Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

העניין הוא שדינו כבר נחרץ, עוד לפני שהמשטרה החליטה אם יהיה כתב אישום, ניר, למשל, כבר הגיש אחד. אין לי מושג אם הוא יודע מה זה כתב אישום בכלל, אבל אצלו הוא לא רק הואשם, אלא כבר הורשע ודינו נגזר.

גם אם ניקח את המקרה הכי far fetched ונניח שהוא יזוכה או לא יוגש כתב אישום, הרי הקריירה שלו גמורה גם כך. גם אם יוכח שהבחורה בדתה הכל מליבה, הרי לא יענישו אותה, אפילו לא קצת. מכיוון שאף אחד לא יודע את שמה, היא לא תיפגע בשום אופן שהוא. שיקול המדיניות הזה מביא לחגיגת טירפודי המינויים ובהשלכה רחבה יותר, גם לחגיגת תלונות האלמ"ב בתיקי גירושין.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ניר לוי, תתפלא כמה עשן יש בלי אש, התמימות הזו שאתה הולך אחרי מה שאומרים לך היא מסוכנת.

אם הוא אנס אין לי בעיה לצפות בשידור חי איך משליכים אותו לתנינים, אין בי חמלה כלפי אנס אלא רק בוז ושנאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שדינו כבר נחרץ, עוד לפני שהמשטרה החליטה אם יהיה כתב אישום, ניר, למשל, כבר הגיש אחד. אין לי מושג אם הוא יודע מה זה כתב אישום בכלל, אבל אצלו הוא לא רק הואשם, אלא כבר הורשע ודינו נגזר.

אינני עורך דין ולא ייצגתי בתיקי אונס.

הדבר היחיד שאני נותן הוא מתן עדות מומחה בבית המשפט (יש לי תואר שני במשפטים - תוצאה של עודף זמן פנוי).

לא הרשעתי אותו, אך טענתי שלא סתם מדביקים לו 5 עבירות אונס.

ניר לוי, תתפלא כמה עשן יש בלי אש, התמימות הזו שאתה הולך אחרי מה שאומרים לך היא מסוכנת.

כולי תקווה, אמיתית, שהוא יצא מזה זכאי והכל יתפוגג כלא היה. אני אהיה הראשון להתקשר לברך אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניר

נתתי פקודת מכירה ללא לימיט על המניה שנקראת ניר.

בגירה

תרגיע

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרשעתי אותו, אך טענתי שלא סתם מדביקים לו 5 עבירות אונס.

ניר באותה מידה המספר הזה יכל להיות גם 24, 15, 8 וכן הלאה, העניין הוא שהוא לכאורה אנס את אותה הבחורה ואם היא בדתה את העניין זה לא משנה המספר.

המספר הזה היה אומר משהו אם זה היה מתייחס למספר הנשים שהתלוננו נגדו, אז הייתי בראש שלך שאין עשן בלי אש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדן היקר,

כולי תקווה שבוכריס יצא מזה. באמת.

ראיתי אותו לפני כמה שנים ונקרענו מצחוק על הפאשלה במוקטעה שאחד מחייליו שבר את הקיר הלא נכון וראה את יאסר ערפאת.

אני מאמין ש"אין עשן בלי אש".

אל תשכח ידידי היקר, כי מהצד השני של המתרס קיימת ילדה שנדפקו לה החיים.

היי ניר,

אני לרגע לא שוכח את קורבן(ות) עבירות המין והנזק שנגרם להן.

אני פשוט חושב שאל לנו למהר לשפוט אדם, בשביל זה יש את מערכת הצדק (מבלי להביע דעתי עליה).

היה והוכח שבוכריס אכן ביצע את המעשים המיוחסים לו אני מקווה שעונשו לא יסתכם בפרישה מצה"ל אלא במאסר.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כולי תקווה, אמיתית, שהוא יצא מזה זכאי והכל יתפוגג כלא היה...

אין לי טענות אליך, מדובר במטבע לשון ששובש ונכנס לשיגרה כמו "לעשות ימים כלילות" (שבעצם אומר "אני יושן 24/7").

תכלס, השאיפה של כל אדם צריכה להיות שהצדק יצא לאור ולא שמן דהוא יצא זכאי. (שבעצם אומר "לא מעניין אותי שהוא אנס, אני רוצה שיצא זכאי").

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד מצלצל ללקוח

"הצדק ניצח"

הלקוח

"תגיש ערעור מיד"

המשפט הנכון הוא לעשות לילות כימים.

ניר

אין עשן בלי אש פירושה שהוא אשם.

ואתה מחשיב עצמך כחבר שלו.

אז לא נחה דעתי.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העגל רוצה לינוק כמו שהפרה רוצה להיניק

אז העגל, גם אם הפרה נמרחת עליו, צריך להבין, שגם אם העניין בהסכמה מלאה, היניקה תגמור לו את הקריירה, וצריך להחזיק את השטרונגול שלו בתחתונים, ולא לחשוב שהוא מאצ'ו מן מטורף, שכל אישה נופלת כשרואה אותו.

אולי אפילו להגיש תלונת נגד על הטרדה מינית (אם כי בציבור מקובל לחשוב שרק גבר יכול להטריד אישה, ולא להיפך).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שתפסיקו לדבר במשלים ונמשלים ופשוט תדברו תכלס.

הקריירה של בוכריס בצבא גמורה. הוא לא יקבל את התפקיד ויאלץ לפרוש אחרי הצליבה הפומבית שהתקשורת עשתה לו.

