Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

להזכירך קייזר:

הבדל 'קטן' לעומת הדוגמא שלך עם ה20 שנים.

אתה סבור שהמערכת צריכה פג תוקף של 3 שנים, כן? מי שעברה התעללות בתיכון וקיבלה ביצים בצבא: זבש"ה, מי שעברה התעללות בצבא ונזכרה שנה אחרי תום השירות? זבש"ה, מרצה באוניברסיטה מול סיום תואר? חחחח טוסי טוסי מכאן, וכו' וכו' וכו'.

תכלס הציטוט הזה פשוט אומר הכל, לא צריך להרחיב יותר מדי.

פייי, איזה טיעונים של ברזל אתה מעלה כאן. ממש, כל אחד מגובה בנימוקים לעניין. בסדר, הבנו שאתה בעד להחזיק תיקים נגד כולם ולשלוף אותם בדיוק ברגע המתאים לך - לא ברגע הנכון, חלילה, שבו באמת אפשר לחקור ולהאשים, אלא ברגע בו תוכל לסובב את הסכין כמו כשצריך בגב של אותו בנאדם.

נהדר שאתה תומך באנשים שדואגים "לרענן" זכרונות של אחרים, ריענון כזה שבו "בוקר טוב" הופך ל"בוקר טוב ואי ואי איזה ציצים יש לך ואי ואי מה הייתי עושה לך". בטווח כזה של שנים, לבוא לבנאדם - בין אם הוא קורבן אמיתי, חושב שנעשה לו עוול או סתם ממורמר - ולהתחיל "לפתח" את הזיכרון שלו מאותו אירוע.

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

פייי, איזה טיעונים של ברזל אתה מעלה כאן. ממש, כל אחד מגובה בנימוקים לעניין. בסדר, הבנו שאתה בעד להחזיק תיקים נגד כולם ולשלוף אותם בדיוק ברגע המתאים לך - לא ברגע הנכון, חלילה, שבו באמת אפשר לחקור ולהאשים, אלא ברגע בו תוכל לסובב את הסכין כמו כשצריך בגב של אותו בנאדם.

אתה יכול לקבוע מהו הרגע הנכון?

בית משפט יכול לקבוע מהו הרגע הנכון?

מתי הוא הרגע הנכון?

אם הוא עשה שטות, שהמתלוננת תטמין לו גם כלימגור. מה זה משנה מתי?

לא מבין אותך. בחיי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע הנכון הוא לאחר שבוצעה העבירה. אם חלף זמן, אז אנחנו נכנסים לתחום מדעי יותר - כמה זמן לוקח לראיות דנא להיעלם? כמה זמן לוקח לטביעת אצבע? טביעות רגל בבוץ? זה פרק הזמן שבו צריך להתלונן. תקופת ההתיישנות צריכה להיות כזו שתמנע קרבות גרסאות וחקירות על סמך זיכרון מעומעם וזה, מבחינת בית המשפט, צריך להיות פרק הזמן בו ניתן להתלונן. בוא תגיד לי אתה, כמה זמן אחורה אתה נותן לזיכרון האנושי, מבחינת דיוק בפרטים? כמה אתה בוטח בזיכרון הזה, כדי להרשיע בנאדם? לדעתי, 3-5 שנים זה פרק הזמן המקסימלי שניתן להצדיק עבורו חקירה ותביעה.

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פייי, איזה טיעונים של ברזל אתה מעלה כאן. ממש, כל אחד מגובה בנימוקים לעניין(א). בסדר, הבנו שאתה בעד להחזיק תיקים נגד כולם ולשלוף אותם בדיוק ברגע המתאים לך - לא ברגע הנכון, חלילה, שבו באמת אפשר לחקור ולהאשים, אלא ברגע בו תוכל לסובב את הסכין כמו כשצריך בגב של אותו בנאדם.(ב)

א. חחחחח לא, ואתה, מר "3 שנים או זבש"ך". איזה מלך

ב. לא, אני בעד שתלונות יהיו הכי קרוב לפשע גם בשביל מיקסום פוטנציאל הרשעה וגם בשביל למנוע הישנות של מקרים כאלו, אם היית מעוניין/יודע להפעיל חשיבה ביקורתית היית מבין שלתמוך בטווח זמן מורחב לא אומר שיש תמיכה/עידוד של עיכוב התלונה.

