Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

חשבתי שזה פיברוק, שמסתלבטים עליי, שזה המצאה.

איזה תדהמה כשגיליתי שזה אכן מתוך ראיון עם פרקליט ההגנה של אלאור עזריה שהתפרסם ב 7 ימים.

וואט דה פאק? משאבה לתחת?

זאת הרמה של הפרקליטים שהגנו עליו?

c8e8fdb03e3391678e2171a6009f7ea0.jpgבהתחלה

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4666

• SlowRide

4483

• פינדר

3535

• m3x7r3m3

2926

מאיפה אתם יודעים, אולי הוא מנע את עליית המתים המהלכים, ואתם עוד שופטים אותו.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי, ההגנה של אלאור אזריה עובדת בשיטת מצליח. עזבו שזה דבר והיפוכו, זה לא שהאמת באמת חשובה כאן...

זה קצת מתנשא מצידך לחשוב שבגלל שהעם בוחר בו שוב ושוב, אז הוא אוכל בולשיט, יכול להיות שהעם רואה את

ה"חשדות" וה"חקירות" כנגד נתניהו, ופשוט לא מתרגש מזה.

(ולמען הסר ספק אני לא גרופי של נתניהו ומעולם לא הצבעתי ליכוד/ביבי, ולעולם גם לא אצביע. יש לי הערכה רבה מהולה בביקורת כבדה כלפי נתניהו, לא יותר לא פחות)

גם אם יש חשד כנגדו, ובכן חשד הוא בגדר חשד בלבד. תתכבד מערכת החוק ותוכיח את החשדות, ואני בין הראשונים

(מייד אחריך ואחרי יבגני כנראה :) ) שידרשו להטיס אותו לכלא.

אבל שוב כל פעם שעיתונאי יעלה חשדות או טענות כלפי ראש הממשלה (שבדיעבד די ברור שנובעות ממניעים פוליטיים),

אז הוא צריך להתפטר? זה פשוט לא רציני.

העם אכן רואה את חלק מהחשדות והחקירות של נתניהו ולא מתרגש מזה, זה נכון. אחת הטענות שלי היא שהעם צריך להתרגש מזה. אבל העם מעדיף להגיד שאין אלטרנטיבה, שאסור שהשמאל יעלה לשלטון כי הוא יתן את המדינה לערבים, ושנעזוב כבר את ביבי בשקט כי אף אחד לא הצליח להוכיח שהוא עשה משהו לא בסדר.

בפועל, חקירות וחשדות נגד ראש ממשלה זה לא דבר שצריך להיות בשגרה. בעשורים האחרונים זה כל כך שגרתי שאף אחד לא מתרגש, וזו עוד אחת מהבעיות של הפוליטיקה המודרנית.

בנוסף, אני לא אנטי ביבי רק בגלל שאני חושב שהוא עבריין, אלא בגלל רשימה ארוכה מאוד של דברים שהוא עושה נגד העם שלו, במשך שנים על גבי שנים, רק במטרה להשאר בשלטון. בשבילי זה מספיק בשביל להעיף אותו לכל הרוחות. בשביל רוב העם, כמו שאמרת, זה לא.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר לביבי.

כל אדם, לא רק פוליטיקאי, אין סיבה שיתפטר, יתנצל או יעשה משהו במקרה שעלו נגדו חשדות אלא אם הן הוכחו.

אפשר להמציא חשדות על כל דמות בפוליטיקה הישראלית, זה לא צריך להשפיע כל עוד זה חשד.

מי שמאשים שיוכיח את ההאשמות, לא זה שמואשם צריך להוכיח שהוא חף מפשע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה: אם אותו אדם באמת עשה את אותם דברים שהוא נחשד בהם.

לא מעלים חשד במשטרה או פותחים בחקירה אם מדובר בהמצאה חסרת ביסוס. זה לא אומר שהנחקר אכן אשם, אבל גם אי הוכחת אשמתו משמעותה לא שהוא זך כשלג.

תחשוב על שני מועמדים שאתה מראיין לעבודה בחברה שלך. נגד האחד עומדת כרגע חקירה פלילית והשני נקי לגמרי. את מי היית מעדיף?

ולהזכיר לך שהיה פה מועמד לראשות הממשלה שהתפטר כי לאשתו היה חשבון דולרי אסור בחו"ל. היום הם לא מתביישים להאחז בשלטון גם כשתלויות נגדם חקירות פליליות...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין מה אתה אומר מצד אחד, מצד שני אני עדיין חושב שכל עוד החקירה לא תציג לי הוכחות כלשהן מבחינתי אין שם כלום.

