Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

• תגובות 57 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4666

• SlowRide

4483

• פינדר

3535

• m3x7r3m3

2926

מסיפור תמים, עשינו מהאנשים בסיפור מסיתי ילדים, פוגעים עם סוכריות

בשיניי ילדים רכות, ונותני עבודה לרופאי השיניים , ואולי גם פדופילים לעתיד.

לדעתי, זו הסיבה שהפסיקו לזרוק סוכריות על הילדים אשר עולים לתורה בבית-כנסת.

:wink:.. כנראה, פגיעת הסוכריות משבשת לעתיד מחשבה מופשטת ותמה.

ומחפשים את הדרמה והלא טוב באנשים. "הרואים צל-הרים, כאנשים".

לא תמיד צריך להיות צודק וחוכם..

לפעמים אפשר להנהן בנימוס, ולשאול שאלת תם.

ואולי עדיף להיות בקשר עם ההורים, שידעו היכן הילדים

ויגידו את דעתם, ולפעמים, אפשר אפילו לא לענות כלל.

ולא להעמיד מול הסיפור הנ"ל את .. את הנגד הטוטלי, ואם מטיף אחר בשער יקח אותם.

זה קצת להגזים ולנופף בסדין אדום כמעשה של דווקא.

על-זה אמרו חז"ל ...

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סדין אדום ולא בטיח, זה סיפור זהה 1:1, בין מסיונר לדת X ומסיונר לדת Y.

התגובה של אותו אדון (ושלך) משקפת את הלך הרוח האישי של אותם אדונים, אין כאן התרסה ואין כאן נעליים, שכן הסיפורים דומים - דומים? זהים, כולה החלפתי משתנה _אחד_ במשוואה וסיפרתי את אותו סיפור בדיוק - הרי לא טענתי שהאימאם הסית אותם להיות מחבלים או שהרבה נגע להם במלאולאו, בשניהם בוצעה מסיונריות דתית על ילדים שטרם הגיעו לגיל בו ניתן להפעיל שיקול דעת עצמוני.

וגם אם בעיניך הסיפור מתריס, להתפוצץ על אדם זר בשם חוסר היכולת שלך להכיל דעות - ואז להאשים את אותו אדם על שהביע דעה[1]... oh well, אנחנו כבר יודעים ש"האשמת הקורבן" זה כלי חזק בחברה שלנו, אז באמת שאני לא מצפה ליותר מדי.

הדרישה שלך ממני להנהן ולשתוק היא השלכת הדעות שלך עלי, אני לא חייב דין וחשבון לא לקצין עם המקל באחוריים ולא לאף אחד אחר, אני לא העלבתי אף אחד ולא הקבלתי את הסיטואציה למשהו שאפשר לטעון אמפירית שהוא הרוע האולטימטיבי. השיקוף של גזענות / בורות אותו פלוני הוא בדיוק מה שהוא - שיקוף. הדוגמא עשתה את שלה והראתה טוב מאוד עד כמה האדם צבוע, הן כשהוא טוען שמסיונריות דתית על ילדים זה בסדר כל עוד היא המסיונריות הדתית שלו, והן כשהוא מפגין עד כמה 'בין אדם לחברו' עליו הוא כה הלין 5 דקות קודם לכן לא מקבל משנה תוקף בחייו הפרטיים ובמרחב הציבורי.

ושלא תיקח את זה לא נכון, לא התרגשתי - אני לא מייחס חשיבות או משקל לדעה של אנשים זרים שמפגינים בורות וכוחניות ואף מתהדרים בהם. זו בסה"כ עוד אנקדוטה עבורי והזדמנות לשמוח על שאין לי מגע עם אנשים בורים / ערסים ביום יום.

