Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משחק מכור שיכנס להסטוריה.

Ahbarony
שימו לב! השרשור הזה בן 2518 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ישה אני אתקן אותך, יש שימוש בעזרים טכנולוגיים, כמו טכנולוגיית קו השער (שקיימת בליגת האלופות, בבונדסליגה, בפרמיירליג ובעוד ליגה אם אני זוכר נכון)

כרגע נמצא בפיילוט שימוש של שופט שיושב מול טלוויזיה כאשר ההנחיה היא שאם יש ספק לא עוצרים מהלך ואח״כ בודקים (ככה היה בגביע העולם למועדונים), הפיילוט אמור להסתיים עד המונדיאל אם אני זוכר נכון.

השיפוט פה היה מזעזע בצורה קיצונית ודיברו על זה אח״כ באולפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 258
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כאשר לשני הצדדים יש טענות על השיפוט

השיפוט בסדר

וכדי לסייע לשופט הראשי הוא מקבל סיוע מעוד 4-5 שופטים.

אז מספיק ליילל

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בליגת האלופות עסקינן שם יש סיוע טכנולוגי חלקי.

אם ראינו את אותו אולפן , הדעות שם היו חלוקות.

וכל האולפניסטים הם צופים כמונו ואף אחד מהם לא הוכשר כשופט.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשגב מבינתי ההלל לברצלונה במשחק הזה.

מחצית ראשונה של נסיונות עקרים למדי (למעט שתי בעיטות של ניימאר מחוץ לרחבה שהיו קרובות), טראפ אפילו לא היה צריך למתוח איברים, ובכל זאת הפאניקה של פסז' הולידה שני שערים אומללים לטובת בארסה, שבכלל לא היו ממצבים לכיבוש.

במחצית השנייה שני פנדלים שלא היו ולא נבראו (כן גם הראשון, ניימאר רץ לתוך השחקן כדי ליפול, הוא בכלל לא רץ לכדור זה בחיים לא פנדל, אבל השני הכי שערורייתי), עבירה שנשרקה לניימאר אחרי עוד צלילה שלו שהולידה את הכדור החופשי,

יוצא שהשער היחיד שהובקע ממהלך שוטף של בארסה היה השער השישי, ממש משהו להתפאר בו.

לברצלונה היו משחקים גדולים בשנים האחרונות שהם שטפו את המגרש ונתנו תצוגות מדהימות, זה ממש לא המקרה כאן, ולכן התסכול על השופט כזה גדול, פשוט לא הגיע להם לנצח (כן הגיע לפריס להפסיד, לפחות במחצית הראשונה).

וזה בלי להתייחס למה שפריס לא קיבלה לזכותה (מסצ'ראנו הודה שהוא הכשיל את די מריה בהחמצה שלו, והעובדה שניימאר היה צריך להיות מורחק אם לא על הבעיטה המכוערת שלו, אז לקבל צהוב שני על לפחות אחת מההתחזויות הרבות שלו לאחר מכן).

וכמובן הס מלהזכיר את הנסיונות הפאתטיים של סוארז וניימאר להוציא פנדל בכל מחיר כשהיה 3:1, זה פשוט מבזה לראות קבוצה ברמה הזו מתנהלת ככה, אבל כשמדובר בבארסה אז הכל כשר והכל כדורגל קלאסי ומענג.

אז יסלחו לי אוהדי בארסה, אני באמת לא מצליח לראות איפה המשחק הגדול כל כך של בארסה כאן, בלי השופט הם לעולם לא היו עולים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נרדמתי בדקה ה80 icon_neutral.gif .

עדיין כיף לשמוע את השדר הספרדי משתגע(דקה 3:30).

https://www.youtube.com/watch?time_continue=20&v=8Hurn1CjlPI

באולפן ליגת האלופות של של אחד מערוצי הטלוויזיה האנגלית, גארי לינקר, ריו פרדיננד, מייקל אוון וסטיבן ג'רארד משתגעים גם :

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכל האולפניסטים הם צופים כמונו ואף אחד מהם לא הוכשר כשופט.

בעוונותיי הייתי שופט מעל 5 שנים, כך שלא לגמרי מדויק :-)

netco - הראשון זה פנדל מאה אחוז, לא משנה איך תסובב את זה. התכוון/לא התכוון, הוא החליק לו לתוך הרגליים (גם אם ניימאר הוסיף תיאטרליות אופיינית).

גילוי נאות - אני ממש לא אוהב את ברצלונה. אפילו שונא את סגנון המשחק הלטעמי משעמם שלה (כאמור אוהד יובנטוס) ואת כל ההייפ שבנו ובונים סביבה בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז יסלחו לי אוהדי בארסה, אני באמת לא מצליח לראות איפה המשחק הגדול כל כך של בארסה כאן, בלי השופט הם לעולם לא היו עולים.

סלחו לך, שאלתי אותם.

תודה לשופט על תרומתו הקטנה (פנדל על סוארס) למהפך הכי גדול שנראה בכדורגל בכל הזמנים.

מזל שברצלונה קיימת כי בלעדיה הכדורגל היה נראה הרבה פחות מעניין.

תאכלו תחת כל הקנאים\אוהדי ריאל מדריד שאחד הדברים המגוחכים זה שהם מתבכיינים על שיפוט, הם עושים על זה קריירה.

הלוואי ויהיה סופר קלאסיקו ברבע גמר אבל סביר להניח שיסדרו לריאל את הקבוצה הכי פח מבין כל ה-8 (בדיוק כמו שקרה בשנים האחרונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

netco - הראשון זה פנדל מאה אחוז, לא משנה איך תסובב את זה. התכוון/לא התכוון, הוא החליק לו לתוך הרגליים (גם אם ניימאר הוסיף תיאטרליות אופיינית).

