Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור פוליטי של לאחר בחירות

roee

פוסטים מומלצים

אני ממש לא צריך שירגישו "נאמנים", בדיוק כמו שיש עולים רבים (מברית המועצות לשעבר) שלא מרגישים "נאמנים", ויהגרו לקנדה ברגע שיפתחו להם את הדלת. מה שאני כן צריך זה שהם לא יהיו "עויינים", שיכבדו את המקום שהם חיים בו, שיהיו אסירי תודה על כך שהם לא חיים בעוד אחת מהדיקטטורות הערביות באזור ושלא ירקו לבאר שהם שותים ממנה.

האם היית אומר אותו דבר על מזרחיים ששייכים למשפחות הפשע?

"שלא יפשעו...שיהיו נאמנים, שיהיו אסירי תודה שלא השארנו אותם במרוקו..."

או על החרדים שכשהם מפגינים הם תוקפים שוטרים וחוסמים כבישים?

או מכים חיילים חרדים כשהם חוזרים הבייתה לשבת?

או שזה רציונל שתקף רק ללא יהודים ויהודים שלא מפגינים "אסירות תודה" הם פה ולא יזוזו מתוקף יהדותם ולא מתוקף ישראליותם?

העליה הרוסית תרמה כ"כ הרבה לישראל שזה אנחנו הצברים שצריכים להיות אסירי תודה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 58.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

• יבגניפ

4768

• SlowRide

4603

• פינדר

3631

• m3x7r3m3

2926

באמת, חלק קיצוני/זניח? אני אישית לא זוכר הפגנה (גדולה) אחת שלהם ללא דגלי פלסטין (ובכמויות). וזה לא עניין של בא טוב או לא, פשוט נראה שהם ממש משתוקקים לממש את זכותם להיות חלק מהלאום הפלסטיני, אז למה לא לעזור להם להצטרך לאחיהם?

כמה דגלים אתה זוכר שראית? זה צריך להיות מספר ממש גדול, אם אתה חושב שהוא לא זניח ביחס ל-1.77 מיליון ערביי ישראל (נכון ל-2015).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2מליון ערביי ישראל + 20 דגלי פלסטין בהפגנה=מגזר לא נאמן.

מאוד הגיוני :wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין לגמרי.

אז אתה מוכן לסבול פיגועים כל עוד זה לא קיומי, אני לא.

ביבי בשלטון כי אין אלטרנטיבה יותר טובה, והיא בטוח לא תבוא מהשמאל.

הדיבורים שלו, דוגמאת האיום האיראני, לא מעניינים אותי, אני רואה מה קורה בשטח, זו העבודה שלי.

אם אתם מזדהים עם האויב ומתרצים את הכל בביבי זו בעיה שלכם אבל פיגועים תמיד היו.

גם לפני ביבי.

לא יודע מאיפה הבאת שהוא מוכן לסבול פיגועים. אף אחד לא צריך לסבול פיגועים. צריך למגר אותם, אפילו שהם לא מהווים איום קיומי. הבעיה היא שביבי לא עושה כלום בשביל להפטר מהפיגועים.

ואם אתה טוען שהאלטרנטיבה הטובה יותר בטוח לא תבוא מהשמאל, אתה בעצם חורץ את דינך. זו קביעה שהיא לא רק חסרת ביסוס, אלא גם מסוכנת. ואם המנהיג הגדול הבא של ישראל דווקא כן יהיה מהשמאל? למה זה לא בסדר? (התשובה כמובן כי ביבי הצליח להשניא כל כך את השמאל על הימין, שאנשים היום הפסיקו לחשוב).

ושוב - אני לא טוען שצריך להפטר מביבי בגלל המצב הבטחוני או הפיגועים (בטח שלא רק בגלל זה).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחת מההצלחות של ביבי היא שהוא הצליח להפוך תודעתית את השמאל ל"מיעוט הזוי" בעוד שהשמאל/מרכז הוא ממש קצת מתחת לחצי מהמדינה.