אבל זו אנקדוטה חשובה (מבחינתי), והאינטרקאקציות האלו הכרחיות עבורי בשביל לזכור מהו ההווי הישראלי האמיתי, ומה הולך מסביבי ומחוץ ל'בועה' בה אני חי שמורכבת בעיקר מאנשים עם מנטליות מאוד שונה מהסיפור הזה והלך הרוח הארסי השולט (/משתלט?) ברחוב.

*** [1]: הזכרת לי את הסיפור הבא (תראה את הוידאו של ה5 דקות), על רחלי רוטנר שביצעה הטרלה יפייפיה, ספציפית את הקטע בסוף בו מני קוממי מסביר לה שאיחולי הרצח שלו אליה - הם באשמתה. גדול!

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל,

איך היה מגיב אותו קצין אם הייתי מפתה את הילדים שלו בסוכריות ומגלה להם שעובדים עליהם ואין בכלל אלוהים? נותן להם כמה שיעורים על ליברליזם ושיוויון האישה?

היה מקבל את זה בחיוך?

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

גם אני לא מבין למה אנשים מתלהבים מהשיט המסיונרי הזה. לא חסרים סיפורים יפים באמת על היהדות. כנראה זה תלוי באדם המספר. מה שנראה לו נכון וטוב זה גם מה שיופיע בסיפור וייצג את דמות ה"יהודי" האידאלי שלו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

*** [1]: הזכרת לי את הסיפור הבא (תראה את הוידאו של ה5 דקות), על רחלי רוטנר שביצעה הטרלה יפייפיה, ספציפית את הקטע בסוף בו מני קוממי מסביר לה שאיחולי הרצח שלו אליה - הם באשמתה. גדול!

זה באמת גדול, אבל אחרי שצופים בזה חושבים "מה ראיתי עכשיו? בסה"כ טמבל אחד שכתב עוד פוסט מפגר בפייסבוק, ואז נתנו לו עוד כמה דקות של זמן מסך להמשיך ולהיות אימבציל". אני רואה את רוטנר עומדת מולו בזמן שהוא מסביר לה למה היא אשמה בכל הסיפור, ומדמיין אותה חושבת לעצמה "מה עשיתי לעזאזל? מה הטעם בכלל?".

זה לא פשוט להתמודד עם העובדה שהבנאדם שעומד מולך ומדבר הוא טיפש.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

netco, אם אתה עדיין עוקב - הפוסט הזה של ראש הממשלה מסכם היטב את כל מה שאני לא הצלחתי להבהיר לך בכמה עמודי ויכוח.

עפ״י ראש הממשלה המכהן, כשהורסים בניה לא חוקית בעיר ערבית, זה ״כוחותינו פועלים״, כאילו היה מדובר בפשיטה בלב ביירות או טהרן.

זה מסכם יותר טוב מכל מה שעוד אני יכול לכתוב על ההבדלים בין יהודים לערבים במדינה הזו.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לדייק - זה לא על פי ראש ממשלה מכהן, אלא על פי ערוץ החדשות 0404. על פי ראש הממשלה זה פשוט "אכיפה שוויונית".

למה הוא בחר לצטט דווקא את 0404? יכולות להיות הרבה סיבות.

אגב, אם כבר העלנו את נושא ההריסות במגזר - אתמול נרצח שוטר במהלך פינוי והריסה של מבנים לא חוקיים בנגב, שנעשו בהתאם לקביעת בית המשפט העליון (או נהרג בשוגג, בהנחה ומקבלים את הטיעון שכששוטרים יורים באוויר, אז התגובה האינסטנקטיבית היא להאיץ עם הג'יפ לעברם).

עוד לא הספיקו לקבור אותו והדם לא הספיק להתקרר, וכבר ההזויים ממר"צ, מפלגה ציונית כביכול, מארגנים "עצרת חירום", לתמיכה והזדהות עם עבריינים שמתעלמים מהחלטות בית משפט, ותוקפים שוטרים. שלא לדבר על כך, שבקיום ההפגנה הם הרי מערערים למעשה על החלטת בית המשפט העליון?

