Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בוכריס, בוכריס, איך נפלת...

NirLevi
שימו לב! השרשור הזה בן 2701 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אודי אתה צודק, אבל זה גם הפוך.

תומכי בוכריס מנסים להרוס את שמה של המתלוננת.

העניין פה זה שבסופו של דבר אחד/ת מבין השניים הוא שקרן גמור.

זה לא קרב גירסאות של פרשנויות שונות למציאות.

זו אומרת "אנס" והוא אומר "לא היה שום כלום, גם לא בהסכמה".

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 616
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וטוקבט מעניין מהכתבה ב YNET

שמחזק את התחושה שאת המשפט האמיתי, גזר הדין והעונש, עושה לבוכריס התקשורת.:

76.

הקרקס התקשורתי הזה פשוט מביש!המגדלור ‏(15.03.16 , נשלח מהאייפון)

הדלפות מחדרי חקירות, תוצאות של פוליגרף שאמורות להישאר חסויות, תובעת צבאית שמשתפת פעולה ומשתפת עורכות דין פרטיות בפרטים מהחקירה, תקשורת שניזונה מפירורים של מידע וצובעת אותם הכי צהוב שאפשר.

ואיפה לעזאזל השפוי האחראי שישים רגל על הבורקס ויעצור את הזוועה הזאת? למה הדם של תא״ל מותר, בעוד הצד השני מוגן בחומה סינית?

מי הן עורכות הדין שמייצגות את המתלוננות? - האחת טענה ששופט ״ניסה לנשק אותה״ אבל מעולם לא הגישה תלונה רשמית (מעניין למה) והשנייה ייצגה את המתלוננת בתביעה נגד איבגי? ומי מממן את הייצוג המשפטי ה״מכובד״ הזה?

ואם כבר לדייק - התוצאות האמיתיות אמרו כי מתוך ארבע שאלות אותן נשאל תא״ל בוכריס - בשלוש נמצא דובר אמת ורק באחת לא ניתן לקבוע!

מתוך זה בחרה עורכת הדין - שמנהלת את כל הקרקס הזה- להצהיר כי הוא שיקר!!!

הגיע הזמן להפסיק לאכול את כל מה שמאביסים אותנו ולהתחיל לראות את העובדות ולהתחיל לשאול את השאלות הנכונות.

אתה לא מזהה "טוקבק מטעם" כשאתה קורא אותו?

מאיפה הטוקבקיסט הזה יודע מה היה בבדיקת הפוליגרף של בוכריס?

ואם זה לא ראוי להעביר ממצאים לעורכות הדין של המתלוננת, ולהוציא מידע מהחקירה, למה שזה ראוי שהוא ייכתוב מה שמחזק את הצד שלו?

אתה לא רואה שהוא מאביס אותך, בדיוק כמו הצד השני?

כאמור, צד אחד כאן שקרן גמור.

ואנחנו נאלץ לחכות וראות אם נגלה בסוף איזה מהם היה... (כמו פרשת קצב).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו נכון ולא נכון. יש מערכה מלוכלכת משני הצדדים. אחד היה מעוניין בשקט תעשייתי ומשנכפתה עליו המערכה, נקט בפעולה.

אני מניח שאף צד לא משקר לגמרי. בתור מוח פורנו אני מניח שכן היו מגעים מיניים כלשהם וזה בעייתי עבור בוכריס בפוליגרף, במיוחד אם היו משחקי שליטה.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נסכם את העניין, הוא אדיוט, וכמו גברברים אחרים לפניו וגם אחריו, לא ידע להשתלט על השטונץ שלו.

כי אם באמת לא היה שום דבר, היה יוצא חד וחלק נקי בפוליגרף.

הפוליגרף מכויל לפני תחילת הבדיקה כך שהוא תואם לרמת ההתרגשות של הנבדק, אם אתה דובר אמת באמת - אבל באמת, אין שום סיבה בעולם שתצא דובר שקר. עברתי בזמנו בדיקת פוליגרף בהצלחה כחלק מתחקיר בטחוני לתפקיד. תאמת, לא כיף גדול (אצלי הגעתי לרמה שסיפרתי ששיקרתי למפקד בצבא שלא שברתי שמירה ועוד כמה דברים אישיים שכולכם עשיתם בצבא :). שוב, אם אתה שופך את כל האמת אתה תצא דובר אמת - גם אם אתה מתרגש כאילו בר רפאלי סימסה לך בלילה "ער ?").

לזייף את הפוליגרף הפוך - לצאת דובר אמת כשאתה משקר - זאת אומנות ששמורה לגיבורי על יפנים.

מדהים כמה אנשים מוכנים לשים על כף המאזניים בשביל החבר הנחמד.

