Jump to content

Darksane

 • הודעות

  42
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של Darksane

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. היה לי רכב עם ציפוי ויניל שהלך לעולמו. חברת הביטוח החליטה לקחת חלק מעלות הציפוי. אם אני זוכר, שילמו לי כ- 40% מעלות הציפוי. שלחתי קבלות והכל.
 2. קמ': 15,000. עלייה לכביש: 10/2019 כחדשה, שמורה בקנאות. קמ' נמוך מאוד. פנסי FULL LED, מצלמת רוורס דינמית, שטיפה ידנית פעם בשבוע, ציפוי ננו כל הרכב, מדבקות הגנה שקופות בדפני הדלתות ומאחורה, חישוקי OZ מקוריים בשווי 3K, תקרת כוכבים ייחודית עם שלט (תקרה שחורה). ללא תיקוני צבע/שריטות. חלק מהאוטו עדיין עם ניילונים. *רוב הזמן בעבודה, עונה מהר בוואטסאפ* https://www.yad2.co.il/item/omf8qyvm
 3. העלאתי את הדוח. האם אוכל לערער ולפחות להוריד את הנקודות בגלל עבר נקי? תודה.
 4. שלום, קיבלתי היום דוח על סך 1500 ש"ח ו- 10 נקודות על נסיעה באור אדום בצומת להבים מה- 20/10. אני עם רישיון מ- 2014 ללא נקודות ו- 0 דוחות. עבר 100% נקי. מהן האופציות המומלצות שעומדות לרשותי? במידה ויש צורך, אצרף את הדוח. תודה.
 5. סט 4 חישוקי מגנזיום 17" מקוריים של סיאט איביזה FR החדשה. לא היו בשימוש בכלל, עברו רק 35 קילומטרים והוחלפו. חדשים לגמרי. 800 ש"ח. 052 780 90 74
 6. באיביזה החדשה אין צורך ללוחץ על הגז. בבקרת השיוט בפקק הרכב זוחל עד מהירות 0 ואז צריך ללחוץ על הברקס, כשהרכב מלפנים מתקדם פשוט עוזבים את הברקס ומתחילים לנוע, ללא גז. יכול להיות שזה שונה בשאר הVAGיות.
 7. חשבתי לרפד בשחור, אבל זה מצריך לרפד/לצבוע גם את הפלסטיקה בשחור וזה כבר יותר עבודה. נשאיר את זה לפרויקט עתידי
 8. כיסיתי ועטפתי את כל החוטים בסרט בידוד (אפשר לראות גם חלק באחת מהתמונות) כדי למנוע רעשים של החוטים בעת הנסיעה וזה עובד מעולה. לגבי הדבק לא חשבתי על זה, אבל גם במידה ויימס - לא יהבא בעיה (יש ממש מעט דבק בכל חור). הוא שם כדי שהחוטים לא יצאו בעת התקנת התקרה. החוטים תפוסים טוב בחור הקטן.
 9. הפרויקט הזה ישב אצלי הרבה זמן בראש עד שסוף סוף בתחילת השבוע התחלתי לעשות מעשה. אז מה זה? מנוע שמקרין אור על סיבים אופטים וכאשר משחילים את הסיבים דרך התקרה של הרכב (או כל דבר אחר), זה יוצר אשליה של כוכבים מנצנצים בצבעים. איפה קונים וכמה עולה? ב- AliExpress בכמעט 250 ש"ח עבור המנוע, שלט, שנאי ו-3 מטר של 250 סיבים אופטים (הייתי מעדיף 300 אבל 250 זה מספיק). אפשר למצוא גם ביותר זול, פחות מ- 250 סיבים, 2 מטר וללא אפקט ה- "ניצנוצים". ממליץ על החנות הזו. מה צריך? 1. את הערכה. 2. אקדח דבק חם. 3. סיכת תפירה עבה או סיכת ביטחון עבה. 4. מספריים. 5. קוצץ ציפורניים. 6. עיפרון. 7. המון סבלנות. תהליך הרכבה מפורט אפשר למצוא ב , אבל בקצרה: 1. מפרקים את תקרת הרכב, אני העדפתי שבעל מקצועי יעשה את זה מכיוון שהרכב חדש וחששתי מפירוק לבד בסדר גודל כזה (ממליץ על "ברוך ובניו" ברחובות, בחור בשם עופר עשה עבודה נפלאה). 2. לוקחים עיפרון ומתחילים לסמן בגב הגג היכן אתם רוצים שהסיבים יעברו, אפשר לסמן בעיגול קטן ולמספר אותו כדי לא להתבלבל. 3. מחוררים בעזרת סיכת התפירה או סיכת הביטחון את הסימונים. 4. משחילים את הסיבים. 5. מדביקים בעזרת דבק חם כדי שהם לא יברחו. 6. גוזרים בעזרת המספריים את עודף הסיבים שהשחלתם. 7. קוצצים בעזרת הקוצץ ציפורניים את השאריות הקטנות של הסיבים כדי שהכל יראה חלק. 8. מחזירים את הגג לרכב, ומחברים בעזרת כבל ארוך את המנוע לתיבת הפיוזים לסוויץ' (אצלי המנוע יושב בתא המטען, לא מפריע לכלום ולא רואים אותו). כמה זמן לקח? לא ספרתי, אבל אני מעריך כ- 7 שעות עבודה בסה"כ. למי שאין סבלנות - אני לא ממליץ. לי אישית יש לא מעט סבלנות ונורא נהנתי מהפרויקט ואהבתי ממש את התוצאה הסופית (במיוחד בלילה). כמה תמונות: https://drive.google.com/drive/folders/1-GMBG42kOiViQja2gfc6OXOHvgCrWWYK?usp=sharing
 10. שלום, עבור פרויקט מסוים ברכב אני צריך לפרק לגמרי את תקרת הבד של הרכב. מי מבעלי המקצוע יכול לעשות זאת? (מעוניין בפירוק והרכבה בלבד) מאזור הדרום. מוכן להגיע גם למרכז. תודה.
 11. http://www.egged.co.il/%D7%98%D7%95%D7%A4%D7%A1-%D7%AA%D7%9C%D7%95%D7%A0%D7%95%D7%AA.aspx אנא מלא רק את הנושאים הרלוונטים בטופס והנושא יועבר לטיפול.
×
×
 • תוכן חדש...