Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכור שיכנס להסטוריה.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2532 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממש לא מסכים אתך.

זה קיים בדיוק בשביל מקרים כאלו. גם בכדורסל לא מסתכלים כל היום במסך.

שים שופט רביעי או חמישי שרואה הילוך חוזר בצד ואומר לשופט הראשי במיקרופון תוך 20-30 שניות מה אירע.

גם אם תסתכל 10 פעמים במהלך משחק (ואתה לא) תבזבז מקסימום 5 דקות במצטבר.

חשבו על כך כבר, יש כיום 4 שופטים 'קלאסים' + שופטי רחבה + משקיף ו/או שופט בכיר שיושב ביציע (ואם אני לא טועה נמצא ברחבה).

נכון (שלצערי) עדיין מפספסים, מקווה שזה ימגר את התופעה.

כן, זה יגמור את המשחק ולא טעויות שיפוט...

משהו בסגנון "לא ראיתי את הכדור נכנס" במשחק של אנגליה עם גרמניה (פרנק למפרד).

את זה כבר פתרו עם טכנולוגיית קו השער (שזה הרבה יותר הגיוני מלעצור את המשחק ולבדוק במצלמות כפי שעשו במשחק של נבחרת ספרד וזה היה נראה מגוחך בעיני).

זו טכנולוגיה שכן צריכה להיות 'מובנת' בכל הליגות הבכירות באירופה.

כדרך אגב-

יש מהלכים שגם בהילוכים חוזרים קשה עד בלתי אפשרי לקבל החלטה.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קו השער זה אחד

עבירות שהיו או לא היו

יד עוצרת או יד ירוייה / ו/או צמודה

גם ככה מתבזבז זמן שהשחקנים רצים לקוון או לשופט הרחבה או סתם לשופט הראשי

ככה יסתכלו בהילוך חוזר מכמה זוויות ועדיין השופט יצטרך להחליט, רק יחליט מעמדה יותר ברורה

סוגיית נבדל היה או לא היה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק. תן לשחקנים לחגוג ובינתיים 15 שניות שכולם מתלוננים השופט המשקיף (שבמקום שישקיף מקילומטר) פותח מסך ורואה מה היה בדיוק.

אפילו לא צריך שופט חדש בשביל זה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פליקס נחמד שאתה מתייחס רק למה שנוח לך.

כן לגבי הפנדל רואים את הכדור מוסט גם מכיוונו של רובן, אז לפי החוק אם הכדור הוסט קודם אז גם זו לא עבירה?

ויש תמונות שמראות בבירור שלבנדובסקי ומולר נמצאים בנבדל, אבל הבנתי את הראש, זה כנראה לא משנה לך.

אתה מתייחס ורואה רק מה שנוח לך

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

איפה התייחסתי רק למה שנוח לי? סעיפים 5 ו6 שלך צודקים חלוטין.

אשמח אם תראה שלבנדובסקי ומולר נמצאים בנבדל, ציפית הילוכים החוזרים ואין שם נבדל. מולר לא בנבדל בעת ההרמה, ולבנדובסקי נמצא איתו בקו אחד במסירה של מולר אליו.

לגבי 1. הסתכלתי שוב פעם וקזמירו עושה שם חתיכת הצגה שניימאר ובוסקטס לידו זה סטודיו למשחק, לווידאל לא הגיע צהוב שני על זה. והדקה היא 48 ולא 46 כפי שכתבת.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריאל אתמול פשוט שדדו את העליה. מישהו כתב גימדו, אתה רציני? ראית את המשחק בכלל? רובן וריברי פירקו את הצדדים של ריאל.

נו טוב אפשר לפחות להתנחם בכך שאתלטיקו יקבלו את ריאל ויתנו להם בראש. :evil:

רובן וריברי שלטו בצדדים כי המערך של זידאן אפשר להם את זה, בפועל לאורך כל המשחק בפרט במחצית הראשונה, ריאל הייתה הרבה יותר מסוכנת, ככה שזו הייתה שליטה חסרת תוחלת.

חוץ מזה לומר שריאל שדדו את העלייה זה מוגזם כי גם אם קאסמירו היה מורחק ווידאל לא (אגב צפיתי שוב בהרחקה שלו ובדיעבד הוא מטומטם, כבר חילצת נקי מה אתה שולח את הרגל לברך של אסנסיו ומכשיל אותו? אולי זה לא צהוב מוחלט אבל כנראה שלשופט נמאס אחרי שהיו עוד כמה עבירות שלו במשחק שהצדיקו צהוב) עדיין בשום שלב בהתמודדות באיירן לא הייתה ביתרון בסיכום שני המשחקים.

אתה מניח שהם היו שמים את השלישי, ומתעלם מזה שריאל הייתה הרבה יותר מסוכנת והגיעה להרבה יותר הזדמנויות גם אתמול וגם שבוע שעבר.

ולגבי טכנולוגיה, אני סבור שצריך להכניס אותה רק בפנדלים שנשרקו ושערים שנכבשו, ככה זה לא יגרום למצב של עצירת המשחק באופן יזום.

הבעיה היא שבהמון מקרים יש חשיבות לשיקול הדעת של השופט (למשל שחקן שעשה מספר עבירות והשופט החליט לא לשלוף צהוב שני, ודווקא בעבירה ששלף צהוב שני יגידו שהיא לא הצדיקה כרטיס, זה עניין של שיקול דעת) מה שהטכנולוגיה לא תצליח לפתור.