לפי גודל הפרופגנדה, הייתה אמורה להיות לו ממשלה של 90 ח"כים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה טוען שהאלטרנטיבה הטובה יותר בטוח לא תבוא מהשמאל, אתה בעצם חורץ את דינך. זו קביעה שהיא לא רק חסרת ביסוס, אלא גם מסוכנת. ואם המנהיג הגדול הבא של ישראל דווקא כן יהיה מהשמאל? למה זה לא בסדר? (התשובה כמובן כי ביבי הצליח להשניא כל כך את השמאל על הימין, שאנשים היום הפסיקו לחשוב).

לדעתי זו בדיוק הנקודה שבגללה ביבי רה"מ כבר 8 שנים ברצף. להבנתי את האיש יש לו ראייה אסטרטגית רחבה מאוד, והוא אינטליגנט בצורה בלתי רגילה, אבל בבסיס השקפתו הוא שמרן קלאסי, לא מהפכן.

התפיסה שאין אלטרנטיבה טוב יותר משמאל, היא לא פרסונלית, אלא בגלל שאנשי השמאל לאורך 20 השנה האחרונות מנסים לפתור את הסכסוך בהצעות כאלו ואחרות, פיתרון שכזה מצריך שינוי במציאות, במדיניות הוא מצריך שינוי.

הבעיה היא, שהנסיונות הללו נכשלו הן באוסלו, הן אצל אהוד ברק, והן בהתנתקות בסופו של דבר.

אשר על כן, הציבור הישראלי שכרגע לא מתאימים לו כל נסיונות השלום לאור ההתבוננות במציאות הבטחונית מסביב, וההבנה שנכון לעכשיו זה נוטה להיכשל בכל פעם מחדש, מעדיף כרגע שהמצב הקיים והמוכר יישמר, מאשר עוד נסיונות שהתוצאות שלהם לא ברורים.

ומי טוב יותר מנתניהו בלמסמס כל ניסיון לשינוי (בכל תחום), ולשמור על המצב הקיים?

השמרן הקלאסי.

אגב זו בדיוק הביקורת שלי עליו מימין, אני סבור שנדרש שינוי מדיניות ושיח אחר במדיניות של ישראל (אגב סמוטריץ' נתן נאום מעניין בכנסת בהקשר ל"פיתרון" בדיון שנערך אחרי החלטת מועצת הביטחון, חומר למחשבה לימין לדעתי) אבל כאמור זה האיש, ונכון לעכשיו הוא כנראה מבין את הציבור הישראלי הכי טוב. אבל כאמור זו רק דעתי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמי שמגדיר את עצמו כשמלאני, אני אומר שהשמאל בשפל חסר תקדים, אין בו מנהיגים, מה מנהיגים, אין בו אפילו אופוזיציונרים ראויים ולראיה, בכל 3 הבחירות האחרונות לא הצבעתי למפלגות שמאל מובהקות.

מצד שני, ברק התחיל פתאום להתבטא יותר ויותר ופתאום אפילו הוא נראה אופציה ראויה להנהגת השמאל/ המדינה.

אגב, ביומן בשישי דיברו על זה שיש מי שבליכוד שולפים כבר את הסכינים ליום שאחרי ביבי והציגו תרחיש של הליכוד בראשות בנט, אני לא חושב שיכלתי לחלום על תסריט אימים מתריד יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם הייתי מציע להפרד מהפלסטינאים. היום זה כבר לא רלוונטי. שוב, נצחתם.

לא מבינים בכלום ושום דבר? לא יודע. סוגדים לאדמה, לא מסוגלים לראות 2 מטר קדימה ובטוחים שהמשיח יתור את הכל? משוכנע שכן.

מי שמכתיב את מדיניות הימין כבר די הרבה שנים הם אלו שמחכים למשיח בגרסה הקלאסית שלו (כלומר משיח דתי).

