Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אייל, שים לב שאתה מערבב בין שני נושאים: האחד הוא האם העם יודע מה טוב לו. השני הוא האם העם הוא בעל נטיות ימניות או שמאלניות.

בפרוש ובבירור רוב עם ישראל ימניים. זה לא מפתיע. אם אני אשים את השחצנות בצד, להיות שמאלני במדינה כמו ישראל זה להתעלות ולהתאמץ לא ללכת בדרך הברורה.

ואז מגיעים להאם העם יודע מה טוב לו, ופה אני חוזר להשתחצן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4666

• SlowRide

4483

• פינדר

3535

• m3x7r3m3

2926

נטכו,

תודה לך שהזכרת לי למה פרשתי מוויכוחים עם ימנים.

- ביבי נחקר על שחיתות ושוחד

- אבל גם זהבה נחקרה פעם

- ביבי ראש ממשלה מכהן, מקבל החלטות הרות גורל

- אבל זהבה...

- מרץ והשמאל מודאגים מרמיסת זכויות אדם של פלסטינים

- אבל למה הם לא דואגים ליהודים המסכנים?

על כל טענה נגד המשטר המכהן, תביא דוגמה נגדית מח"כית ממפלגת אופוזיציה זניחה?

ואי אפשר להעלות אף טענה על עוול, בלי להוכיח שיצאת נגד כל עוולה אפשרית, מאז קום המדינה?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסתיים.

טענה למימון כפול של טיסות לחו"ל: בעקבות מידע נוסף שהתקבל בעניין זה, נערכו בדיקות שונות בנוגע לאפשרות שראש הממשלה היה מעורב בתקופה שקדמה לבחירתו לכהונתו הנוכחית כראש ממשלה, בקבלת מימון עודף לטיסות, ובנוגע לאפשרות שנעשה שימוש במימון עודף זה לצרכיו האישיים. לצורך ברור הטענה נחקרו מעורבים בארגון טיסותיו של ראש הממשלה, ונבחנו מסמכים רבים מהתקופה הרלוונטית. זאת מעבר לבדיקה שנערכה בשעתו בהקשר דומה, שבעקבותיה הוחלט בעבר שאין מקום להורות על מעבר לחקירה פלילית בנושאים שנבדקו אותה עת. גם ממצאי הבדיקה הנוכחית והראיות החדשות שנאספו במסגרתה, בעקבות המידע הנוסף, לא הצדיקו מעבר לחקירה בהקשר זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה משנה סביב מה היא נחקרה? הרי אתה טענת שמי שנחקר גם אם לא הועמד לדין "לא מראה על דבר",

אז לפי הקריטריון הזה בדיוק זהבה גלאון היא כמו נתניהו בדיוק אותו דבר, כי מה שאמרת מתייחס לעצם זה שאין העמדה לדין, לא לזה שפוליטיקאי כרגע תחת חקירה, וזה בדיוק ההבדל שאתה יוצר ביניהם כי זה מתאים לאג'נדה שביבי הוא אסון לישראל ומושחת עד העצם (מילא אפשר להתווכח על הראשון).

אני עדיין לא מבין למה אתה ממשיך להעלות את עניין זהבה גלאון. הדיון הוא סביב נתניהו ולא גלאון. אפשר, אם אתה רוצה, לנהל דיון דומה סביב גלאון, אבל הנימוק ״גם גלאון״ ממש לא תקף לגבי הדיון על נתניהו. מבחינה לוגית, הוא בכלל לא טיעון.

רק כדי להדגים לך את זה - לצורך העניין, אני מסכים איתך לגבי זהבה גלאון. האם עכשיו אתה מסכים איתי לגבי נתניהו? למה ההסכמה שלך איתי לגבי נתניהו תלויה בהסכמה שלי איתך לגבי גלאון? אתה מבין כמה הטיעון שלך חסר הגיון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותוספת לגבי מנדלבליט, היועץ המשפטי לממשלה שסגר את החקירות נגד נתניהו:

1. גם הוא נחשד בעבר בעבירות מרמה והפרת אמונים.

