Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נמצא רוכש לשברולט מאליבו החדשה - משטרת ישראל

avizaz
שימו לב! השרשור הזה בן 3786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר הבדיחות הגיעו לפייסבוק:

[ATTACH=CONFIG]371029[/ATTACH]

.....

my-meme.jpg

עריכה אחרונה על ידי ניקו פ.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תירגעו. אין כסף לדלק, והשברולט בניהוג של שוטר תהיה בולעת יותר מטנק מרכבה.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שבמשטרה עוברים קורס נהיגה מתקדמת כלשהו ולא מסתפקים ב V על רשיון.

על פניו נראת עסקה טובה, הרכב חזק יחסית ומספיק גדול בכדי לחסום 2 חניות נכים.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הרחוק משטרת התנועה ניסתה לשדרג עצמה למכוניות אמריקאיות , אולי בתקווה שיקבלו את ההילה וההרתעה של משטרות התנועה בארה"ב.

בשנות השישים זה דווקא הלך לא רע עם הלארק סטודיבייקר בהרכבה מקומית של מפעלי אילין.

בסוף שנות ה - 70 הכניסו בקול תרועה רמה את דגם הפורד פיירמונט האמריקאי. בהתחלה הכל היה נהדר עד שתוך זמן קצר הרכבים הלכאורה מאסיביים קרסו בעומס הנסיעות וכשלים קטסטרופליים ותכופים גרמו להוצאת הפיירמונטים מהשירות תוך זמן קצר.

יש לי הרגשה שגם המאליבו לא יחזיקו מעמד לאורך זמן...

phhrnuby.jpglark.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעבר הרחוק משטרת התנועה ניסתה לשדרג עצמה למכוניות אמריקאיות , אולי בתקווה שיקבלו את ההילה וההרתעה של משטרות התנועה בארה"ב.

בשנות השישים זה דווקא הלך לא רע עם הלארק סטודיבייקר בהרכבה מקומית של מפעלי אילין.

בסוף שנות ה - 70 הכניסו בקול תרועה רמה את דגם הפורד פיירמונט האמריקאי. בהתחלה הכל היה נהדר עד שתוך זמן קצר הרכבים הלכאורה מאסיביים קרסו בעומס הנסיעות וכשלים קטסטרופליים ותכופים גרמו להוצאת הפיירמונטים מהשירות תוך זמן קצר.

יש לי הרגשה שגם המאליבו לא יחזיקו מעמד לאורך זמן...

[ATTACH=CONFIG]371070[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]371069[/ATTACH]

לא יחזיקו הרבה זמן? מה אתה אומר.. אתה ב2014 חבוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי היו כמה B4 SPEC-B ידניות...

יש לך הוכחות לזה? מסקרן מאוד העניין.

don't drive faster than your guardian angel can fly

ההונדה סיויק מטוס.

הונדה סיויק שנת 97 אוטומטית,, מאוד מהירה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשית לי את הערב עם התמונות הללו.

יש לך עוד?

עריכה - זה לא צוטט משום מה את התמונות של הניידות הישנות, התכוונתי לתמונות האלו :)

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...