בניגוד אליך, אני מבין שיש מקרים בהן למתלונן/ת אין את היכולת/רצון/כוח-נפשי וכו' וכו' וכו' להתלונן ברגע המעשה, כמה מקרים שמעת על מישהי שמספרת כשהיא בגירה איך דוד שלה נגע בה כשהיא היתה ילדה? (סתם בתור דוגמא)

על אותו משקל, מישהו שפרופ' מסוים נגע בה אבל היא חששה לעתידה האקדמי, או סתם היתה במקום רע בחיים באותה תקופה, או כל מיני סיבות אחרות. לא חסר סיבות לגיטימיות לחלוטין למישהו לא להלחם בעוולה שקרתה לו בנק' זמן ספציפית, ו3 שנים זה פרק זמן כ"כ קצר ואבסורדי (ולכן הדוגמאות עליהן לגלגת, בהן רואים איך אפשר בקושי לעבור 'סגמנט' בחיים בפרק זמן של 3 שנים).

כאמור מהדברים ואופן הניסוח שלך די ברור מה היית אומר אם חלילה למישהו קרוב אליך זה היה קורה, אבל זה לא, אז חחחח זב"שם וזה. שיהיה בכיף חבוב

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, כבר ראינו איך אתה מנפנף את כל מי שחושב אחרת ממך כמשתייך למחנה פוליטי אחר, או בעל חשיבה "שבטית". כדאי שתציץ במראה, לא בטוח שתאהב את מה שתראה.

אם אתה היית מתעסק קצת בלקרוא את מה שאני כותב, ולא להשפריץ רוק על המסך שלך כי "בלעכלכעלכלעילכלכעלכ תראו את השבטי הזה בלעכלעעלכלכלכעלרכלעלכלעע" היית רואה שההיטפלות שלך לתקופת הזמן היא הטפל פה, בעוד שהטענה שלי היא בעניין הרשעה של בנאדם על סמך... שום דבר מלבד זיכרון. אבל כרגיל, אצל "נאורים" כמוך, ההיטפלות היא לניסוח (אז כתבתי 'זבש"ך', אז מה?) מכיוון שאינך מסוגל לטעון לעניין.

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בילדה שגידלת אותה ודאגת לה יותר ממה שאתה דואג לעצמך. אם היא לא אוכלת, גם אתה לא אוכל.

אם היא לא ישנה, גם אתה לא. אם היא עצובה, אתה יותר עצוב ממנה.

יש כאלו שלא יחזיקו את עצמם וישברו את הכלים.

אינני יודע מה מצבך המשפחתי, אך כאבא לילדים (מדהימים!) המקרים הללו יכולים להוציא אותי מדעתי.

אני אבא לילדה בת שנה וקצת וכבר דיברתי בשרשור אחר על הפחדים שלי. מזדהה לגמרי עם כל מה שכתבת. ד"א, יש לי גם אחות גדולה שאני מאוד מאוד קרוב אליה ואחייניות מקסימות, עוד הרבה לפני שהיתה לי ילדה מקרים כאלה הגעילו אותי. עכשיו כשהפכתי לאבא הגיע גם הפחד האמיתי...

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, כבר ראינו איך אתה מנפנף את כל מי שחושב אחרת ממך כמשתייך למחנה פוליטי אחר, או בעל חשיבה "שבטית". כדאי שתציץ במראה, לא בטוח שתאהב את מה שתראה.

מה קשור עכשיו זה שאני מכוער לכל הנ"ל? ):

ואת מי בדיוק נפנפתי בטענה שהוא במחנה אחר ולכן טועה? אנא, צטט, זה היופי בפורום הכל רשום וכו'

או שאתה בקטע של להפריח אשמות-שווא באוויר ככה סתם? זה פשוט יהיה אולטרה-אירוני בהתחשב בדיון הנוכחי ...

ad hominem ftw

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסובך:

אז אתה נכנס לפורום, רואה אנשים שאין מאחוריהם אינטרסים או משהו, שכותבים שטויות כמו 'לא התלוננת בזמן - לכי זדייני' (לכאורה)רק בגלל שאיזה מר בחור מהמחנה שלהם חוטף אש

שים לב שרוב הפעמים האנשים שיוצאים כנגד אותן מתלוננות הם אנשים שמחזיקים בדעות על הסקאלה היותר שבטית/מיליטנטית

עוד?

רגל וחצי, 4 כ"ס.

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה מקרים שמעת על מישהי שמספרת כשהיא בגירה איך דוד שלה נגע בה כשהיא היתה ילדה?

צריך להיות הלן קלר בשביל להתבלבל ביני ובין ילדה...:lol:

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדמה לי שאתה מבלבל בין סיבה למסובב -

אני לא מסכים איתך בגלל כל מיני טיעונים שרשמתי לעיל, נניח כאן.