שלא לדבר על חברי הכנסת הערבים, שכהרגלם לא פספסו הזדמנות להלהיט את הרוחות ולהתעמת עם שוטרים. אחלה דוגמה הם נותנים לצעירי המגזר.

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הייתי ציניקן, הייתי כותב שמי שלא פספס הזדמנות להלהיט את הרוחות כאן, זה ראש ממשלה שמנסים לחקור אותו על ניסיון למכור את המדינה לטייקונים סופית, ושגם אין לו את טיפת האומץ הנדרשת לעצבן את האחים היהודים כבר יותר ממה שהוא עיצבן אותם עם פינוי עמונה.

אבל אני לא ציניקן, בטח אין קשר בין הדברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נראה - קודם אתה מאשים אותו ומייחס לו דברים שהוא בכלל לא כתב, ועכשיו אתה למעשה רומז שהוא עושה את כל זה על מנת להסיט את תשומת הלב ממשהו, שעוד בכלל לא בטוח שהוא עשה (כמו שאמרת - "מנסים" למצוא סיבה לחקור), ושהדעות לגביו חלוקות (האם ביבי ניסה "לקנות" את מוזס או שבדיוק להיפך, והוא פשוט טמן למוזס פח)?

ואתה לא ציניקן - אתה פשוט מנותק, כמו רוב המגיבים שטוענים את אותו הדבר. המשטרה פועלת באופן יום-יומי כנגד בניה בלתי חוקית במגזר (בין השאר. תודות למגזר השוטרים לא חוששים להישאר מובטלים, אפילו להיפך), והריסות של מבנים/כפרים לא חוקיים זה גם משהו שמתרחש כל הזמן, כולל פינויים אלימים, שלא תמיד שומעים עליהם.

אז הפינוי אתמול אולי היה חריג ברמת האלימות, אבל לא יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נראה - קודם אתה מאשים אותו ומייחס לו דברים שהוא בכלל לא כתב

אני מייחס לו את מה שהוא עשה. שזה לצטט ערוץ תקשורת דבילי שמתייחס לאכיפה בעיר ערבית כ״פעולה של כוחותינו״.

אם הוא בחר לשים את התמונה, די ברור שלזה הוא מכוון. אבל למה זה מפתיע? שנזכיר שוב את ״הערבים נוהרים באוטובוסים״?

אתה למעשה רומז שהוא עושה את כל זה על מנת להסיט את תשומת הלב ממשהו, שעוד בכלל לא בטוח שהוא עשה

מה לא בטוח שהוא עשה? לדבר כמה שעות עם נוני איך מחלקים את השלל?

טוב, נו..

וחלילה רומז. הוא עשה את זה, כי הוא הבטיח את זה לאחים היהודים, כשגילה שהוא לא יכול להתחמק מפינוי עמונה.

עין תחת עין, קוראים לזה ביהדות. לא?

אז הפינוי אתמול אולי היה חריג ברמת האלימות, אבל לא יותר מזה.

כמובן, כמובן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, אם כבר העלנו את נושא ההריסות במגזר - אתמול נרצח שוטר במהלך פינוי והריסה של מבנים לא חוקיים בנגב, שנעשו בהתאם לקביעת בית המשפט העליון (או נהרג בשוגג, בהנחה ומקבלים את הטיעון שכששוטרים יורים באוויר, אז התגובה האינסטנקטיבית היא להאיץ עם הג'יפ לעברם).

מי שמלהיט את הרוחות, אלו אותם פוליטיקאים ואולי קצת אנשים כמוך, שיודעים מה קרה לפני שבודקים את זה.

לא יודע כמה פעמים ירו עליך כשאתה ברכב, אבל לטעון שבנאדם שפותחים עליו באש מנסה לברוח זו לא טענה מגוחכת כפי שאתה מציג אותה, אבל אתה הרי כבר יודע מה קרה שם...

