Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגדול הייתי עושה טרנספר להרבה אנשים כאן

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גנדי היה חבר של פושע , לא הופך אותו לפושע.

מעניין איך אולמרט בנה את תחילת פעילותו הפוליטית בהוקעה של משפחות הפשע של אז "רשימת ה11" יחד עם יוסי שריד.

כנראה שנדבק מהם.

הנורמות של פעם היו מזכות היום את כולםםםם כמעט, בתאים מרווחים בכלא.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שואל אותך שאלה מאוד פשוטה: האם העובדה שאדם הגיע לדרגה מסוימת בצבא מבחינתך הופכת אותו כברירת מחדל לאדם - ערכי, מוסרי וטוב?

משעשע, הזכרת לי שמיד אחרי שהשתחררתי מהצבא הסתבר שאחד המפקדים הבכירים בבסיס היה שולח לחיילות עם בעיות משפחתיות (בודדות בדכ או שבאות מרקע רע), כל מיני הודעות סוטות ואפילו הטריד אחת מהן במשרד.

לגבי ההודעות אני לא חושב שאפשר להגיע לשיח כזה ללא שותף לשיחה, אך אני לא אתפלא אם אותו קצין חולה נפש ומין של ממש.

בכל אופן עם מספיק קשרים ה*** הזה יצא בזול ורק הועבר ליחידה אחרת.

Sent from my SM-J700F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס, למה בושה וחרפה?

אני שואל אותך שאלה מאוד פשוטה: האם העובדה שאדם הגיע לדרגה מסוימת בצבא מבחינתך הופכת אותו כברירת מחדל לאדם - ערכי, מוסרי וטוב?

שום קשר לדרגות ולמעמד. העובדה שהאדם בקבר הופכת הכפשה והשמצה של שמו לבלתי ראוייה. הוא כבר לא יכול לטעון את טענותיו ולהתגונן וזה סתם התעללות במשפחה ובילדים שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל בכל רגע נתון נכתבים אלפי טקסטים על אנשים שמתו, ועכשיו מגלים עליהם כל מיני פרטים.

זה שאדם מת, זו לא סיבה לקבור גם את הסיפורים על דברים פחות טובים שעשה.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין למה נזכרו בו דווקא עכשיו.

כנראה היה מועמד לקידום.

עשו לקריירה שלו סיכול ממוקד.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא ש "מגלים כל מיני פרטים" או התגלו הוכחות חותכות על מעשים שלו , מכתבים, חשבוניות , מסמכים. סה"כ מדובר בטענו שלה כנגדו, פתאום קפצו קבוצת מתלוננות עם טענות על הטרדה ואונס. בסדר כבר ראינו לפני חודש כמה קל למצא כמה נשים שיספרו סיפור ואפילו ייצאו דוברות אמת במכונה, שם לפחות לקרבן עמדה זכות ההתגוננות והוא אכן השתמש בה וזכה בבית המשפט העליון שחשף את התוכנית השטנית של אותו משרד יח"צ להכפיש את שמו.

במקרה של גנדי הוא כבר לא יוכל להתגונן ולך תדע אם מדובר באמת, או בשקרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מי זה הגנדי הזה בכלל ומאיפה הבאתם אותו?!

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה נאמר "גנדי, גנדי, מה זה כמו היום שכל אינדירה נהיית גנדי?"

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה ש"פותחים" את עניין גנדי לאחר מותו היא לא כדי להכפיש אותו עכשיו אלא בגלל עניין "מורשת גנדי" שנלמדת בבתי ספר ועולה עשרות מיליונים אם לא יותר בשנה. אם יש "טעות" במורשת או במה שידעו על האיש ומונחל לתלמידים, יש לעשות לעשות תיקון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה ש"פותחים" את עניין גנדי לאחר מותו היא לא כדי להכפיש אותו עכשיו אלא בגלל עניין "מורשת גנדי" שנלמדת בבתי ספר ועולה עשרות מיליונים אם לא יותר בשנה. אם יש "טעות" במורשת או במה שידעו על האיש ומונחל לתלמידים, יש לעשות לעשות תיקון.

אין שום בדל של ראייה, רק סיפורי הכפשות על דברים שקרו לפני עשרות שנים. חבל שלא התלוננו כשעוד היה בחיים כי אז באמת היה אפשר לתקן טעויות. עכשיו כשהאדם בקבר זה מאוחר מידי.

מעבר לזה אני באמת לא מצליח להבין למה צריך לזרוק כסף על "מורשת גנדי" זה לא שהוא היה איזו אישיות מיוחדת שהשאירה מורשת מפוארת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתרום את השני גרוש שלי, ברור לי שלא כל הנשים מתנהגות אותו דבר ומה שעושה אחת בקלות, אי אפשר לדרוש לעשות מאשה אחרת.

ולמה אני מספר את זה? כי כששרתתי בצה"ל הייתה פקידת לישכה בקריה שלמדה איתי בבית ספר, איזה סגן אלוף שלח לה יד בין הרגליים ולתוך החצאית, הסתובבה, הרימה כיסא וריסקה לו אותו על הפרצוף.

לסת שבורה, 6 שיניים על הריצפה, ארובת עין ועצם לחי מרוסקות.

חבל שלא כל אישה עושה ככה כי אני משוכנע שהסא"ל הזה לא יחלום להטריד אף אחת לעולם.

(ולמתעניינים, מצח חקר, הבין מה היה והתיק נסגר בפשרה ששניהם שוחררו מצה"ל מבלי העמדה לדין של אף אחד מהם).

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי גם מקבל קצבת נכות.

בגירה

כמה יש כאלה בחורות?

:shock:

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה