Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכור שיכנס להסטוריה.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2533 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בטח מרוצים. במיוחד כשמסי בועט חופשיות רק בגלל השם שלו, כשסוארס וניימאר יותר טובים בזה. אבל היי, טיקי טאקה לרוחב וזה.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בושה וחרפה של קבוצה ברצלונה נהייתה, מקווה מאוד שבעונה הבאה יעשו מהפך ושינוי עצום!

מסי? עוד יותר בושה וחרפה, לדעתי התואר של השחקן הכי טוב בעולם לאט לאט יורד ממנו ביכולות כאלה.

מקווה שברצלונה תקרע לריאל מדריד את הצורה לפחות 4-0 כדי לתת טעם מתוק קטן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסי יהיה השחקן הכי טוב בעולם כשיוכיח שהוא יכול לסחוב קבוצה ולא לתת 40 גולים כשכל הקבוצה משחקת עליו (עם שני פליימייקרים מהטובים בהיסטוריה) ומעיפים בשבילו שניים מהחלוצים הטובים בעולם (אטו ואיברה). ושיצליח עם הנבחרת (לא יקרה). עד אז הוא לא שם. שחקן מעולה, אבל לא הכי טוב.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום בושה - הגנת ברזל של יובנטוס, כצפוי, לא נתנה להתקרב לשער, לא נתנה לבעוט גם מרחוק בצורה חופשית, הגבעות לא מזיז לבלמים הגבוהים של האיטלקים - מצידם שיהיו 50 קרנות. זאת קבוצה מאוד לא נוחה לברצלונה, ואגב, גם מאוד לא נוחה לריאל.

היום גם בא השופט שמתאים לליגה האנגלית - לא שורק על כל דחיפה, מאפשר פיסיות, לא קונה הצגות וכנראה לא מוכן שמישהו יעלה על הדעת שהוא בעד ברצלונה .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכות ליובה

נתראה בעונה הבאה

נראה לי שגם את הקלסיקו תיקח ריאל = תיקח את האליפות

נקווה שאת הגביע הספרדי ינצחו

סוף עידן בבראסה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברצלונה היום נצחו לפחות במי קיבל יותר קרנות, נראה שגם אם היו מרימים אותם עוד שנה רצוף לא היו מכניסים גול.

כל הכבוד ליובנטוס, הגנה מדהימה. אין התקפה כמעט.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה דיברתי שאמרתי שאני אוהב משחק טקטי והגנתי. 8)

אין לי מה להוסיף חוץ מזה שלא היה לי ספק שנעבור את ברצלונה העונה (כמו גם, אגב, להרבה אוהדי ברצלונה אמיתיים ולא אוהדי הצלחות, שמאוד חששו מהמפגש הזה). פורצה יובה!!

עריכה אחרונה על ידי Blaz00r
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה דיברתי שאמרתי שאני אוהד משחק טקטי והגנתי. 8)

!

פחחח

אם כל הקבוצות ישחקו כך תראה איצטדיונים ריקים

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליובה הגיע לנצח, אין ספק בכלל.

אני מאוד מחבב את הקבוצה ותמיד אהבתי אותם. לצערי, יובה הנוכחית מאוד משעממת בהשוואה ליובה שאני הכי אהבתי (פאבל נדבד, דויד טרזגט).

אני שונא בונקרים, אבל כשיודעים לעשות את זה טוב באות התוצאות (יובה הנוכחית, אתלטיקו שנה שעברה).

שאפו ובהצלחה בהמשך. משחקים כדורגל מאוד יעיל.

לגבי ריאל,

לדעתי ייקחו גם צ׳מפיונס ליג.

אני חושב שבמשחק אחד על אחד רונאלדו מנצח את מסי 9 מתוך 10 פעמים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה התייחסתי רק למה שנוח לי? סעיפים 5 ו6 שלך צודקים חלוטין.

אשמח אם תראה שלבנדובסקי ומולר נמצאים בנבדל, ציפית הילוכים החוזרים ואין שם נבדל. מולר לא בנבדל בעת ההרמה, ולבנדובסקי נמצא איתו בקו אחד במסירה של מולר אליו.

לגבי 1. הסתכלתי שוב פעם וקזמירו עושה שם חתיכת הצגה שניימאר ובוסקטס לידו זה סטודיו למשחק, לווידאל לא הגיע צהוב שני על זה. והדקה היא 48 ולא 46 כפי שכתבת.

פליקס, מדהים כמה שהשנאה שלך למדריד מעוורת אותך. אז הנה התמונה:

17990420_10210395537618402_4439674485959391105_o.jpg

והנה הלינק לשער בכדי שתאמת את התמונה עם הוידאו:

https://www.youtube.com/watch?v=XEYXoomqivo&feature=youtu.be

אה ויודע מה? הנה גם ההסבר המילולי:

בשער העצמי של ראמוס היה אופסייד של לבנדובסקי אחרי שמולר הוריד את הכדור. אם לבנדובסקי לא היה שם, נאצ'ו לא היה מרחיק את הכדור אלא נותן לו לצאת או קולט אותו באופן נח. עצם העבודה שהנוכחות שלו גרמה לנאצ'ו לבצע פעולה שבגינה באיירן השיגה ייתרון היא הבעיה. לכן, בחוקה הדבר הבא רשום:

• making an obvious action which clearly impacts on the ability of anopponent to play the ballor• gaining an advantage by playing the ball or interfering with an opponent

כלומר, ה-2-1 של מינכן לא היה חוקי בדיוק באותה מידה כמו הגול של CR7.

אז רגע? אם הגול של מינכן ב- 2-1 לא היה חוקי, אז המצב צריך להיות 1-1 ו-11 נגד 11 ואז אין לנו מושג לאיזה כיוון המשחק היה הולך. הרגשה שלי, ריאל עדיין עולה, אבל זה לא רלוונטי.

לא ארחיב על השיפוט הבזיוני, רק רוצה לומר שאנחנו בשנת 2017 ויש כבר מכוניות אוטונומיות, צפייה במצלמות ב NBA, שימוש באזניות ודיבוריות בפוטבול, אבל רק בכדורגל המאוד מושחת של פיפא אין עדיין שימוש נרחב בטכנולוגיות.

הרי באים לשחק כדורגל ולא זה לא "חלק מהמשחק". נמאס כבר ששודדים קבוצות לאור יום, ראיתי אתמול ונזכרתי בצ'לסי מול ברצלונה

באמת? שדדו את מינכן?

בוא נראה, בסיכום 2 המשחקים את ההחלטות המכריעות (ללא קשר לתוצאת ההחלטה, "רמז" : מינכן מחטיאה פנדל).

1. פנדל שלא היה ולא נברא במשחק הראשון.

2. פנדל גבולי מאוד, עד עכשיו לא סגורים על זה ב-100% שנשרק לרובן.

3. שער מניבדל של מינכן (שער עצמי של ראמוס).

4. אדום שלא נשרק לוידאל בדקה 48.

5. צהוב נוסף של קאסמירו.

6. עוד צהוב נוסף של קאסמירו.

7.רונאדלו באחד על אחד מול נוייר שנפסל על נבדל

975332c97c7a59e40fd897c7821e01123b9fcafe.JPG

8. צהוב גבולי של וידאל, הנטייה היא שלא היה מגיע לו (גם לדעתי) אבל יש ברשת כמה סרטונים מזויות אחרות שמראות כמה ההחלטה גבולית.

הנה, שים לב לרגל שמאל של וידאל, מה היא עושה לרגל שמאל של אסנסיו:

https://gfycat.com/DependentSilkyGrasshopper.

אתה לא יכול לטעון שאין פה נגיעה. כמו שאמרתי - גבולי.

9. שער מניבדל של רונאלדו.

10. שער בגרבאג' טיים מניבדל של רונאלדו (מינכן ב-9 וחצי שחקנים, הומלס חצי מת).

אתה יודע איפה הבעיה? בגלל שרצף הטעויות האחרונות נטו לטובת ריאל, שכחו מהר מאוד את הרצף של מינכן.

אתמול זה היה גס במיוחד. זה לא החלטה אחת או שתיים, זה רצף שלם של החלטות מוזרות לחלוטין.

אחרי העבירה של קאזימרו בפנדל השופט הבין שהוא טעה. בדר"כ מה שקורה זה שהשופט מאזן קצת לצד השני.

כאן הוא עשה בדיוק ההפך והתעלם לחלוטין מעבירה נוספת שלו שלבד היתה אמורה לזכות אותו באדום, הרחיק את וידאל ואישר 2 גולים באופסייד שהראשון אפילו לא גבולי.

הזוי.

ואם מישהו חושב שאני לא אובייקטיבי(ואני לא) .

