Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2694 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ואולי הרמטכ"ל מעריך שהזמן שייקח להוכיח חפות (גם אם בוכריס זך וטהור) ארוך מדי בשביל להשאיר תפקיד כזה לא מאוייש.

החלטת הרמטכ"ל נשמעת לי סבירה.

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הרמטכ"ל הוא לא שופט עדיין.

ואם הוא כן

אז בוא נבטל את מערכת המשפט.

ואם הרמטכ"ל העריך כי מבחינה מקצועית הוא ראוי לתפקיד, אז תן לו את התפקיד,

יואשם, יחליט אחרת. יורשע ילך לכלא/ הביתה ..

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמטכ"ל לא שופט, אבל יש לו מערכת לנהל.

לא נכון לתת לו לאייש את התפקיד כשעננה כזו רובצת מעליו וברור שעיקר עיסוקו כרגע הוא המלחמה על שמו הטוב.

במידה ותוכח חפותו - יקבל תפקיד אחר.

אי אפשר להכריז פוס משחק

עריכה אחרונה על ידי YNV

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואולי הרמטכ"ל מעריך שהזמן שייקח להוכיח חפות (גם אם בוכריס זך וטהור) ארוך מדי בשביל להשאיר תפקיד כזה לא מאוייש.

החלטת הרמטכ"ל נשמעת לי סבירה.

המממ, למה זה נשמע מוכר ? נזכרתי פתאום בגל הירש ... לא פרשה מינית אבל גם שם המינוי בוטל בגלל ש "ארוך מידי בשביל להשאיר תפקיד כזה לא מאוייש"

למרות שכל מה שיש זה חשדות והאשמות לא מבוססים. איזה פטנט !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה פטנט בטוח. מספיק להעלות חשדות והמינוי מטורפד. יכול להיות שהוא אנס ויישב בכלא, ויכול להיות שהוא יזוכה. מה שבטוח, עם הצבא הוא סיים לא משנה מה תהיה התוצאה.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרמטכ"ל לא שופט, אבל יש לו מערכת לנהל.

לא נכון לתת לו לאייש את התפקיד כשעננה כזו רובצת מעליו וברור שעיקר עיסוקו כרגע הוא המלחמה על שמו הטוב.

במידה ותוכח חפותו - יקבל תפקיד אחר.

אי אפשר להכריז פוס משחק

בדיוק בגלל זה אסור לוותר על המינוי שלו לתפקיד, אלא להשהות אותו בכל מחיר, שקודמו ימשיך לעוד מספר חודשים, שיהיה מישהו זמני, ולו רק בשביל לא לאפשר ובמיוחד לא לעודד מניפולציות שמשגעות את המערכת לפני כל מינוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, חלק מכם טועים.

יצא לי לשוחח היום עם כמה קצינים שמשרתים בצה"ל, בעקבות הדיון שהתפתח כאן, בדרג יחסית די גבוה. רובם שירתו איתי יחד בזמנו ונשארו בצה"ל בזמן שאני השתחררתי.

התדהמה היא גדולה מאוד וזו הסיבה ככל הנראה לברדק בתקשורת.

כולם טענו שמדובר בקצין מזן נדיר שיועד לגדולות. הוא קר רוח בצורה בלתי רגילה, מנהיג ומפקד מבריק.

לא מדובר על הניצבים מהמשטרה.

קשה לי להאמין שמישהו העלה בדעתו שבוכריס יעשה דבר כזה.

האישום הוא אונס. לא יחסים בהסכמה. אונס. 5 פעמים!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אני לא זוכר אף פעם שמקרה כזה של הטרדה מינית, אונס, מעשים מגונים וכו נגמר בלא כלום ובהחלטה שמדובר ב - 100% עלילה.

שוב, אני מדבר על קציני צבא, משטרה, שב"ס, פוליטיקאים, שחקנים וידוענים.

אז נכון שלפעמים ההרשעה פחותה בהרבה מההאשמות, או כי אין מספיק ראיות, או כי עושים עסקת טיעון או כי לא כל המתלוננות הגישו תלונה במשטרה. אבל 100% זיכוי והאשמת הצד שכביכול ניפגע בבידוי ראיות אני לא מכיר.

