Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב בלי פתחי מזגן במושב אחורי - האם יש פתרון יצירתי איך שהילדים לא יסבלו מאחור בחום הקשה שבחוץ?

tofish

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, מיץ פטל כתב:

בתור ילד שגדל במכוניות עם צבע כהה, ללא מזגן ועם מושבי סקאי שחורים - נראה לי שהמוטציות איבדו מעמידותם (לפחות הנפשית) אם הולכים כל כך רחוק...

אגב, גם לא היו מאווררים. ונסענו כך לראס מוחמד...

היינו פותחים את החלון המשולש, במהירות גבוהה הוא היה מכניס אחלה רוח, לא כמו מזגן אבל נסבל.

היו פחות פקקים, לא היית צריך לעמוד שעות במקום שזה המצב הכי בעייתי ללא מזגן. 

949646.thumb.jpg.380cdcf604df6112391f2bb060a9f7a7.jpg

הייתה לי חיפושית אספנות, עכשיו בעת הזו ולא "פעם". בסופי שבוע הייתי נוסע בכייף וזה נסבל יחסית בלי מזגן, כל עוד התנועה זורמת. 

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להמליץ על הפתרונות הבאים לשיפור קירור חלל הרכב.
כנראה שפותח השרשור הוא לא היחיד שילדיו סובלים מחום
Most DC Thing: AC unit attached to car in Northeast DCCar No Air-Con? No Problem. Just Mount A Window A/C Unit And ...New York Man Just Going to Stick an Entire Air Conditioner in His Car WindowCan I safely put a portable AC in my car? I don't want to pay a $2300  repair bill. These portable ACs can be bought for like $200, then $50 for a

• מצחיק 7
  • רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, avargel כתב:

בהיר או כהה זה שולי, רוב החום נכנס דרך השמשות 

אולי לא כל כך שולי (לא זוכר מאיפה התמונה):

image.thumb.jpeg.2ee50e9d734a73600b434f57c85daebe.jpeg

• אהבתי 4

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Buki כתב:

היינו פותחים את החלון המשולש, במהירות גבוהה הוא היה מכניס אחלה רוח, לא כמו מזגן אבל נסבל.

לנו אפילו את זה לא היה... ווואלה הנה אנחנו פה לספר את זה... ;-)

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 18.6.2024 בשעה 21:32, tofish כתב:

בגלל זה אני גם ממש משתדלת להימנע מנסיעות ארוכות איתם בחודשי הקיץ (הסבל שבנסיעה, עם העצבים  ואי הנוחות לא שווים שום אטרקציה)

(יש לי קיה סיד 2011)

לפי השורה הזו, יש לי הרגשה שהמזגן לא ממש תקין. דווקא בנסיעות ארוכות תא הנוסעים אמור להתייצב על טמ"פ נעימה אחרי רבע שעה, פלוס-מינוס. כדאי לבדוק את זה.

בנסיעות קצרות- אין מה לעשות, הרכב לא יהיה נעים לנסיעה במדינה חמה כמו שלנו, בייחוד אם לפני כן הוא חנה תחת השמש.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אכן נשמע שהמזגן לא תקין. כדאי ללכת לבדוק אותו. מזגן תקין גם בנסיעה קצרה של 10 דק' אמור להשפיע על הטמפרטורה ברכב.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, ממא כתב:

מאורר מאמזון שמתחבר למצת ומתלבש על הברזלים שמחזיקים את הכרית של הכיסא

יש לישתים למכירה במחיר הפסד

לא שווה את הרעש [בשבילי]

ואגב באלי זה חצי מחיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.6.2024 בשעה 16:41, סולל הדרך כתב:

יכול להמליץ על הפתרונות הבאים לשיפור קירור חלל הרכב.
כנראה שפותח השרשור הוא לא היחיד שילדיו סובלים מחום
Most DC Thing: AC unit attached to car in Northeast DCCar No Air-Con? No Problem. Just Mount A Window A/C Unit And ...New York Man Just Going to Stick an Entire Air Conditioner in His Car WindowCan I safely put a portable AC in my car? I don't want to pay a $2300  repair bill. These portable ACs can be bought for like $200, then $50 for a

ראיתי בארץ מזגן עילי (מעבה - מאדה) בספרינטר של חברא קדישא,

כשגם המעבה נמצא בתוך הרכב עם המאוורר צמוד לחלון,

פשוט כשהטמפרטורות עולות קצת לא נעים עם הגופה...

מה שבטוח, לפעמים כבר עדיף להיות גופה במזגן מאשר לחיות בחום....

תהא נשמתו צרורה בצרור החיים... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם סובל מהבעיה הזאת עם ילדים קטנים ורכב לבן ופתחי מיזוג מאחור אבל עדיין החום כל כך גבוה שעד שהמצב בתוך הרכב מתיצב אתה סובל.

לאח שלי ברוסיה היה מנגנון שהוא היה מפעיל את הרכב מרחוק, בזמן שהוא בבית כדי שהמיזוג יחמם את הרכב.

זה היה ניסאן קשקאי פשוט יחסית, לא מאמין שזה בא מהמפעל ככה.

האם מישהו יצא לו להתקין מערכת התנעה מרחוק בארץ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ לא חוקי שמנוע הרכב יפעל בלי שימצא נהג.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...