכל תחום יש ויש, גם כאן יש ויש. מי שלא יודע מה היה שם לא באמת יכל להגיד אם זה קרה מהשתוללת או ממשהו אחר. מסכים כ''כ עם ההודעה של קראספורום, גם במדינות שיש מסלולים רצינים רואים אנשים משתוללים. בארץ, המסלולים מלאים בסופשים וכולם למעט חובבי הדראג יכלים למצא את הנישה שלהם ועדיין, אנשים משתוללים על כבישים ציבורים. כל הקטע הוא בחינוך. לנו אין בכלל.
 4. בדיוק מה ש- mh53 כתב. אם העם הזה היה חכם ומתואם, היה מביא את שוק הרכב כמו שווקים נוספים שבהם אנחנו משלמים מחירים מוגזמים ביחס למדינות אחרות על הברכיים. רוב העם קונה רכב בכסף שאין לו. אולי המצב הנוכחי, גרם למספר אנשים להבין עד כמה הדבר לא כדאי כלכלית, מי שלקח מימון ונאלץ לשלם עליו בתקופת הקורונה בזמן שיצא לחל''ת הבין עד כמה הרעיון לא כדאי כלכלית. ציבור רוכשי הרכבים מתמלא מחדש כל הזמן ובלי סוף ניתן לראות חיילים משוחררים עם לאון חדשה לדוג', דבר זה לדעתי ישמור על שוק הרכב יציב ובעלייה כמו שהיה לפני.
 5. Taipan

  הסתרה זמנית של מדבקת חברה

  תזמין מפה איזה מגנט שאתה רוצה ושים על המדבקה: https://www.orproject.net/מוצרים/מוצרי-פרסום-קידום-ומתנה/מגנט-לרכב-מגנט-מודפס-לרכב/
 6. הוא מתכוון שאולי קרה משהו בזמן הזה והמכור לא יודע על זה. מצטרך להמלצות על בדיקה. דבר אשר לא גורע ממך כקונה את החובה לעבדות בעצמך. אני מגיע, מסתכל על מה שאני מבין בו, עושה נסיעת מבחן, בודק נתונים כמו בעלים, מספר שילדה ומנוע ואת כל המערכת של הרכב. מחפש הבדלי בצע ורווחים לא אחידים (אם אני לא קונה אמריקאית, ששם רווחים לא אחידים זה מהמפעל לרוב) ורק אחרי שעבר את העין המתענינת אבל הלא מקצועית שלי אני לוקח למכון בדיקה. אחרי זה, בדיקת שיעבוד ומרכז הסילקה. ידוע שאין 100 אחוז, אבל על הקונה לעשות הכל כדי לא ליפול בפח.
 7. להגיד פיקנטו אוט' עם צמיגים סינים בהקשר כלשהו של ספורט, סלח לי, זה לא רציני בכלל. אגב, שאתה מדבר על עקב אגדול אתה מתכוון ל-heel - toe? כי אם כן, לא ניתן לעשות את זה ברכב אוטו. אני מקווה שאתה לא מתכוון לבלימה ברגל שמאל, כי עם בלמים פשוטים כמו של הפיקנטו אבל תגיע לבלאי יתר במקרה הפחות רע ולהתחממות בלמים במקרה וחוסר בלימה במקרה הרע מאד. צריכת הדלק בפועל לא קרובה למה שציינת עם רגל כבדה מאד. הספארק 2011 ידנית שלי מרגישה זריזה יותר, חסכונית יותר ובוודאות עם מזגן הרבה יותר טוב. אני חושב שאתה צריך פורפוציות. הפיקנטו הוא רכב מיני עם ביצועים סבירים, גיר מאד עצלן וצריכת דלק גרועה לקטגוריה (אם כי יש שיפור מהדורר הקודם) היתרונות שלה בן בעיקר בשכירות ושמרית ערך למוכר, מראה מצויין (במיוחד בדגם שלך) נחות יחסית לקטגוריה ואמינות גבוהה. מתנצל אם אני קצת ישיר מדי, הפורום הזה הוא התוצאה הראשונה כמעט תמיד שמחפשים רכב מסויים וחשוב לדייק כי זה עלול לבלבל קונה עתידי. יש לי את הרכב כבר חודש מהעבודה ואני עושה כ 350 ק''מ ביום(!!!) הרכב טוב בדיוק בשביל מה שהוא נועד: נסיעות מנהלתיות שיקרו לרוב בעיר. איכות החומרים שלו די טובה, ושוב הנראות שלו זה התחום החזק ביותר שלו.
 8. מסכים עם כמעט הכל. האוקטביה מרגישה כמה רמות מעל כל המתחרות שלה. שום עלייה בארץ לא מאתגרת אותה ואין לה בעייה להשלים עקיפה בכל מהירות חוקית. היא מרגישה מאד איכותית מבפנים אם כי מעט עדינה, אבל לא משהו שאמור לעניין נהג ליסינג ממוצע. החיסרון הגדול ביותר הוא באמת כפי שציינת, מערכת המולטימדיה שמרגישה מפגרת ביחס למתחרות. מה שכן, לא ברור לי איך הצלחת להגיע לנתוני צריכת הדלק. מעולם לא הצלחתי להגיע למשהו קרוב לזה.
 9. השאלה שצריכה להישאל היא: מה אתה רוצה לשפר ברכב ולא מה אתה רוצה להתקין. ברוב המקרים, בעיקר בארץ, אנשים רוצים להתקין דברים כי זה מה שהעדר עושה ואין לכך שום תרומה בכיוון שבעל הרכב מחפש. כמו שאמרו מעלי, הדבר הזה מיותר ואף גורע מרכב שנוסע בכבישים ציבוריים.
 10. לדעתי קשור לקהל היעד של הונדה בכללי ואקורד בפרט. עד עכשיו, חלק גדול מהקונים של האקורד העדיפו אותה על מתחרותיה בגלל המראה הקרבי, חסד נעורים למותג וביצועים עדיפים על המתחרות הישירות. היום הקהל יעד לדברים הללו ימצא כמעט הכל במשפחת וואג או שיישרו קו עם אופנת הג'יפונים מהמזרח. מי שמחפש סדאן מנהלים הייבריד, לדעתי לא יחשוב פעמיים ויילך על הקאמרי שעדיפה על האקורד בכל פרמטר לדעתי.
 11. Taipan