2. היה מזכיר הממשלה, מינוי של ביבי ומכר קרוב שלו.

3. נפגש עם ביבי עשרות פעמים בשנה בארבע עיניים, יותר ממרבית השרים.

והרי לכם תיאוריית קונספירציה:

נתניהו עשה הרבה דברים רעים ונאסף נגדו הרבה חומר. מנדלבליט יכול לחקור אותו או לא לחקור אותו. אם לא יחקור, הלחץ עשוי לגבור ומתישהוא זה יתפוצץ. מזל שההחלטה אם לחקור או לא היא פשוטה - במצב של היום, שבו מתנהלות חקירות גלויות נגד ראשי ממשלה בלי הפסקה, עדיף לחקור מאשר לא לחקור. הרי אם לא חוקרים, הציבור יכול להתקומם. אבל אם חוקרים ובסוף ממסמסים, ראש הממשלה יכול להגיד "לא היה כלום כי אין כלום" ולקבל את תמיכת העם שחושב שעושים לו ציד מכשפות. ממש win-win.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא חייבים לאהוב את המונולוגים של ליאור שליין, אבל מספיק להקשיב לו בשביל להבין שהבנאדם פשוט צודק.

אמלק: הפוליטיקאים משקרים לנו, ואנחנו אוכלים את זה בלי מלח. כל מה שצריך בשביל לגרום להם להפסיק - זה להפסיק לקנות את השקרים שלהם.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

,,,,,,

אמלק: הפוליטיקאים משקרים לנו, ואנחנו אוכלים את זה בלי מלח.

כל מה שצריך בשביל לגרום להם להפסיק - זה להפסיק לקנות את השקרים שלהם.

אבל, איך יוצאים מגלגל המנהיגות המבישה הנוכחית.

מדוע אתם לא עוזרים..

אולי במקום ללכת על כל הקופה, גם מנהיגות טובה ולא טפילים.

וגם להחזיר את כל השטיחים.

אפשר להצטרף למרכז כגון יש עתיד - ואולי נצליח לייצר נורמות הנהגה ומשטר טובים יותר.

ואת השטחים נשאיר לסיבוב הבא.

הרי כיום בגלל המשיכה שלכם להכל או כלום - הביבים מצליחים להישאר בשלטון.

ומקרינים תרבות רעה על כל החברה בישראל - ולבסוף נשאר בלי כלום.

היזכרו בסיפור של משפט שלמה עם שתי הנשים והתינוק.

האמא אשר התינוק היה יקר לה, העדיפה לוותר באותו הרגע ולמסור אותו, ולא לחתוך את התינוק.

כנ"ל כרגע מצב המדינה - התפשרו ונרוויח כולם קצת יותר, מאשר להישאר במצב הקיים..

ובמיוחד, אם סגנון המשטר הנ"ל ימשיך - אפשר לראות את נורמות העתיד מקישות בדלת.

מנהיגים ירשו לעצמם יותר, וגם הדתיים יעלו על העגלה.

ולבסוף הציבור / החברה בישראל, גם תיישר קו לכיוון הנורמות המגעילות.

גם אם זה לא מספיק לדעתכם.

אולי כדאי לכם לחשוב יותר על מה אפשר להשיג למען כולנו, עכשיו.

אם לא נחליף את הביבים מהר - הנזקים והנורמות בחברה יהיו קשים לתיקון.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה אם מה שמוותרים עליו שווה את מה שמרוויחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, זה לא הכל או כלום.

אין שום דבר בלפיד שהופך אותו לראוי להנהיג אפילו מכולת שכונתית.

הבן אדם הזה סנוור אותך ורבים אחרים. אבל מה ההבדל בינו לבין נתניהו? סוג הסיגרים המועדפים? ליהיא לא שותה שמפניה ורודה?

אגב ליהיא - זה יותר לשרשור "טורים מומלצים בעיתוני ישראל", אבל אני מת על הטורים שלה. היא הכותבת היחידה בעולם - או לפחות כזו שמקבלת על זה כסף - שמצליחה להיות אפילו יותר בנאלית וקיטשית מבעלה. נכנסתי לעמוד הפייסוש שלה עכשיו, וכמובן שיש טור חצי אפוי חדש על דברים לעשות ב-2017.