לי אין מושג מה קרה שם, הסבירות שקרה כאן דו"צ היא רחוקה מלהיות אפסית, אבל כשאנשים כמוך מטפסים על עץ אי אפשר להוריד אותם בחיים (אגב - נכון גם לאנשים שמטפסים על עץ ה"הוא לא עשה כלום"). במקום שנלמד ממקרי עבר ונמתין לחקירה, אנחנו כבר גוזרים את הדין במקרה שכן יש לו בסיס רעוע במידה מסוימת (למה הוא נסע לאט והאיץ רק אחרי הירי, למה הוא לקח את הילדים שלו איתו כשיצא מהבית אם תכנן פיגוע דריסה, וכו').

בדיוק כמו שאמרת - דם השוטר עוד לא התקרר, וכבר משתמשים בו בשביל לקדם אג'נדה. גם אתה, בין היתר. פשוט כשזו האג'נדה ה"נכונה", אז זה בסדר, לראייתך.

עצוב

(תחשוב על זה לרגע לפני שאתה תוקף אותי בתגובה, שים לב שאני *לא* טוען שהנהג חף מפשע, או שהוא מחבל, אני טוען שחשוב מאוד שנחקור ונבין מה קרה שם - בין היתר בשביל למנוע עוד שוטרים מתים (ואולי עוד אזרחים מתים, אם היה דו"צ) - זהו!)

"אחחחח איזה כיף זה ריח של דם באוויר..."

--

לא יודע מה היה שם באום אל חיראן, אם עושים הצלבה על העובדות שיש עליהן הסכמה/תיעוד: רכב נוסע, ירי לכיוון הרכב (ישיר/אוויר, לא ברור), רכב מאיץ, דריסה, נטרול הנהג.

יש שני תרחישים סבירים - ברמה הראייתית / עובדתית ולא ברמת האג'נדה!

האחד הוא שהנהג החליט שצריך להתנקם בשוטרים היהודים שבאים לפנות אותו מהבית וביצע פיגוע דריסה.

השני הוא ששוטר פתח בירי עקב חשש, הנהג נלחץ, ניסה לברוח, ואיבד שליטה.

אם מסתכלים על התיעוד, קשה לשפוט מה קרה שם.

ולכן במקרה כזה מה שצריך זה ת ח ק י ר . כמו שהיה צריך עם אזריה, עם פיגוע הדריסה והצוערים, ועם כל אירוע שנוי במחלוקת. לא לטפס על עצים ולא לצאת בהצהרות, להפעיל שיקול דעת, לחקור בביקורתיות וללמוד האם ואיך ניתן להשתפר..!

--

אבל זה לא משנה בכלל, ואין באמת צורך בתחקיר - הרי ה"עובדות" ידועות והן תלויות אג'נדה: השמאל *יודע* שמדובר באזרח תמים, הימין *יודע* שזה מחבל תומך דאעש. סה טו.

--

הבעיה היא לא הטוקבקיסטים המתלהמים ימינה/שמאלה, הבעיה היא השלטון. ברגע שהמשטרה והפוליטיקאים בשלטון *יודעים* מה קרה (כמו אחרוני הטוקבקיסטים), ברור כבר שתחקיר לא יהיה כאן. זהו, סה טו, נגמר.

ברגע שמטפסים על עץ כל כך, כל כך גבוה - אי אפשר לרדת ממנו. הרי אם היה תחקיר שמגלה שמדובר באי הבנה, אזי שיש כאן דו"צ שגרר הרג מיותר של שוטר ואזרח.

מי בדיוק יכול להתמודד עם ההשלכות האלו? המשטרה *באמת* תתנצל על שהקדימה לפרסם סרטונים ולתייג אותם כאירוע חבלה? גלעד ארדן פתאום יבין שהדם הזה גם על הידיים של פוליטיקאים ציניקנים שמסיתים את כולנו...?

--

לאמת אין כבר ערך, כל מה שחשוב זה דם. כמה שיותר ממנו.

