Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור הכרות דיטק - יבואנית של אביזרי סלולר ותושבות לטלפונים (ברודיט פרוקליפ)

דיטק
שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שים שני כיסויים וזחוק ביניהם! אל תסתכן!

אה, זה לא השרשור הזה...

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 161
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קיים תושבת לאוריס החדשה ל-GS3 ול-GS4 מיני?

רצוי אם אפשר אחד לשניהם,

תודה.

|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|_____|___

__|_____|_____|_____ In Construction ___|_____|_____|_____

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

לא ציינת איזה שנה האוריס. יש שינוי קל בין 2015 ל-2016.

לאוריס 2013 עד 2015 יש לי את הדגם במלאי:

http://www.handsfree.co.il/pl_product~854869~43~0.htm

באוריס 2016 - יש שינוי קל בדשבורד. תראה לפי התמונות כאן - אם זה הדגם שלך (לפי הפס ניקל בין הרדיו לפתחי המזגן)

http://www.brodit.com/product.html?id=855164

את הדגם של 2016 יהיה לי במלאי עוד שבועיים.

לגבי העריסה לתפיסת הטלפונים - אני ממליץ על זאת שתתאים לשני הטלפונים שלך ולכל סמארטפון אחר:

http://www.handsfree.co.il/product.asp?pid=MG002APAM2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר על 2016.

שאלה לגבי העריסה,

ראיתי בתמונה שהיא יושבת על גלגלת, זה לא מונע ממנה ליפול במשך הזמן ומה לגבי הקפיץ?

כבר התנסיתי יותר מדי בכל מיני מחזיקים שלא החזיקו מעמד, ואני מחפש משהו איכותי ויציב שיחזיק לאורך זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העריסה יושבת על בסיס כדורי שמאפשר כיוון וסיבוב אנכי/אופקי ולמעשה לכל זוית שרוצים.

הטבעת שרואים בתמונה - משמשת להידוק ומאפשרת לשלוט על דרגת הקושי בצידוד העריסה.

מוצר מאוד חזק ואמין שמכרנו אלפי יחידות ממנו. מותקן היום גם ברכבי דודג' ראם של הצבא שנוסעים גם בשטח ללא בעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות המהירות.

לכשיהיה במלאי, מה יהיה המחיר של התושבת והעריסה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JFK - מחיר התושבת לאוריס 159 ש"ח. מחיר העריסה של ארקון 119 ש"ח. יחד 250.

אם אתה מעוניין, שלח לי הודעה פרטית או מייל (מופיע בחתימה למטה) עם טלפון שלך ואעדכן אותך שיכנס למלאי (שבוע וחצי-שבועיים).

גוסטי: לא הגיע היום :( מקווה שיגיע מחר. שלחתי את אנשי ל"טפל" באחראים למחדל ברונלייט.

בינתיים לדילמת העריסה - שים לב לסרטון הזה (חברת בת של ארקון).

טעינה מהירה דרך USB-C בשני הצדדים של הכבל. המספרים שמציגה התוכנה AMPERE הם תוספת טעינה נטו בניקוי מה שהטלפון צורך (מסך פועל וכו' שזה בערך 400-500 מ"א) - כך שמה שרואים זו טעינה מהירה ב-3 אמפר בפועל.

[video=youtube;d-w019A_Yto]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי תושבת לאייפון של פרוקליפ. היא עשויה ׳בסדר׳, אבל יש כמה דברים שהייתי מצפה שלא יהיו בקבוצת המחיר הזו:

התושבת נוטה להשתחרר מה״גולה״ שהיא יושבת עליה, ואז צריך לחזק את ההברגה. הבעיה היא שראש הבורג נשחק בקלות, ואחרי פעם פעמיים של חיזוק אני צריך או להכניס את המכשיר בעדינות (כדי לא לסובב את התושבת) או פשוט לא להשתמש בה. הכניסה לקבל הטעינה לא התאימה - לא לכבל מקורי של אפל ולא לכבל של סתם חברה (הדרמל נשלף לאחר כבוד כדי לבצע את ההתאמות).

עריכה אחרונה על ידי Keyser

רגל וחצי, 4 כ"ס.

מדוע לא כדאי לקנות פרארי:

אין תא מטען (כן, כן).

פאקינג אביר בסיאט לבנה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Keyser - הנושא של ההברגה לגולה מוכר - בזוויות מסויימות שמבריגים את הבורג הוא למעשה לא נכנס עד הסוף, זה מרגיש כאילו מוברג עד הסוף אבל עדיין יש חופש. מה שעושים זה משנים זווית / קצת גיג'לינג עם העריסה ומבריגים עוד סיבוב - סיבוב וחצי ואז זה חזק מאוד.

לגבי הכבל המקורי - אפל שינו קצת את הראש של הכבל כשיצא האייפון 6S. בכבל החדש שמגיע מאוקטובר 2015 הראש טיפה שמן יותר, כך שהוא לא נכנס לעריסות שיוצרו לפני אוקטובר. מה שיוצר אח"כ כולל כבל תופסן כבל מדגם חדש שמתאים לשני סוגי הכבלים. אם אתה עם אייפון 6S או כבל מקורי מהסוג החדש - יש היגיון שלא נכנס לתופסן והיית צריך לשייף.

514666-b.jpg

בכל מקרה אם אתה צריך חלקי חילוף כמו בורג חדש ואפילו תופסן מהדגם החדש שמתאים לשני הכבלים. עדכן אותי ואשלח לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי דודי שלום, איזה הצעה יש לך לטויוטה פריוס 2008, המכשירים זה מוטורולה נקסוס 6 וסמסונג גלקסי j5, שניהם כמובן מיקרו יואסבי.

Sent from my Nexus 6 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפריוס 2008 יש תושבת בסיס מעולה

http://www.brodit.com/product.html?id=853437

אני לא מחזיק אותה במלאי, רק בהזמנה. אם אתה מעוניין, עדכן אותי ואנסה להוסיף אותה למשלוח שלנו שיוצא מחר משבדיה.

עריסה לטלפונים בגלל הגדלים המאוד שונים שלהם - ממליץ על זאת:

http://www.handsfree.co.il/product.asp?pid=MG002APAM2

היא מתאימה עד 89 מ"מ, כך שאם הנקסוס עם הכיסוי יותר רחב מזה, נצטרך למצוא עריסה אחרת.

המחיר לסט של תושבת + עריסה, 250 ש"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

JFK - מחיר התושבת לאוריס 159 ש"ח. מחיר העריסה של ארקון 119 ש"ח. יחד 250.

אם אתה מעוניין, שלח לי הודעה פרטית או מייל (מופיע בחתימה למטה) עם טלפון שלך ואעדכן אותך שיכנס למלאי (שבוע וחצי-שבועיים).

שלחתי בפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

שלום לכולם,

אני רוצה להוסיף לכאן את סקירת המוצרים שלי לדיטק.

מעבר לכך פורום אודיו הינו גם כן כתובת נהדרת לנושאים כגון זה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1001 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...