בהחלט אפשר להיות ימני חילוני ואתאיסט.

רק שהיום אני אישית כבר לא יודע מה זה אומר.

עדיין לא הבנתי מה אתה מציע. אתה טוען שהימין הרס הכל, בסדר.

שואל שוב, מה אתה מציע?

אם אתה מעלה את העניין הזה בצורה רצינית, אז אני מקווה שאתה מבין שזה מופרך.

אם אתה מעלה את זה כנושא לויכוח , אני לא מנהל ויכוחי סרק

ואם זו איזה פנטזיה קסומה, אז בפרפראזה על דברי רומן, שלישיה עם 2 כוכבות פורנו זה פנטזיה עדיפה.

שואל אותך אותו דבר, מה אתה מציע?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן,

בא נחלק את ביבי לשני ביבים.

ביבי המנהיג - בא נדבר דוגרי, ביבי לא כוס התה שלי מאחר והוא מנהיג המפלגה ההפוכה לשל דעתי הפוליטית, אבל הוא משרת את האג'נדה שלו ושל הבוחרים שלו בצורה יותר או פחות מוצלחת, ברור שאף ראש ממשלה אחר (מכל צד פוליטי של המפה שלא יהיה) לא היה יכול להלחם בטרור בצורה יעילה יותר (כי טרור פשוט אי אפשר למגר באבחה אחת), אף ראש ממשלה לא יכל להוריד את מחירי הדיור ב 50 אחוז בזפטה אחת כי זאת התאבדות כלכלית למדינה, ברור שגם ראש ממשלה אחר היה מוריד את עמונה וגם ראש ממשלה אחר היה מספח את מעלה אדומים כחלק מהסדר כולל וסופי (סתם כדוגמאות בשלוף).

כן יש בעיה של יוקר המחיה וקיטוב גדול בין המעמדות (והתפוררות מעמד הביניים) אבל זה לא רק בעיה גלובלית אלא גם חלק מהאג'נדה הכלכלית שלו.

ביבי הפרסונה בתפקודו כראש ממשלה - הוא לחיץ, הוא שקרן, הוא סכסכן, הוא מפלג והוא מושחת והכי מפתיע, בלא מעט מקרים, הוא מתברר כטיפש (בעמונה:" אני יודע איך אתם מרגישים, גם אותי ואת משפחתי פינו מבית ראש הממשלה כשהפסדתי בבחירות")

זה שילוב של תכונות של אדם שאני לא מעוניין בו כראש ממשלה.

שואל אותך אותו דבר, מה אתה מציע?

לא מציע כלום,הדיון הוא אך ורק בהסדרים באיו"ש באוכלוסיות הפלסטינאים מול המתנחלים.

אין ולא יהיה קשר לאזרחי ישראל הערבים.

הפנטזיה (למי שזו הפנטזיה שלו) של לרוקן את ישראל מתושביה המוסלמים כליל (כולל אזרחים ישראלים) היא פנטזיה מבית היוצר של מי שמפנטז על הקמת בית שלישי בהר הבית ושל החלת "השריע היהודית" בארץ ישראל השלמה מהנילוס ועד הפרת והחידקל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מציע שהשמאל או המרכז יתעוררו ויצליחו לקדם מנהיג ראוי, בתור התחלה. כי כאמור - זה חסר להם כרגע.

אני טוען שביבי כל כך גרוע שלהשאיר אותו בגלל שהסטטוס קוו פחות מפחיד משינוי - זו טעות חמורה.

אני טוען שהממשלה צריכה להחזיר את האמון בקרב הציבור, אמון שנמצא כרגע בשפל נוראי. זה יעבוד רק באמצעות קידום ותמיכה בפוליטיקאים שמנסים לבצע שינוי, וסילוק פוליטיקאים מושחתים או חסרי תועלת. בשביל זה צריך שקיפות - תהליך שהמדינה כרגע מתנגדת לו בכל יכולותיה, אבל קומץ אנשים בתפקידים כאלו ואחרים מצליחים לאט לאט לקדם (סתם לצורך הדוגמא, 100 ימים של שקיפות מחוץ לכנסת, וח"כים כמו סתיו שפיר מתוך הכנסת).