מנטליות מחליאה.

תיעוד הדריסה

עריכה אחרונה על ידי oryo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מייחס לו את מה שהוא עשה. שזה לצטט ערוץ תקשורת דבילי שמתייחס לאכיפה בעיר ערבית כ״פעולה של כוחותינו״.

אם הוא בחר לשים את התמונה, די ברור שלזה הוא מכוון. אבל למה זה מפתיע? שנזכיר שוב את ״הערבים נוהרים באוטובוסים״?

מה לא בטוח שהוא עשה? לדבר כמה שעות עם נוני איך מחלקים את השלל?

טוב, נו..

וחלילה רומז. הוא עשה את זה, כי הוא הבטיח את זה לאחים היהודים, כשגילה שהוא לא יכול להתחמק מפינוי עמונה.

עין תחת עין, קוראים לזה ביהדות. לא?

כמובן, כמובן.

שוב, אתה מייחס לו את מה שנוח לך לייחס לו, "אם הוא בחר... די ברור" זה הכל פרשנות אישית שלך.

כנ"ל לגבי ערוץ תקשורת "דבילי" - היית יותר מאושר אם הוא היה מצטט עיתון מתנשא ופלצני שמתעב מתנחלים (וימין באופן כללי)?

ויפה שאימצת לעצמך כבר את תפקיד השופט. נתניהו דווקא טוען כי "

השיטה היא פשוטה: יום יום וערב וערב מפיצים תמלילים מסוננים שנבחרים בקפידה ושקרים מכוונים בשני הנושאים שעומדים על הפרק".

באשר לשורה אחרונה - זה סרקזם? אתה מוזמן לסתור את זה אם אתה משוכנע שאני טועה.

מי שמלהיט את הרוחות, אלו אותם פוליטיקאים ואולי קצת אנשים כמוך, שיודעים מה קרה לפני שבודקים את זה.

לא יודע כמה פעמים ירו עליך כשאתה ברכב, אבל לטעון שבנאדם שפותחים עליו באש מנסה לברוח זו לא טענה מגוחכת כפי שאתה מציג אותה, אבל אתה הרי כבר יודע מה קרה שם...

לי אין מושג מה קרה שם, הסבירות שקרה כאן דו"צ היא רחוקה מלהיות אפסית, אבל כשאנשים כמוך מטפסים על עץ אי אפשר להוריד אותם בחיים (אגב - נכון גם לאנשים שמטפסים על עץ ה"הוא לא עשה כלום"). במקום שנלמד ממקרי עבר ונמתין לחקירה, אנחנו כבר גוזרים את הדין במקרה שכן יש לו בסיס רעוע במידה מסוימת (למה הוא נסע לאט והאיץ רק אחרי הירי, למה הוא לקח את הילדים שלו איתו כשיצא מהבית אם תכנן פיגוע דריסה, וכו').

בדיוק כמו שאמרת - דם השוטר עוד לא התקרר, וכבר משתמשים בו בשביל לקדם אג'נדה. גם אתה, בין היתר. פשוט כשזו האג'נדה ה"נכונה", אז זה בסדר, לראייתך.

עצוב

(תחשוב על זה לרגע לפני שאתה תוקף אותי בתגובה, שים לב שאני *לא* טוען שהנהג חף מפשע, או שהוא מחבל, אני טוען שחשוב מאוד שנחקור ונבין מה קרה שם - בין היתר בשביל למנוע עוד שוטרים מתים (ואולי עוד אזרחים מתים, אם היה דו"צ) - זהו!)

שמע, אתה גדול. מצד אחד אתה טוען שאני מלהיט את הרוחות כי אני קובע מה קרה לפי שבדקתי, ובדיוק באותה נשימה אתה בעצמך קובע דברים שאין לך מושג קלוש לגביהם.

מאיפה אתה יודע שפתחו עליו באש? מאיפה אתה יודע שזה לא היה ירי באוויר?

