Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכור שיכנס להסטוריה.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2527 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רגע

הזיכרון שלי כבר לא משהו אבל אני זוכר ש...

היה איזה מפגש בין יובה לברסה בה ברסה הניפה את הגביע

זיכרונות נוצרים כל רגע :lol:

הביאנקונרי מציגים איך עושים את זה נכון מידי עונה. גם על הדשא, גם ניהולית, וגם כלכלית.

נ.ב

מזל טוב לקלייני, חוץ מגול חשוב אתמול, הוא סיים השבוע בהצטיינות תואר מאסטרס במנהל עסקים מאונ' טורינו. את הדיסרטציה שלו הוא עשה, כמובן, על יובנטוס.

chiellini_laurea_02.jpeg

http://www.juventus.com/en/news/news/2017/giorgio-chiellini-receives-masters-degree.php

"יוסי פרנקוס- איך לעשות טעויות של טירון ואז להתמודד עם זה ולקום על הרגליים" (לרכישה בכל חנות ספרים בערך יומיים אחרי שאני אמות)
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אוהדי יובנטוס, כמה הולכים לצחוק עליכם אחרי הגומלין שיהיה 4-0 לפחות לברצלונה.

אני כבר יודע, בטוח ולא מתרגש כי יש לי קשרים לשופט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובה זו לא פאריס. ושום שופט לא יעזור לברצלונה לכבוש 4 שערים לקבוצה עם ההגנה הכי טובה באירופה.

הגיע הזמן שקבוצה איטלקית אחת תביא קצת נחת לארץ המגף שחווה עשור של הדרדרות.

Sent from my XT1572 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילו צוות השיפוט האיטלקי ששפט את באיירן ריאל היה שופט את יובה בארסה , יובה היו מסיימים עם 4-5 שחקנים במגרש.

ולמרות זאת כמות ההחטאות המשוועות שהיו לבארסה.

בארסה לא צריכה שופטים לפרק כל קבוצה ביום טוב הבעיה שימים טובים אצלה כבר קשה לקבל.

נקווה לטוב.

יוסי הזיכרון שלך לא משהו

יובה הגיעה לגמר וכשלה מול בארסה , זה היה רק לפני שנתיים.

לפני 7 שנים אינטר הדיחה את בארסה בחצי הגמר וניצחה את את באיירן בגמר

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזכרון מעולה, בעשור שקדם לו האיטלקיות היו חברות קבועות בחצי הגמר ולא קבוצה אחת פעם בשנתיים, לא סתם כרגע הכדורגל האיטלקי שולח פחות נציגות כי המצב עגום, גביע יכול לעזור קצת לניקוד ולתת קצת נחת.

Sent from my XT1572 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובה קבוצה חזקה מאוד ואני מקווה בשבילהם שיילכו עד הסוף (בהנחה ולא יהיה נס פאריז שוב)

בארסה נכנעת לסגל הקצר שלה ולעובדה שלשישה שחקנים בסגל שלה, כולם בחלק הקדמי, אין מחליף ראוי.

לא לאינייסטה, לא לבוסקטס, לא ל MSN אפילו לא לרקיטיץ'.

מתייה וגומש זה גיס חמישי, בכל פעם שהם משחקים זה שחקן פחות.

דין ופאקו זה שחקנים שאין להם את ה DNA שצריך לבארסה.

הסיכוי לרמונטדה 2 נמוך אם כי קיים, יובה לא פראיירים, הם לא יתנו לזה לקרות. מצד שני, יש את מסי שלכו תדעו על איזה יום הוא יפול.

בכל מקרה, ליגת האלופות זה הכדורגל האמיתי.

קשה לראות כדורגל אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, ליגת האלופות זאת הליגה האמיתית של הכדורגל והכל אפשרי.

אני חושב שאוהדי בארסה קצת מגזימים עם גישת ה"אימפריה שלנו וכל השאר". בארסה ללא ספק אחת הקבוצות החזקות בעולם ולא מאתמול.

עם זאת, היא לא היחידה שמתקדמת, לא היחידה שמצליחה להביא את שחקני הטופ אליה והיא לא מונופול בעולם הכדורגל האירופאי.

כשבארסה חוטפת השפלה מבאיירן אז זה יום רע. כשבארסה מפסידה לריאל אז יש תירוצים אחרים ושבארסה מתבטלת לחלוטין מול יובה אז זה חוסר ניצול מצבים ומזל רע.

העובדה שאף קבוצה מעולם לא זכתה פעמיים ברציפות בליגת האלופות מלמדת שלכל הקבוצות בטופ סיכוי שווה.

עם כל הכבוד לבארסה, ריאל, באיירן ושאר האריות של האירופה..

הבן אדם שהכי ראוי להניף את גביע האלופות בתמונת שער עיתון הוא ג'יג'י בופון!

:-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבן אדם שהכי ראוי להניף את גביע האלופות בתמונת שער עיתון הוא ג'יג'י בופון!

:-P

מסכים לגמרי! אגדה!

לגבי מה שאמרת על בארסה, בשלושת השנים הראשונות של פפ במועדון בארסה היתה הקבוצה הכי טובה בעולם ללא עוררין, זה היה לא כוחות. הדרך היחידה לנצח אותם היתה בונקר מטורף ופירוק של שחקנים. לדעתי זו היתה הקבוצה הכי טובה בכל הזמנים.