אחד מהם הוא להפסיק לכעוס. אחר הוא ללמוד לוותר.

...

...

מעניין איך היא ובעלה עוד לא קיבלו פרס נובל לספרות במשותף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר - אנחנו לא נתפשר.

נחכה בסבלנות לנסיכה מהאגדות..

ובינתיים, ה ביבים יהרסו את החברה והמדינה.

אנו צודקים ולא חכמים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה ככה? אני בהחלט מתפשר.

אם העבודה יעמידו מנהיג שהוא לא בוז׳י, אצביע לעבודה.

אם מנהיג ראוי יקים מפלגת שמאל, מתונה ככל שלא תהייה, אצביע לה.

וחוץ מזה, לפיד הוא בדיוק ביבי. הוא לא עשה עד היום שום דבר (בכל חייו) שיכול למצב אותו כמישהו שונה מהותית מביבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, זה לא הכל או כלום.

אין שום דבר בלפיד שהופך אותו לראוי להנהיג אפילו מכולת שכונתית.

הבן אדם הזה סנוור אותך ורבים אחרים. אבל מה ההבדל בינו לבין נתניהו? סוג הסיגרים המועדפים? ליהיא לא שותה שמפניה ורודה?

אגב ליהיא - זה יותר לשרשור "טורים מומלצים בעיתוני ישראל", אבל אני מת על הטורים שלה. היא הכותבת היחידה בעולם - או לפחות כזו שמקבלת על זה כסף - שמצליחה להיות אפילו יותר בנאלית וקיטשית מבעלה. נכנסתי לעמוד הפייסוש שלה עכשיו, וכמובן שיש טור חצי אפוי חדש על דברים לעשות ב-2017.

אחד מהם הוא להפסיק לכעוס. אחר הוא ללמוד לוותר.

...

...

מעניין איך היא ובעלה עוד לא קיבלו פרס נובל לספרות במשותף.

הודעה שלמה עם אפס תוכן ענייני, אד-הומינם אחד ארוך. הסלידה האישית שלך מלפיד שולטת בכל ההתייחסויות שלך.

גם אני מתכווץ בכיסא כשאני רואה אותו שר עם רמי קליינשטיין או את אחד הקמפיינים "לאהוב את ישראל זה לאהוב ישראלים" ושות', אבל אני מנתח את הסיטואציה באופן יחסי - ויחסית לאלטרנטיבות הוא כרגע נראה לחלקנו הכי סביר.

וזה בסדר לא להסכים, אבל כשאתה חוזר על המנטרה(/ספין) הזו "לפיד וביבי זהים", זה כ"כ נדוש שאין בכלל טעם להכנס לדיון. ניסינו לעשות את זה לפני כמה וכמה (וכמה) עמודים ואני זוכר מה יצא מזה, בסופו של יום זה הסתכם בטיעוני "ככה זה מרגיש לי"+-.

אייל כבר סיכם את זה בשורה אחת:

"הרי כיום בגלל המשיכה שלכם להכל או כלום - הביבים מצליחים להישאר בשלטון."

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון, לא סיכמנו את זה ב״ככה זה מרגיש לי״.

כתבתי עשרות פעמים למה אני חושב שלפיד הוא אפס מאופס. כתבתי בעבר המאוד רחוק (נראה לי עוד לפני שהתחלת לכתוב בשרשור גם) למה אני חושב שגם הוא הורץ לפוליטיקה על ידי בעלי עניין, והוא רחוק, רחוק מאוד מלהיות האיש התמים הזה שויתר על קריירת טלויזיה מוצלחת כי ״איכפת לו״ או כל שיט דומה. הזכרתי עניינים כמו ציטוטים שלו על זה שהוא לא מוכן להעלות מיסים לחברות כמו אינטל, התייחסתי לזה שהוא מחרטט על ״מעמד הביניים״ ולא יודע אפילו מה המשכורת הממוצעת במשק. כתבתי גם רק איזה 6 - 7 פעמים על הניסיונות שלו לסדר ג׳וב לאורי שני. וגם הראתי יותר מפעם אחת שמהרגע שהוא הבין במי הוא באמת תלו כדי להיות מלך ישראל, הוא גם התחיל ללקק לחרדים.

