Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכור שיכנס להסטוריה.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היו ליובה סגלים משוגעים ב14/15 (אמצע של פירלו וידאל פוגבה) ו15/16 (קו אחורי עשוי יציקת בטון, עלייתם של דיאבלה! ואלכס-סנדרו) , כל שחקן בצבע.

בנוסף לזה, אין להם בכלל תחרות בליגה הזו. אינטר איקרדי+10, מילאן באקה+10. רומא סגל עטור שמות אך לא יציב, נאפולי בנפילה ולפי דעתי זו תהיה תחילתה של נפילה חופשית.

אחרי מה שקרה איתם בעבר זה שם את כל ההישגים שלהם עם ריח לא טוב,

אבל היום ריחות זה לא רלוונטי,

תוצאות כן :wink:

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

זאת בדיוק הגדולה של יובנטוס בשנים האחרונות:

"כלים כבדים" כמו וידאל, פירלו ופוגבה עזבו ועדיין יובנטוס מציגה רמה אחת מעל הליגה בכל הקשור לכדורגל הישגי.

הסוד הוא לא רק בהתאמת סגנון המשחק לסגל הקיים (מחמאות לאלגרי) אלא המשכיות מקצועית (אין נסיגה אחורה אחרי משחק לא טוב או ספיגת שער קריטי).

אין היום ליובה מתחרות בליגה כיוון שרומא לא מצליחה להתייצב (למרות סגל שחקנים מרשים..ע"ע מכבי חיפה של השנים האחרונות) ונאפולי הייתה בנויה על שחקן אחד או 2 משמעותיים (שלא כמו יובה שלא בנויה על שחקן אחד כזה או אחר).

מילאן ואינטר בשחיקה- אצל מילאן זה בטח ישתנה עכשיו עם הרכישה הסינית, ואינטר? לא מעניינים כבר כמה שנים (עדיין נהנים שם מהאליפויות שנלקחו מיובנטוס ) :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע

הזיכרון שלי כבר לא משהו אבל אני זוכר ש...

היה איזה מפגש בין יובה לברסה בה ברסה הניפה את הגביע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובה אחלה קבוצה.

בגמר אחד הם יכולים לנצח כל קבוצה באירופה.

בגמר הזה הם לא היו טובים מספיק

https://www.youtube.com/watch?v=wnCUKHFji7Y

בהרגשה שלי, שאר הקבוצות הטובות באירופה (יובה, צ'לסי, באירן ואפילו דורטנומנד) מתחילות לסגור את הפער מהספרדיות באיכות הכדורגל.

בשלושת השנים האחרונות הגיעו לגמר ליגת האלופות 5 ספרדיות מתוך 6 אפשריות.

השנה לרבע הגמר יגיעו 3-4 ספרדיות.

לדעתי, בשנים הקרובות זה יתחיל להשתנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לוקח את מה שאמרתי לגבי נבאס, חבר הראה לי תמונות וסרטון מזווית שונה אותה ראו בטלוויזיה בה רואים את נבאס נוגח בכדור ומסיט אותו הצידה לפני ההתנגשות בשחקן בטיס.

Sent from my HTC 10 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמעו אוהדי בארסה פה אני לא יודע אם אתם עיוורים או שאתם פשוט מתביישים להודות שעליתם בזכות השופט.

מסצראנו בעצמו אומר שכן הוא עשה פנדל על די מריה אז איך אתם אומרים שיש סרטונים שמראים שהוא לא נגע בו?

תוסיפו לקונספירציה מגרש שמכוסה בעשרות מצלמות ועדיין לא קיבלנו אפילו הילוך חוזר של ההכשלה של מסצראנו.

לקטע המודגש, ברצלונה בעטה פעמיים למסגרת, פעם אחת נכנסה בדקה השניה ופעם אחת בדקה ה-33. שליטה מטורפת!!

זה שהם התמסרו כמו שהם אוהבים בחצי לא אומר שהם שלטו, הם יכולים גם להתמסר 80% מהזמן בין השוער לבלמים ועדיין תגיד שהם שלטו?

בכל אופן, ברכות לכם ולתקשורת שמאדירה את ההישג, אבל זה העלייה עם הכוכבית הכי גדולה בהיסטוריה, כן אפילו יותר מצלסי 2009.

מסצ'רנו לאעשה שום עבירה,ראיתי בהילוך חוזר ודי מאריה נפל לפני.

לגבי ברצלונה וצלסי, המשחק ההוא אכן היה די מושחת, אבל הגיע לברצלונה באותה התקופה לזכות , זה לא מגמד במהומה את היכולת האדירה שיש לקבוצה הזאת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייאת אושר, עזוב כרגע את המשחק הזה, זמן פתיעות שוטף+גול והאם היה פנדל או לא היה (הראשון, אגב, בטוח היה. על הכשלה, גם אם היא לא מכוונת, יש פנדל. סליחה הוא יכול לבקש בנפרד). עזוב גם שיובנטוס קונים את השופטים באיטליה מאז ומעולם, וכנראה גם לעולם.

איך זה:

לגבי ברצלונה וצלסי, המשחק ההוא אכן היה די מושחת

מסתדר עם זה:

אבל הגיע לברצלונה באותה התקופה לזכות

ועם זה?

זה לא מגמד במהומה את היכולת האדירה שיש לקבוצה הזאת!

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתה רוצה שאני אגיד לך שיוצאים לי משפטים כאלו בטבעי ?

אני פשוט חושב שהשנאה שיש לברצלונה היא סוג של הסתה שגורמת לאחרים לחשוב שהיא קבוצה טובה רק בגלל השופטים.

ממש , אבל ממש לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברסה לא קבוצה טובה בזכות השופטים בלבד. אם כבר, בושה שקבוצה ברמתה של בארסה (תקף גם ליובנטוס) נזקקת לסיוע משופטים.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו שוין

קיבלנו את ברסה נגד יובה

נראה מי יבכה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

כנראה שנס פסז לא יחזור על עצמו.

אם חצי מההזדמנויות שהיה לברסה היו מתורגמים לגולים ... היית בוכה היום.

אבל בוא נדבר בעוד שבוע

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם לא היה נשרק נבדל שלא היה אז היה יכול להיגמר 4-0. ואם ואם ואם..

אז במציאות של בלי ״אם״, 3-0 חד וברור.

ניפגש בגומלין ובהחלט נדבר בעוד שבוע!

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...