מבחינתי תפיסה זאת, ההפוכה משלך, יותר חזקה דווקא כשזה נוגע בפוליטיקאים בגלל שהפוליטיקה אצלו גם ככה די "מלוכלכת" ובמקום לעשות משהו מועיל כדי לשמור על המקום פוליטיאים פשוט מנסים להפיל אחד את השני ולמנוע את המום מהאחר.

לא חסר גם אנשים עם אינטרסים מסביב כדי לעזור בעניין הזה.

אם הכל כאן היה תקין, כנראה שהייתי מסכים איתך, אבל כשאין פוליטיקאי שלא נחקר ביום על משהו, לא שזה בסדר, זה כבר מרגש פחות ומחכים לתוצאות של עשה או לא עשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילר, לקח חצי שנה להתחיל בבדיקה \ חקירה \ ואטאבר במקרה הזה.

זו היא עובדה שיש הקלטות.

כבר זה מגעיל מסריח.

וזה עושה עוד משהו: מוציא את האוויר מהטענות על שליטה של השמאל בתקשורת.

לצערי, זה נראה כאילו שלרוב כבר לא איכפת. גם כי קומבינטוריקה מושרשת בפוליטיקה המקומית, וגם כי התפיסה שביבי הוא מסכן נרדף הפכה לעוד אקסיומה בימין הישראלי, בדומה לטענות על בתי משפט, תקשורת ומשטרה שמאלניים ועוד ועוד.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הכל כאן היה תקין, כנראה שהייתי מסכים איתך, אבל כשאין פוליטיקאי שלא נחקר ביום על משהו, לא שזה בסדר, זה כבר מרגש פחות ומחכים לתוצאות של עשה או לא עשה.

זה בדיוק מה שאני אומר. נעשינו אדישים לחקירות של פוליטיקאים. כשזה הופך לנורמה והפוליטיקאים ממשיכים בשלהם, השחיתות וחוסר ההגינות מטפסים כמעט בלי שנרגיש, ואנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו בכך שאנחנו ממשיכים לבחור באותם אנשים במקום להקיא אותם מקרבנו.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סיבה: אם אותו אדם באמת עשה את אותם דברים שהוא נחשד בהם.

לא מעלים חשד במשטרה או פותחים בחקירה אם מדובר בהמצאה חסרת ביסוס.

מה אתה רציני? בהודעת היועץ המשפטי שבוע שעבר, הוא הודיע שכל הפרשות שדרוקר פמפם בשנים האחרונות התבררו כעורבא פרח, יענו זה היה בדיוק המצאה חסרת ביסוס ולא היה שום מקום לחקור אפילו את ראש הממשלה, אז בוא תגיד לי שלא ממציאים סתם דברים בתקשורת ואח"כ מפעילים לחץ על מערכות אכיפת החוק לחקור את רה"מ/הפוליטיקאי התורן.

זה לא אומר שהנחקר אכן אשם, אבל גם אי הוכחת אשמתו משמעותה לא שהוא זך כשלג.

תחשוב על שני מועמדים שאתה מראיין לעבודה בחברה שלך. נגד האחד עומדת כרגע חקירה פלילית והשני נקי לגמרי. את מי היית מעדיף?

ולהזכיר לך שהיה פה מועמד לראשות הממשלה שהתפטר כי לאשתו היה חשבון דולרי אסור בחו"ל. היום הם לא מתביישים להאחז בשלטון גם כשתלויות נגדם חקירות פליליות...

אותו מועמד שאתה מגן עליו, טען בעצמו שהוא שותף מלא באותו חשבון דולרים לא רק אשתו, דהיינו הוא עבר על החוק והתפטר רק כדי לא למצוא את עצמו נגד כתב אישום.

אגב הוא נבחר מחדש אחרי זה, כאן שיקול הדעת הציבורי כן היה נכון?

ואגב האמירה שלך, שבנאדם שנחקר גם אם לא הוכחה אשמתו (דהיינו אין ראיות מספקות למשל להעמידו לדין), עצם החקירה אומרת שהוא לא זך כשלג, היא כל כך אנטי דמוקרטית ואנטי חופש הפרט, שזה מטיל ספק כמה באמת העמדות שלך ליברליות.