אחר כך הגיעו עונות פחות טובות עם בלגאן בגיזרת המאמן, עם מאמן שחלה בסרטן באמצע העונה ועם סגל קצר.

כשלואיס אנריקה הגיע בשנה הראשונה והיה לו בסגל את צ'אבי, אינייסטה, בוסקטס סוארס ניימאר ומסי אף אחד לא יכל לעצור אותם.

אבל מאז צ'אבי עזב, אינייסטה משחק פעם בשבועיים ואין מחליפים ראויים.

ובכל זאת, ב-9 שנים,6 אליפיות, שלוש פעמים ליגת אלופות (לא סופר את 2006, זו היתה קבוצה אחרת) , 3 סופר קאפ אירופי, 4 גביע ספרדי 5 סופר קאפ ספרדי.

אימפריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי,

לא לקחת בחשבון בלת"מים, אתמול המשחק היה בבעלות באיירן, ברסה עשתה על המגרש רק מה ששחקני באיירן אישרו להם לעשות (שזה בעיקר להתמסר בשליש שלהם במגרש).

פתאום הרחיקו להם שחקן, בצורה מאוד לא אופיינית לבאיירן הם נשברו נפשית מזה ומשם זה רק היה עניין של עד כמה ההשפלה תהיה גדולה.

בזכות שוער ע-נ-ק ההשפלה הייתה סתם הפסד 2-1 שעוד אפשר לחזור ממנו בגומלין.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול זה היה ריאל מדריד...

ועד כמה שאני שונא אותם, הם נתנו הצגה אתמול והיו שם לאורך כל המשחק.

גם כשביירן הובילו הם הגיעו למלא מצבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ריאל, ברור.

איך פליטת קולמוס יכולה להציג אותך כאהבל אז יאללה נמשיך, "הם כבר קלעו גול?" , "מה זה נבדל?":lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אוהד בארסה אבל לא שונא אף קבוצה אחרת אפילו לא את ריאל, שמשחקת השנה כקבוצה בעלת אופי שלא נשברת.

נהנה לראות כדורגל ברמות נהדרות.

הייתי גם שמח לראות את בופון מניף את הגביע אבל מקווה שזה לא יקרה כי בארסה תעבור אותם.

סיכוי לכך קטנטן , אבל ביום שכולם מגיעים למשחק , יש מצב.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלומי,

לגמרי מסכים שבקרב על התואר "הקבוצה הטובה בעולם" בארסה זכתה יותר מהמקבילות בשנים האחרונות. אי אפשר לקחת מבארסה את גדולתה (כמו גם מהמתחרות).

אך בעצמך ציינת את השינויים בין ימיו של פפ לבין עכשיו וככה זה לאורך ההיסטוריה- קבוצה רצה בצורה פנומנאלית ואז 2 או 3 שינויים בסדר השגרתי (החלפת שחקנים/מאמן/חוסר חיבור/שובע מתארים) והקבוצה הופכת ל"אכזבה".

זה קורה לכולם. ולכן אני דואג לציין שבארסה היא ככל הקבוצות ולא מחזיקה בתואר המנופול כמו שאוהדים חובבנים של בארסה/מסי מנסים לתייג.

יש עונות שבארסה טובה מכולן, ויש עונות שבארסה פחות טובה מהשאר.

השנה, לבארסה בוודאי לא מגיע התואר "הטובה מכולן"; וכן, עם ולמרות הרמונטדה מול פ.ס.ז'.

אגב ישה,

ביום שכל שחקני בארסה מגיעים למשחק הכל יכול להיות. ומה קורה ביום שבו כל השחקנים של יובה מופיעים למשחק?

דווקא מרוב דיבורים על רמונטדה אני הולך להמר שיובה תנצח בקאמפ-נואו.

:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולם נוטים לשכוח קבוצות כמו יונייטד של 99 (ואני לא סובל אותם), מילאן של סאקי וקאפלו, באיירן של היינקס ועוד. עולם הכדורגל לא נברא בקאמפ נואו וגם למסי חסר הצלחה עם הנבחרת כדי להיות גדול באמת.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתמול זה היה ריאל מדריד...

ועד כמה שאני שונא אותם, הם נתנו הצגה אתמול והיו שם לאורך כל המשחק.

גם כשביירן הובילו הם הגיעו למלא מצבים.

הצגה? בוא לא נגזים... לבנדובסקי במקום מולר והמשחק היה נראה אחרת לגמרי. שלא נדבר על ההרחקה של צ'אבי מרטינס שגמרה להם את המשחק וגרמה להם להראות כמו ארסנל ללא קוסייליני בתוספת לחילוף הלא מובן של צ'אבי אלונסו שבא לאחר מכן.

לגבי יובנטוס ברסלונה, בוא נאמר ככה אם היו מתקיימים 100 משחקים, ב90 מהם בארסה היו מנצחים, אז הפעם למזלם יובנטוס נפלו על אחד מה 10 האלה בתוספת הרכב לא מובן של אנריקה עם מתייה בצד שמאל. בנוסף הניצחון לא היה מוחלט וחד צדדי כמו הניצחון של באיירן שפשוט פירקו את בארסה (הקבוצה של היינקס) ללא שום תגובה מצד בארסה. אם למסי הייתה מעט עזרה מסוארס ואינייסטה היה נגמר לפחות 3-2.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...