הנה שיחה של פרשנים על השיפוט:

https://www.youtube.com/watch?v=_Sx9iChOo60

השיחה הזאת לא מעניינת. ראה למעלה את העובדות שציינתי ותבין שהשיפוט היה מסריח ל 2 הצדדים בסיכום 2 המפגשים.

הרבה הרבה הרבה פחות שערורייתי מהמשחקים של ברצלונה (אני מדבר בשיא הרצינות) ששם השיפוט היה חד צדדי.

כן, אני אוהד ריאל מובהק. מודה שתצוגת השיפוט היתה ברמה ביזיונית ל-2 הצדדים ודי מתבאס שברמות כאלה זה עדיין קורה. אבל תזכרו, זה לא היה חד צדדי.

עריכה אחרונה על ידי nivo

לא חותם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בטח מרוצים. במיוחד כשמסי בועט חופשיות רק בגלל השם שלו, כשסוארס וניימאר יותר טובים בזה. אבל היי, טיקי טאקה לרוחב וזה.

אתה מודע לעובדה שהוא בועט החופשיות הכי טוב באירופה השנה?

אתה יודע שמבחינת כמות השערים שהוא כובש בחופשיות באופן יחסי לבעיטות שהוא בועט הוא כמעט הטוב בהיסטוריה? (מקום 4 בכל הזמנים)

הוא גם :

מלך השערים בלה ליגה השנה.

מלך השערים בצ'מפיונס השנה.

מלך השערים בעונת 2016/17.

מלך השערים בשנת 2017.

הוא סוחב את ברצלונה כבר 10 שנים לכמות תארים בלתי נתפסת בכל קנה מידה ואיכשהו אתם מצליחים לשכוח את זה.

הוא הביא את ארגנטינה ל-3 גמרים, אחד של מונדיאל ושניים של קופה אמריקה (רק מה לעשות, השחקנים שלידו בנבחרת הזו קצת מטומטמים)

הוא גם הכובש הכי גדול בהיסטוריה של ארגנטינה.

עשו טובה, אל תהיו כמו כל הפרשנים שמפרשים היסטוריה שלמה לאחר משחק אחד.

אני זוכר את הדיבורים האלה גם אחרי ההפסד לבאיירן מינכן, אמרו שברצלונה גמורה, שניגמר עידן... שמסי שחקן של 3, 4 שנים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nivo אתה מפספס את הפואנטה,

אני מסכים שטעויות קורות, אגב, שים לב על מה מדברים, על השיפוט במקום על המשחק, חייבים כבר להכניס את המצלמות האלו להכריע את המשחקים.

השופט שדד את באיירן, במשחק הראשון היו החלטות גבוליות לפה ולשם, ריאל ניצחה בכבוד.

המשחק השני באיירן הייתה בדרך לנצחון, ואז מגיע שופט, מתעלם ממשחק אגרסיבי של קאסימירו, ואז שולף אדום לוידאל.

מאשר שער בנבדל, אתה מבין שזו הארכה ואלו דקות חשובות שהשחקנים כבר דיי גמורים והמשחק יוכרע על טעויות?

אם קאסימירו לא מקבל צהוב על העברות שלו, למה וידאל קיבל על עברה רכה יותר?

כל המשחק הזה מסריח, ולראיה השופט אתמול, כנראה שפיפא נלחצו והחליטו לתת לכדורגל לנצח ולא לקבוע בעצמם את ההגרלה, ובארסה הלכה בבית שלה.

9.5 שעות דייט ? בערך המערכת יחסים הכי ארוכה שלי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בסדר, גם פעם כתבתם שניימאר זה הדנילסון הבא...

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?476989-%D7%95%D7%90%D7%A3-%D7%9E%D7%99%D7%9C%D7%94-%D7%A2%D7%9C-%D7%A0%D7%A6%D7%97%D7%95%D7%9F-%D7%94%D7%92%D7%A8%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%90%D7%95-%D7%94%D7%90%D7%9D-%D7%94%D7%94%D7%92%D7%9E%D7%95%D7%A0%D7%99%D7%94-%D7%A0%D7%95%D7%93%D7%93%D7%AA-%D7%9C%D7%92%D7%A8%D7%9E%D7%A0%D7%99%D7%94

זה לא סוף עידן ולא מסי גמור ולא מסי שחקן אפס, חכו לשנה הבאה ואז דברו.

לגבי התגובה של NIVO אין לי אפילו כוח להגיב, ויכוח מיותר שלא יוביל לשום מקום. תהיה מבסוט מהניצחון ומהעליה לחצי הגמר, וד"ש לויקטור קשאי.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...