Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2684 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה הניסיון שלך יפה, אבל לדעתי חסר תועלת עבור אלו שכבר משוכנעים אחרת.

אי שם בעבר, גם אני לא הבנתי למה שמתלוננת 'תמשוך זמן', ותהיתי לא פעם האם היא סתם נצלנית.

אחרי כל מיני קריאות ודיונים, הגעתי למסקנה שאני כן מבין מדוע המצב הזה יכול לקרות, שהוא רציונלי לגמרי, ושהטיעון 'למה לקח לך זמן להתלונן' בטל בשישים.

דיונים בחיים, באינטרנט ובפרט בפורום - יש להם שני מניעים: האחד להתנצח לשם ההתנצחות, השני להתנצח לשם לימוד ולמידה. אני רוצה להאמין שלא כל החברים כאן בפורום/שרשור מחזיקים בכל התשובות לכל השאלות, ואולי חלקם ישנו את נק' המוצא שלהם בעקבות דיון זה או אחר... הטקסט שצורף למעלה מרגיש לי כמו טקסט מכונן, שהיה עלול לשנות את דעתי אם היא הייתה עדיין בצד ה'למה ...'.

אייל, התשובה להודעה שלך נמצאת בהודעה אחת לפניה, והיא רשומה פעמיים...

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם כאשר אני מסכים איתך.. :lol: אתה מנקד את קוצו של י'

רשמתי כי אני מסכים גם עם הערות ההבהרה אשר רשמתה.

מהידוע לנו

.. וזה מה אשר אנו יודעים.עם בוכריס זה היה יחסי מרות לא תקינים - שימוש בכוח המרות אבל לא בכוח והכרח פיזי.

אתה צודק, זו טראומה ולוקח זמן להבין , כי זה לא סתם סרט רע.

זו מציאות קשה הפוגעת באדם

ולפעמים לוקח זמן רב להתמודד ובמיוחד לספר לאחרים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...