אז מה הופך אותו לשונה מביבי? לביבי לפחות יש השכלה רלוונטית שמעידה על אינטלגנציה כלשהי. ללפיד יש אזכור בעמוד הפייסוש שהוא קורה את התנך מגיל 5, או משהו כזה. מרשים מאוד. אנחנו פה כועסים על ביבי המושחת לכאורה, שפועל לשתק את התקשורת וכו׳, וכאלטרנטיבה אתם מציעים בן אדם שמצע המפלגה שלו קובע שהוא יהיה השליט היחיד, ושעבר הכריח חברי כנסת לפרסם סטטוסים אפולוגטיים, כשהם העזו להתווכח איתו?

וגם אם אני מוותר (רק כי אין לי כח ללכת לחפש שוב את כל ההתייחסות לכמה שזה היה חרטוט) בנושא גיוס החרדים, בו הצליח לכאורה - גם תחת שלטונו של ביבי לא הכל חרא.

מה זה ״אד הומינם״? אתה נפגע אישית בשמו? במקום לרדת עלי, אתה מוזמן להסביר: מה הופך את לפיד לשונה מביבי?

ואני לא מבין את המשפט הזה - ״הכל או כלום״. אני יכול להצביע גם לליברמן. וגם לבנט. וגם לש״ס. באמת מפתיע שאני רוצה להצביע למפלגה שיש לי הזדהות מינימאלית עם האידואלוגיה שלה, כמו העבודה או מרצ, אה?

עריכה אחרונה על ידי יבגניפ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

+100 ליבגני, בכל מה שקשור ללפיד.

ברקע הקלטות שמתפרסמות, על שיח שאמור לזעזע כל מי שחשוב לו מנהל תקין, דמוקרטיה, עיתונות חופשית.

הייתי מצפה ממישהו שמציג את עצמו כאלטרנטיבה מנהיגותית, שחשוב לו נקיון כפיים ורוצה להיות המנהיג הליברלי של מדינת ישראל, שיסתער בכל הכוח נגד ביבי ונוני.

אז הצצתי בעמוד הפייסבוק שלו, ומצאתי פוסטים "אמיצים" על מאיר בנאי ונגד שוברים שתיקה.

אין לו אומץ\רצון לצאת למלחמה, לא בביבי ולא בנוני. מנהיג עלק....

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה ״אד הומינם״? אתה נפגע אישית בשמו? במקום לרדת עלי, אתה מוזמן להסביר: מה הופך את לפיד לשונה מביבי?

ואני לא מבין את המשפט הזה - ״הכל או כלום״. אני יכול להצביע גם לליברמן. וגם לבנט. וגם לש״ס. באמת מפתיע שאני רוצה להצביע למפלגה שיש לי הזדהות מינימאלית עם האידואלוגיה שלה, כמו העבודה או מרצ, אה?

אתה יודע מה זה אד הומינם, אני לא צריך להפגע בשם אף אחד בשביל לומר שהטיעון שלך הוא כזה. אין לי מושג (בכנות) איפה "ירדתי על יבגני", אפילו קראתי שוב את ההודעה בשביל לוודא שלא התפלק לי משהו.

הכל או כלום לא התייחס אליך, אלא לביקורת שלך כאילו למי שנמצא בליכוד ושמאלה אפשר לבחור בביבי(המקורי) או בביבי(לפיד) או באחד מ"מנהיגי" השמאל האחרים שזכאים לנהל מכולת, בוז'י וזהבה.

אני לא אומר לך מה לעשות, ואני לא מעביר עליך ביקורת - למען האמת תפסת את זה קצת הפוך.

פינדר - צודק לגמרי. בתור מי שהצביע לו - זה מרתיח. מאוד.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...