Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלות? השקת סיאט איביזה החדשה

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני לא מתכוון לתבוע וכו'

פשוט סתם מבאס, כי הם מאוד יפים בתצורה של FR PRO וחשבתי מלכתחילה שזו התצורה שמגיעה בגרסת FR.

כן מבאס מאוד,גם אני הזמנתי את הFR והייתי בטוח שהלד תאורת יום זה המשולש המלא והFULL LED זה גם פנסי לד שבתוך המשולש הזה...

בשביל להשיג את זה צריך להוסיף 13K ומקבלים גם מושבי אלקנטרה ומערכת שמע ביטס... אבל זה כבר יותר מהתקציב שלי.. באסה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 228
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שלום לכולם, אני מאמין שחלקכם כבר תקבלו היום את הרכבים אשמח שתצרפו תמונות ודגם על מנת שמי שירצה להזמין יבחין בהבדלים בין הדגמים ולא יפול לבלבול כמו שהיה עם פנסי החזית של האיביזה בדגם ה-fr

בתמונה שהעלתי ככה תיראה האיביזה fr בארץ בתוספת גג פנוראמי למי שלא שידרג לפנסי פול לד.

seat-ibiza-2018-petrol-hatchback-1.0-limerick-6936159-59c3a603655ae.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובכל זאת הם עסק ולצד תג מחיר טוב הם צריכים לתת לקונים מספיק סיבות להוסיף סכום שכזה.

שאותו הקונה שכבר נמשך בגלל תג המחיר יעשה עוד מאמץ אחרי שהלהבת אותו על הרכב.

בכל מקרה תתחדש ותהנה, רכב יפה מאוד!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישנתי על זה הלילה..

הגעתי למסקנה שזה נראה זול ולא מחמיא..

ממש לא מוצא חן בעיני.

הרסו את כל היופי של תוספת תאורת הלד DRL הקדמית.

חבל שבמעמד ההזמנה לא ציינו את זה והתמונות של הפנסים הללו, במפרט שונות ממה שמגיע בפועל.

ביקשתי לבטל את ההזמנה של הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לפגוע באף אחד חלילה, יש לי תחושה שקהל היעד של האיביזה אלה אנשים שבוחנים את הרכב ע"פ קיום DRL או פנסי לד.

בחייכם, לפסול רכב או לבחור רכב על סמך LED או DRL, זה פשוט טיפשי. פעם אפקט השופוני היה מגיע מגג השמש, היום מחפשים את הפס הזוהר בפנסים...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי לפגוע באף אחד חלילה, יש לי תחושה שקהל היעד של האיביזה אלה אנשים שבוחנים את הרכב ע"פ קיום DRL או פנסי לד.

בחייכם, לפסול רכב או לבחור רכב על סמך LED או DRL, זה פשוט טיפשי. פעם אפקט השופוני היה מגיע מגג השמש, היום מחפשים את הפס הזוהר בפנסים...

מסכים , בעייני זה שטויות אפשר לחשוב אז הפנס לא מהודר יתר על המידה כפי שרוצים אף אחד לא ימות מזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הטענה הזו. הקלף החזק של האיביזה זה העיצוב. וכן, הפנס הוא חלק חשוב בו. ולכן רבים ממי שרוכשים את הרכב - כן אכפת להם מאיך זה נראה ולא רק כמה פונקציונלי זה. זו סיבה מספיק טובה כדי שזה יפריע למישהו ששם את מיטב כספו על רכב חדש שמצפה שיעשה לו טוב, ובפועל מרגיש שהתפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשקניתי איביזה באפריל עבדו עלי ואמרו שלא יביאו לארץ רכב ידני

עכשיו לא עברו 5 חודשים ואני רואה שהם מביאים איביזה ידנית.

אני גם לא מרוצה מה FR שקניתי. יש כמה תוספות בגרוש שלא מצדיקות את ה20 אלף שקל מעל למחיר האיביזה הרגילה

וגם מאחריות רק לשנתיים.

הרכב הבא לא יהיה של קבוצת צ'מפיון

אני איתם גמרתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם הטענה הזו. הקלף החזק של האיביזה זה העיצוב. וכן, הפנס הוא חלק חשוב בו. ולכן רבים ממי שרוכשים את הרכב - כן אכפת להם מאיך זה נראה ולא רק כמה פונקציונלי זה. זו סיבה מספיק טובה כדי שזה יפריע למישהו ששם את מיטב כספו על רכב חדש שמצפה שיעשה לו טוב, ובפועל מרגיש שהתפשר.

אפקט השופוני הוא הקריטריון העיקרי של הרוכש הפוטנציאלי של האיביזה. כמובן שלדעתי בלבד וללא רצון לפגוע במישהו.

אנשים משלמים ממיטב כספם כמו שרשמת, אבל מוכנים להפיל עסקה אם יש או אין פנסי LED או DRL. מה עם בטיחות? נוחות? חווית נהיגה? אלה דברים שאו קיימים או שלא. פנסים זה משהו שאפשר אח"כ להזמין באיביי. חסרה קצת פרופורציה לאנשים לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממש לא מסכים עם הקטנת החשיבות של הפנסים, אבל אני לא יודע לגבי ניתוח המניע.

רוצה לומר, אם כבר יש רכב שמגיע עם פנסי לד, תקנו אותו איתם. פנסים טובים זה אביזר בטיחות חשוב מאוד. יחד עם זאת, לא יודע לומר כמה מהמתבאסים מתבאסים כי זה באמת אביזר בטיחות.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אינני משתייך לאוכלוסיית היעד של רוכשי האיביזה ואינני מחפש שופוני.

ההורים עודדו לרכוש את האיביזה סטייל החדשה והסכימו לעזור כספית אך אני ואשתי פחות אהבנו את העיצוב.

ה-FR נראתה ממש יפה בעיקר בזכות פנסי הלד הקדמיים והאחוריים ופגושי ה-FR ולכן החלטנו ללכת על רמת הגימור הזו.

הרכב היה אמור לשרת בעיקר את אשתי שנוסעת לעבודה וגם מסיעה את שני ילדינו הקטנים ברכבי העיר.

הפרמטרים שחשובים לי בעת רכישת רכב הינם לפי הסדר הבא: מערכות בטיחות מתקדמות, שיהיה קומפקטי ויפה, זריזות.

אין לי צורך בסאנרוף או בתאורת האווירה וסופיות האגזוזים בגרסת ה-FR אך פנסי הלד האחוריים והקדמיים (כפי שהוצגו בחו"ל ובקטלוג הרכב בישרל) והפגושים של ה-FR ממש החמיאו לה ולכן בחרנו ברמת הגימור FR.

עבורי רכישת רכב היא בעיקר רכישה שמתבצעת מהלב ולכן אני יודע שבכל פעם שהייתי מביט על הפנסים הקדמיים, זה היה מעצבן אותי.

בשלב זה החלטתי להמתין לפולו החדשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לצורך העניין לא היייתי משלם את האקסטרה לFR ולוקח סטייל ואז לא אכפת איזה פנסים יש בFR ואיזה בפרו.

אבל בעוד האיביזה הקודמת נראית טוב גם בגרסת הסטייל שלה, החדשה קצת אנמית משהו. והפני לד מוסיפים לה המון.

וללא קשר עם או בלי לד, האיביזה היא רכב מצוין שנמצא בראש הרשימה כשמחפשים סופר מיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2365 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...