Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2695 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מציע שתפסיקו לדבר במשלים ונמשלים ופשוט תדברו תכלס.

הקריירה של בוכריס בצבא גמורה. הוא לא יקבל את התפקיד ויאלץ לפרוש אחרי הצליבה הפומבית שהתקשורת עשתה לו.

לא בטוח. בעוד שנה או שנתיים צה"ל יפתח או ימציא תקן חדש המתאים לכישוריו של בוכריס במידה ובוכריס יצא זכאי.

לא חסר קומבינות.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה קורה כש 4 מתלוננות צצות פתאות וטוענות לאונס כנגד גבר ? בטוח היה שם משהו לא ? מסתבר שלא בטוח.

טרי מהיום :

הופסקה ההתקשרות בין יועץ התקשורת מוטי מורל לבין יו"ר האופוזיציה, יצחק הרצוג, וזאת בעקבות פסק הדין בבית המשפט העליון שבו נמתחה ביקורת חריפה על מורל כמי שנטל חלק בקמפיין שקרי להאשמת אדם באונס.

המשפט עסק בתביעה שהגיש עו"ד אורי דניאל נגד ארבע מתלוננות שנטען כי העלילו עליו עלילת שווא כי אנס אותן, וזאת כחלק ממאבק משפטי. הן חויבו לפצות אותו ב-550 אלף שקל.

בין השאר נכתב בתוכנית כי "כדי להעלות את נושא הנאנסות לסדר היום של התקשורת, נייצר בשבילן אירוע מחאתי שהעיתונאים יהיו מחוייבים להתייחס אליו ויריבו ביניהם על הסקופ". במזימה היתה חברה עו"ד אלוני-סדובניק, והיא כללה פרסום מסיבי ברשת האינטרנט, לרבות סרטוני יוטיוב ושימוש בפורומים, ומחאה נרחבת.

לפי פסק הדין, מורל עצמו נחקר במשטרה בחשד לקשירת קשר לביצוע עבירה, הפרת הוראה חוקית ומסירת הודעות כוזבות במשטרה. הוא אישר כי "תכנית הנאנסות" נערכה במשרדו "במסגרת העבודה שעשינו עם הלקוח נגד עו"ד אורי דניאל", אך טען כי בסופו של דבר הלקוח עשה את הדברים בעצמו ולא נעזר במשרד.

לקרא ולא להאמין...

רק מראה כמה חשוב לא לקפוץ ולהאשים מייד את החשוד גם אם יש כמה מתלוננות, כי יכול להיות שכולן משקרות עובדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה קצת כמו בספר "מדורת ההבלים".

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד אביטל בן נון, המייצגת את המתלוננת העיקרית נגד בוכריס עם עו"ד ליאת בהר כהן, מסרה כי בעקבות פרסומים הערב (יום ג') קיבלה הודעה מהתביעה הצבאית לפיה המתלוננת יצאה דוברת אמת בבדיקת הפוליגרף שנערכה במשרדי מצ"ח שבתל השומר, ואילו בוכריס יצא דובר שקר ואף עומת עם ממצא זה בחקירתו. בדובר צה"ל לא הכחישו את הטענות שהשמיעה עורכת הדין של המתלוננת בעוד שעורכי הדין של בוכריס מטעם הסנגוריה הצבאית טרם הגיבו בנושא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוליגרף פוליגרף מכשיר לא קביל בבית משפט,

וכל המדינה ובעלה מתעסקים רק בעגל הזהב הזה.

אינני מבין את זה אם קבעו שזה לא קביל למה מכרכרים

סביב זה,בודאות אני יודע שמקרה שלי זה מכשיר דמיקולי

שמצא אותי דובר שקר על דבר אמת שדיברתי וגם הפוך,

(רעיון לקבלה לעבודה שהתקבלתי איליה)

זו היתה הפעם הראשונה והאחרונה שאסכים להבדק בה,

אחרי שנים נדרשתי לעבור פוליגרף שוב בקריה (נדמה לי)

לצורך סווג ביטחוני וסירבתי בתוקף למרות שהדבר היה נותן לי קידום

תפקיד במילואים,

איך עדיין דיני נפשות נתמכים ע''י מכונה מוזר בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עו"ד אביטל בן נון, המייצגת את המתלוננת העיקרית נגד בוכריס עם עו"ד ליאת בהר כהן, מסרה כי בעקבות פרסומים הערב (יום ג') קיבלה הודעה מהתביעה הצבאית לפיה המתלוננת יצאה דוברת אמת בבדיקת הפוליגרף שנערכה במשרדי מצ"ח שבתל השומר, ואילו בוכריס יצא דובר שקר ואף עומת עם ממצא זה בחקירתו. בדובר צה"ל לא הכחישו את הטענות שהשמיעה עורכת הדין של המתלוננת בעוד שעורכי הדין של בוכריס מטעם הסנגוריה הצבאית טרם הגיבו בנושא.

כמו שכתבתי מהתחלה, היה קשה לי להאמין שנפלו על בוכריס 5 מעשי אונס סתם באמצע היום.

הוא טיפס על עץ גבוה מאוד, ובמקום להודות שפישל, הוא סחב אחריו מדינה שלמה שהאמינה בחפותו.