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואל שוב, מה אתה מציע?

לא לבחור בראש ממשלה שחושב שהוא נבחר בשביל שאישתו תוכל לשתות שמפניה ורודה.

לא להפוך מקרים כמו זה של עמונה לדבר היחיד שמעניין את ממשלת ישראל.

לא להקים עשרות ישובים לציבור הדתי בנגב, במטרה לדחוק משם את הבדואים.

להשקיע טיפ-טיפה מאמץ בנושאים אזוטריים כמו פקקים, עלויות הדיור, התפקוד של מדינת ישראל במגזר הערבי - שלא רק דרך הקנה של הנשק שהשוטר מגיע איתו, כשהורסים איזה כפר.

בטח יש עוד דברים, אבל, שוב, מי שמכתיב אצלכם בימין את הטון זה ביבים ובנטים. עמונה וחירן זה לעולם יותר חשוב מכל דבר אחר. חוץ משפניה וורדה, כמובן.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן,

בא נחלק את ביבי לשני ביבים.

ביבי המנהיג - בא נדבר דוגרי, ביבי לא כוס התה שלי מאחר והוא מנהיג המפלגה ההפוכה לשל דעתי הפוליטית, אבל הוא משרת את האג'נדה שלו ושל הבוחרים שלו בצורה יותר או פחות מוצלחת, ברור שאף ראש ממשלה אחר (מכל צד פוליטי של המפה שלא יהיה) לא היה יכול להלחם בטרור בצורה יעילה יותר (כי טרור פשוט אי אפשר למגר באבחה אחת), אף ראש ממשלה לא יכל להוריד את מחירי הדיור ב 50 אחוז בזפטה אחת כי זאת התאבדות כלכלית למדינה, ברור שגם ראש ממשלה אחר היה מוריד את עמונה וגם ראש ממשלה אחר היה מספח את מעלה אדומים כחלק מהסדר כולל וסופי (סתם כדוגמאות בשלוף).

כן יש בעיה של יוקר המחיה וקיטוב גדול בין המעמדות (והתפוררות מעמד הביניים) אבל זה לא רק בעיה גלובלית אלא גם חלק מהאג'נדה הכלכלית שלו.

ביבי הפרסונה בתפקודו כראש ממשלה - הוא לחיץ, הוא שקרן, הוא סכסכן, הוא מפלג והוא מושחת והכי מפתיע, בלא מעט מקרים, הוא מתברר כטיפש (בעמונה:" אני יודע איך אתם מרגישים, גם אותי ואת משפחתי פינו מבית ראש הממשלה כשהפסדתי בבחירות")

זה שילוב של תכונות של אדם שאני לא מעוניין בו כראש ממשלה.

ביבי הוא גם לא כוס התה שלי, וגם לא הצבעתי לו. העניין הוא שלצעוק כנגדו יכול להיות אפילו צודק, אבל לא יעיל, ואני עדין. כל עוד השמאל לא ישכיל להקים מועמד ראוי, הוא לא ייבחר, ולא בגלל ביבי, או בגלל מסעות הפחדה כאלה ואחרים שמהם כ"כ רועדת הבועה התל אביבית, אלא כי אין לו מה להציע, וכרגע אין לאף אחד מה להציע. עצוב? כן. מקומם? מעצבן? וודאי. אבל זה מה יש.

רוני, אתה מתעקש, די בכוח, לא להבין שזה:

אני מציע שהשמאל או המרכז יתעוררו ויצליחו לקדם מנהיג ראוי, בתור התחלה. כי כאמור - זה חסר להם כרגע.