עזבו את הקריירה, fucking להסתכל לילדים שלך בעיינים אחרי זה.

הוא גמר, תרתי משמע.

עריכה אחרונה על ידי Alon_A

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שכתבתי מהתחלה, היה קשה לי להאמין שנפלו על בוכריס 5 מעשי אונס סתם באמצע היום.

הוא טיפס על עץ גבוה מאוד, ובמקום להודות שפישל, הוא סחב אחריו מדינה שלמה שהאמינה בחפותו.

לגבי הפסקה הראשונה, רומן זדורוב, אדם שהתעורר בבוקר וגילה שהוא מואשם ברצח מזעזע ויושב כבר שנתיים פלוס בכלא על אותו רצח.

בית המשפט כמובן הרשיע אבל קשה שלא להריח שמשהו שם מאוד מאוד רקוב.

סתם דוגמא לאיך אדם מן המניין, בוודאי אחד שנחשב לדמות מוכרת יכול לקום בבוקר ולגלות שמפילים עליו תיק.

לגבי הפסקה השניה- בוכריס לא סחב אף אחד אחריו, אנשים שמכירים אותו כולל פקודים ופקודות שלו נקטו יוזמה לנסות להגן עליו ועל שמו הטוב.

אני באמת לא יודע על סמך מה אתה קובע שהוא פישל ומתבטא בצורה כל כך נחרצת לגבי אשמתו כשהכל עוד טרי יחסית מבחינת החקירה.

למען הסר ספק- אני לא מגן עליו ואין לי מושג אם הוא חף מפשע או לא.

במידה ותוכח אשמתו אני מקווה שיקבל עונש שיעמוד בקנה אחד עם חומרת העבירה\ות.

הבעיה היא שבנקודת זמן זו גם אם יוכח שהוא היה חף מפשע זה כבר יהיה too late כי הנזק נעשה הן מבחינת המינוי שפספס והן מבחינת הפגיעה בשמו שכן ברור לכולנו שהיה והזוכה מכל אשמה- זה יקבל כתבה משנית באחד העמודים הפנימיים של עיתוני החדשות או כתבה שולית באתרי האינטרנט פשוט כי זה כבר לא "פיקנטי".

ולגבי הספק שאלה ספק תהייה שלך בכותרת השרשור- צר לי לומר אבל פתיחת השרשור הזה וחלק מהודעותייך הינן חלק מהתשובה לאותה כותרת.

מוות וחיים ביד הלשון.

עריכה אחרונה על ידי edan82

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לפרסום, מדהים שכאשר מדובר בקצין בכיר השם מתפרסם מיידית עוד כשהחשדות הן רק חשדות, אבל כשמדובר באיזה זמר מושתן אז מדובר בתקשורת על "זמר מפורסם".

כנראה הם אוהבים לעשות build up כשמדובר בסלבים, זה טוב לרייטינג. קצין בכיר לא מעניין את העדר כמו זמר מפורסם :)

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפליא אותי לקרוא שיש כאן אנשים שחושבים שצריך חוק התיישנות במקרים כאלו.

ומרטינס, מה שהכי עצוב בטוקבק שהבאת, הוא החזרה על התואר "תא"ל".

למה יש אנשים בארץ שמניחים שאומץ לב בקרב, או כריזמה פיקודית הופכים אותך אוטומטית לאדם טוב יותר?

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

(כמו פרשת קצב).

משעשע האזכור לקצב, במיוחד לאור כך שיש רבים לאחרונה שטוענים שיש לשחרר אותו מוקדם, למרות שהוא מעולם לא הביע אף סוג של חרטה (בלי להזכיר את עניין הביזוי למדינה ולמוסד בו שירת).

ועל אותו משקל בשביל שזה לא יישמע פוליטי - אפשר להסתכל על הכותרות המפרגנות לאולמרט בעיתונים מסויימים עם נטיה מובהקת שמאלה.

עכשיו מילא עיתונים מוטי אג'נדה ימנית/שמאלנית שמספרים סיפורים באופן כזה או אחר בגלל הנטייה של בעלי ההון/אינטרסים שמחזיקים אותם -

אבל אז אתה נכנס לפורום, רואה אנשים שאין מאחוריהם אינטרסים או משהו, שכותבים שטויות כמו 'לא התלוננת בזמן - לכי זדייני' (לכאורה)רק בגלל שאיזה מר בחור מהמחנה שלהם חוטף אש, והמוח פשוט חוטף blue screen

מעניין אם הבת של אותם אנשים (חו"ח) תבוא אליהם איזה יום אחד ותספר על המורה ביסודי שעשה לה ככה וככה לפני עשור, הם יגידו לה "חחחחח מתוקה כבר עבר מלא זמן מה את באה אליי עכשיו עם השטויות האלו יא מצחיקולה"

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"חחחחח מתוקה כבר עבר מלא זמן מה את באה אליי עכשיו עם השטויות האלו יא מצחיקולה"

אבא יוצא רגע למחסן.

