Jump to content

Taipan

 • פרסום הודעות

  1,048
 • תאריך הצטרפות

 • פעילות אחרונה

מוניטין

1 נייטרלי

אודות Taipan

 • דירוג
  נהג שודים (> 1000 הודעות)
 • תאריך לידה 07/07/1989

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

 1. Taipan

  למה לטטרה יש גלגלים עקומים?

  באמת מסקרן אם יש לזה תכלית היום או שזה עניין מסורתי. הגיוני הרי, כי כאשר רכב נניח פרטי רגיל עמוס, הגלגלים מקבלים קאמבר שלילי, אזי תנועה הפוכה תגדיל את אפשרות העמסה לכאורה. אבל אני מאמין שעם הטכנולוגיה היום, ניתן לייצר את אותו טווח העמסה מבלי לעשות שינוי פיזי בקאמבר של הגלגל. מעניין.
 2. תענוג. בהחלט מחכה לעדכונים. אחד הרכבים שהיו באופנה שהייתי נער חסר רשיון ונעלמו כמעט לחלוטין כלא היו. תהנה!
 3. נראה לי שעברת למצב של מלחמת קודש נגד האטרז'. האטרז' והספייס-סטאר, לא מבריקות כלל, לא מיוחדות ולא בולטות בכלום. אבל הן גם לא מנסות. להציג אותן כרכב מסוכן בטירוף, לא בטיחותי ולא אמין נוגד את הדעות של כל מי שמכיר את האוטו הזה. יש מצב שנפלת על לימון?
 4. Taipan

  Auto Hold - למה זה טוב?

  מנסיון שלי, מדובר על מערכת טובה. כאשר חזרתי לרכבי שבוא אין את המערכת הזו, הרגשתי כאילו בלם היד הישן והקלאסי כבר שייך לעבר. לדעתי, בכל חידוש יהיו את אלו שרגילים שנים למשהו מסויים ומפחדים או לא מבינים את הבשורה של החידוש. לדוגמה, היו אנשים שראו בהגה כוח משהו מסוכן, כי הוא הרגיש להם מהיר מדי ויכל לגרום לסטייה לא רצוייה. אני בטוח שגם ל- abs היו מתנגדים ולכל שאר החידושים. בסופו של דבר. אם אתה לא זקן בן - 100 שנוהג 80 שנה על אותו רכב וקשה לך להתרגל למשהו חדש, דריפטר שצריך בלם יד או בן 17 שמתרגש מצלחות בחניון - אין באמת סיבה להיות נגד המערכת הזו.
 5. Taipan

  Mg3 אמינות

  בדיוק בגלל זה הוא חובב סל''ד.
 6. האבאו בזמנו והאטרז' הוכיחו שכן. מה גם רוב המיני שיש היום פחות או יותר באותה רמה. אני חושב שחברות הליסינג היו מציפות את הכבישים איתם, בנוסף למעוטי יכלת כלכלית וכאלה שמחפשים פיתרון תחבורה זול ולא מחפשים ערך מוסף כלל. משם כיד שנייה היו מתגלגלים בקלות לסטודנטים ולכאלה אשר צריכים רכב שני במשפחה וככה גם סחירות והערך שלהן היו נשמרים. אני כסטונדט, מעדיף להחזיק שברולט ספארק בת - 9 מאשר סטודנטים לפני 10 שנים שהיו יכלים להרשות לעצמן במקרה הטוב רכב בן 20 (במידה והם מממנים את עצמם)
 7. אם אתה משלם על תיקון ומשהו לא לשביעות רצונך, זכותך לחזור ולדרוש תיקון חוזר ללא עלות. בסופו של דבר, את הכל יהיה ניתן לחזיר למצב שהוא היה בו, השאלה כמה ישקיעו. מערכת חשמל, לא ניתן יהיה לדעת מה הנזק לפני בדיקה מעמיקה. את הפח ניתן ליישר וגם את הדלת לדעתי. אם לא, מקס' מחליפים את הדלק.
 8. בנוסף אמליץ לא להקשיב לאנשים שמעידים על צרכת הדלק שלהם. או שהם מתביישים או שהם לא יודעים איך מודדים, אבל נתקלתי בהמון נתונים לא נכונים שאנשים מעידים עלייהם.
 9. כנ''ל אני עם הבטה של צרעה. קניתי אותו לפני 8 שנים מתצוגה ועד היום אין לי סיבה להחליף אותו.
 10. בדירה של ההורים שלי יש את אותה הבעייה, בדירה של בת זוג יש שכן שעושה חאפלות כל סופ''ש, בדירה הקודמת שלי היה מתנ''ס מול הבית וכל אירוע היה נשמע כאילו מתקיים בתוך הבית שלי. אין מה לעשות, במיוחד באיזורים מעפנים תמיד יהיה מטרד כזה או אחר אבל לא רק. עצה שלי, וזה דבר שאשכרה עשיתי לפני שמצאתי את הדירה הנוכחית הוא: לפנות כמה שעות בשבוע ולקפוץ לסיבוב בשכונה, לבקש לראות את הדירה כמה פעמים ובשעות שונות ואפילו סתם לבדוק מי השכנים במסווה של טעות בדלת. אחרי הכל אין סיבה שבן אדם ירגיש לא בנוח בבית שלו. מכיר את ההרגשה וזה נורא.
 11. היום כבר יש רכבים שיש להם מזרקים גם מעל השסתום שמרססים עליו וזה מנקה אותו ואז אין מצב שתהיה זליקה של שמן. יכל להיות שיש אצלך את המערכת הזו והבעיה היא במקום אחר?
 12. נראה לי לא יצאת מספיק מהארץ ואם כן אז כנראה לא נהגת. מבטיח לך שיש מקומות שיגרמו לו להתגעגע לכבישים שלנו ולא רק בדרום אמריקה ובמזרח אירופה. אני גר בבית אשר נמצא ברחוב משולב ואנשים פשוט טסים פה. רק לפני שבועיים הייתה חתולה דרוסה. לא גור אבוד שלא רואה לאן הוא הולך, חתולה גדולה ובוגרת. עם התרבות של הנהג הישראלי טוב מאד שיש באפרים. בקושי יודעים לשלוט על רכב בעקומה אבל טסים כמו משוגעים.
 13. ***רכב של חבר, נא לפנות אליו*** סובארו אימפרזה GT מודל 99', מטופלת היטב, רכב ננהג דיילי, צמיגים סמי סליק, גנטים מומו, סנרוף. הכול עובד ברכב. משה: 0546483025
 14. הגיעו מספר מצומצם של סיויק vti משנת 94 עם המנוע b16. בדוק עם מחלקה הטכנית של הונדה אם הדבר אפשרי. פעם היית נדרש להוכיח שביצעת את כל השינוים מלבד המנוע (צריות, גיר, בולמים, בלמים וכו') וטכנית היית יכל לקבל אישור כזה. אם לא, מסבובבות כמה כאלה (אם כי נדירות מאוד) עם מנועים מושתלים שנכנסו לרשיון, כנראה בתקופה שהיה יותר קל להשיג אישור כזה. אז אולי לקנות אחת כזו תהיה אופציה טובה יותר.
×
×
 • Create New...