עד אז הפיתרון לדעתי הוא פשוט לשבץ שופטים מארבע הליגות הבכירות לכל המשחקים משמינית הגמר (ככל שניתן במסגרת המגבלות). לטעמי שופטים שביום יום מתמודדים עם ליגות טורקיות/הונגריות/שבדיות, לא יכולים לעמוד בקצב של הקבוצות הבכירות באירופה, בניגוד לשופטים שמתמודדים איתם בליגות המקומיות באופן שבועי ורגילים לקצב משחק מהיר כזה.

עריכה:

ראיתי שוב עכשיו את העבירה של וידאל בדקה ה-46, זו עבירה של צהוב כשאתה רחוק כל כך מהכדור ורץ עם הרגל קדימה, והשופט החליק לו. כנראה שנמאס לו אחרי העבירה על אסנסיו, ולכן בדיעבד אני לא לגמרי בטוח שההרחקה של וידאל לא הייתה מוצדקת.

עריכה אחרונה על ידי netco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ראיתי את המשחק אתמול לצערי אלא רק תקציר ואני מסמפט את ריאל ובכל זאת, מסכים בגדול עם פליקס- השופטים הציגו ביזיון גדול.

השער של רונאלדו בנבדל היה כל כך ברור עד כדי שזה מעלה שאלות אמינות קשות. גם השער השני בבישול של מארסלו היה נבדל מוחלט!

בכללי, אני שומע יותר ויותר כמה הפך הכדורגל באלופות לריאלטי אמיתי עם "מושכי חוטים". עדיין מתכחש אבל מתקשה לא להאמין לגמרי שאינטרסים כלכלים עלולים להשפיע גם על האמנה הספורטיבית.

אני מאוד מקווה שהמשחק היום לא נמכר מראש כבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ארחיב על השיפוט הבזיוני, רק רוצה לומר שאנחנו בשנת 2017 ויש כבר מכוניות אוטונומיות, צפייה במצלמות ב NBA, שימוש באזניות ודיבוריות בפוטבול, אבל רק בכדורגל המאוד מושחת של פיפא אין עדיין שימוש נרחב בטכנולוגיות.

הרי באים לשחק כדורגל ולא זה לא "חלק מהמשחק". נמאס כבר ששודדים קבוצות לאור יום, ראיתי אתמול ונזכרתי בצ'לסי מול ברצלונה

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמון - והעניין - שלי בכדורגל איבדתי אחרי "יד האלוהים" - לדעתי הוכחה ברורה שהכדורגל אינו עדיף על WWF.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נגיד שזה היה trigger קיצוני במיוחד. אפשר, כמובן, להזכיר את גמר 1966 (ראיתי אותו בטלויזיה בשידור חי, אבל מה מבין ילד בן 9) ואני מניח שעוד רבים קודם - אבל טכנולוגיית הוידיאו והשידור החוזר עדיין לא היתה זמינה, או, לפחות, נפוצה.

משחקים שערורייתיים לא חסרו, החלטות שופטים שקבעו אליפויות היו ויהיו, אבל בעידן של טכנולוגיה זמינה - וזה התחל לפני הרבה שנים, למורה שלי לאנגלית היה מכשיר וידיאו ביתי ב-1974 - והגיע הזמן לנקות את האורוות האלה. וכמובן שיש עניין כמותי וכל מידי עסקים מסביב שמעלים חשד לגבי יושרם ויושרתם של האחראים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא מקרה כזה נדיר. טעויות שיפוט הכריעו משחקים וטורנירים. ג'ף הרסט מישהו? הגול של מונטארי נגד יובנטוס? למפארד נגד גרמניה? השיפוט באיטליה נ' דרום קוריאה (ביירון מורנו)? הגיע הזמן לתת לטלוויזיות לעבוד. ממילא יש שופט משגיח, למה לא לתת לו מוניטורים?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה שפיפ"א היא ארגון מושחת זה ידוע.

לגבי אופ"א, אין לי דעה או ידיעה.

אני לא אופתע אם פיפ"א מטרפדת ניסיונות קדמה כדי לשמור על שחיתות, אבל מאידך זה כן נשמע קצת כמו תיאוריית קונספירציה.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול זה היה גס במיוחד. זה לא החלטה אחת או שתיים, זה רצף שלם של החלטות מוזרות לחלוטין.

אחרי העבירה של קאזימרו בפנדל השופט הבין שהוא טעה. בדר"כ מה שקורה זה שהשופט מאזן קצת לצד השני.

כאן הוא עשה בדיוק ההפך והתעלם לחלוטין מעבירה נוספת שלו שלבד היתה אמורה לזכות אותו באדום, הרחיק את וידאל ואישר 2 גולים באופסייד שהראשון אפילו לא גבולי.

הזוי.

ואם מישהו חושב שאני לא אובייקטיבי(ואני לא) .

הנה שיחה של פרשנים על השיפוט:

https://www.youtube.com/watch?v=_Sx9iChOo60

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי אתה יודע מה ההבדל הגדול בין המשחק הזה למשחק של ברצלונה נגד פסז'?

שכל אוהדי ריאל שדיברתי איתם על המשחק אמרו בפה אחד שהשיפוט היה שערורייתי, להבדיל מאוהדי ברצלונה במשחק נגד פאריס.

כמו כן, פורסם שזידאן ואנצ'לוטי שוחחו אחרי המשחק וזידאן אמר גם כן שהשיפוט לא היה תקין.

לדעתי האישית בסיכום שני המשחקים ריאל היו יותר טובים, אבל היו צריכים לעלות בדרך נקייה שלא תשאיר טעם רע.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרוצים כל שונאי ברצלונה? ברצלונה לא מצליחה לפצח את ההגנה של יובנטוס. זה נגמר.

ולגבי המשחק אתמול, מצחיק אותי כמה תקפו את ברצלונה על שיפוט גרוע ב6-1.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...