Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכור שיכנס להסטוריה.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם היו מקפידים לתת צהובים על התחזות ברחבה רונאלדו היה מסיים 6 משחקים בעונה.

פיקה אמר את מה שהוא אמר אחרי זה:

[ATTACH=CONFIG]483313[/ATTACH]

ואחרי עוד כמה טעויות שגרמו לכל העסק להראות מסריח במיוחד לטובת ריאל.

ויאללה, שימשיכו להתבכיין. 10 שנים, 458 מיליארד דולר ואליפות אחת זה מתכון בטוח למרירות.

ברצלונה של ה-10 שנים האחרונות היא הקבוצה הגדולה בהיסטוריה.

אני לא דיברתי על הליגה הספרדית, דיברתי בכוונה על אירופה. השיפוט בספרד גרוע ושתי הקבוצות נהנות ממנו,

אבל בליגת האלופות בשנים האחרונות יש קבוצה אחת ספציפית שתמיד עולה בהקשר של טעויות שיפוט לטובתה, ואיכשהו תמיד כשהיא עם הגב לקיר וזקוקה להן בצורה שתכריע משחקים.

לגבי ניימאר האדום הגיע לו על הבעיטה המכוערת והמכוונת לרגליים של שחקן פריז (לא זוכר מי כרגע).

ומה עם הפנדל שלא נשרק לדי מריה?

בסופו של דבר פאריס הפסידה את המשחק הרבה יותר מאשר בארסה ניצחה אותו. בארסה לא הייתה שווה שישיה במשחק הזה בשום מצב.

ואגב אין ספק שבארסה שיחקה בשנים האחרונות כדורגל נהדר, אבל חוסר הספורטיביות במשחק שלה שכולל הצגות למכביר של כל שחקן כמעט, כולל הלחץ הבלתי פוסק על השופט בכל משחק כמעט, מאוד מורידים לי ממנה (אגב גווארדיולה הפך את זה לחלק מפילוסופיית המשחק שלו, זה לא מקרי).

תוסיף לזה את טעויות השיפוט המכריעות בדיוק כשהיא זקוקה להן (וכאן בדיוק ההבדל בין משחקי נוקאאוט בצ'מפיונס, לבין הליגה הספרדית) ואני מתקשה לראות בה הגדולה בהיסטוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני אוהד יובנטוס מושבע ולכן נהנה כצופה נטרלי במשחקים כאלה ואחרים.

עם זאת, אי אפשר להתעלם מהעובדה שלבארסה יש השפעה אדירה על השופטים במהלך המשחק.

ההייפ מסביב, היכולת שהקבוצה הזאת כן יודעת לתת (והיא יודעת), סגל השחקנים וכל הפמפום מסביב נותנים לקבוצה הזאת יתרון שיפוטי מסויים ולעיתים קרובות.

נכון, יש גם טעויות שיפוט נגד בארסה, אבל אני בטוח שהאחוזים קטנים הרבה יותר.

פ.ס.ז קופחה ובכל זאת ברכות לבארסה- מקווה שיקבלו את באיירן בשלב הבא :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין למה זה מפתיע את פות"ש כאילו הוא מהיום בכדורגל.

אם אתה לא אוהד קבוצה שנמצאת בצד בה מרוחה החמאה, אני ממליץ להפסיק לראות כדורגל. חבל על הבריאות שלך.

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קבוצה פח, של מתחזים. גועל נפש.

לא יודע בכמה הם משחדים את השופטים או סתם מאיימים להם על החיים, אבל בכל משחק קשה שראיתי עד היום - השופטים לטובתם.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנשחקי רבע הגמר יהיו:

יובנטס - באיירן.

ברצלונה דורטמונד .

ריאל מדריד - סביליה\לסטר.

אתלטיקו - מנצ'סטר סיטי.

התחלת לקרוא בקפה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שהם שיחדו את השופט, אבל לא רק אותו. בוא נעשה רשימה :

1. שיחדו את הקורה שתעצור את הגול של קבאני

2. שיחדו את הבלם שיבקיע לשער של עצמו

3. שילמו לשוער של פאריס שיעצור בזינוק שלו לבעיטה של ניימאר, שהרי זו לא הייתה בעיטה בילתי אפשרית

וחוץ מזה גם סמכו על היכולת שהם יכולים להביא עוד 3 חתיכות לפאריס, שזה קלי קלות, היא בערך ברמה של הפועל באר שבע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי,, השופטים היו .. שוטפים מרכזיים לתוצאה - "הם היו במשחק בזמן המגרש"

כמו השופט החצוצרן מהמערכון.

הגשש החיוור אופסייד סטורי וידאו

hqdefault.jpg?custom=true&w=336&h=188&stc=true&jpg444=true&jpgq=90&sp=68&sigh=mOCsA3IgporGz3G-F8eWOrNIS1k

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם ברסה ניצחה

גם המערכון של כסח

מה צריך עוד לבקש

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"לא לחרצץ ולא לחצרץ, לחצצרץ! אני מבקש לתת כבוד לחצוצרץ."

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קראתי את כל הנושא, אבל אני מעריך שהוא מתחלק ל2: אנשים שיש להם עיניים ומוח מתפקד ב100%, ואוהדי בארסה.

זאת הייתה ללא ספק ההופעה הטובה ביותר של אופ"אלונה שאני זוכר מאז 2009.

מרגע שהוחלט שבארסה צריכה להגיע לשלב הבא, אז בארסה צריכה להגיע לפאקינג שלב הבא והיא תגיע אליו. עם כל העזרה האפשרית.

אין לי שום בעיה או ביקורת ספציפית על ניימאר או סוארז ותצוגת הצלילות המרשימה שלהם. זה בטבע שלהם וזה מה שהם עושים תמיד.

כשסוארז עוד היה בליברפול השופטים בליגה הפסיקו כמעט לחלוטין לשרוק עבירות עליו, גם כשהן באמת קרו, כי הוא היה ידוע בתור הצוללן הבכיר ביותר בליגה.

(אגב אני לא אוהד ריאל למי שחושד)

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזוב שופטים

ברסה שילמה לפסז כדי ששחקניה לא ישחקו

והשאר היסטוריה או היסטריה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה