Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סיאט איביזה החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למה שתעבור מלאון fr לאיביזה fr? זו הרי ירידה ברמה בכל פרמטר. עדיף להישאר עם הלאון לדעתי

לא מבחירה.. נגנב לי הרכב כך שלאון חדשה פחות קורץ לי כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שכתבתי, אין פה כוונה לזלזל באף אחד, אבל זאת דעתי.

אם היתה פה הטעיה מצד היבואן זה אישיו אחר לגמרי, ולא על זה אני מדבר.

דיטיילינג לא קשור לזה. זכותו של כל אחד לרצות שהרכב שלו יראה טוב, בין אם זה אומר טיפוח או תוספות קוסמטיות, אבל לפסול רכב או לבחור רכב על סמך איזה פס לד זה טיפשי לדעתי. מתגובה 107 בערך, כל השרשור הזה הוא על המצאות לד ברכב. מעניין אותך אם הוא יהיה נוח? בטיחותי? חסכוני? אמין? מתנהג?

הפנסים זה רק "בונוס" לדברים החשובים באמת

Golf,

1. ציינתי מה חשוב לי בעת רכישת רכב חדש בפוסט 134.

2. אני מוכרח לציין שהייתה התלבטות קשה, האם לחכות לפולו החדשה שאמורה להגיע עם מערכות בטיחות נוספות (פרמטר חשוב מאוד מבחינתי) ובנוסף עם מנוע 1.5 TSI EVO ותיבת הילוכים אוטומטית, או לרכוש את האיביזה FR עם מנוע 1.0.

האיביזה FR כפי שהוצגה בחו"ל ובתמונות בקטלוג בארץ, הייתה כל כך יפה עם הפנסים הללו ובשל הצעה קונקרטית של ההורים לעזור במימון הרכב (במידה ונרכוש את האיביזה במחיר מבצע במהלך ימי ההשקה) החלטנו ללכת על ה-FR ולא להמתין לפולו החדשה.

אינני חושב שהיה כאן ניסיון מכוון לרמות את הלקוחות וכו' אך לדעתי, מדובר בהטעיה שככל הנראה נובעת מחוסר מקצועיות של נציגי סיאט.

ההצעה הקונקרטית היחידה שקיבלתי במעמד בקשת הביטול הייתה -> להוסיף את ההפרש במחיר, עבור רמת הגימור FR PRO וזה כבר זלזול באינטילגנציה של הלקוח.

עריכה אחרונה על ידי fusion-x
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבחירה.. נגנב לי הרכב כך שלאון חדשה פחות קורץ לי כרגע.

לא הייתי יורד מרכב בגלל שהוא נגנב. אז מה? לא תקנה יותר סיאט לאון בחיים? יכול להיות שנפלת על מישהו שהיה צריך בדיוק משהו ברכב שלך או 1000 סיבות אחרות.

יש לך יתרון כי היה לך את הרכב ואתה בדיוק יודע את החסרונות והיתרונות ואם הוא מתאים לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון חשבתי על זה, אבל אז צצה לה האיביזה החדשה שהתרחבה קצת במימדים ואמרתי אולי זו יכולה להיות אופציה טובה.

פחות קורץ לי לרכוש רכב כזה מיד 2 עם הגיר הזה שאני לא יודע איך נהגו בו בדיוק שתמה האחריות.

אני עדיין ממתין לנסיעת מבחן שלי על האיביזה וככה אהיה חכם יותר לדעת אם היא מתאימה לי בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון חשבתי על זה, אבל אז צצה לה האיביזה החדשה שהתרחבה קצת במימדים ואמרתי אולי זו יכולה להיות אופציה טובה.

פחות קורץ לי לרכוש רכב כזה מיד 2 עם הגיר הזה שאני לא יודע איך נהגו בו בדיוק שתמה האחריות.

אני עדיין ממתין לנסיעת מבחן שלי על האיביזה וככה אהיה חכם יותר לדעת אם היא מתאימה לי בכלל.

האיביזה (החדשה) נותנת פייט ללאון החדשה מבחינת איכות חומרים פנימית ועיצוב חיצוני?