וזה:

אני טוען שביבי כל כך גרוע שלהשאיר אותו בגלל שהסטטוס קוו פחות מפחיד משינוי - זו טעות חמורה.

סותר האחד את משנהו. אתה לא יכול לא לבחור את ביבי. אתה צריך לבחור מישהו תחתיו. אתה מציע מועמדים מהשמאל שלא ראויים לנהל ועד בית, אני הצבעתי למועמד מהימין שלצערי לא הצליח בבחירות האחרונות. אבל שוב - צריך אלטרנטיבה. לא "לא", אלא "כן".

אני טוען שהממשלה צריכה להחזיר את האמון בקרב הציבור, אמון שנמצא כרגע בשפל נוראי. זה יעבוד רק באמצעות קידום ותמיכה בפוליטיקאים שמנסים לבצע שינוי, וסילוק פוליטיקאים מושחתים או חסרי תועלת. בשביל זה צריך שקיפות - תהליך שהמדינה כרגע מתנגדת לו בכל יכולותיה, אבל קומץ אנשים בתפקידים כאלו ואחרים מצליחים לאט לאט לקדם (סתם לצורך הדוגמא, 100 ימים של שקיפות מחוץ לכנסת, וח"כים כמו סתיו שפיר מתוך הכנסת).

כל מה שצריך בשביל זה זה הגבלת קדנציות, לא רק רצופות, אלא בכלל. בכל תפקיד ציבורי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להשקיע טיפ-טיפה מאמץ בנושאים אזוטריים כמו פקקים, עלויות הדיור, התפקוד של מדינת ישראל במגזר הערבי - שלא רק דרך הקנה של הנשק שהשוטר מגיע איתו, כשהורסים איזה כפר.

בטח יש עוד דברים, אבל, שוב, מי שמכתיב אצלכם בימין את הטון זה ביבים ובנטים. עמונה וחירן זה לעולם יותר חשוב מכל דבר אחר. חוץ משפניה וורדה, כמובן.

שוב - לא, לא ולא. מה כן? את מי לבחור? מה כן לעשות?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נהיה אופרטיביים:

אוקיי, למי להצביע?

טוב, זו ממש דמגוגיה, בוא לא נתווכח כאן אם כן או לא, אין לנו דרך לדעת, אבל אני מהמר שזה לא "היחיד".

בג"צ קבע שהפינוי חוקי, משא ומתן התנהל מול הבדואים במשך שנים, הובטחו להם דברים שאני ואתה לעולם לא נקבל. מנסים להקים ישובים באזורים לא צפופים במקום במרכז. מה עוד היה צריך לעשות?

להשקיע טיפ-טיפה מאמץ בנושאים אזוטריים כמו פקקים

בשנים האחרונות בנו כבישים חדשים ומחלפים בהרבה מקומות פקוקים לשעבר. הוסיפו קווי רכבת, פתחו את רכבת העמק, בונים רכבת לירושלים, חופרים רכבת תחתית בגוש דן, הפכו נתיבים בכביש החוף לנת"צ. הייתי אומר שדווקא נעשה טיפ טיפה מאמץ.

עלויות הדיור,

מסכים. מי המועמד שלך שיפתור את בעיית הדיור? (זאת אגב בעיה כלל עולמית שנובעת מרבית נמוכה לדעתי, אבל מילא)

התפקוד של מדינת ישראל במגזר הערבי - שלא רק דרך הקנה של הנשק שהשוטר מגיע איתו, כשהורסים איזה כפר.

הבנתי מה לא, מה כן? החלת החוק על עבירות בניה זה לא אחד מתפקידי מדינת ישראל?

אני מבין שלחברי הכנסת הערבים שאמורים לייצג את המגזר הערבי בישראל אין קשר לעניין והכל בגלל ביבי?

ציניות. הייתי אומר שאתה קורא יותר מדי טמקא.

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...