Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2716 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנה עוד תלונת שווא על אונס נחשפה, לא זוכר מי טען שמדובר במקרים נדירים ?

המתלוננת על אונס התוודתה: "אני אוהבת אותך" - והחשוד שוחרר.

נערה בת 15 התלוננה כי צעיר בן 18 שעמו התכתבה ברשת והזמינה לביתה אנס אותה. הצעיר שהה במעצר במשך ארבעה ימים עד לעימות, שלאחריו שוחרר לביתו. משטרת מחוז ש"י מעריכה כי מדובר בתלונת שווא

בא כוחו של הצעיר, עורך הדין אריאל עטרי מסר בתגובה: "שוב היחס המקל של גורמי אכיפת החוק לתלונות כוזבות של נשים נגד גברים מוביל לתלונות שווא ולמעצר של חפים מפשע. ביום שבו תשתנה המדיניות ונשים יועמדו לדין על מסירת עדות שקר, באופן דומה ליחס לו זוכים גברים - יפחת באופן משמעותי מספרן של תלונות השווא בישראל. בינתיים, את מחיר הגישה הקיימת שילם צעיר חף מפשע בן 18 שנאלץ להישאר כמה לילות במעצר במגרש הרוסים על לא עוול בכפו".

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גבר אנס אישה זה האובייס. לא מקבל כותרות.

אישה בדתה אונס, זה סיפור מעניין. מקבל כותרות.

בגלל זה אתה חי בתחושה שהגברים הם החלשים והמסכנים.

המציאות הפוכה חביבי.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה ימים הגעתי לחקירה במשטרה בגלל בחור ששכב עם מלא בחורות וזרק, ולאמא של אחת מהן זה לא היה נראה לעניין, אחרי שתפסה אותו בבית, לכן התלוננה עליו שאנס אותה.

אפילו החוקרת אמרה לי כמה כח יש לנשים במילים שלהן, וכמה לא יאמינו לגבר במקרים כאלו, לכן צריך להזהר.

עצוב, עצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המציאות הפוכה חביבי.

איך אתה יכול לכתוב דבר כזה ?, תסתכל מה קורה בתחום הגירושין, גם שם מקובלות מאד תלונות שקר של נשים כנגד בעליהן וגם שם הן חוגגות בלי שאף אחד יעיז לפתוח בהליכים כנגד אלה שנחשפות כמעלילות ושקרניות :

עמדה: תלונות שווא של נשים נגד בעליהן - תחום פרוץ לגמרי

[h=2]עורכי הדין רועי קורץ ודלית לומיאנסקי: החוק יוצר משוואה המעודדת נשים להגיש תלונות שווא על אלימות נגד בעליהן במסגרת מאבק הגירושים ■ איך זה שעד היום לא נפתח אפילו תיק פלילי אחד נגד אישה שטפלה עלילת שווא על בעלה?[/h]לא מאחל לך אבל אולי כשקרוב שלך או אתה עצמך תבלה פעם בחקירה או במעצר בגלל שמישהי תרצה לנקום בך תבין את האבסורד.

אני מקווה לפחות שאתה מבין שהתעלמות של המשטרה מתלונות שקר מעודדת נשים לרוץ ולהגיש תלונות כאלה, ומאחורי כל תלונה כזו יהיה גבר שיחקר וייעצר.

השבוע פורסם בכלי התקשורת מקרה של תושב השפלה שנעצר בגין תלונת שווא שקרית מצד אשתו, שביקשה לפגוע בו לאחר שנבגדה על ידו. האשה התלוננה במשטרה כי בעלה היכה אותה, הוא נכלא וישב 10 ימים תמימים (!) מאחורי סורג ובריח, עד שחברו הקליט את האשה אומרת: "החוק מגן עליי, כל מה שאגיד זה מה שיהיה, המטרה היא לדפוק לו את החיים".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המציאות הפוכה חביבי.

+1

מסכים לחלוטין.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס, בוא נלך על נתונים שאי אפשר להטות.

בחר כל תקופת זמן שתרצה ובדוק:

כמה נשים נרצחו ע"י בני הזוג שלהן?

כמה גברים נרצחו ע"י בנות זוגם?

איך אמר ישה, בשרשור אחר?

אם תחשוב על וולוו 970, אתה תראה המון וולוו 970. ותחשוב שהכבישים מוצפים בהן...

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת..

קארספורום הפך לאתר המפלגה לזכויות הגבר?

מרטינס, דבר עם נשים שאתה מכיר. אין אחת שלא הוטרדה מתישהו. אין.