לוקח לום.

אומר "מתוקה, אבא הולך רגע, אני כבר חוזר ונדבר, טוב מותק?"

חוזר "טוב מותק, איפה היינו? הוא לא יציק יותר לאף אחד"

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא מזהה "טוקבק מטעם" כשאתה קורא אותו?מאיפה הטוקבקיסט הזה יודע מה היה בבדיקת הפוליגרף של בוכריס?ואם זה לא ראוי להעביר ממצאים לעורכות הדין של המתלוננת, ולהוציא מידע מהחקירה, למה שזה ראוי שהוא ייכתוב מה שמחזק את הצד שלו?אתה לא רואה שהוא מאביס אותך, בדיוק כמו הצד השני?כאמור, צד אחד כאן שקרן גמור.ואנחנו נאלץ לחכות וראות אם נגלה בסוף איזה מהם היה... (כמו פרשת קצב).

אני לא יודע אם הוא מטעם, אבל הרבה פעמים יש בטוקבקים מידע מדוייק הרבה יותר מאשר בכתבה. אבל לגבי תוצאות הבדיקה של בוכריס הם פורסמו, אבל לא ב YNET כי שם העדיפו להסתיר אותם ולצאת בכותרת שמסלפת את המציאות.

ספציפית לכתבה של YNET הכותרת הגדולה הייתה שבוכריס שיקר, ככה פשוט קבעו ב YNET.

אחרי שקראתי את הטוקבק הזה חיפשתי טיפה ופתאום גיליתי שבערוץ 2 כתבו :

"בצאתו מבדיקת הפוליגרף לא נמסרו לבוכריס או לפרקליטיו תוצאות הבדיקה, אך יומיים לאחר מכן זומן לחקירה שלישית במשרדי מצ"ח ושם הוא עומת עם תוצאות הבדיקה. פרקליטיו של בוכריס סירבו להגיב לדיווח על הבעייתיות של חלק מהתוצאות."

http://rotter.net/forum/scoops1/296842.shtml#1

אז פתאום זה לא שקר אלא בעיתיות בחלק מהתוצאות, ואז בהמשך החיפוש :

מוקדם יותר פרסם ערוץ 10 מידע שונה, לפיו תא"ל בוכריס נמצא דובר אמת בשלוש מתוך ארבע שאלות. בתשובה לשאלה הרביעית הוא לא נמצא בוודאות דובר אמת, אלא התקבלו תוצאות שאינן ברורות. בדיווח במהדורת החדשות נמסר כי לא ניתן לפרסם כעת את נוסח השאלות.

http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=1180555

אה - עכשיו לא קשה להבין מה קורה כאן. ל YNET משום מה נוח לכתוב בענק שבוכריס שיקר, להסתיר את העובדה שברוב השאלות הוא יצא דובר אמת ורק בשאלה אחת הייתה בעייה. ומי שיודע איך עובדת מכונת אמת מבין שזה לא אומר שהוא שיקר.

הנה לך סילוף המציאות לטובת המתלוננת.

האתר שהוציא את הכותרת הכי מדוייקת היה סרוגים :

"דיווח: בוכריס יצא דובר אמת בשלוש מתוך ארבע שאלות עם זאת, לאחר הפרסום כי בוכריס יצא דובר אמת, הוציאו פרקליטות המתלוננת הודעה לפיה בשיחה עם הפרקליטות הצבאית נאמר להן שהוא יצא דובר שקר"

אז עכשיו ברור למי היה אינטרס לרוץ לתקשורת, תאמין לי FALOU אני מבין טוב מאד מי באמת מאביס אותי.

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיאור של הספין נגד בוכריס והפעם ממעריב :

"על פי הפרסומים הערב בחדשות 10, הקצין עבר את בדיקת הפוליגרף מטעם החקירה, וענה על שלוש שאלות שבהן התקבלה התוצאה שלפיה דיבר אמת. בשאלה הרביעית, לעומת זאת, לא התקבלה החלטה חד משמעית. כמה דקות לאחר מכן שוגר לתקשורת ספין מצד המתלוננת א'. בהודעה שהופצה לכתבים הצבאיים באמצעות עורכי הדין של המתלוננת נטען כי "מדובר בפרסום שגוי באשר לבדיקת הפוליגרף". עוד נטען בהודעה שהופצה כי נמסר להן מהפרקליטות הצבאית "שתוצאות הפוליגרף של המתלוננת הן אמת ושל תא"ל אופק בוכריס הן שקר". הן טענו כי התוצאות נמסרו לקצין הבכיר ולעורכי דינו. בתביעה הצבאית לא מאשרים את הפרסום של עורכות הדין."