  למה לטטרה יש גלגלים עקומים?

  באמת מסקרן אם יש לזה תכלית היום או שזה עניין מסורתי. הגיוני הרי, כי כאשר רכב נניח פרטי רגיל עמוס, הגלגלים מקבלים קאמבר שלילי, אזי תנועה הפוכה תגדיל את אפשרות העמסה לכאורה. אבל אני מאמין שעם הטכנולוגיה היום, ניתן לייצר את אותו טווח העמסה מבלי לעשות שינוי פיזי בקאמבר של הגלגל. מעניין.
 12. תענוג. בהחלט מחכה לעדכונים. אחד הרכבים שהיו באופנה שהייתי נער חסר רשיון ונעלמו כמעט לחלוטין כלא היו. תהנה!
 13. נראה לי שעברת למצב של מלחמת קודש נגד האטרז'. האטרז' והספייס-סטאר, לא מבריקות כלל, לא מיוחדות ולא בולטות בכלום. אבל הן גם לא מנסות. להציג אותן כרכב מסוכן בטירוף, לא בטיחותי ולא אמין נוגד את הדעות של כל מי שמכיר את האוטו הזה. יש מצב שנפלת על לימון?
 14. Taipan

  Auto Hold - למה זה טוב?

  מנסיון שלי, מדובר על מערכת טובה. כאשר חזרתי לרכבי שבוא אין את המערכת הזו, הרגשתי כאילו בלם היד הישן והקלאסי כבר שייך לעבר. לדעתי, בכל חידוש יהיו את אלו שרגילים שנים למשהו מסויים ומפחדים או לא מבינים את הבשורה של החידוש. לדוגמה, היו אנשים שראו בהגה כוח משהו מסוכן, כי הוא הרגיש להם מהיר מדי ויכל לגרום לסטייה לא רצוייה. אני בטוח שגם ל- abs היו מתנגדים ולכל שאר החידושים. בסופו של דבר. אם אתה לא זקן בן - 100 שנוהג 80 שנה על אותו רכב וקשה לך להתרגל למשהו חדש, דריפטר שצריך בלם יד או בן 17 שמתרגש מצלחות בחניון - אין באמת סיבה להיות נגד המערכת הזו.
×
×
 • Create New...