מפתיע שלא הזכירו פה עדיין את גנדי המהולל, שעכשיו מסתבר שגם עליו התלוננו.

ממש מפתיע לגלות שגבר כוחני, שבנה קריירה סביב כוחניות ואלימות, היה כזה גם עם נשים, אה?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו 940:lol:

בדבר אחד אני מסכים

תלונת שווא / עדות שקר במקום בו נחרצים דיני נפשות, צריכה להיות מטופלת בחומרה!!

רק כך אפשר יהיה לשרש את הנגע הזה.

כלב נשך אדם, לא ידיעה

אדם נשך כלב, סקופ.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא משנה כמה תחשוב על וולוו 970, לא תראה כזאת. אולי בעתיד כי הדגם עדיין לא קיים.

אני כתבתי שלא זכור לי מקרה בו גילו שהאשמה באונס היתה עלילת שווא כשמדובר בפוליטיקאים, אנשי צבא, משטרה או ידוענים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו באמת..

קארספורום הפך לאתר המפלגה לזכויות הגבר?

מרטינס, דבר עם נשים שאתה מכיר. אין אחת שלא הוטרדה מתישהו. אין.

מפתיע שלא הזכירו פה עדיין את גנדי המהולל, שעכשיו מסתבר שגם עליו התלוננו.

ממש מפתיע לגלות שגבר כוחני, שבנה קריירה סביב כוחניות ואלימות, היה כזה גם עם נשים, אה?

הבעייה שלי היא לא עם הנשים אלא עם השיטה הרקובה שלא מאפשרת להעניש בחומרה את השקרניות שבהן, וגוררת נשים לשקר, שלא היו משקרות אם היו יודעות שהיו נענשות בחומרה.

כיום יש לאישה רק מה להרוויח אם היא מעלילה עלילת שקר של אונס או אלימות וכתוצאה מכך מכניסה גבר חף מפשע לכלא.

בקשר לגנדי, אני רק יכול לומר שמסע ההכפשה שמנהלים נגדו זה בושה וחרפה, איזה כיף שאפשר לזרוק חופשי האשמות כשהאדם קבור מת ולא יכול להתגונן,ועוד על דברים שקרו לפני 40 שנה. בוא תצטרף גם אתה ותזרוק רפש חופשי, אף אחד כבר לא באמת יודע מה היה שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לגנדי, אני רק יכול לומר שמסע ההכפשה שמנהלים נגדו זה בושה וחרפה, איזה כיף שאפשר לזרוק חופשי האשמות כשהאדם קבור מת ולא יכול להתגונן,ועוד על דברים שקרו לפני 40 שנה. בוא תצטרף גם אתה ותזרוק רפש חופשי, אף אחד כבר לא באמת יודע מה היה שם.

אם מותר להנציח וללמד "מורשת" של אדם מת, אז מותר גם לדון בצדדים הפחות יפים שלו.

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בשוק לגמרי לגלות שמלמדים על המורשת שלו.

ממה שאני זוכר כבר בחייו הוא היה די מוקצה מבחינה פוליטית ולאומית למעט קומץ אוהדים של רעיון הטרנספר.

נראה לי כמו סוג של דרך לימין להחזיר לשמאל על מורשת רבין, הנה גם לנו רצחו מישהו, אז ננציח את מורשתו.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

... מפתיע שלא הזכירו פה עדיין את גנדי המהולל, שעכשיו מסתבר שגם עליו התלוננו...

איזה מהם? כי גם השני היה בעייתי... (היה הולך לישון עם ילדות, כדי להראות אם הוא יכול להתגבר על יצרו...)

רגע, תיקון. זו שמועה שמישהו אמר לי. אין לי שמץ של מושג עד כמה היא אמיתית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרטינס, למה בושה וחרפה?

להזכיר שאולמרט טען שלגנדי היו קשרים ענפים בעולם הפשע המקומי, ושהוא וחבריו איומיו על אולמרט? ששמו נקשר בפרשות אלימות שונות כבר לפני 30 שנה?

אני שואל אותך שאלה מאוד פשוטה: האם העובדה שאדם הגיע לדרגה מסוימת בצבא מבחינתך הופכת אותו כברירת מחדל לאדם - ערכי, מוסרי וטוב?

blacklice, כן אני מכיר גם את הסיפורים על גנדי השני, וזכור לי שהם לא מומצאים.

אבל אנחנו מדברים על זה הישראלי פה :)

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...