זה שאתה אולי ממחנה/בעל-דעות כזה או אחר זה ניחוש שלי לאופן הניתוח שלך, זו לא הסיבה שאנחנו לא מסכימים.

שים לב גם להבדל בהתנסחות שלנו, אתה ליטרלי מקיא על המסך ונכנס בי אישית, הדבר הכי "אישי" שאמרת עליך זה שאתה אולי ממחנה מסוים, וזה בכלל לא גנאי. הא ורשמתי 'שטויות' על הקריאה להחיל 3 שנות פג-תוקף על תלונה, ואח"כ הסברתי גם למה בלי לקלל אותך אישית.

יאללה תכנס בי פעם אחרונה ונסיים את זה, ביי גב

עריכה: טוב לפחות משהו חיובי אחד יצא מהויכוח הזה שלנו, סיקרנת אותי אז בדקתי - מהם ההגבלים בארה"ב על אונס מבחינת התיישנות. יש 3 states שזרמו עם ההגדרה שהצעת (3-5 שנים), לרוב אין בכלל הגבלה, או הגבלה של 10 שנים.

למיטב הבנתי באירופה מחמירים יותר, אבל לא מצאתי נתונים קונקרטיים אלא בעיקר מאמרים.

אגב ממליץ לך, סתם ככה אם משעמם, לקרוא קצת על ביל קוסבי ומה שהלך שם. אולי זה יציג לך תמונה למקרים בהם לנשים קשה מאוד להגיש תלונה על אונס, אולי לא.

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להיות הלן קלר בשביל להתבלבל ביני ובין ילדה...:lol:

או שאולי יש easter egg בהודעה שלי....? :oops::mm_wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קייסר, העניין הוא שאתה מעלה שני טעונים שונים לחלוטין.

אם אתה מודאג מהיכולת להוכיח ולהרשיע אחרי זמן מסוים - אז בשביל זה יש משטרה, חוקרים ומערכת משפט. יכול להיות שהיא לא מסוגלת באמת להתמודד עם כל דבר אחרי 20 שנה, ואולי צריך לוודא שהיא מתנהלת בהתאם, אבל זה משהו אחר.

אם אתה כועס על "תקיעת סכין בגב האדם", אז זה טעון אחר לגמרי, מכיוון שאז אתה מבין שיש סיכוי סביר למדי שהוא אכן הטריד, אבל מפריע לך שזה פוגע בקידומו, ואת זה אני לא מצליח להבין. שוב, זה שבוכריס הוא תאל, לא הופך אותו אוטומטית לקדוש מעונה. קצין בצבא זו לא התגלמות כל המידות הטובות שיכולות להיות לאדם.

עזבו את השבטיות. בן אדם שמטריד מינית צריךלהענש. לא משנה את זה משה איבגי, או משה קצב.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגניפ פנה מקום בתיבת ההודעות שלך (לא קשור בשום צורה לשרשור, וכסייד נוט אציין שהממשק של האתר הזה מכפיר כשזה מגיע להודעות...)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרגע הנכון הוא לאחר שבוצעה העבירה. אם חלף זמן, אז אנחנו נכנסים לתחום מדעי יותר - כמה זמן לוקח לראיות דנא להיעלם? כמה זמן לוקח לטביעת אצבע? טביעות רגל בבוץ? זה פרק הזמן שבו צריך להתלונן. תקופת ההתיישנות צריכה להיות כזו שתמנע קרבות גרסאות וחקירות על סמך זיכרון מעומעם וזה, מבחינת בית המשפט, צריך להיות פרק הזמן בו ניתן להתלונן. בוא תגיד לי אתה, כמה זמן אחורה אתה נותן לזיכרון האנושי, מבחינת דיוק בפרטים? כמה אתה בוטח בזיכרון הזה, כדי להרשיע בנאדם? לדעתי, 3-5 שנים זה פרק הזמן המקסימלי שניתן להצדיק עבורו חקירה ותביעה.

קייזר, אני ממש לא מצליח לרדת לסוף דעתך.

ברור לכולם שהעדיפות היא לתלונה מיידית. איך שהנבלה סיים את האונס ישר לרוץ למשטרה עם כל הדנ"א וההוכחות. בעולם האמיתי הדברים האלו לא קורים. בטח כאשר קיימת מערכת יחסים כלשהי בין האנס לנאנסת (מפקד-פקוד, מעביד-עובד וכו'). הבושה מהאונס, הבלבול ומצב קרני השמש..הסיבה לא ממש משנה! זכותה המלאה להתלונן כשהיא תרגיש צורך.

אונס זו חוויה קשה שנצרבת עמוק בתודעה, אין לי ספק שבנות שעברו אונס זוכרות את זה לכל החיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...