(ולשאלתך על שני המועמדים, זה מאוד תלוי על מה ולמה עומדת כנגדו חקירה פלילית, ולא דומה חקירה כנגד אזרח לחקירה כנגד רה"מ מכהן. ועדיין הייתי עושה כל מאמץ אישי כדי שזה לא ישפיע עלי בבחירת המועמד)

אגב זהבה גלאון נחקרה באזהרה פעמיים, אחת ב2001, אחת לא מזמן ב2016. לא יצא מזה כתב אישום, אבל תמוהה בעיני השתיקה שלך ושל יבגני שלא דורשת ממנה להתפטר.

זה בדיוק מה שאני אומר. נעשינו אדישים לחקירות של פוליטיקאים. כשזה הופך לנורמה והפוליטיקאים ממשיכים בשלהם, השחיתות וחוסר ההגינות מטפסים כמעט בלי שנרגיש, ואנחנו יכולים להאשים רק את עצמנו בכך שאנחנו ממשיכים לבחור באותם אנשים במקום להקיא אותם מקרבנו.

לדעתי זה נובע ממה שאמרת מקודם, הציפייה שהם יהיו גם ישרים ומוסריים, כאילו מדובר באנשים שצריכים לחנך את הציבור ולהוות מגדלור חינוכי או משהו.

ואז חוקרים על כל דבר שאולי הוא סטייה מאותו רף מוסרי, ויורדים מזה כשרואים שאין בזה שום דבר פלילי.

חוזר למה שאמרתי לעיל מוסר זה דבר בעייתי, ובעיני נבחרי ציבור הם בסה"כ אנשים שצריכים לעשות עבודה ציבורית, סה טו. לא לחנך, לא להיות מוסריים, ולא נעליים.

וככל שכוחם והשפעתם תהיה מוגבלת יותר, ממילא היכולת שלהם להיות מושחתים תוגבל יותר.

זה בעיני הפיתרון האידיאלי ביותר (באופן אורכי ורוחבי לכל מערכת השלטון בארץ).

מילר, לקח חצי שנה להתחיל בבדיקה \ חקירה \ ואטאבר במקרה הזה.

זו היא עובדה שיש הקלטות.

כבר זה מגעיל מסריח.

אז רגע, בגלל שמערכת המשפט עושה את צעדיה בזהירות (לשם שינוי) כדי לוודא שאכן יש ממש בדברים (אגב 3 חודשים לפי הודעת היועמ"ש מאז שהגיעו אליהם החומרים) אז פתאום היא לא בסדר?

זו לא אותה מערכת משפט שלפני רגע אמרתם שהכרעת הדין במשפט אזריה חפה מכל אינטרס ולא הגיוני לפקפק ביושרתה?

פתאום כן יש שם אינטרסים פולטיים?

כדאי להיות עקביים בטענות הללו (וזה לא בהכרח ספציפית נגדך, אתה פשוט מעלה את הטענה הזו שזה מסריח וכו').

וזה עושה עוד משהו: מוציא את האוויר מהטענות על שליטה של השמאל בתקשורת.

אה באמת? כשאדון מוזס שמחזיק בעשרות כתבים שרובם איכשהו כמעט תמיד מקפידים להביע את אותן דעות, מציע לרה"מ שהוא ישנה את הסיקור שלו בעיתון (דהיינו הוא מודה שהסיקור נגד נתניהו שלילי באופן מגמתי),

בתמורה לקידום חוק שיקל איתו כלכלית, זה לא מראה על שליטה לפחות חלקית של השמאל בתקשורת?

או שהתקשורת מונעת לרוב מאג'נדה פוליטית?

אגב אין לי בעיה עם זה שהתקשורת מונעת מאג'נדה פוליטית (משני צידי המתרס) אבל שיפסיקו לצפות שנמשיך להתייחס אליהם ברצינות אחרי כל זה, ולפתוח בחקירה אחרי כל פיפס שמישהו מפרסם במסווה של עאלק תחקיר בעובדה או בערוץ 10.

אגב גם הייתי שמח לשמוע על הקשרים בין מוזס לעוד פוליטיקאים שזוכים אצלו ליחס אוהד (אולמרט, לפיד, לבני, להמשיך?)

לצערי, זה נראה כאילו שלרוב כבר לא איכפת. גם כי קומבינטוריקה מושרשת בפוליטיקה המקומית, וגם כי התפיסה שביבי הוא מסכן נרדף הפכה לעוד אקסיומה בימין הישראלי, בדומה לטענות על בתי משפט, תקשורת ומשטרה שמאלניים ועוד ועוד.

את התפיסה שביבי מסכן ונרדף התקשורת יצרה בעצמה.