קל.

סלחו לך, שאלתי אותם.

תודה לשופט על תרומתו הקטנה (פנדל על סוארס, זהו) למהפך הכי גדול שנראה בכדורגל בכל הזמנים.

תאכלו תחת כל הקנאים\אוהדי ריאל מדריד שאחד הדברים המגוחכים זה שהם מתבכיינים על שיפוט, הם עושים על זה קריירה.

הלוואי ויהיה סופר קלאסיקו ברבע גמר אבל סביר להניח שיסדרו לריאל את הקבוצה הכי פח מבין כל ה-8 (בדיוק כמו שקרה בשנים האחרונות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל אלה שרק אומרים על ה-2 פנדלים שברצלונה קיבלה מתנה, תוסיפו עוד 2 פנדלים מהצד השני שלא נשרקו לטובת פריז, אדום לניימאר על כל הקפיצות שלו ברחבה (כן כן צהוב על התחזות, צהוב על בעיטה מכוונת מאחורה לשחקן של פריז וזה אדום).

אפילו מסצראנו בעצמו הודה שהגיע לפריז פנדל במצב של 3-1 והוא אמר שהוא כן עשה עבירה על די מריה.

ברכות לבארסה על הזכיה בצמפיונס, כי כמו שזה נראה הולך להיות פה שיחזור של החצי גמר שבו השופטים עזרו לבארסה נגד צלסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאתה טועה, ולו משום שהשחקן לא החליק לניימאר לתוך רגליים, ניימאר עמד מטר מאחוריו וכשמונייה התחיל את הנפילה זה בכלל לא היה במסלול הריצה של ניימאר, ניימאר רץ לתוכו ושלח ברך קדימה כדי להרוויח נפילה.

אם הכדור היה אצל ניימאר בוהשחקן היה מועד לו לרגליים, אזי אתה צודק, אבל זה בכלל לא המקרה שקרה כאן.

תודה לשופט על תרומתו הקטנה (פנדל על סוארס, זהו) למהפך הכי גדול שנראה בכדורגל בכל הזמנים.

זכורני שמי שקיטר לאחרונה באופן חוזר ונשנה היה פיקה דווקא, לא שחקני ריאל.

ואתה יודע מה הכי מעצבן בברצלונה? שכאשר הכל עובד להם חלק אזי הם קבוצה נהדרת, אבל כשטיפה יש קושי מתחיל הלחץ על השופטים והתחזויות כמו קבוצת תחתית, ועבירות גסות שלעולם הם לא יקבלו את אותו הדין כמו הקבוצה היריבה (מעניין לכמה משחקים היה מורחק וראטי נגיד אם היה עושה מה שניימאר עשה).

אני טרם שכחתי את המשחק השערורייתי ההוא מול צ'לסי, את האדום המופרך לטיאגו מוטה ב2010 אחרי ההצגה של בוסקטס, את ההרחקה המוגזמת של פפה ב2011 וכו'.

אולי ריאל מקבלת הגרלות קלות, אבל לפחות על המגרש התוצאות שלה כשרות, בניגוד לבארסה שפעם אחרי פעם בשנים האחרונות באירופה השופטים מוזכרים בהקשרים שליליים במשחקים החשובים שלה.

כשזה קורה פעם אחת, נו מילא. כשזה קורה בכל פעם שבארסה עם הגב לקיר, משהו כאן נראה רע מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו מקפידים לתת צהובים על התחזות ברחבה רונאלדו היה מסיים 6 משחקים בעונה.

פיקה אמר את מה שהוא אמר אחרי זה:

no-goal-large_trans_NvBQzQNjv4Bq2oUEflmHZZHjcYuvN_Gr-bVmXC2g6irFbtWDjolSHWg.jpg

ואחרי עוד כמה טעויות שגרמו לכל העסק להראות מסריח במיוחד לטובת ריאל.

ויאללה, שימשיכו להתבכיין. 10 שנים, 458 מיליארד דולר ואליפות אחת זה מתכון בטוח למרירות.

ברצלונה של ה-10 שנים האחרונות היא הקבוצה הגדולה בהיסטוריה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השרשור תענוג כמעט כמו המשחק.

יש את המתלהמים, יש את ההגיוניים, כל אחד ודעותיו. מצחיק שלא רואים את אותן האמוציות בשרשורים פוליטיים ואחרים, אבל כן רואים אותו קו מחשבה משולב עם אמוציות בכדורגל. מרשים איך כדורגל מצליח להוציא את האמת מאנשים. אין ספק שכדורגל זו דת בפני עצמה.

לכל הHATERS, קבלו, אני אוהד של בארסה מאז שאני זוכר את עצמי וצחקתי:

IMG-20170309-WA0012.jpg

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היו מקפידים לתת צהובים על התחזות ברחבה רונאלדו היה מסיים 6 משחקים בעונה.

פיקה אמר את מה שהוא אמר אחרי זה:

[ATTACH=CONFIG]483313[/ATTACH]

ואחרי עוד כמה טעויות שגרמו לכל העסק להראות מסריח במיוחד לטובת ריאל.

ויאללה, שימשיכו להתבכיין. 10 שנים, 458 מיליארד דולר ואליפות אחת זה מתכון בטוח למרירות.

ברצלונה של ה-10 שנים האחרונות היא הקבוצה הגדולה בהיסטוריה.

תודה על התזכורת

מהיכן קירצצת 458 מיליארד דולר?

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...