אני מניח שאתם מתחילים להבין מה קורה פה באמת.

עריכה אחרונה על ידי martines
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה קורה פה באמת?

יש ניצול של התקשורת בשביל להטות את כף הדין, זה היה די ברור מההתחלה. זה גם די ברור מאליו, כל צד משתמש בכל הכלים שהוא רק יכול בשביל לנצח.

עם זאת, it means JACK SHIT בנוגע להאם הוא כן/לא ביצע את הפשעים האלו...

אגב, בתקשורת הימנית יש כתבות צהובות על עורכת הדין של התובעת, ובעבר זכורים לי מקרים שממש השחירו את פני המתלוננות עצמן. אולי פספסתי אבל לא ראיתי אותך מעלה כאן ציטוטים ומספר עד כמה שזה לא בסדר. אדם ציניקן היה אומר שגם אתה מנתח את הסיטואציה בהתאם לאג'נדה מבית, והיות ואני ציניקן אז זה בדיוק מה שאני אומר (;

בכ"א אני מסכים איתך שמה שעושים עם זה בתקשורת זה גועל נפש, וטוב היה גם אם הכותרת של השרשור הזה לא היתה מכילה את שמו של החשוד.

עם זאת, כל זה לא אומר שנראה לי שזה הגיוני שאדם הנמצא תחת חקירה פלילית בנוגע לאונס ימונה לתפקיד בכיר, ושצריך חוק התיישנות קצר, וכל מיני דברים הזויים שנראה שנאמרים בעיקר בגלל אג'נדה פוליטית כזו או אחרת. על אותו משקל לא הייתי נותן לסלב כלשהו להדליק משואה בטקס ממשלתי כשהוא בדיוק נמצא תחת חקירה פלילית על XYZ.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל אופן, חייבים לקבוע לדברים האלו התיישנות. לא יתכן שהאשמה כזו ״תוחבא״ רק כדי להישלף במקרה הצורך כשצריך לחסל חשבונות עם מישהו. לא התלוננת בתוך 3 שנים? זבש״ך. איך אפשר לנהל בכלל חקירה אחרי כל כך הרבה זמן?!

יש התיישנות לאחריות פלילית.

אין התישנות לסתימת פיות לקורבנות והיא לא צריכה לתת דין וחשבון מה היא אומרת, למי ומתי וכמו שכבר כתבתי, אין שום סיבה למה לא לתזמן את הנקמה על האונס לרגע הקריטי ביותר בחייו של האנס.

אם היא משקרת וכל מטרת העניין היא לטרפד מינוי כל שהוא (אני מבין במינוי רמטכל/ראש ממשלה, אבל מי זה בכלל הבוכריס הזה?), יש בית משפט שיוציא את צדקתו לאור, אם יש בכלל מה להוציא ויפצה אותו על שמו הטוב שהוכפש.

עצם העובדה שעד היום אף אחד לא תבע מתלוננת כזו מעיד שאף אחד מהם לא תמים.

אגב, הכותרות מהיום טוענות שהוא נכשל גם בבדיקת פוליגרף שך המתלוננת השניה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4779152,00.html

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ORYO, אתה כנראה פיספסת את הכתבה מאתמול על "תכנית הנאנסות" של מוטי מורל. יש שם תיאור יפה איך מתכננים במשרד יחסי ציבור סיכול ממוקל של אדם, ומוצאים נגדו 4 מתלוננות שנאנסו על ידו כביכול, כמובן שהכל שקר ועלילה שנחשפו בבית המשפט.

משום מה זה לא קיבל כותרות.

אני לא יודע אם אפשר למצא את זה ביותר מזעזע מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פאלו נכון ולא נכון. יש מערכה מלוכלכת משני הצדדים. אחד היה מעוניין בשקט תעשייתי

כי זה האינטרס שלו.

אני מניח שאף צד לא משקר לגמרי. בתור מוח פורנו אני מניח שכן היו מגעים מיניים כלשהם

אם היו מגעים מיניים, אז בוכריס (1) שקרן גמור ו-(2) חייב בהדחה מיידית מהצבא, כי (1) אסור לקצין לשקר לממוניו ו-(2) אסור לו לקיים יחסי מין עם פקודות. אם כך נכון, אז הזובור הציבורי שהוא עובר - מוצדק. בריבוע.

אבל בוכריס אומר שלא היו יחסים כלל ועיקר, ואם היו, הרי הוא השקרן הגמור (גמור=מכחיש דברים שקרו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...