חף מפשע עד שהוכח אחרת.

חף מפשע עד שהוכח אחרת.

חף מפשע עד שהוכח אחרת.

משמע הוא חף מפשע כרגע. אם כך למה מתייחסים אליו כאשם?

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא חף מפשע, אז החלטת שהחיילות שקרניות ומעלילות.

להן לא מגיעה חזקת החפות עד שיוכח אחרת?

לכן, כל אחד רק מביע את דעתו בינתיים ולא חורץ גורל. אנחנו לא בית משפט.

זה שסטטיסטית פה יש יותר אנשים שמאמינים לחיילות מאשר ל: "לא היה כלום, שום דבר, לא אונס, לא נגיעה, לא בהסכמה, לא כלום" של בוכריס, זה כי רובנו ראינו איך הסתיימו מקרים כאלו בעבר. בנוסף, מחפשים מניע אצל החיילות לשקר ולא מוצאים. גם ההשעייה המתארכת, אי פרסום ממצאי הפוליגרף וביטול המינוי לתפקיד החדש מראים שאין פה מקרה פשוט, לא לכאן ולא לכאן.

אני כתבתי, ועדיין מחכה למישהו שיסתור אותי - אין תקדים לקצין גבוה מכוחות הביטחון או פוליטיקאי שהעלילו עליו ובסוף התגלה ש: "לא היה כלום, שום דבר, לא אונס, לא נגיעה, לא בהסכמה, לא כלום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לורנס

אין קשר בין מקרה למקרה, לכן אם קצב אשם, לא אומר מיד שבוכריס אשם.

וכן יכול להיות מצב בו, האנס הוא לא אנס , והמתלוננת משקרת.

לשני הצדדים עומדת חזקת החפות, ובית המשפט הוא שיחליט בסופו של יום.

לכן אין צורך שנביא לך תקדימים.

והנה ידיעה על "אונס"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4776214,00.html

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא חף מפשע, אז החלטת שהחיילות שקרניות ומעלילות. לא, הן לא.

להן לא מגיעה חזקת החפות עד שיוכח אחרת? מגיעה להן, לא אמרתי פעם אחת בשרשור הזה שהן משקרות ולא קראתי לו זכאי לגמרי, רק זכאי כרגע עד שיוכח אחרת.

לכן, כל אחד רק מביע את דעתו בינתיים ולא חורץ גורל. אנחנו לא בית משפט. הציבור הוא לא בית משפט, אבל כן יוצר נזק בסופו של דבר.

זה שסטטיסטית פה יש יותר אנשים שמאמינים לחיילות מאשר ל: "לא היה כלום, שום דבר, לא אונס, לא נגיעה, לא בהסכמה, לא כלום" של בוכריס, זה כי רובנו ראינו איך הסתיימו מקרים כאלו בעבר. בנוסף, מחפשים מניע אצל החיילות לשקר ולא מוצאים. גם ההשעייה המתארכת, אי פרסום ממצאי הפוליגרף וביטול המינוי לתפקיד החדש מראים שאין פה מקרה פשוט, לא לכאן ולא לכאן. ושוב, אתה חורץ את דינו על סמך חוסר מידע.

אני כתבתי, ועדיין מחכה למישהו שיסתור אותי - אין תקדים לקצין גבוה מכוחות הביטחון או פוליטיקאי שהעלילו עליו ובסוף התגלה ש: "לא היה כלום, שום דבר, לא אונס, לא נגיעה, לא בהסכמה, לא כלום" ואולי התיק הזה יהיה תקדים לתיקים הבאים? אתה לא יכול לשפוט בן אדם על סמך מקרים קודמים שלא קשורים אליו.

אני לא מדבר על התיק הזה ספציפית, אני מדבר על כל ההתנהלות הקרקסית של המשטרה-תקשורת-ציבור כשזה נוגע למקרים כאלו:

הלינץ' הפומבי הזה חייב להפסק. הציבור צמא לדם והתקשורת מספקת לו אותו. חקירות מהסוג הזה צריכות להשאר בפרופיל נמוך ולא להתפרסם בתחילת מהדורות ובשערי העיתונים הגדולים בארץ. אונס נהיה הנשק החזק ביותר במדינה כיום ומשתמשים בו בצורה צינית למטרות פוליטיות.

במידה והוא יצא זכאי- הרי שהקריירה שלו גמורה. במידה ויצא אשם- הוא צריך להענש ע"י בית משפט ולא ע"י העורך הראשי של מעריב. ובטח ובטח שלא ע"י אנשים שחורצים את דינו כי "כולם אנסים אז בטח גם הוא אנס!"

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה ו - DJI - לא חרצתי את גורלו, לא אמרתי שהוא אשם. הבעתי את דעתי (שיכול להיות שתשתנה בעתיד) על סמך האינפורמציה שיש לי מהתקשורת (תשקורות כמו שחלק אוהבים לקרוא לה) ועל סמך מקרים דומים שהיו בעבר. יתכן שאני טועה ויתכן שלא, אבל להבנתי, הפורום הזה מאפשר לכל אחד להציג את דעתו.

גם בבית המשפט, למרות שהשופט צריך להתעלם מכל מה שלא קשור לתיק הספציפי הזה, זה לא פשוט. אני מבין שזאת בעיה אבל מה לעשות, אנחנו לא חיים בבועה. אגב תראו כמה זמן לקח בארה"ב למצוא מושבעים למשפט של אוג'יי סימפסון שלא הכירו את המקרה מהתקשורת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...