כנ"ל לגבי הילדים - אתה טוען שהילדים היו איתו ברכב במהלך התקרית? אם כן אז מאיפה המידע הזה, ואם לא אז מה הקשר בין זה לבין מה שקרה?

ובניגוד לטענתך, אני לא קבעתי כלום, רק הבעתי תמיהה לגבי האפשרות שהנהג איבד שליטה, על סמך מקרי ופיגועי עבר (אבל עובדה שציינתי אותה בכל זאת, גם אם היא נראית לי לא הגיונית. שים לב - נראית, אין פה קביעה ודאית).

דבר שני - איך בדיוק אני משתמש בו כדי לקדם אג'נדה? זה שטענתי שלא היו צריכים לארגן הפגנה חד צדדית באותו הערב של המקרה אומר משהו?

הרי אם זאת הייתה הפגנה של "הצל" ותומכיו כנגד ערבים/בדואים שהייתי מתנגד לה, אז זה היה בסדר? האם אז הייתי נחשב למתון ואחראי?

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב, אתה מייחס לו את מה שנוח לך לייחס לו, "אם הוא בחר... די ברור" זה הכל פרשנות אישית שלך.

אתה טועה.

זו עובדה שהוא קישר דווקא לסקרינשוט מערוץ התקשורת הדבילי.

זו עובדה שהפוסט עוסק בכך שהוא ״לא נרתע״ ומיישם ״אכיפה שוויוניות״.

אתה יכול ללכת בסיבובים סביב עצמך עד מחר בבוקר ולשכנע את עצמך שאולי ראש הממשלה הבריון שלך בחר בסקרינשוט שלא מייצג את הדעות שלו, כדי לתמוך במלל של הפוסט.

אבל זה מנותק מהמציאות, ׳צטער.

ויפה שאימצת לעצמך כבר את תפקיד השופט. נתניהו דווקא טוען

לא אמצתי לעצמי שום תפקיד.

זו עובדה שיש הקלטות שלו מדבר עם נוני. כמובן, מדליפים לנו חלקים מסוננים מהשיחה. זה ברור. אבל אפילו נתניהו עצמו לא טוען שהסינונים הם שקר.

זו היא גם עובדה שהוא הורה להגביר את האכיפה כנגד בניה לא חוקית.

באשר לשורה אחרונה - זה סרקזם? אתה מוזמן לסתור את זה אם אתה משוכנע שאני טועה.

הקישור מעל סותר את זה.

ההנחייה להגביר את האכיפה ניתנה בקונטקסט מסוים.

במקרה של היישוב מאתמול - מדובר במקום בו מנוהל מאבק משפטי כבר כמה שנים טובות.

כמובן, אתה יכול להמשיך ולהתמם. אין קשר לאחים היהודים ופינוי עמונה, אין קשר לחקירה. אין קשר לכלום. הכל זה רדיפות של השמאל והוא נסיך תמים, שבסך הכל אוהב את החיים הטובים ואת מדינת ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היית טורח לקרוא היית רואה שאני רשמת ירי על הרכב /באוויר, ממש ככה, תבדוק ותראה...

אני לא טוען כלום, מלבד שצריך לחקור את זה לפני שיוצאים בהצהרות על רצח פיגוע וכו' (בגלל הפרמטרים במקרה הספציפי הזה). אם הטענה הזו שגויה מבחינתך אתה מוזמן להבהיר למה...

אתה כן קבעת, אתה קבעת שהשוטר נרצח, שהיה פיגוע, וכו'. אני לא קבעתי *כלום* לגבי האירוע וממש רשמתי את זה מספר פעמים, אבל זה לא מנע ממך להתעלם מכך.

ההתייחסות בכל מקרה היתה לקביעה שלך שמדובר בפיגוע וההגחכה על הטוענים אחרת, לא התייחסתי להפגנות וכו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...