כמה עאלק תחקירים וכתבות התפרסמו בשנים האחרונות נגד ביבי? כמה פעמים תקפו את אשתו (שכנראה כמה ברגים אצלה דורשים לוקטייט-מסכים, ועדיין האובססיה כלפיה שפלה בעיני) ברמות נבזיות? איזה עוד רה"מ ספג התקפות כאלה וידיעות רכילותיות על משפחתו באופן אישי כמו נתניהו?

כמה פעמים מאדירים כל דבר נגד נתניהו (כמה חיבקו את מני נפתלי דרוקר והחבר'ה והשתיקו את הטענות נגדו על הטרדה מינית?) ומפמפמים שהנה אוטוטו תגלו כולכם כמה הוא מושחת (רק בשבועיים האחרונים תראה כמה קדחו על שתי העאלק פרשות הללו)?

ראבאק עומד היועץ המשפטי ואומר לכם שכל התחקירים, כל הכתבות, כל מה שפורסם בשנים האחרונות, הכל התברר כעורבא פרח ולא מיניה ולא מקצתיה. ופמפמו את זה השכם והערב.

עומד אדם נאלח כמו אלדד יניב ומודה שהשיטה היא שדרוקר מפרסם תחקיר ואז מפעילים לחץ על היועמ"ש לפתוח בחקירה, זה אומר דרשני.

עיין כאן.

אז בוא תאמר לי מי אחראי לזה שנתניהו נתפס בציבור כנרדף.

עריכה אחרונה על ידי netco
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקטו, זה שאף פרשה שביבי כיכב בה לא הסתיימה בזה שהוא הלך לכלא לא מראה על דבר.

שים לב שיש הבדל מאוד עקרוני בין הטענה ״מערכת המשפט נוטה שמאלה״ (ואתה עוד מציג תפיסה רציונלית של זה, בערך - יש אנשים בימין שחושבים כנראה ששופטים בישראל פועלים להשמיד את המדינה) לבין הטענה ״ביבי מינה סחבק להיות היועץ המשפטי לממשלה שלו, וזה בהתאם מתקשה לפתוח בחקירות כשנדרש״.

לא מצאתי שגלאון נחקרה ב2016. החקירה ב2001 נסגרה, מחוסר אשמה וראיות, אז אני לא מבין את הטענה שלך.

אם יסתבר, בכל מקרה, שהיא נפגשה עם מוזס גם וניהלה שיחה דומה - מבטיח ומתחייב לא להצביע לה.

את התפיסה שביבי מסכן ונרדף התקשורת יצרה בעצמה.

פרשנות אחרת: ככל הידוע לי, המשטרה המליצה להעמיד לדין את שרה. לא ככ עוקב מה קורה עם זה, אבל זו דוגמא אחת.

העניין הוא שאת הימין זה לא מעניין. הוא הצליח לשכנע את קהל המעריצים שלו שהכל זה רדיפות פוליטיות.

ומה יותר קל מזה, במדינה בה אזרחים באמת בתמים חושבים שמערכת משפט מנוהלת על ידי יודנראטים ששונאים את עצמם, ובה חברי כנסת מהמפלגה השלטת מאשימים את חוקרי המשטרה בכך שפועלים ממניעים פוליטים שמאלניים.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אחרי הפרסום הזה אתמול, ספרו לי עוד על נקיות הכפיים של הצבא בכל התהליך של משפט אזריה.

(כאילו שהמח"ט הלך על דעת עצמו..)

לא מבין מה אתה רוצה.

אחרי הכל, אלאור עדיין חייל, הצבא רואה שיש לו ייצוג בדיחה שעושה עליו הון פוליטי ומקצועי אישי ושרוצה לערער רק בכדי לזכות בעוד כמה שבועות באור הזרקורים, מה שיתקע אותו ל 8 שנים בכלא ולכן מנסה לעזור לחייל ע"י הגעה לעיסקת טיעון שתנטרל את הייצוג המקצועי המגוחך שלו הוא זכה (ראה ביקורת בהכרעת הדין ופסקה מראיון שהתקיים איתם שצרפתי פה) ע"י עיסקת טיעון שלה, ממניעים אישיים, הפרקליטים שלו מתנגדים.

ברור שזה לא מוצא חן בעיני הפרקליטי בדיחה שלו והם עושים רעש כאילו זו סיבה לפסילת המשפט, אך ממש לא כך!

בנוגע לרבין, אתה כנראה ממש לא מצוי בפרטים כי אתה לחלוטין יורה בכלל לא לכיוון.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...