הלאון מרגישה לי יותר מעודנת ויותר "חכמה" כזאת - וגם יש מבחר רכב יותר של מנועים - עד 1.8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לדעתי הלאון עדיפה. אפילו שהייתה לך כבר אחת כזו. כמו כן אתה יכול למצוא אולי אפילו גולף 150 מאובזרת במקום, או אולי אפילו פוקוס 1.5 אם אתה רוצה לגוון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה fr הקודמת נראית פשוט הרבה יותר טוב למעט הגג שנפתח. מרגיש שהחדשה יותר זולה מבפנים וזה מתבטא בפלסטיקה הקשה, ובכלל החדשה נראית אנמית מאוד לעומת הספורטיביות של הקודמת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשידעתי שברצוני להזמין רכב חדש לשנת 2018 התענייתי מאוד באיביזה החדשה ועקבתי אחריה במשך כמה חודשים.

האוטו פשוט היה נראה טוב (פרמטר שהיה לי די חשוב 8)), ומבחינת כל הביקורות ומבחני הדרך שעשו עליו ראיתי שהכיוון חיובי עד מאוד.

לאחר מכן כשהבנתי שצורת ה"משולש" של פנסי הלד לא יגיעו בדגם הFR שעליו תכננתי, התחלתי להתסכל לכיוונים אחרים והאמת שדי ננעלתי כבר על הלאון FR שלאחר מתיחת הפנים. כשהלכתי להציץ לפני שבוע בסוכנות של סיאט וראיתי שם את ההכלאה בין האיביזה STYLE לREFERENCE בצבע ברונזה זה רק חיזק את ההחלטה שלי..

אתמול חזרתי שוב לסוכנות בהרצליה, אך הפעם בשביל לבצע את ההזמנה של הלאון המדוברת.

הגעתי וישר ראיתי שבכניסה לסוכנות החליפו את האיביזה המדוברת באיביזה FR (כמו שתגיע במפרט הישראלי לכולם) בצבע אדום יין כהה כמו שהיא מפורסמת בכל המקום.

וואו. איזה אוטו יפה.

למרות שהתבאסתי כמו שאמרתי בהתחלה על הפנסים הבנתי שזה כל כך לא משנה והיא נראית פשוט טוב אפילו עם הפנסים הרגילים - מה שגם התאורת יום שם ממש יפה ובהבדל מהSTYLE יש לה גם פנסי לד מאחורה. גם מבחינת עיצוב הפנימי של הFR החדשה מדובר בשדרוג משמעותי מהFR בדור הקודם אותה החזקתי, ובטח ובטח שמהאיביזה STYLE הרגילה.

הסתכלתי על האיביזה, והלכתי להסתכל שוב על הלאון. לפחות חצי שעה של התלבטויות שבסופן אני חייב להגיד שבחרתי בלב שלם באיביזה מכיוון שהיא פשוט נראית יותר טוב, הרבה יותר טוב מהלאון FR.

בקיצור, לכל מי שהזמין כבר איביזה FR ומתבאס מהפנסים, או לכל מי שנרתע מלהזמין אותה בגלל הפנסים - ממליץ לו בחום ללכת לסוכנות בהרצליה (יכול להיות שיש אותה כבר גם בסוכנויות אחרות) ולהתבונן בפלא.

(אני חייב לציין בנימה זו שיש הבדלים מהותיים בין הלאון לאיביזה מבחינת הרבה מאוד פרמטרים, אבל מבחינתי עיצוב ובטיחות היו הכי משמעותיים)

עניין סובייקטיבי, אבל הלאון נראת יותר מעודנת בכל פרמטר. מבחוץ יש לה את המראה האגרסיבי ואת הפסים שהולכים לצידי הרכב, ומבפנים האיכות בנייה ה ר ב ה יותר טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שלאון 1.4 לצורך העניין ברמת גימור FR (שתעלה גם איזה 132K) תהיה הרבה יותר אוטו, אבל השאלה באמת כמה נפילה יש באיכות החומרים של האיביזה שאמרו שדווקא השתפרה מהדור הקודם (ניראה לי שזה אמור להיות נכון, לא ישבתי בה עדיין).

בגדול זה סכום לא מבוטל של כסף אז ייתכן שהחבילה שמציעה ה FR ב 104K היא שווה, צריך יהיה לבדוק.

מבטיח לעדכן אחרי הנסיעת מבחן שצ'מפיון יחליטו להביא את הרכב כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איכות החומרים לא ממש השתפרה.

הדשבורד הרך בסגנון הלאון שנוסף במתיחת הפנים האחרונה נעלם ובמקומו יש פלסטיק קשיח ופשוט יחסית. גם בשאר המקומות לא נתקלתי בחומרים איכותיים במיוחד אבל ביחס לסקודה פביה למשל האיביזה בסדר גמור.

גם הלאון היא לא בדיוק שיא האיכות אבל הדשבורד ודיפוני הדלתות קצת יותר נעימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...