לגבי פוליגרף - החקירה טרם הסתיימה ופוליגרף הוא לא מדע מדויק, ומושפע מתגובות פיזיולוגיות של האדם, אך הוא נותן כיוון מסוים לחקירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוליגרף יכול "לזייף" בגלל התרגשות של נחקר ולדווח שהוא משקר בזמן שהוא דובר אמת.

אבל אם הנחקרת היא לא איזה רבת מרגלים מהק.ג.ב, אז פוליגרף לא מזייף אמת בזמן שהיא משקרת.

צריך מיומנות רבה מאוד בכדי "לעבוד" על הפוליגרף בצורה כזו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי פעם תוכנית על סוג מסוים של אנשים שתמיד יוצאים דוברי אמת בבדיקות פוליגרף, כאילו שהגוף שלהם לא יודע להביע רגשות או משהו בסגנון.

לא אומר שזה המצב, סהכ אומר שזה מעניין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוליגרף יכול "לזייף" בגלל התרגשות של נחקר ולדווח שהוא משקר בזמן שהוא דובר אמת.

אבל אם הנחקרת היא לא איזה רבת מרגלים מהק.ג.ב, אז פוליגרף לא מזייף אמת בזמן שהיא משקרת. - צריך לכווץ את פי הטבעת בזמן שמשקרים.

צריך מיומנות רבה מאוד בכדי "לעבוד" על הפוליגרף בצורה כזו.

למרגלת קוראים Nina Sergeevna Krilova ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי פוליגרף - החקירה טרם הסתיימה ופוליגרף הוא לא מדע מדויק, ומושפע מתגובות פיזיולוגיות של האדם, אך הוא נותן כיוון מסוים לחקירה.

אם תוצאות הבדיקה בפוליגרף אינה חד משמעית מבצעים בדיקה חוזרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וכמובן לא לשכוח את הכלל הפשוט: זה לא שקר אם אתה מאמין בזה

בכל אופן, חייבים לקבוע לדברים האלו התיישנות. לא יתכן שהאשמה כזו ״תוחבא״ רק כדי להישלף במקרה הצורך כשצריך לחסל חשבונות עם מישהו. לא התלוננת בתוך 3 שנים? זבש״ך. איך אפשר לנהל בכלל חקירה אחרי כל כך הרבה זמן?!

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי מהתחלה, היה קשה לי להאמין שנפלו על בוכריס 5 מעשי אונס סתם באמצע היום.

הוא טיפס על עץ גבוה מאוד, ובמקום להודות שפישל, הוא סחב אחריו מדינה שלמה שהאמינה בחפותו (איפה כל המדינה שהאמינה בחפותו ?! אולי קיווינו להאמין)

גם מעשה אונס אחר (במידה ובוצע) - זה יותר מדיי.

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בישראל היום נזהרו יותר בכותרת "דיווח: פוליגרף "בעייתי" לבוכריס" לעומת טמקא שהלכו על הקיצון.

ולמי ששכח עד כמה המכשיר הזה בעייתי ומעוות :

לעבוד על הפוליגרף? קל יותר משחשבתם

הפרשות האחרונות ממחישות עד כמה השימוש בבדיקת פוליגרף ככלי לחשיפת האמת הינו בעייתי. כיצד ייתכן ששתי גרסאות סותרות סווגו כדוברות אמת ומתי מומלץ בכל זאת להשתמש בו?

וטוקבט מעניין מהכתבה ב YNET

שמחזק את התחושה שאת המשפט האמיתי, גזר הדין והעונש, עושה לבוכריס התקשורת.:

76.

הקרקס התקשורתי הזה פשוט מביש!המגדלור ‏(15.03.16 , נשלח מהאייפון)

הדלפות מחדרי חקירות, תוצאות של פוליגרף שאמורות להישאר חסויות, תובעת צבאית שמשתפת פעולה ומשתפת עורכות דין פרטיות בפרטים מהחקירה, תקשורת שניזונה מפירורים של מידע וצובעת אותם הכי צהוב שאפשר.

ואיפה לעזאזל השפוי האחראי שישים רגל על הבורקס ויעצור את הזוועה הזאת? למה הדם של תא״ל מותר, בעוד הצד השני מוגן בחומה סינית?

מי הן עורכות הדין שמייצגות את המתלוננות? - האחת טענה ששופט ״ניסה לנשק אותה״ אבל מעולם לא הגישה תלונה רשמית (מעניין למה) והשנייה ייצגה את המתלוננת בתביעה נגד איבגי? ומי מממן את הייצוג המשפטי ה״מכובד״ הזה?

ואם כבר לדייק - התוצאות האמיתיות אמרו כי מתוך ארבע שאלות אותן נשאל תא״ל בוכריס - בשלוש נמצא דובר אמת ורק באחת לא ניתן לקבוע!

מתוך זה בחרה עורכת הדין - שמנהלת את כל הקרקס הזה- להצהיר כי הוא שיקר!!!

הגיע הזמן להפסיק לאכול את כל מה שמאביסים אותנו ולהתחיל לראות את העובדות ולהתחיל לשאול את השאלות הנכונות.

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה היא להרוס את שמו של בוכריס, ולכן האמת, תהיה אשר תהיה, היא משנית. ברגע שיש מסה קריטית של כותרות שליליות נגדו הוא גמור ציבורית וזו המטרה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...