אני לא מתכוון לאלמונית נגד פלוני, סכסוכים, סחיטה, גולד-דיגריות וכאלו. אני מדבר על קצינים בכירים ופוליטיקאים, ידוענים ושחקנים.

לא מכיר את בוכריס, מאמין שהוא איש צבא דגול, אבל למה שפה זה יהיה שונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כ"כ הרבה מה לכתוב, אבל אני באמצע עבודה אז בקצרה, אני חולק על כמעט כל אחד ואחד מכם!

מי שדוחף ידיים (או גרוע יותר), לא יכול ואין לו שום זכות על לבוא ולהתקרבן "מה היא נזכרה עכשיו?"

היא תיזכר מתי שהיא רוצה ואפילו באקט של נקמה מתוקה תצא עם זה בדיוק ערב מינוי ויש לאהבל כזה להלין רק על עצמו ועל היצר שלו שלא יכל לכבוש או להשתלט על הידיים שלו.

כמו שהעיר עכשיו לורנס, לא זכור חלי שאף בעל תפקיד לאחרונה יצא בהכרזה ש"לא היו דברים מעולם, זה שקר גס ואני כופר לחלוטין בכל האשמה" ובכדי עוד יותר לבסס את הטיעון, אם כך זה היה, איך אף אחד עוד לא תבע את הנשים האלה על לשון הרע?

כנראה כי הוא מפחד מחומר הראיות שיצוץ בכדי להוכיח שלא מדובר בלשון הרע.

בקיצור, אתם מתלוננים על "הרשעה אוטומטית" אבל בו זמנית אתם מזכים אוטומטית את האנס ומאשימים בתירוצים מוזרים את הנאנסת.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה, אבל אני לא זוכר אף פעם שמקרה כזה של הטרדה מינית, אונס, מעשים מגונים וכו נגמר בלא כלום ובהחלטה שמדובר ב - 100% עלילה.

אני אגיד לך יותר מזה.

בצבא היה לי חייל, ילד טוב וקזנובה לא קטן. סקס לא היה חסר לו והוא ממש לא היה צריך לאנוס בשביל זה.

יום אחד היה לילה. היה במסיבת בית של חברים. מפה לשם כולם היו שיכורים והוא ועוד חבר קיימו יחסי מין עם בחורה ששניהם מכירים.

כעבור יומיים הבחורה קיבלה סיבוב, הלכה למשטרה והגישה תלונה על אונס ומעשה מגונה.

אני משוכנע ב550% שאונס לא היה שם אבל זה לא הנושא ולא נדון בזה. הנקודה היא אחרת:

הבחור התייעץ עם מספר עוכרי דין וגם שכר עוכר דין יקר מאוד שכמעט רושש את המשפחה.

כל עוכרי הדין אמרו אותו דבר, עוד לא היה תקדים במדינת ישראל, של אישום באונס שהגבר יצא ממנו זכאי לגמרי.

למי שסקרן איך הסיפור נסגר, הבחורה הגיע להסכם פשרה שהכניס לה 100K שקל לכיס. לי זה נשמע כמו זונה חכמה במיוחד.

עריכה אחרונה על ידי igal_zeltser

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^

מזל שאתה כ"כ בטוח בחפותו של עלם החמודות.

כי זה ידוע שבחורות בגיל 18, מאוד אוהבות לשכב עם כמה שיותר גברים באותו ערב, בעיקר כשהן שיכורות.

כשזה יקרה לבת שלך, מקווה שלא תקרא לה זונה חכמה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עוד לא היה תקדים במדינת ישראל, של אישום באונס שהגבר יצא ממנו זכאי לגמרי.

סתם חיפוש בגוגל:

http://news.walla.co.il/item/2599872

http://www.nrg.co.il/online/1/ART2/193/900.html

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פינדר, בכוונה אמרתי שאני לא נכנס עכשיו לאשם או לא אשם כי ***הערה מיותרת*** .

אתה יכול להביא כמה לינקים שבא לך.

אני מדבר על חוויה אישית של אדם שנאלץ להתמודד עם המצב הלא נעים הזה.

ואם הבת שלי תהיה במצב הזה, אני אדאג שהאנס ירקב בכלא כמה שיותר, זה בטוח לא יפתר בכסף.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...